KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

KERESEM!! Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: judshopbox
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: agneskodmon
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Abony , fizetés: Banki előre utalással, személyes átvétellel
vimolna

2017. január 18.

Az én hajamnak ez a termék már sok, pedig alapból viszonylag szárazabb a hajvégem. A klasszikus hajvég ápolóhoz képest nehezebben szívódik be a hajamba. Hajszárítás után is érzem a hajamon, hiába használok belőle csak pár cseppet.

vimolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Mariliisa

2017. január 18.

Az állaga, az illata nagyon jó. Vékonyszálú, töredezett hajam van, ezt nagyon szépen ápolja. A hajfestések előtt szeretek egy kis extra hidratálást alkalmazni, erre a célra is jó, pakolásként is megállja a helyét. Már többször újravettem, nagyon jó termék, azok közül, amiket ebben az árkategóriában próbáltam. Egyetlen negatívuma, hogy ha két hajmosás között is felkenem, akkor elnehezíti a hajam, ezért én csak hajmosás után, nedves hajon használom.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

kovacsfruzsika

2017. január 18.

Vékonyszálú hajamat nagyon szépen ápolja, olyan érzést ad, mintha a fodrásztól jöttem volna. Nem nehezíti el a hajam.

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Timea1207

2017. január 18.

Nagyon szertem, hasznalom vizes hajra is meg szarazra is, szep fenyes kesz tole a hajam es puha is, egyaltalan nem neheuiti el.

Timea1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Enci90

2017. január 17.

Imádom. Nagyon jól táplálja a szőke, töredezett és száraz hajvégeimet. Fényesebb és szebb tőle a hajam és nem is nehezíti el a hajszálakat. Az illata is nagyon finom. Üveg a csomagolása ami nekem luxushatást kelt. Nagyon szeretem és általában mindig meg lehet akciósan rendelni.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Luska

2017. január 16.

Nagyon jó termék, szép lesz tőle a hajam. 3 üvegcsével már tuti elhasználtam! Nagyon szeretem. Az édesanyám vákony szálú, fénytelen, festett haja is gyönyörű tőle!

Luska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

nina22

2017. január 14.

Nagyon tápláló, sima, selymes, csillogó haj az eredmény :)

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Nagyon tápláló, sima, selymes, csillogó haj az eredmény :)

Lettike77

2017. január 8.

Ez előtt a Helia-D hajvégápolóját használtam, ami eléggé tönkre tette a hajamat. Ez a termék viszont pár használat után selymessé, puhává varázsolta az élettelen, száraz hajamat. Egy pumpányi elég az amúgy dús hajamra, az illatát pedig egyszerűen imádom! :)

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Poptie

2017. január 6.

Semmit nem segített sajnos. Az illata kellemes, ezért 2 pont.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Semmit nem segített sajnos. Az illata kellemes, ezért 2 pont.

mucika075

2017. január 5.

Imádom Mindenkinek ajánlom akinek száraz élettelen haja van.Nekem sokat segítet.

mucika075
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.