KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
KERESEM!! Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: judshopbox
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: 500 ft , Eladó: eszterbarna
Állapot: 2x használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Cegléden, Abonyban, Újszilváson vagy postázom

canimbenim

2018. január 19.

Nagyon jooooo! Eddig pantene pro V olajat használtam,ami 2x ennyibe kerül.... Szerintem ez simán hozza ugyan azt a szintet

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

flowing

2018. január 19.

Már a második üveggel használom, nagyon jót tesz a kiszáradt, töredezett hajvégeimnek :) Hajszárítás előtt, a még nedves hajamra szoktam felkenni.
Egyetlen hátránya, ha túl sokat kenek, összetapadnak-ragadnak a hajvégeim.
Update: 2-3 üvegcse elhasználását követően már kifejezetten rontotta a hajvégeim állapotát...teljesen kihagyom mostmár a hajápolási rutinomból, helyette mosás után nedves hajvégeken kókuszolajat használok :)

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Egyetlen hátránya, ha túl sokat kenek, összetapadnak-ragadnak a hajvégeim.

kisskriszta

2018. január 19.

nagyon szeretem, nekem bevált :)

kisskriszta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

nagyon szeretem, nekem bevált :)

leila0803

2018. január 18.

Ez szerintem egy ár-érték arányban nagyon jó kis hajvég ápoló olaj.Régebben sok üveggel elhasználtam, és elég jól tette a dolgát.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Nikolaj

2018. január 17.

Kicsit mű, szilikonban tocsogó látszat regeneráló olajka kellemes illattal. Régebben kaptam ajándékba, hajmosás után nedves hajon használtam. Elfogyott de nem szerettem.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Roxxy

2018. január 15.

Nagyon szeretem.Nem lesz zsíros utána a hajam-bár tény,hogy keveset szabad feltenni belőle.Nagyon tápláló,és isteni az illata.

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Timeatm

Korcsoport: < 18
2018. január 10.

Nagyon keveset raktam a hajamra nekem megis zsiros kinezetuve tette 1 nappal a hajmosas utan.:(

Timeatm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 10.

BZsuzsanna14

2018. január 6.

Nagy kedvenc, elmaradhatatlan kelléke a hajápolási rutinomnak. Szárazon nem használom, mert elnehezíti és összetapasztja a hajamat. A nedves, törölközőszáraz hajamon oszlatom el. Magába szívja, puhává és fényessé varázsolja, nem nehezíti el. :)

BZsuzsanna14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Tuende

2018. január 2.

Egész jó kis hajolaj, puhává teszi a hajam és jó az illata. Ár-érték arányban jobbat is találtam ezért egy pont minusz.

Tuende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

kissolga0904

2017. december 29.

Kellemes illatú, nyár óta használom, kevésbé törik a hajam tőle, de nagyon kevés van egy üvegben, nem sokáig elég

kissolga0904
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.