KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Clean-Build spirálkeféje precíz és egyenletes alkalmazást biztosít a belső szemzugtól a külső szemzugig, a tövektől a végekig. A szempillák szuperdúsak és szétválasztottak lesznek, csomósodás nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

arizona07

2017. május 1.

Kedvencem volt!
Mostanság ritkán látom a katalógusban, pedig hosszú szép fekete pillákat varázsolt, anélkül hogy csomós lett volna. Könnyű volt kezelni, a belső területeket is el lehetett érni vele. Egy éve tudtam utoljára rendelni hosszú idő után, mintha változott volna a minősége (csak emiatt 4*).

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Kedvencem volt!

AlexaNagy

2015. november 27.

Régebben próbáltam ezt a szempillaspirált, de semmi különöset nem tudok róla mondani.
Annyi pozitívum hogy a kefe kialakítása miatt nem csomósodott a pillám , de kissé túl kicsi a kefe ahhoz hogy látványos eredményt tudjon produkálni dússág/ hosszabbítás téren.
Szépen szétválasztja a pillákat, de plusz értéket nem ad hozzá.

AlexaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

Szépen szétválasztja a pillákat, de plusz értéket nem ad hozzá.

Damayanti

2015. november 26.

Maximum 4 csillag, de az is csak azért, mert legalább tényleg nem csomósodott egy ideig és nem kenődött. De amúgy a semmi extra kategória, hétköznapra egynek jó, de nem újra vevős. Emlékszem, hogy viszonylag hamar beszáradt és akkor már csomós is volt, ment a kukába. Nem hagyott igazán mély benyomást bennem, egyszer egynek bele fért kipróbálni. Ennyi. Sokkal jobb spirálok vannak ennél, sőt, sokkal jobb spirálok vannak, mint az Avon spirálok, jobban megéri egy drágább, de márkásabb=minőségibb cuccra beruházni, már rájöttem és nem bántam meg a felismerést, illetve hogy tartom magam hozzá...

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

szilvi542

2015. szeptember 20.

Nekem nagyon tetszik ez a szempillaspirál. Sztem iskolába pontosan megfelel mivel nem annyira feltűnő inkább természetes hatást kelt.

szilvi542
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

LauraDorina

2015. március 19.

Ajádékba kaptam még, de nekem nem jött be. Hamar kiszáradt hiába tekertem rá rendesen. A másik baj, hogy összeragadt, a színe pár használat után kiszürkült, nem dúsít, nem hosszabbít és a fején a tüskék nagyon kemények. Néha hozzám ért és elég fájdalmas volt. Nem vagyok tapasztalt sminkelésben, de egy biztos sok jó szempillaspirált használtam, ez nem tartozik oda..

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.

Annabella2010

Korcsoport: < 18
2015. február 8.

Volt mar jobb spiralom is. Igazabol olyan nagy csodat nem csinal a szempillakkal, de egynek elmegy.

Annabella2010
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. február 8.

citronella

2014. december 31.

Szerintem ez az avon legjobb spirálja. Régebben használtam,nagyon elégedett is voltam vele,de valamiért nem vettem újra. Most visszatértem hozzá,és még mindig szuper. Nagyon szép hosszú,dús pillákat varázsol,de nem vastagítja el őket,nem tapadnak össze és a tartóssága is nagyon jó.

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

csicsike

2014. október 25.

Ezzel a spirállal nőttem fel, anno a diszkók előtt négy rétegben is felvittem, mert még úgy sem ragadtak össze a pilláim, viszont gyönyörű dúsak voltak és többen megvádoltak, hogy műszempillát tetettem :)

csicsike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

krixtina13

2014. október 22.

Régen használtam ezt a szempillaspirált, nekem tetszett :) dús, hosszú pillákat kölcsönzött :) 5*

krixtina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

Bergamo1

2014. október 18.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a spirál. Rövid idő után megszabadultam tőle, mert ezt a színvonalat egy kifejezetten alacsony árkategóriás spirálnak nézném el talán....

Bergamo1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Hidratálók: Atelocollagen

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.