KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   519 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

• hidratálja a durva tapintású, száraz bőrt is
  • gyorsan beszívódik
  • finom illatot kölcsönöz a bőrnek

Ár: 300 , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 19,20,21 ker, fizetés: Személyes átvét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SMH

2017. október 2.

Imádom ezt a kézkrémet. Nappalra nekem pont elég a hidratálása, hamar beszívódik, így tudok tőle dolgozni, nem lesz ragacsos a kezem, az illata pedig isteni. Szerintem egy táskába dobosnak vagy irodai fióklakó kézkrémnek tökéletes.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon kellemes vanília illatú, krémes állagú kézkrém, ami megfellően hidratálja a kezemet :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

kocosfox

2017. június 12.

Az illata isteni, de ha egy kicsit többet kenek fel a kelleténél, akkor darabossá válik, és szinte le kell söpörnöm a kezemről..

kocosfox
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

gyocsi76

2017. június 11.

Imádom a vaníliát!Ajánlom mindenkinek

gyocsi76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Imádom a vaníliát!Ajánlom mindenkinek

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Az illata miatt rendeltem meg,mert mar akkor beleszerettem.Kicsit zsiros krem,de gyorsan beszivodik ,en a hidratalasaval is megvagyok elegedve,bar mar probaltam jobbat

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Dea

2017. május 18.

Update: A kedvenc kézkrémemmé nőtte ki magát a kakaóvajassal együtt, újravenném ^^

Nagyon finom illata van, sűrűbb krém, de gyorsan beszívóik, hidratálása közepes :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Enci11

2017. május 16.

Anyukámtól kaptam az elsőt, és annyira megszerettem, hogy újravettem, amikor elfogyott. Gyorsan beszívódik, finom az illata. Munkahelyemen is dicsérték az illatát a kolléganőim. :)

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Fabi95

2017. május 3.

Imádom az illatát! De van nála jobb kézkrém is.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Imádom az illatát! De van nála jobb kézkrém is.

zahraa

2017. április 3.

Az illatat imadom, viszont tul sokaig eldolgozva/masszirozva filmretegben levalik. :(

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

zsofia960217

2017. március 19.

Az illata jó, de annyira nem szerettem, mert lassan szívódik be. Egyébként egész jó, de inkább magasabb ár kategóriából fogok következőleg választani

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Szilikonok: Dimethicone