KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

Ennie86

2018. február 3.

Tegnap próbáltam ki először ezt a fátyolmaszkos dolgot. Elég fura trutyis volt kivadászni a csomagolásból. :) Feltéve hűsített kellemesen. Kb 15-20 percet volt fent. Amikor leszedtem, még belemasszíroztam ami maradt az arcomon. Nagyon szépen hidratált, kisimult lett az arcom. Pihi-puhi lett tőle és semmi irritációt nem okozott. :) Biztos újra fogom venni.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

zsazsa9

2018. február 2.

Egyszerűen imádom! Nagyon finom, selymes a maszk anyaga is, és a bőröm is használat után. Én általában egy jó fél órát fenthagyom, majd a maradékot is kipasszírozva a maszkból jól belemasszírozom az arcomba, és a dekoltázs/nyak bőrébe. Nagyon luxus érzetet ad nekem, pedig egy fáytolmaszkhoz képest nagyon olcsó termékről van szó. (Garnier pl. 3-szor ennyibe kerül, és az is csak 1 használat...) Mindig van itthon 1, úgy kéthetente használom, mikor eszembe jut. :)

zsazsa9
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

lupelupe

2018. január 27.

Szépen feltöltötte az arcomat, s mivel sok anyag maradt a maszkban és a tasakban is, mégegyszer tudtam használni. Veszek ilyet máskor is.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

pampika

2018. január 17.

Nem rossz de van tőle jobb ebben az ar kategóriában.

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Nem rossz de van tőle jobb ebben az ar kategóriában.

Tinisminkes

2017. december 29.

Egy erossen szarito arcmaszk utan tettem ezt fel hat kicsi jobbra szamitottam. Furan van kivagva es nem hidratal tulsagosan. Osszessegeben ennyi oenzert neha belefer.

Tinisminkes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Reva03HU

2017. december 7.

Első pillantásra sok anyag volt a kendőn,mégis beszivta a bőröm jócskán. Leszedés után se tartott sokaig, amíg a maradékot belemassziroztam a bőrömbe. Tapintásra a bőröm semmi extrát nem mutatott. Egy relaxáló estére jó volt, de inkább maradok a Rival de loop-nál, árkategóriájában.

Reva03HU
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Nicy011

2017. december 5.

Ez volt az első szövetmaszk, amit kipróbáltam. Felhelyezése egyszerű. Nagyon kellemes hűsítő érzés a használata. Jobb tapintású, hidratált az arcbőr. Ezzel meg is voltam elégedve. Mégis azért kap 3 csillagot, mert épp készültem valahová és használat után az arcomon két-három piros folt jelent meg, amit csak rengeteg korrektor használatával sikerült eltüntetnem. Másnapra két bőr alatti dudor és apróbb pattanások is megjelentek. Lehet teszek vele még egy próbát, de nem mostanában.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

arcoiris

2017. november 29.

Tegyük fel magunknak a kérdést: Mit várunk egy fátyolmaszktól? Vicces külsőt, trutyis állagot az elején, majd pihe-puha bőrt. És az meddig tart? -Nyilvánvalóan nem túl sokáig! Tehát teljesíti amit el lehet várnunk tőle.

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Unix

2017. november 28.

Nekem nagyon tetszik ez a Balea-s fátyolmaszk könnyű volt felhelyezni és a hatását 3 napig is éreztem. Még biztos hogy fogok venni belőle többet mert még nagyon olcsó volt.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

hejamkoa

2017. november 25.

Nekem nagyon tetszik ez a fátyolmaszk. Este szoktam feltenni, mielőtt lefekszem, amíg hat, addig ráhangolódom az elalvásra. Jó sok cucc van benne, van, hogy visszateszem a tasakba a maszkot és még egyszer használom. Igaz, másodszorra már nincs benne annyi anyag, de azért kár lenne érte. A hatását igazán reggel mutatja meg, friss, puha, feltöltődött bőrrel ébredek, ez az igazi beauty sleep! Többször is vettem már, nálam alapdarab a rutinomban, ennyi pénzért nem lehet jobbat találni.

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tartósítószer.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.