KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2013. május 16.

Kategória:   Samponok

A száraz és töredezett hajtípus számára készült ápoló Baba sampon és balzsam 2 in 1 természetes eredetű kókuszolajat tartalmaz, amely csodálatos illatáról ismert. Nem csak tisztítja, hanem táplálja is a hajat és elvarázsol használat közben, hogy Ön egy csodálatos kókuszliget pálmái között érezze magát!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sfreku

2017. október 17.

Kicsit olcsóbb, illetve gazdaságos sampont szerettem volna venni. Nyáron nagyon tönkre tettem a hajam a rengeteg szín váltás miatt, így mindegy volt az össze tevő és a hatás csak az illatát néztem és hogy száraz hajra való sampont vegyek.:) Mivel ez egyben balzsam is gondoltam egy próbát megér. Valóban isteni az illata, jól habzik és jól tisztít, nem szárítja ugy a hajam mint más minden mentes "száraz" hajra való samponok.. Ár értékben csodás így marad ez a befutó egy időre !!:)

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Bogg

2017. augusztus 21.

Csodás illata van, rögtön beleszerettem :)
Könnyen habzik, olcsó, gazdaságos kiszerelés, ráadásul magyar termék. Balzsamozó hatása nekem nem kifejezetten feltűnő, akinek kevésbé száraz a haja, annak valószínűleg igen. Ám ez a "hátrány" igazából előny, hiszen nem zsírosít és mégis jobban táplál közben más samponoknál :)
A szörnyűségesen borzasztó tartósítószerek benne viszont kiszakítanak az idillből, ezért csak 4*.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Csodás illata van, rögtön beleszerettem :)

gyongy97

2017. július 26.

Nekem ez a sampon vált be idáig a legjobban, finom az illata, nem zsírosodik tőle a hajam, és nem is szárít nagyon.

gyongy97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

petra5399

2017. július 24.

Az illata nagyon jó, a hajam viszont sajnos általában hamar zsírosodik tőle.

petra5399
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Az illata nagyon jó, a hajam viszont sajnos általában hamar zsírosodik tőle.

nagyregina22

2017. július 13.

Szerettem, ujra is vettem

nagyregina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Szerettem, ujra is vettem

Babakalacs

2017. július 4.

Nagyon szeretem, illata isteni, állaga is jó, és a hajam puha csillogó és könnyen kezelhetö tőle. Biztos visszatérek majd hozzá néha.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

encsike96

2017. július 4.

Sokkal puhább lett tőle a hajam és nem is zsírosodott olyan hamar. Az meg már csak plusz, hogy az illata is isteni :)

encsike96

ladri

2017. június 19.

Isteni illata van, tökéletes nyárra. A hajam puha lesz tőle. Sosem használok 2 az 1-ben samponokat, de ez az illatával elcsábított. Nagyon jó!

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

OrosziEszti

2017. május 30.

Az egyik kedvenc samponom. Nagyon szeretem a kókusz illatát, nálam az ilyen termékek favoritok. A hajam sokkal ápoltabb lesz tőle, könnyebben lehet kifésülni.

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Banszky

2017. május 29.

Nagyon sokáig használtam és szerettem a Baba samponokat de egy idő után azt vettem észre semmit nem tisztított,sőt még zsírosította is a hajam.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!