KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: raczjudit93, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Samponok

Babasampon kamillakivonattal és pantenollal

Krémmánia Kedvencek a -től
Nittuska

2015. augusztus 12.

Nekünk a kamillás változata van meg. De eléggé szárítja a babám haját :/

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Nekünk a kamillás változata van meg. De eléggé szárítja a babám haját :/

vszidonia

2015. április 20.

Nagyobbik lányom allergiás, rengeteg sampont próbáltunk, és bizony sokszor "pöttyös" lett hajmosás után... Mióta ezt használjuk semmi gond nincs, pár hetes kicsimnek is ezzel mosom a haját. SLS mentes, szép összetevői vannak, és nagyon jó az ára.

Közben eltelt néhány év, de a lányok haját még mindig ezzel mosom... :) A nagyobbnak már ötvenvalahány centis gyönyörű, dús haja van, egészséges fejbőrrel párosítva. Úgyhogy továbbra is marad :)

vszidonia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

kgergely

2015. március 16.

Sajnos szinte minden nap hajat kell mosnom, mert annyira ragacsos lesz és a fejbőröm is sokszor kiszárad, ezért kimondottan jólesik a tisztítás.
A Schauma samponok, bár a mosás közben jók és alaposak, de bizony nem túl bőrbarátak. Amint megszárad a fejbőröm kezdődik a viszketés.
Ez a sampon viszont kellemes, tényleg nem marja a fejemet, kis flakonban felrázva még a habzása is rendben van. A matricát én is levettem, mert elég zavaró a fotó, alig fogyott belőle valami, pedig már vagy 2 hónapja használom, igaz rövid hajra. Az ára is baráti (399 Ft). Az illata és a tisztítóhatása is megfelelő.

kgergely
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

szlilla

2015. február 8.

Úgy nagyjából 3 hónapja használtam, nem rossz sampon tisztítani is tisztít és az illata is kellemes. Számomra olyan púderes illata van. Nem vettem újra, mert mást próbáltam ki utána. Még lehet újra veszem.

szlilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

TCynthia

2015. január 31.

Imadom ezt a sampont. Nagyon jol tisztit, kellemes az illata, finom puha utana a hajam, es az osszetvok is kellemesek. Nalam 5 csillag.

TCynthia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

jellybelly

2015. január 25.

Az az egyetlen problémám volt vele, hogy bár hajmosás előtt alaposan kifésülöm a hajam, mosás közben nagyon összegubancolja. A kíméletes összetevői miatt vettem meg, majd hosszú távon kiderül, hogy meddig maradok meg mellette, de szerintem a gubancolódáson kívül abszolút rendben van ez a sampon :)

jellybelly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

dobolank

2015. január 16.

Imádom, hogy szépek az összetevői, nem irritál és illatos. És olcsó. Tusinak használom.

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

sophie63

2014. december 11.

Nekem sajnos ez a sampon sem jött be... Akármennyit tettem rá, mindig úgy éreztem, hogy nem elég tiszta a hajam, úgyhogy a következő alkalommal még többször átmostam a fejem - ennek következtében a sampon hamar elfogyott, de a hajam mégsem éreztem soha tisztának. A fejbőröm hamar zsírosodott tőle, ugyanakkor a hajvégek nagyon kiszáradtak... Ja, és akkor kezdett hullani is, amikor ezt használtam (bár nem biztos, hogy van összefüggés.) Szóval lehet, hogy a babahajra jó ez a sampon, de az enyémre egyáltalán nem volt az.

sophie63
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Angi.retro

2014. szeptember 20.

Sokáig kerestem, de tényleg lekerült a polcokról! Babylove Tusfürdő és Sampont vettem én is helyette és nagyon bevált az is, kicsit szebbek az összetevői is. Én a hajamra használom, ajánlom e helyett, nekem még jobban is bevált :)
Szóval erre így csak 4 csillag

Angi.retro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Szóval erre így csak 4 csillag

Panji

2014. szeptember 3.

Számomra tökéletes! Isteni finom "babás" illata van, nagyon szép összetevői, érezhetően puhítja és ápolja a nyáron kiszáradt hajamat. Vastag szálú, nagy tömegű hajam van, amire ipari mennyiségű sampon fogy el, de ebből kevés is elég! Ha nem balzsamoznék is könnyen kifésülhető lenne tőle :-)
Nem zsírosít, nem korpásít, a panthenol ápolja a fejbőröm. Csillagos ötös, jó ideje nem jut eszembe váltani róla! Rengeteg márkát próbáltam, ezt hagytam utoljára, nem gondoltam, hogy ilyen olcsón találom meg a legjobbat :-)

Panji
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.