KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt szín+ hidratáló ápolás

Ár: 1000 , Eladó: andian
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

googles

2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Teljesen bevált nekem. Szép színek, többet is beszereztem, szépen mutat és ápol, de nem túl krémes vagy mászkálós.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Platina890413

2018. április 30.

037 Gypsy Red. Tökéletes,kellemes vanília illat,könnyű vele dolgozni. Imádom!!!

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

037 Gypsy Red. Tökéletes,kellemes vanília illat,könnyű vele dolgozni. Imádom!!!

Makk Zsuzsó

2018. április 4.

Csodálatos! Elegant nude: csak kicsit sötétebb és élénkebb, mint a szám színe. Felkenve krémes, de mégis matt. Nem szárítja foszlósra az ajkaim, mint a matt rúzsok általában, igaz azért kentem alá bőven Cicaplast ajakápolót. Viszonylag tartós, persze kopik, de este még simán le tudtam mosni belőle, pedig nem kentem újra a nap folyamán. Úgy láttam, kiárusítják a teljes Astor vonalat a dm-ben. Remélem, máshol azért lehet majd kapni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Blackxentric

2018. március 31.

Nagyon jó illata van és találtam egy olyan színt, amilyenem még nem volt. A formája praktikus, az állaga és a pigmentáltsága jó. Tartóssága közepes, az evést nem bírja.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Csutak

2018. március 30.

Pink Sand nevű árnyalata van a birtokomban, még idejében sikerült beszerezni, amikor volt még Astor állvány nálunk az újvárosi Rossmannban. Nem szárít, könnyű felvinni és ha nem bántom nagyon, akkor még tartós is. Kár, hogy már nem lehet kapni...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Fincsodrett

2018. február 20.

Elegant nude árnyalatban vettem meg. Ez egy sötét nude 😊, de szép, mályvás-rózsaszín.
Van egy hangyalábszárnyi tompa fénye, de alapjába véve matt. Kellemes viselni, nem szárít. Ajánlom.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

aalexaa

2018. február 3.

Úgyszintén Elegant Nude :D IMÁDOM! Hogy tudtam eddig nélküle élni??? Alapból kb úgyanolyan színű a szám, mint a bőröm, ezért nem szeretem csupaszon. Ez az árnyalat végre ad neki valami színt, visszafogott, de mégis látszik hogy van szám:D Szuperül mutat a vörös hajammal is, nem az a tipikus korrektoros nude, annál feltűnőbb, de erős szemsmink mellé sem sok:) Optikailag vastagítja az ajkaimat, krémes, tartós, nem szárít. Maga a tökély! Gyűjteni fogok más színekre is!

Update: Megvettem a Purple Storm árnyalatot is még ősszel, mindkettő hatalmas szerelem. Abszolút jolly joker szájravalók, mindenhez passzolnak, kényelmesek, nem szárítanak és tartósak. Csak ajánlani tudom, főleg a mostani kifutó áron, vegyétek, amíg lehet!:D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

doriveszter

2018. február 2.

Nagyon áldom az eszemet, hogy megvettem annak idején, kb 1-2 éve már tuti megvan és nagyon imádom. Szépen lehet építeni a színét.. van, hogy csak ujjal ütögetem fel és akkor is gyönyörű, vastagon pedig egyszerűen brutális színe van. Nekem a 026-os Royal Diva van meg, annyi a probléma vele, hogy ha nincs leradírozva előtte a szám, akkor pár óra után kiemeli a száraz, cserepes részeket. De ez megoldható a radírozással!

doriveszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

BLili

2018. február 2.

A 036-os Purple Stormot vettem meg a Glamour napokon. A rúzs alakja szerintem nagyon praktikus, amiatt, hogy ilyen homorú, három vonásból kész is vagyok. Plusz nekem a csomagolása is tetszik, elég hanyagul hordom a táskámban hónapok óta, de semmi nem látszik meg rajta. Ugyanakkor a rúzst nem mondanám tartósnak, nagyon könnyen kopik. Most olvasom a leírásban, hogy hidratáló rúzs, hát pedig szerintem egy kicsit még szárít is... Az íze viszont nekem tetszik, enyhén vaníliásnak mondanám.
A (nem)tartóssága miatt nem vagyok biztos benne, hogy újra veszem, sajnálom, mert a legjobb formájú rúzsom.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Messa

2018. január 17.

Nekem is a 023 vivid Devine van meg. Tetszik benne, hogy jó színe van, matt, de nem poros, rátapadós, hanem kissé krémes, ajakír állagú. A rúzs alakja is jó, fel lehet vinni tükör nélkül is. Nem tartós, egy pohár italnál a fele lejön. Kenődik, de nem vészes. A csomagolás iszonyú gagyi, aliexpressz rúzsoknak különb a műanyaga, a felirat szerintem pár hét alatt le is fog kopni róla a táskámban. Olyan klasszikus táskába dobós darab, amit nem sajnálsz, ha baja lesz a csomagolásnak. Eredeti áron túlárazottnak tartom, de most a Rossmannban sortimentváltás van, féláron megéri.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.