KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 749 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 749 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
KERESEM!! Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: judshopbox
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: 500 ft , Eladó: eszterbarna
Állapot: 2x használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Cegléden, Abonyban, Újszilváson vagy postázom
ketnajairotkiv

2017. április 20.

Csodaszer! Körülbelül három éve jött divatba az ombre hajfestés, ami nagyon roncsolta a hajvégeimet. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a kis csodát, azt mondta, hogy ez megmenti a kiszőkített, roncsolódott, és eltöredezett hajamat. Azóta majdnem minden hajmosás után ezt használom, nagyon finom illata van. Nem zsírosítja, és nem nehezíti el a hajamat. Puha, fényes, és egészséges hatást kölcsönöz! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

ketnajairotkiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Panda90

2017. április 18.

Szeretem nagyon. kellemes az illata, nem lesz zsíros a hajam tőle. Puha, selymes lesz a hajam tőle. Ár-érték arányban az egyik legjobb termék.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

repis

2017. április 17.

A fodrászomtól lestem el, elsőre az illata fogott meg. Megvásároltam. Eddig azt tapasztaltam, hogy ha túl sok terméket viszek fel egyszerre, hamarabb zsírosodik a hajam. Használtam már más hajvégápoló olajat is, kíváncsi leszek ez hogyan teljesít hosszú távon.

Update: az eredmény csak állandó használat mellett látszik, ezért levonok tőle egy csillagot.

repis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

nefele99

2017. április 17.

Nem mondom, hogy meggyógyítja a hajat, de olyan gyönyörű fényt ad neki. Nekem szőke hajam van, nem tudom, hogy a barnáknak milyen lesz, de nekem csillogó és egészséges hatást kelt és az illata sem utolsó !

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Echan

2017. április 5.

Már pár hete használom. Meg vagyok vele elégedve, bár különleges hatást nem érzek. Két pumpálásnyi elég az egész hajamra.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Pilence

2017. április 3.

Nagyon szeretem ezt a termeket mar a 3.üvegel hasznalom.jo az illata konnyen fesulheto a hajam tole,es puha,jol apolja a szaraz hajvegeket.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

csillagpor1008

2017. április 3.

Amikor hosszú hajam volt(a csípőmig étt),akkor nagyon szerettem. Jó az illata és nagyon puha lesz tőle a haj. Minden este használtam,de a hajamat egyátalán nem zsírosította.

csillagpor1008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Kagylodina

2017. március 30.

Lányom hajára használjuk popsijáig ér. Szerintem szuper :)

Kagylodina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Lányom hajára használjuk popsijáig ér. Szerintem szuper :)

berrythought

2017. március 26.

A zöldkupakos verzió után próbáltam ki, ez sajnos gyengébben teljesített. Rengeteg hajam van, erős szálú és a törölközőszáraz hajvégekre használtam, de nem éreztem igazán a hatását.

berrythought
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

rtklmn

2017. március 23.

Számomra egy erős átlagos. Különösebben nem változtatott a hajam állagán, nem húzta a össze a töredezett hajszálákat, nem erősítette és főleg nem fényesítette a hajamat. Hamar zsíros lett. Az illata és a kiszerelése miatt adok 3 pontot, de ebben az árkategóriában sokkal jobb hajvégápoló olajakat találni.

rtklmn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.