KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lyne

2018. április 21.

Évek óta ezt használtam.. fő szempont volt, hogy vízálló legyen, könnyű legyen vele dolgozni és markáns fekete színe legyen. Azt gondoltam életem végéig ezt fogom használni, annyira bevált! Sajnos viszont az utóbbi időben én is azt tapasztaltam, hogy vagy darabokban jön le, vagy elmosódik, ha könnyezem.. megint kezdhetek keresgélni..:(( "csúcs"..:/

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

zsofi207

2018. február 27.

Nagyon sokáig keresgéltem, tartós, vízálló szemhéjtust. Mire végre ráleltem erre! Imádtam! Szép fekete színe volt, nem kenődött, gyorsan száradt és én a vastag ecsettel is könnyedén dolgoztam. Aztán újból megvettem és sajnálattal tapasztaltam, hogy darabokban kopik le. Mindennap használtam, de egy hónap után kezdett beszáradni, míg amit először vettem az bírta vagy 3hónapig. Megváltam tőle:(

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

bellino

2018. február 12.

Az ecset lehetne vékonyabb.Tartósságra nálam nem vált be.Elvileg vízálló,de nálam mindig elmosódott.Nem veszem újra.

bellino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

SzL

2017. december 29.

Szép fekete a színe, a tartóssága is tökéletes. Nem érzékeny rá a szemem se. Könnyen, gyorsan szárad. Jól lehet vele dolgozni. Szeretem, de a fejével nem vagyok teljesen megelégedve. Én az ilyen kis dundi ecsettel nem tudok igazán vékony cicafarkat húzni. Így sokszor csak úgymond kitöltésre használom. Jól összhangban van más tussal így arra tökéletes.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Rocker

Korcsoport: < 18
2017. december 16.

Elég régen vettem de jó ideig bírja, nem szárad ki es szépen lehet vele dolgozni.

Rocker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 16.

brioi

2017. december 12.

Szuper! Már 2 éve csak ezt használom. Amióta megszűnt a Manhattan a boltokban, nem találtam jobbat. Könnyű az ecsetet használni, gyorsan megszárad, nem kenődik. Igaz, nap végére eltűnik a cicavonal vége.

brioi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

angeleyes8

2017. október 29.

Kettős érzésem van ezzel a tussal kapcsolatban. Egyrészt nagyon szerettem, mert intenzív fekete színe van, könnyű volt vele dolgozni, nem száradt be(!), frissen nagyon szép hatást lehet vele elérni..később viszont...hm...Felvitel után néhány órával valahogy "szétrepedezik", a cicavonal széle pedig "elválik" a szemem többi részétől... :( Vízvonalon egyáltalán meg se marad..Miután elfogyott, nem vettem újra..

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Nyilván a zselés tusokat nem veri, de az egyik legjobb folyékony szemhéjtus, pedig számos különböző árkategóriájút leteszteltem már (Lovely, Artdeco, Catrice, Maybelline, Lancome). Nekem elsőre furcsa volt az ecset, de pár alkalom után már gyerekjáték volt vele dolgozni. Nagyon szép intenziv fekete a színe, és viszonylag tartós is, akár a nap végére is vállalható.

somogyieszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

MadKat

2017. szeptember 27.

Abszolút kedvenc! Könnyű a használata, szuper a textúrája és iszonyú tartós. Ráadásul nagyon, de nagyon sokáig elég (szerintem közel egy éve megvan, és még mindig van benne)! Imádom! :)

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

ebabucci

2017. július 26.

Harmadszor vettem újra. Szép színe van, jó minőségű az ecset, tartós, sokáig kitart a mennyisége, nem szárad be, nem rakódik le az üveg karimájának oldalára a festék. Nagyon kedvelem.
Azért nem kap 5*-ot, mert ha ki van száradva a szemhéjam, akkor irritál, viszket és éget, bepirosodik a szemem tőle.

ebabucci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.