Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Eveee

2019. február 6.

Elhasználtam egy üvegcsét, de a hatása csak addig tartott, amíg használtam, tehát nem javított hosszútávon semmit a hajvégeimen. Helyi érzéstelenítésnek kiváló, jó az illata, nem nehezíti el a hajat, nincs zsíros hatás. Már nem használom.

Eveee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Nagyon jó tesz a hajvégeknek, fényesebb és puhább a hajam tőle,de nem szabad túl sokat felvinni, mert zsírosodik tőle a haj. Az illata is nagyon jó.

sophieblackbeak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kremcica

2019. január 16.

Száraz, vékonyszálú hajamra nagyon jó hatással van. Látványosan szebbek a hajvégeim, kevésbé szárazak. Nyáron van hogy felkenem és hagyom a hajam a melegben megszáradni és voálá kész a hullámos loknis haj. Nem kell más termék a hullámosításra. Viszont ha kicsit többet használok zsírosít.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

mzsdtt

2019. január 16.

Nagyon szeretem használni hajszárítás után. Nagyon puha és selymes lesz tőle a hajvégem.

mzsdtt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Rchenge

2018. december 28.

A legjobb mosás utáni ápoló, nagyon sokszor vettem már, pedig hónapokig elég (heti 2 hajmosás 1-2 pötty, fél évig minimum). Rugalmasabb a hajam, nem szakad, kevésbé gubancolódik, az olajtól nem zsírosodik.

Rchenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Hencs

2018. december 17.

Szeretem. Hajmosás után kettő pumpányit teszek a vállig érő hajamra, szárazon egy pumpát. Szépen ápolja a hajam és hosszú ideig finom illatú hajat biztosít.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

eeeee

2018. december 14.

Nagyon jót tesz a száraz hajvégeknek. Selymes és jó illatú tőle a hajam, nincs zsíros hatása, de már nem használom, mert a hátamon és a vállamon pattanásokat okozott.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Szidonia

2018. november 27.

Én nagyon szertem. Nagyon száraz a hajam és eleg sokat kell ra tennem , hogy hasson. Viszont ár/ érték arányban még igy is nagyon megéri. Avonak evek ota használom még a keratinos hajpakolását ( feher tubus kek felirattal) imádom. Szuper illat es ragyogo haj.

Szidonia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Alida93

2018. november 27.

Jó kis hajolaj, puha, selymes, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, az illatát meg imádom.
Csak azért vonok le egy csillagot, mert havonta megy fel az ára. :/

Alida93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Csak azért vonok le egy csillagot, mert havonta megy fel az ára. :/

aurora22

2018. november 17.

Olyat kerestem, amit nem kell kimosni. Nagyon töredezett volt a hajam, így pánikszerűen vásároltam. Nagyon elègedett vagyok vele. A törött hajvègeket rendbehozta. Argánolajat nem ismertem, de nekem az illata is tetszik.

aurora22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.