KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2013. május 16.

Kategória:   Samponok

A száraz és töredezett hajtípus számára készült ápoló Baba sampon és balzsam 2 in 1 természetes eredetű kókuszolajat tartalmaz, amely csodálatos illatáról ismert. Nem csak tisztítja, hanem táplálja is a hajat és elvarázsol használat közben, hogy Ön egy csodálatos kókuszliget pálmái között érezze magát!

Stellacska6969

2018. június 15.

Az illata alapján esett rá a döntés... hát😒
Miután ki mostam vele a hajam többször száraz volt a vége és törött. Nem láttam még sose így a hajam így meg is lepődtem hogy vajon miért lett ilyen.. és ez volt minden egyes mosás után. De nem csak nekem, a barátom is panaszkodott ra😂👍🏻 A végén már keverve használtam el, így tartós volt😅 de az illata miatt kap egy 2*

Stellacska6969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Az illata alapján esett rá a döntés... hát😒

llitrim

2018. június 2.

Néhányszor kipróbáltam már ezt a sampont, de nem használom rendszeresen. Bár elvileg sampon és balzsam egyben, a balzsam hatásait egyáltalán nem érzem rajta. A hajam száraz marad utána, és hamar lelapul. A használata után már másnap zsíros a hajam, más samponoknál ezt nem tapasztaltam. Az illata nem rossz, visszafogott.

llitrim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Denny

2018. május 29.

Update:
Anyukám még mindig ezt használja, és ha hazamegyek én is. Az a néhány használat viszont borzalmas! Nem tisztít semmit, a hajtöveknél zsíros marad a hajam, rossz a tapintása, száraz, és viszketek tőle agyba-főbe. Nem tudom mitől lehet, lehet azért van, mert átálltam másikra, de ezzel hajat mosni szörnyű.

Ez balzsam is?! :O Eddig nem tűnt föl, sem a hatása, sem a címkéje. Viszont ez az egyetlen sampon, ami jó anyukám hajára és az enyémre is (ugyanazt használjuk). Az illata számomra elég mű, nem is nagyon érződik a hajamon, viszont szépen tisztít, és nem zsírosodik utána a hajam. Hosszú idő óta az első samponom, ami után nem kell heti kétszer hajat mosnom, hanem elég heti egy is. Balzsam hatását azonban nem nagyon éreztem, de majd jobban figyelek. :)

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Update:

heedi

2018. április 7.

Az olcsónak számító samponok közül a kedvencem.
Habzik, tisztít és nem szárít.
Miután a tönkre tett, festett feketéről kiszőkített hajamon kipróbáltam már rengeteg drágábbnál drágább márka samponját,
nyugodtan merem mondani, hogy 5* a termék.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Az olcsónak számító samponok közül a kedvencem.
Habzik, tisztít és nem szárít.
nyugodtan merem mondani, hogy 5* a termék.

Barbs

2018. február 13.

Az én hajam 1,5 nap után zsíros lesz tőle nem számít milyen sokat-keveset használok belőle. Legközelebb biztosan nem fogok venni

Barbs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Mintyss

2018. február 6.

Rohanós reggeleken vetem be, amikor muszáj hajat mosni, de a balzsamozás már túl nagy macera. :)
Önmagában hosszú távon kicsit kevés, de a Balea Haarmilch (nem kiöblítős) balzsammal együtt szuper. A hajam hidratált, puha, nem száll, egy nappal ki lehet tolni a hajmosást is.
Mindig van belőle tartalék a fürdőszobában.

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Mindig van belőle tartalék a fürdőszobában.

bubilany

2017. december 20.

Jól habzik, kellemes puha lesz tőle a hajam és nem szárítja, ezen felül még magyar termék is. Most épp másikat használok, de lehet visszatérek ehhez.

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

diosbejgli

2017. december 6.

En nagyon szeretem, finom kokuszos illata can amit imadok :) es szep selymes lesz utana a hajam, de ez elmondhato a mandulas valtozatarol is :)

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Radam

2017. november 11.

Nagyon jó kókuszos illat, megéri az árát, jó sampon.

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Nagyon jó kókuszos illat, megéri az árát, jó sampon.

oildi71

2017. november 11.

Fiam használja, nagyon elégedett vele.

oildi71
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Fiam használja, nagyon elégedett vele.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!