KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 929 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 929 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 929 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
KERESEM!! Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: judshopbox
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: 500 ft , Eladó: eszterbarna
Állapot: 2x használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Cegléden, Abonyban, Újszilváson vagy postázom

VDetti

2017. július 21.

Én nagyon megvagyok vele elégedve. A hajam vége nagyon száraz, és hajmosás után 1-2 pompával teszek rá, és hajszárítás után is. Nekem nagyon bevált, vagy 10 ilyennel használtam már el. Csak ajánlani tudom :)

VDetti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

szabrina000

2017. július 15.

A hajvégeimre szoktam használni, nekem bevált és az illata is kellemes de csodát ne várjon senki:)

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 15.

Brigike1994

2017. július 12.

Szeretem. Jó az illata. Hamar fogy mert sokat használom :) nem vettem észre, hogy rongálná a hajam.

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Nabukonodozor

2017. július 9.

Göndör vagyok, és elég sokat vasalom a hajamat. Én vasalás után szoktam rárakni, hogy puha legyen és egybeálljon. Volt már jobb argános hajolajam, nem ez a legjobb, és drága is ahhoz képest, hogy kicsi és nem egy nagy csodaszer. Amúgy nem annyira rossz, de azért nem az igazi.

Nabukonodozor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

nemethdiana

2017. július 9.

Nagyon szeretem, megéri az árát! Puhítja a hajam és nagyon szép fényt ad neki

nemethdiana

Nagyon szeretem, megéri az árát! Puhítja a hajam és nagyon szép fényt ad neki

kartyikanna

2017. július 8.

Télen kezdtem el használni, azóta többször is redneltük. A hajam egészséges, inkább kicsit zsírosodós. Nagy csodát nem tett vele, de könnysbb kifésülni és utána simább lesz. Akinek hasonló a haja annak egy próbát megér.

kartyikanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

Annamari1224

2017. július 5.

Elég sok hajolajat használtam már de ezek az avon termékek semmit nem érnek sőt csak tönkre tették a hajamat.Nem minőséget gyártanak régen még nagyon jó volt bármelyik termékük de nem ajánlanàm senkinek sem mert pénz kidobás csak .

Annamari1224
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

miti08

2017. június 30.

Mielőtt hajvasalót vagy göndörítőt használok, azelőtt szoktam felvinni. Régóta használom,de nem sokat ér.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

RenykeBartha

2017. június 28.

Hajvasalás elött szoktam felvinni a hajamra. Nem csodaszer, akinek nagyon száraz és töredezett a haja szerintem más kategoriába keresgéljen.

RenykeBartha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

PinkPrincess

2017. június 17.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez az olaj bármit is kezd a hajammal. Jó ideje használom már, de kb. olyan a hajam mintha nem is használnék hajvégápolót. Ha elfogy, továbbállok egy másik termékre.

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.