KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   519 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

• hidratálja a durva tapintású, száraz bőrt is
  • gyorsan beszívódik
  • finom illatot kölcsönöz a bőrnek

Katus93

2018. június 13.

Nagyon folyékony állaga van. Nem hidratálta a kezeimet. Az illatát sem szerettem.

Katus93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

lavendersky

2018. február 12.

Isteni illata van, én még másnap is érzem az illatot a kezemen. :) A nagyon száraz bőrre szerintem gyenge hidratáló, de mindennapi használatra tökéletes, akár napközben pár pillanat alatt beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

lavendersky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

laura20020201

2017. december 31.

Imadom:)) a legjobb és legfinomabb illatu kezkrem!! Szinten mint csak az elottem szolo tolem is lopkodjak a sulibaan:) *vagyis csak lopkodtak..mert mar elfogyott es azota hiaba nezem nem lehet kapni mar par honapja:( nem tudom miert ha valaki tudja legyszives irja meg mert nagyon hiányzik ez a kis kezkrem:(

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Biussss

2017. december 2.

A suliban mindenki lopkodta tőlem így már a második tubust használom :) imádom a vaníliát, jó az állaga és hamar be is szívódik.

Biussss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Darky

2017. november 6.

Szerencsére ajándékba kaptam...aztán a családból többen is hirtelen nekem akarták ajándékozni később, én meg örültem, mert imádom az édeskés illatú kozmetikumokat... Nagyon akartam volna szeretni, de sajna az illatán kívül semmi pozitívumot nem tudok felhozni a krémmel kapcsolatban. :(
Az előttem szólók már leírták az okát: engem sajnos kifejezetten zavar, hogy darabokban pörög le a kezemről...pedig a kakaóvajas Avonos kézkrémet tökéletesnek tartom, de ez most sajnos csak 2 csillagot érdemel, - azt is csak azért, mert a vaníliás aromája nagyon jól eltalált!

Darky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

SMH

2017. október 2.

Imádom ezt a kézkrémet. Nappalra nekem pont elég a hidratálása, hamar beszívódik, így tudok tőle dolgozni, nem lesz ragacsos a kezem, az illata pedig isteni. Szerintem egy táskába dobosnak vagy irodai fióklakó kézkrémnek tökéletes.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon kellemes vanília illatú, krémes állagú kézkrém, ami megfellően hidratálja a kezemet :)

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

kocosfox

2017. június 12.

Az illata isteni, de ha egy kicsit többet kenek fel a kelleténél, akkor darabossá válik, és szinte le kell söpörnöm a kezemről..

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

gyocsi76

2017. június 11.

Imádom a vaníliát!Ajánlom mindenkinek

gyocsi76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Imádom a vaníliát!Ajánlom mindenkinek

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Az illata miatt rendeltem meg,mert mar akkor beleszerettem.Kicsit zsiros krem,de gyorsan beszivodik ,en a hidratalasaval is megvagyok elegedve,bar mar probaltam jobbat

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Szilikonok: Dimethicone