KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Babylove

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: mizsancsa, az összetevőket feltöltötte: zsofis

Utolsó módosítás dátuma: 2015. május 27.

Kategória:   Fényvédők

A babylove napozó krém 100%-ban ásványi eredetű fényszűrőt tartalmaz, így különösen alkalmas az érzékeny bababőr számára. A széles sávú UVA/UVB-filter, valamint az E-vitamin megbízható védelmet biztosít a leégés ellen, a panthenol védi a bőrt a kiszáradástól. Nem tartalmaz kémiai fényszűrőt, tartósítószert, parfümöt, paraffinolajat, illatanyagot, tartósítószert és ásványi olaj alapú összetevőket.

Krémmánia Kedvencek a -ben
Vanília

2015. június 15.

Olyan, mintha fehér festékkel kenné be magát az ember és még rá is púderezne - a japán színházas hasonlat nagyon találó volt a vélemények között, én is úgy éreztem magam... Olyan sűrű, hogy alig lehet felvinni, a bőr fehér, élettelen és matt lesz tőle és alig lehet lemosni, levakarni a bőrről. Biztos nem veszem meg újra. Egyébként nekem ráadásul nem a "Sonnencreme" van meg, hanem a "Sonnenlotion" (ami folyékony testápolót jelent), ami ugyanaz a portéka, de a nevéből ítélve kevésbé sűrű - ezek után el sem tudom képzelni, milyen lehet a krém...

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

Winger

2014. szeptember 24.

Ez a cucc az ördögtől való..
Kicsi babalánykámra próbáltam rákenni. Rákenni nem sikerült. Próbáltam rá feltappogni. Kb. mintha gittel próbáltam volna bekenni. Próbáltam eldolgozni. Nem igazán sikerült. A végeredmény pedig egy üvöltő baba, aki úgy néz ki, mintha a NO-színházból szökött volna meg. Ráadásképpen még itt-ott meg is kapta a Nap, köszönhetően az én bénázásomnak, mert hát nem tudtam normálisan rákenni ezt a borzalmat.
Nem tudom miből gondolták a krém megalkotói, hogy ez az extrém sűrűségű krém jó ötlet lesz..
Azért 1*, mert lejjebb nem lehet pontozni..

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Winger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Ez a cucc az ördögtől való..
Azért 1*, mert lejjebb nem lehet pontozni..

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
masnis

2014. augusztus 25.

Arcra használtam a nyáron végig, mialatt fesztiváloztam. Tényleg nagyon nehéz elkenni, és nem tudom, hogy az enyémnél sötétebb bőrön mennyire látszódna meg, mert én azért kis türelemmel egész szépen bele tudtam dolgozni. Annyiból megérdemelné, hogy levonjak egy csillagot, hogy azért az egyik nap a bőséges használata mellett is lepirult a pofim (nem kifeejezetten leégés volt, hanem tényleg csak az a nagyon enyhe pirosság), viszont azzal, hogy hiába ilyen sűrű, semmiféle pattanást nem okozott, visszatornázta magát ötösre.
Mondjuk azt tényleg nem tudom elképzelni, hogy ezzel hogyan lehetne bekenni egy vonakodó, fickándozó és síró kisgyereket, de én nem is erre használtam, úgyhogy emiatt nem veszített nálam az értékéből.

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Nyimuska

2014. augusztus 23.

Nos tényleg ménkű nehezen kenhető, annyira sűrű. Nagyon, nagyon erősen fehérít. A szaga nem erős, de nem is kellemes: amolyan semleges poshadt babakrém szag. Ha lett volna csak 30 SPF-es, de cserébe folyékonyabb változata, nekem az kellett volna.

Nyimuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

nagyorsolya78

2014. augusztus 13.

Nagyon, kezelhetetlenül sűrű, egy tiltakozó babára/kisgyerekre lehetetlen kenni. Fehér, zsíros érzetű mint minden fizikai fényvédő, ezzel no problem.
Arcon türelemmel eloszlatható, ásványi púderrel/alapozóval mattítható. Sminkalapnak a száraz bőrömre jó, de a zsíroson nem annyira.

nagyorsolya78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

kerikatavirag

2014. június 26.

Szerintem katasztrófa. Kenhetetlen, megdermed, és az alapból fehér bőrömet teljesen albínóvá varázsolja. Utazáshoz vettem mert 75 millis, de inkább vettem kint egy másik naptejet, mert a tengervízben megdermedt rajtam, és lehetetlen volt eltüntetni. Emellett még meg is égett a karom pár helyen, amit nem értek, hogy lehet, de valószínű a nehéz eloszlatás miatt. Ilyen áron nem éri meg.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

PAncsi79

2014. június 10.

Kinti sporttevékenységhez, strandoláshoz kerestem egy jó összetételű fizikai fényvédőt, mert az arcbőröm nem bírja a kémiai fényvédőt.
Sűrű, fehér krém, az állagánál fogva nem könnyű eloszlatni, de azért nem is vészes a dolog.
Hétköznapra nekem ez túl sok lenne, nagyon fehér tőle a bőröm, de biciklizés közben nem érdekel. Sokkal fontosabb volt, hogy nem izzadjam le a nagy melegben, a hétvégi 30 fokban leteszteltem és jelentem, tényleg nem olvad le az arcomról! :)
A bőrömet szépen megvédte, a nap közepén tekertem 3 órát, nem tudtam újrakenni de nagyon szépen kitartott végig, meg sem pirult az arcom.
(A 75 ml-es tubus 1.400 Ft-ba került)

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.

(A 75 ml-es tubus 1.400 Ft-ba került)

Shennny

2014. június 6.

Szinte kenhetetlen, borzasztó a szaga. Nekem lenyúzta a bőröm mikor kipróbáltam, vittem is vissza. Jah és olyan mint fehér festékkel kenném be a karom. Csak a szép összetevők miatt 2*. De babára ezt biztos nem kenném.

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 6.

ágica

2014. május 11.

Extra fehér, kissé érzékeny bőröm van, hámlasztok is, szóval igénylem a magas napvédelmet, eddig ez tökéletes ilyen szempontból, sosem égtem le vele.
Nehezen kenhető, kicsit csillog, nehezebb eldolgozni, cserébe van egy kis "fedése", púderrel+korrektorral pont jó.
Nem okoz pattanásokat, nem irritál, szépek az összetevői, rengeteg ideig elég lesz (én csak arcra használom), olcsó.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

Lotheg

2013. augusztus 15.

Na végre ... sikerült megszereznem és találni egy 50 faktoros kémiai fényvédőt, igazi kihívás volt mindkettő, de sikerült. Elégedett vagyok vele, ugyan mindent szépen fehérre színez, de pótolhatatlan az örömem, hogy nem kémiai fényvédő, hanem fizikai, a vizet jól bírja, az izzadságot érdekesen xD ... Engem nem zavar a fehér réteg, ha egyenletesen eloszlatja az ember és mindenhova rak akkor egyenletesen lesz mindenhol világosabb. Az arcommal nem veszett össze, púderrel együtt használom így nagyon jó ... :) ... Nyáron nem nagyon használok BB-t vagy alapozót (Azt még inkább nem) ... de ez nm e is igényel ilyesmit szerintem van egy enyhe fedése és púderrel együtt jó...
Összességében elégedett vagyok vele jelenleg. Az egyetlen hátránya a csomagolása, ezektől a tubusoktól kiakadok, egyáltalán nem táskabarátok, és mindenfelé hajlanak össze-vissza. Igen én magammal hurcibálom a naptejet ... főleg ha strandra megyek. Jaj és a legfontosabb nem égtem le mellette (vagy inkább vele), szerintem színt se nagyon kaptam :D

Lotheg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.