KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Ár: 500 Ft , Eladó: KK95
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes étvétel és fizetés

csszabinka13

2018. június 19.

régóta használom a hajamra és tökéletesen megvagyok vele elégedve mást nem is használnék

csszabinka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

mkdorina

2018. június 10.

Már másodjára veszem újra. Hajvégekre szoktam felkenni nedves hajra. Szárítás után szépen rendbe hozza a szálkáimat. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha sokat nyomunk rá, akkor összeállnak a hajvegek. Illata finom, kellemes.

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Amulette

2018. június 4.

Még keresem a tökéletes hajvégápolót ugyan, de az eddig próbáltak közül az Avon ilyen termékeit kedvelem a leginkább. Nagyon száraz sajnos a hajam, így mosás után kb egy szénakazalra hasonítok olajak nélkül, viszont ezt használva szárítás előtt egészen kezelhető és formázható eredményt kapok.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

csellareva

2018. május 31.

Ez a termék egy mintapéldája annak, hogy az Avon is tud nagyon jó kreálmányokat a piacradobni. Próbáltam sok más hajolajat , messze ez a legjobb és nem drága. Kizárólag a hajvégekre kell tenni belőle! Már kb 5 éve használom ezt vagy a zöld üveges változatot.

csellareva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Kitsyke

2018. május 23.

Akarhanyszor ezt a termeket hasznalom, Hiaba kenem ra, semmit nem tesz! Ez ugyan olyan sz*r mint a baleas hajvegapolo... semmire nem jo!!!!! ha mar megvettem csak elhasznalom, max belekeverem pakolasba, hatha ugy er majd valamit....

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Milia

Korcsoport: < 18
2018. május 22.

Rendszeresen használom már egy jó ideje, jó cucc! Ha már zsírosabb a hajam és látszik a száraz, töredezett vége, akkor szoktam inkább bekenni, azért jobb lesz tőle na. :D egyik alap nálam a hajápolásban

Milia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 22.

Gina1978

2018. május 21.

A zöld változatát vettem meg. Nagyon jó illatú olaj, fényes, erős és egészséges tőle a hajam. Ezen kívül még 4féle olajat használok felváltva, de ez a kedvencem. Hajmosás után nedves hajra, és két mosás között száraz hajra is jó, de kizárólag hajvégre teszem. Biztos újravevős.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Amanda97

2018. május 17.

Az illata nagyon finom. Én mindig csak egy nagyon keveset teszek rá a hajvégemre. Meg vagyok elégedve a termékkel, szépen helyre teszi a hajamat.Többször újravettem :)

Amanda97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Csillagporocska

2018. május 13.

Hajmosás előtt szoktam hajhosszra tenni, van, hogy egész éjszaka rajta hagyom. Jól megpakolom és beszívódik, addig is hidratál. Gondolom én. Valójában semmi különösebb hatást nem érzékelek, pedig a hozzá tartozó balzsamot kifejezetten szerettem, kevésbé töredezett a hajam.
Azért hozzátenném hogy az utóbbi másfél hónapban kezdtem el rendszeresen használni ezt az olajat, valójában már augusztus óta megvan, csak néha-néha tettek a hajvégemre.
Természetesen elhasználom, már kevés van benne, de határozottan nem fogom újravenni. Nem igazán értek hozzá, de nem tűnnek szépnek az összetevői. Ha pedig még csak nem is effektív, akkor nekem ezt használni abszolút nem éri meg.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Timea22

2018. április 23.

Regebben mindig megrendeltem az avonbol. Szerettem a termeket, selymes hajat varazsolt,az illata is kellemes volt, ar ertek aranyban is szerintem teljesen megfelel.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.