KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt szín+ hidratáló ápolás

Ár: 1000 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
500 Ft - Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte - Pink sand
Ár: 500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utaás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LSTE

2018. október 13.

Egy hete megállás nélkül viselem az Elegant Nude árnyalatot.
Nos, szögezzük le, hogy ez a rúzs nem az a kopogósra száradó matt ajakkence, és én pont ezért imádom. Egyáltalán nem szárít, nem érzem, hogy kiszívná az életet az ajkaimból, nem úgy mint sok más matt terméknél. A színe a hulla arcszínemhez egy kicsit sötétebb nude, amiért szintén oda vagyok. Tartósnak is mondanám, ha délelőtt nem eszek, akkor 4-5 órát simán kibír.
Új kedvencet avathattam. :)

Mondtam ezt kb. két éve.

Azóta kétszer vettem újra. Eltörött, a csomagolása kopott és piszkos. De én nem merem használni, mert ez az utolsó darabom, és lassan sehol sem találom már (*mély, szaggatott sóhaj*). Mindenesetre keresem a hozzá hasonlót és addig, mint a király a legfiatalabb királykisasszonyt, őrzöm és védem az utolsó, megviselt "elegantnudeomat".

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Egy hete megállás nélkül viselem az Elegant Nude árnyalatot.
Új kedvencet avathattam. :)

Mondtam ezt kb. két éve.

keserutimi

2018. augusztus 19.

Nagyon jó kis rúzsok, Pink Sand és Royal Diva árnyalatban vannak meg (az utóbbit nővéremtől örököltem meg). Szépen lemattulnak. Az előbbi nem, viszont az utóbbi valamennyire szárítja az ajkaimat, szóval mindenképp alá kell hidratálni. Könnyű használni, tükör nélkül is meg lehet oldani a felvitelt. Amikor új volt, kicsit féltem, hátha belekapok, miközben helyeztem rá a kupakot, mivel egy nagyobb része alapból kilógott a tubusból...de eddig mindig megoldottam hiba nélkül :) Örülök, hogy be tudtam szerezni két árnyalatot.
Kár, hogy kivonult az Astor...a drogériás márkák között az egyik legjobb volt, több terméküket is használtam. :/

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszik, szep szinei vannak, kellemes jol kenheto az allaga, nem szaritja ki a szamat. Nem tartos, de termeszetes hatast kelt.

poldibarb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

hjuditcrema

2018. július 18.

0312 Unguilty pleasure (cseresznyés árnyalat) és 036 Purple storm (padlizsán lila) árnyalatokban van meg. Nagyon jó a textúrája, a kiszerelése, krémes, könnyű felvinni. Könnyed fedést ad, érzésre olyan mint, egy ajakápoló, viszont ez hosszútávon picit szárít:/
Leárazva 800Ft-ért nagyon jó vétel volt.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Leárazva 800Ft-ért nagyon jó vétel volt.

2018. június 22.

Rossmannban találtam rájuk 800 Ft-ért és nagyon beváltak. Pigmentált, krémes, matt, nem szárít, tartós!! Kell ennél több? :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

googles

2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Teljesen bevált nekem. Szép színek, többet is beszereztem, szépen mutat és ápol, de nem túl krémes vagy mászkálós.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Platina890413

2018. április 30.

037 Gypsy Red. Tökéletes,kellemes vanília illat,könnyű vele dolgozni. Imádom!!!

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

037 Gypsy Red. Tökéletes,kellemes vanília illat,könnyű vele dolgozni. Imádom!!!

Makk Zsuzsó

2018. április 4.

Csodálatos! Elegant nude: csak kicsit sötétebb és élénkebb, mint a szám színe. Felkenve krémes, de mégis matt. Nem szárítja foszlósra az ajkaim, mint a matt rúzsok általában, igaz azért kentem alá bőven Cicaplast ajakápolót. Viszonylag tartós, persze kopik, de este még simán le tudtam mosni belőle, pedig nem kentem újra a nap folyamán. Úgy láttam, kiárusítják a teljes Astor vonalat a dm-ben. Remélem, máshol azért lehet majd kapni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Blackxentric

2018. március 31.

Nagyon jó illata van és találtam egy olyan színt, amilyenem még nem volt. A formája praktikus, az állaga és a pigmentáltsága jó. Tartóssága közepes, az evést nem bírja.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Csutak

2018. március 30.

Pink Sand nevű árnyalata van a birtokomban, még idejében sikerült beszerezni, amikor volt még Astor állvány nálunk az újvárosi Rossmannban. Nem szárít, könnyű felvinni és ha nem bántom nagyon, akkor még tartós is. Kár, hogy már nem lehet kapni...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.