KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 929 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 929 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 929 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Szidonia

2018. november 27.

Én nagyon szertem. Nagyon száraz a hajam és eleg sokat kell ra tennem , hogy hasson. Viszont ár/ érték arányban még igy is nagyon megéri. Avonak evek ota használom még a keratinos hajpakolását ( feher tubus kek felirattal) imádom. Szuper illat es ragyogo haj.

Szidonia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Alida93

2018. november 27.

Jó kis hajolaj, puha, selymes, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, az illatát meg imádom.
Csak azért vonok le egy csillagot, mert havonta megy fel az ára. :/

Alida93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Csak azért vonok le egy csillagot, mert havonta megy fel az ára. :/

aurora22

2018. november 17.

Olyat kerestem, amit nem kell kimosni. Nagyon töredezett volt a hajam, így pánikszerűen vásároltam. Nagyon elègedett vagyok vele. A törött hajvègeket rendbehozta. Argánolajat nem ismertem, de nekem az illata is tetszik.

aurora22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

edinahortobagyi

2018. november 14.

Nagyon jó termék, nem tette zsírossá, vagy nehézzé a hajat. Sajnos gyorsan elfogyott ár érték arányban közepesre szavazom

edinahortobagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

eniko02

2018. november 12.

Régen használtam, szerettem, viszont találtam ugyanilyen jó terméket sokkal olcsóbban, szebb összetevőkkel.. Ezért a 3*

eniko02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Lolychan

2018. november 11.

UPDATE: 3. üveg után szálkásodni kezdett a hajam tőle, sajnos váltanom kell. :/

WOW! Nem hittem volna, hogy egy hajvégápoló ennyit dob a hajamon. Kevesebb a töredezett vég, és megkockáztatom, hogy segít a haj növekedésében is. 3 pumpálásnyi bőven elég a félhosszú hajamra, túlzásba nem érdemes vinni, mert zsírosíthat.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

UPDATE: 3. üveg után szálkásodni kezdett a hajam tőle, sajnos váltanom kell. :/

d.anett89

2018. november 8.

Száraz illetve nedves hajra használom. Vagyis a hajvégekre. Szeretem,Kellmes az illata is,viszont nekem ettől gyorsabban zsirosodik a hajam

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Nusoka

Korcsoport: < 18
2018. november 6.

Hajszárítás után használom, nedves hajon nem tetszik, de így ragyogó és selymes lesz a hajam tőle. Az illata finom, egy pumpányit használok belőle a félhosszú hajamra, csak a végekre. Nagyon sokáig elég, mindig újraveszem.

Nusoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 6.

Lilluc

2018. október 31.

Az olcsóbb kategóriás cuccok közül ő az abszolút kedvenc.
Mivel túl sokfélét nem próbáltam, de azok közül ez volt a legjobb, így megkapja az 5pontot.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Az olcsóbb kategóriás cuccok közül ő az abszolút kedvenc.

Naumi

2018. október 14.

Én szeretem, mert könnyen fésülhetővé, fényesebbé és puhábbá teszi a hajamat. Mondjuk sajnos elég kicsi kiszerelésben van, és csak 1 napig tart a "csoda", de ha olcsóbban árulják mindig veszek belőle, egy alkalomra tökéletesen megfelel.

Naumi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.