KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
KERESEM!! Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: judshopbox
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: 500 ft , Eladó: eszterbarna
Állapot: 2x használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Cegléden, Abonyban, Újszilváson vagy postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kitsyke

2018. április 18.

Barátnőmêből használtam néha ebből a kis olajból. Szerintem nem rossz. Az ő haja szép tőle, mindig ezt használja. Én kipróbáltam 4x, és tényleg jó kis termék. Most fogom megrendelni avonból, ha úgy alakul. Jelenleg baleasat használok és Isana olajat. Most így adok rà egy 5*, de írok később ha meglesz a termék akkor updatelek.

UPDATE: nem annyira jo, mint regebben... nem szaraz tole a hajvegek, de nem a legjobb...

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Lolychan

2018. április 8.

WOW! Nem hittem volna, hogy egy hajvégápoló ennyit dob a hajamon. Kevesebb a töredezett vég, és megkockáztatom, hogy segít a haj növekedésében is. 3 pumpálásnyi bőven elég a félhosszú hajamra, túlzásba nem érdemes vinni, mert zsírosíthat.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

viszizsani

2018. április 6.

Szerintem egész jó termék, jó hajvég ápoló. persze van ennél magasabb kategória, de annak az ára is ennek a többszöröse

viszizsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

KK95

2018. március 31.

Nekem ez nem jött be. Ennyire száraz még sose volt a hajam, sőt még jobban is törik mióta ezt használom. Inkább maradok a Loreal Elseve selymes olajánál.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

keseruevelin

2018. március 29.

Ajándékba kaptam egy kedves barátnőmtól. Még csak pár alkalommal használtam, de nekem nagyon bevált eddig !!! Nedves és száraz hajon is használtam már, és mindenhogy szuper! A kócos, rendezetlen hajvégeimet is nagyon rendbe szedte, pedig száraz volt a hajam. Kellemes illata van. Az ára is barátságos.

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

katagali92

2018. március 28.

Hosszú évek után ismét visszatértem ehhez a termékhez, mert egyszerűen nincsen párja a hajvégápolók között. Nagyon kevés kell belőle és szigorúan csak a hajvégekre, mert egyébként elzsírosítja a hajat. Mindig megdicsérik a hajam, hogy milyen szép és ápolt, ha használok belőle. :) És nem mellesleg isteni illata van! És még az ára is megfizethető. Kell ennél több? :D

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

pflaume

2018. március 27.

Finom illata van. Nekem könnyen zsírosodik a hajam, ezért vigyáznom kell vele, hogy ne vigyek fel túl sok olajat a hajamra, mert másnapra lelapul az egész.

pflaume
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Rozsdas

2018. március 22.

Az én festett hajam, töredezett hajvégeire ez igazi csodaszer. Tényleg csak a végekre kell kenni, és nem az én hajamat így nem nehezíti el. És nagyon finom az illata, nem ragad, nem tapad össze. Imádom.

Rozsdas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Riccah

2018. március 20.

Arra remek, hogy valami kis olaj legyen a hajam végén, én törölközőszáraz állapotban szoktam felvinni a hajamra, nagy csodákat nem tesz, arra viszont jó, hogy ne törjön olyan nagyon a hajam. :)
Szárazon nagyon elnehezíti a tincseimet...

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Szárazon nagyon elnehezíti a tincseimet...

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon jó olaj, az illata is messze jobb mint a többi hajvégápolónak.
Én keveslem ennyi pénzért a mennyiséget, ezért csak 4 csillag.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon jó olaj, az illata is messze jobb mint a többi hajvégápolónak.
Én keveslem ennyi pénzért a mennyiséget, ezért csak 4 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.