KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt szín+ hidratáló ápolás

Ár: 500 Ft , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugati)
Ár: 1500 , Eladó: Varinna
Állapot: 1szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Van lehetőség postára előreutalással és a postaköltség a vevőt terheli és van lehetőség budapesti átvételre a főbb csomópontokon valamint ritkán Vecsésen a marketcentrálnál

poldibarb

2018. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszik, szep szinei vannak, kellemes jol kenheto az allaga, nem szaritja ki a szamat. Nem tartos, de termeszetes hatast kelt.

poldibarb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

hjuditcrema

2018. július 18.

0312 Unguilty pleasure (cseresznyés árnyalat) és 036 Purple storm (padlizsán lila) árnyalatokban van meg. Nagyon jó a textúrája, a kiszerelése, krémes, könnyű felvinni. Könnyed fedést ad, érzésre olyan mint, egy ajakápoló, viszont ez hosszútávon picit szárít:/
Leárazva 800Ft-ért nagyon jó vétel volt.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Leárazva 800Ft-ért nagyon jó vétel volt.

2018. június 22.

Rossmannban találtam rájuk 800 Ft-ért és nagyon beváltak. Pigmentált, krémes, matt, nem szárít, tartós!! Kell ennél több? :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

googles

2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Teljesen bevált nekem. Szép színek, többet is beszereztem, szépen mutat és ápol, de nem túl krémes vagy mászkálós.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Platina890413

2018. április 30.

037 Gypsy Red. Tökéletes,kellemes vanília illat,könnyű vele dolgozni. Imádom!!!

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

037 Gypsy Red. Tökéletes,kellemes vanília illat,könnyű vele dolgozni. Imádom!!!

Makk Zsuzsó

2018. április 4.

Csodálatos! Elegant nude: csak kicsit sötétebb és élénkebb, mint a szám színe. Felkenve krémes, de mégis matt. Nem szárítja foszlósra az ajkaim, mint a matt rúzsok általában, igaz azért kentem alá bőven Cicaplast ajakápolót. Viszonylag tartós, persze kopik, de este még simán le tudtam mosni belőle, pedig nem kentem újra a nap folyamán. Úgy láttam, kiárusítják a teljes Astor vonalat a dm-ben. Remélem, máshol azért lehet majd kapni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Blackxentric

2018. március 31.

Nagyon jó illata van és találtam egy olyan színt, amilyenem még nem volt. A formája praktikus, az állaga és a pigmentáltsága jó. Tartóssága közepes, az evést nem bírja.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Csutak

2018. március 30.

Pink Sand nevű árnyalata van a birtokomban, még idejében sikerült beszerezni, amikor volt még Astor állvány nálunk az újvárosi Rossmannban. Nem szárít, könnyű felvinni és ha nem bántom nagyon, akkor még tartós is. Kár, hogy már nem lehet kapni...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Fincsodrett

2018. február 20.

Elegant nude árnyalatban vettem meg. Ez egy sötét nude 😊, de szép, mályvás-rózsaszín.
Van egy hangyalábszárnyi tompa fénye, de alapjába véve matt. Kellemes viselni, nem szárít. Ajánlom.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

aalexaa

2018. február 3.

Úgyszintén Elegant Nude :D IMÁDOM! Hogy tudtam eddig nélküle élni??? Alapból kb úgyanolyan színű a szám, mint a bőröm, ezért nem szeretem csupaszon. Ez az árnyalat végre ad neki valami színt, visszafogott, de mégis látszik hogy van szám:D Szuperül mutat a vörös hajammal is, nem az a tipikus korrektoros nude, annál feltűnőbb, de erős szemsmink mellé sem sok:) Optikailag vastagítja az ajkaimat, krémes, tartós, nem szárít. Maga a tökély! Gyűjteni fogok más színekre is!

Update: Megvettem a Purple Storm árnyalatot is még ősszel, mindkettő hatalmas szerelem. Abszolút jolly joker szájravalók, mindenhez passzolnak, kényelmesek, nem szárítanak és tartósak. Csak ajánlani tudom, főleg a mostani kifutó áron, vegyétek, amíg lehet!:D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.