KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: kép szerint, párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem,puhává teszi a hajamat.Az illata is szuper.Mindig akkor veszek belőle többet,ha akciós.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

az avonos haj olajok a legjobbak. nagyon jó illatuk van és puha lesz a hajam tőle, imádom simizni. de csodákat ne várjatok, a töredezett hajvégeken csak az olló segít tutira ;)

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Monika212121

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, mert nem ragad össze tőle a hajam és jól ápol.

Monika212121
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, mert nem ragad össze tőle a hajam és jól ápol.

Renus

2018. augusztus 10.

egész jó, de az ára kicsit sok. 30 ml mennyiség majdnem ezer forintért...
maradok a helia d hajveg apolojanal az 100 ml és 1500 Ft.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

egész jó, de az ára kicsit sok. 30 ml mennyiség majdnem ezer forintért...
maradok a helia d hajveg apolojanal az 100 ml és 1500 Ft.

busaildiko

2018. július 25.

Évek óta használom, hű társam minden időszakban :) Alapból eléggé zsírosodó a hajam, de a vége száraz, és töredezett... fültől lefelé használom a haj hosszon a végéig, szépen rendbe hozza, puha, fényes, könnyen fésülhető a végeredmény, az illata is nagyon jó! Hajmosás után félszárazra szárítom a hajam, és ezután használom, majd befejezem a szárítást!

busaildiko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

tofika

2018. július 25.

Már lassan az üveg felénél járok, és eddig hihetetlen elégedett vagyok vele. A hajam sokat nőtt tőle, és fényesebb lett. Nagyon szeretem, mert úgy érzem regenerálja a hajam egy hajvasalás vagy hajsütés után alkalmazva. Mindig száraz hajon használom a terméket. Csak ajánlani tudom!

tofika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

margit17

2018. július 24.

Először mintám volt belőle, azt próbáltam ki, majd megrendeltem a teljes kiszerelésű terméket is, de még csak próbálgatom, mert van másik, használatban levő hajolajom is. Úgy emlékszem nagyon puhává tette a hajam. Használtam hajmosás előtt is, majdnem a teljes hajhosszra kenve és utána is, csak a végeken. Azt illatát még másnap is érzem, nagyon kellemes. Az összetevői nem a legszebbek, viszont ár-érték arányban szerintem megéri.

margit17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

mes12

2018. július 21.

Nem igaz, hogy azonnal felszívódik, mert lassan szárad meg a nedves hajvégeken. De a végeredmény a lényeg, puha hajvég, semmi töredezés.

mes12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Szepsi

2018. július 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat,kellemes illata van és puha lesz tőle a hajam. Amikor már majdnem megszárítottam a hajam akkor teszek a végére és tovább szárítom. Így nem is száll annyira a hajam.

Szepsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

supercinti

2018. július 17.

Nekem ez nem jott be.. mintha az ellenkezojet csinalna

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Nekem ez nem jott be.. mintha az ellenkezojet csinalna

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.