KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• hidratálja és felfrissíti a bőrt és védi a kiszáradástól
  • felfrissít a bőrt
  • a papaya és a barack egzotikus illatával
  • vitamin komplex-szel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tenagi

2017. augusztus 18.

Nagyon jó illatú, nyári tusfürdő, leárazva a nagyot venni megéri. Főleg ha az ember lányát fenyegeti az a veszély, hogy a kedves családtagok "kölcsönveszik" és hamarabb elpárolog. Bár az illatfelhő után, amit hagy a fürdőszobában, simán lebuknak :D A teteje valóban nehezen nyílik, de az biztos, hogy így nem folyik ki a strandtáskában sem.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Sok Avonost tusfurdot kiprobaltam es azt kell mondjam,mint a tobbinel,hogy az illatuk mindig jol el van talalva.Ez a tusfurdo athozza a kellemes nyari eleterzest.Ami nem tetszik benne az,hogy nehezen nyithato ki a tubus,konkretan leszakad kozben a kormom.😔Ami meg negativ tapasztalatom,hogy ar ertek aranyban kapni jobb tusfurdoket a drogeriakban,bar az Avonosak megerik ha levannak arazva.Nagyon jol hidratalja a bort es kesobb is erzem magamon a gyumolcsos illatot,ami isteni ☺

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

tátombák

2017. május 29.

Ez olyan színű, mint a radioaktív tojássárgája!! :D
Egyébként szuper kis nyári tusfürdő, ha valaki nem szereti a hűsítő mentás illatokat, akkor mindenképp jó alternatíva lehet ez a gyümis vidámság. Az 500 miliset választottam, használom egy ideje, és nem érzem annak a veszélyét, hogy megunnám, mielőtt elfogyna. Jól habzik a pamacson, élmény vele fürdeni.
Gyenge pontja viszont a tartósság. Konkrétan kijövök a zuhany alól, és már nem érzem magamon az illatát. Ez sajnos számomra elég sokat ront az élményen, tényleg 1 perc és elillan... Imádom, és ha tartósabb lenne az illata, simán újravenném. Így viszont marad az, hogy elhasználom, és jó emlékkel fogok rá visszagondolni, hogy ezt is kipróbáltam.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Ez olyan színű, mint a radioaktív tojássárgája!! :D

vl

2017. május 28.

Kifejezetten pozitív csalódás volt az elmúlt időszakban kipróbált avonos tusik után :) tetszik az illata, olyan amire számítottam az illatos oldal után és jól is habzik.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

nrss

2016. október 16.

Frissítő, nyárias illat, de nagyon folyós, és a kupakot foggal-körömmel lehet csak felnyitni. Elfogyott, de nem venném újra.

nrss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

spavanilly

2016. október 5.

Alig vártam, hogy elfogyjon az előtte lévő tusfürdőm, hogy végre kipróbálhassam, mert nagyon tetszett az illata.
Használat közben derült ki, hogy az illata TÉNYLEG nagyon mű, ennek ellenére nagyon szeretem használni, jól felfrissít. Illata tusolás után hamar elillan, a friss érzés viszont megmarad!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Dea

2016. szeptember 10.

Nagyon finom(nekem mangós illata van, nyáron kedvencem minden ami mangós ^^) az illatát imádom, egy gondom vele, hogy nem elég krémes, hanem nagyon folyós, nem tudom mi van a mostani avon tusfürdőkkel, nagyon folyósak :/

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

katuc77

2016. július 25.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Sűrű, fürdőpamaccsal használva nagyon finom, krémes habja lesz, jó érzés vele a zuhanyzás. Nagyon jól habzik, így kevés is elég belőle. A kupak valóban nagyon nehezen nyílik, ami utazásnál kifejezetten előny, nem kell félni attól, hogy a táskába folyik. Viszont én megoldottam, csak lehajtom a tetejét, nem zárom be teljesen. Nem akarok minden egyes alkalommal bosszankodni miatta. Ez miatt nem is fogok levonni pontot. Így nyáron nagyon szeretem :)

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

szanii

2016. július 12.

Nyári tusfürdőre vágytam, ez győzött meg a legjobban az újságból. Nagyon nehezen nyílik, szinte alig, bár lehet előny hogy utazáskor nem borul ki, de sokat kell szenvednem a kinyitásával úgy, hogy ne törjön le a körmöm..... Illatra nagyon tetszik, nem szárítja a bőröm (bár nekem egyik tusfürdő sem szokta), nagyon jó érzést nyújt ezzel fürdeni, felfrissítő, kellemes, fürdés után érzem magamon, de nem hosszan tartó. Mindenesetre egy elég jó nyári tusfürdőnek tartom, árban is jó, 700 ft körül vettem a nagyot. Ajánlom.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

nemethdorcy

2016. július 11.

Az illata kicsit mű, nekem nem szárítja a bőröm. A kupakkal nekem is meggyűlt a bajom. Viszont jól habzik és lassan fogy, mert elég sűrű krémtusfürdő. Egynek elmegy, de újravenni biztosan nem fogom.

nemethdorcy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!