KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
KERESEM!! Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: judshopbox
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Advance Techniques Hajápoló Marokkói Argánolajjal
Ár: 500 ft , Eladó: eszterbarna
Állapot: 2x használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Cegléden, Abonyban, Újszilváson vagy postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnarrita0524

2017. november 15.

Nagyon szeretem ezt a hajápoló olajat. Többféleképpen is használom. Van amikor egy diónyi mennyiséget viszek fel az egész hajamra, és van, amikor csak a hajvégre viszem fel a terméket. Nagyon jól táplálja és hidratálja a hajam. :)

molnarrita0524
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Neria

Korcsoport: < 18
2017. november 10.

Göndör a hajam, nem látszódik ha zsírosodik, és azt is nagyjából 5 nap után kezdi (mindennapos edzéssel). Azonban a vége volt szőkítve, zöldre és lilára színezve aztán lilára festve ami először meggyszínű lett most pedig vörösesre kopott, tehát elég sok mindenen ment keresztél csóri hajam. Átlagosan törik a vége, de amióta ezt használom már nem annyira. Minden hajmosás után viszek fel a hajam végére és nyomogatom bele, jó az illata és valóban működik.

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 10.

VLillus

2017. november 10.

Legjobb , régebben a zöldet használtam amit imádtam de ez még annál is jobb. Nem csak hajmosás után használom hanem minden nap vagy minden 2. bekenem vele a hajvégeimet ♥

VLillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

dynah13

2017. november 8.

A kedvencem!! Meg a fodraszom kent egyszer arganolajas hajapolot a hajamra, akkor beleszerettem az illataba, de amit o hasznalt, az nagyon draga. Ezt egyszer akciosan rendeltem az Avonbol, es nekem nagyon bevalt, azota mindig ujraveszem!
Nem kell sokat nyomni belole, mert kulonben zsirosodhat a haj, de en a tovek fele is szoktam hasznalni, es ha mertekkel viszem fol, nem zsirosodik tole a hajam. Hajmosas es hajvasalas utan szoktam csak hasznalni.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

nemethkitti06

2017. november 7.

Már évek óta használom, szuper táplálja a hajvégeimet.

nemethkitti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Már évek óta használom, szuper táplálja a hajvégeimet.

kisenikoke

2017. november 1.

Az én hajammal konkrétan semmit sem csinált. Olajos maradt és ápolását sem éreztem. Nem is tartott sokáig, így nem gazdaságos. Nem is az ára miatt, hanem hogy futkározni újravenni ha mondjuk bejött volna.
Ajándékba kaptam, amúgy biztosan nem is szereztem volna be mert eddig sem voltak sajnos jó tapasztalataim az Avonos hajas termékekkel.
Mindenesetre örülök, hogy kipróbáltam, hiszen itt mindig látom, hogy mennyire sok ember szereti és így legalább volt alkalmam kipróbálni.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

monikac

2017. október 25.

Évek óta ezt használom és imádom! Az illata, a hatása, a csomagolása; túladagolni viszont nem szabad, akkor nagyon zsíros lesz tőle a hajam, egy pumpálásnyi bőven elég.

monikac
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

lbrigitta04

2017. október 25.

Az illatát nagyon szeretem, ápol, de nem vagyok benne biztos, hogy van bármi nagy hatása is. Hasonló a hajam állapota, amikor nem használom. Nem rossz, de nem venném halomra.

lbrigitta04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

LillaTNagy

2017. október 19.

Mivel a hajvégeim igen töredezettek voltak ezért kúraszerűen kezdtem el használni, ez azt jelenti hogy miután megszabadultam a sérült hosszttól heti 2-3x esténként kentem belőle a hajam végére( szigorúan csak a végére,máskülönben elnehezíti és zsíros/olajos érzetet nyújt). Nekem 2 hónap után tűnt fel, hogy egyáltalán nem törik a hajam vége és gyorsan nő.

LillaTNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

kbetti92

2017. október 15.

Tetszik az illata. 2 hónapja voltam fodrásznál és azóta használom ezt, a zöldjét félretettem egy kis időre, hogy kipróbáljam. Nagy csodát nem vártam tőle, de nem töredezettek a hajvégeim, meg nem is olyan seprűs (még :D ). Kicsit mintha puha is lenne a hajam. Hátha jó lesz hosszabb távra.

kbetti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.