KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra. Tisztít és kondícionál egyetlen lépésben. Pantenolt tartalmaz, mely ápoló és kondícionáló hatásáról ismert. Használatával a haja puhább, fényesebb és egészségesebb kinézetű lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ildi98

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem, már többször újra vettem, szépen fenntartja a hajam amúgy sem túl rossz állapotát. Csak keveset kell belőle nyomni, és az illata is tetszik.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Fabi95

2017. május 3.

Régen csak ezt használtam, de váltottam. Aztán megláttam hogy új külsővel visszatért. Azzal a lendülettel meg is vettem. Nem tudom mit csináltak vele, de bekorpásodott tőle a hajam. Szerencsére nem táraztam be belőle.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

olasz78

2016. október 13.

Hosszú évek óta ezt használom. Próbálok másik samponokat is ki, de mindig visszatérek hozzá. Jól tisztít. Nagyon szeretem. Nagyon kíváncsi vagyok az új kiadására is.

olasz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Helfra

2015. augusztus 30.

Évekkel ezelőtt használtuk ezt a hajfénysampon-családot az anyukámmal, akkor kicsit mintha másabb lett volna: tényleg fényesített, és egy kicsi mennyiség elég volt. Most újból vettem egy flakon sampont, és semmi extra: jól mos, de rengeteg mennyiség kell belőle (régebben kb. egy diónyi elég volt, most 1 tenyérnyi), illatos marad tőle a hajam, de nem olyan fényes a hajam, ill. valami utókezelést (hajolaj) is igényel... Ergo szárít. Igazából nem lepődöm meg, mert az Avon termékek nálam rendre csalódást okoznak, komoly fejtörést igényelne, ha mondanom kellene olyat, amire azt mondom, hogy bevált, és még újból is rendelném. Még a selyemproteines samponját próbálnám ki ebből a termékcsaládból, de nem fűzök ahhoz sem jókat.
Összességében ez egy átlagos sampon, aminek az az előnye, hogy jól habzik, és illatos.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Etta22

2015. augusztus 27.

Nagyon vegyesek a tapasztalataim a termékkel kapcsolatban. Kb. 1 éve elhasználtam már 1 flakonnal, és akkor tetszett. Jó az illata, jól is habzott, bár a balzsam része gyakorlatilag 0. Mostani azonban borzalmas. Kb. másnapra teljesen bezsírosodik a hajam töve a vége meg teljesen száraz. Más családtagom is kipróbálta, ők is panaszkodtak rá. (fejviszketés, durva érzete a hajnak)

Etta22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

terike24

2015. április 6.

hat tisztitani tisztit de fenyes nem lessz tole vagyis de igen fenyes lessz a zsirosodastol mivel masnap a hajam olyan tole mintha ket hete nem mostam volna hajat pedig altalaba kibirja a hajam a 3 max 4 napot nem szerettem ezt a sampont

terike24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

nius

2015. február 15.

Tök átlagos sampon, jól tisztít, de nekem semmiképpen nem helyettesíti a balzsamot.
Elhasználom, de nem veszem újra.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

Elhasználom, de nem veszem újra.

Marcsus

2014. november 24.

Nekem is ilyenem van, de csak a szimpla sampon, a hozzá való balzsammal együtt használom. Szerintem átlagos sampon, tisztít, utána a fejbőrömet is tisztának érzem, viszont ugyanúgy korpásodom tőle, mint annak előtte. Különösebben nem fényesít, pedig az egész termékcsaládot használom, bár az én hajam szerintem alapból "matt", szóval nagy eredményt ezen a téren nem is vártam el tőle. Szerencsére nem kell gyakrabban hajat mosnom, elég 5-7 naponta, ami nekem optimális. Újra nem veszem, de szívesen használom el.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

bdori96

2014. október 28.

Kb 5 évvel ezelőtt használtam huzamosabb ideig, amikor még csak az számított, hogy valamivel meg tudjam mosni a hajam, de mindegy hogy mivel. Nos amikor anya megvette, kipróbáltam, hogy most szereti-e a hajam. Bár ne tettem volna. Száraz tapintású lett a hajam és már a hajmosás utáni másap már teljesen zsíros volt az amúgy arra nem hajlamos hajam. Nem fogom vele soha többet megmosni az tuti. Az, hogy az illata sokáig megmaradt, nem kárpótolt.

bdori96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

Fanni97

2014. szeptember 28.

2 évig ezt használtam, és azt hittem jó. Majd rájöttem, hogy tele van nyomva szilikonnal, és csak ezért tűnik egészségesnek a hajam. Azóta átváltottam natúr samponra és balzsamra, és sokkal puhább tőle a hajam.

Fanni97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.