KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

Reva03HU

2017. december 7.

Első pillantásra sok anyag volt a kendőn,mégis beszivta a bőröm jócskán. Leszedés után se tartott sokaig, amíg a maradékot belemassziroztam a bőrömbe. Tapintásra a bőröm semmi extrát nem mutatott. Egy relaxáló estére jó volt, de inkább maradok a Rival de loop-nál, árkategóriájában.

Reva03HU
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Nicy011

2017. december 5.

Ez volt az első szövetmaszk, amit kipróbáltam. Felhelyezése egyszerű. Nagyon kellemes hűsítő érzés a használata. Jobb tapintású, hidratált az arcbőr. Ezzel meg is voltam elégedve. Mégis azért kap 3 csillagot, mert épp készültem valahová és használat után az arcomon két-három piros folt jelent meg, amit csak rengeteg korrektor használatával sikerült eltüntetnem. Másnapra két bőr alatti dudor és apróbb pattanások is megjelentek. Lehet teszek vele még egy próbát, de nem mostanában.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

arcoiris

2017. november 29.

Tegyük fel magunknak a kérdést: Mit várunk egy fátyolmaszktól? Vicces külsőt, trutyis állagot az elején, majd pihe-puha bőrt. És az meddig tart? -Nyilvánvalóan nem túl sokáig! Tehát teljesíti amit el lehet várnunk tőle.

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Unix

2017. november 28.

Nekem nagyon tetszik ez a Balea-s fátyolmaszk könnyű volt felhelyezni és a hatását 3 napig is éreztem. Még biztos hogy fogok venni belőle többet mert még nagyon olcsó volt.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

hejamkoa

2017. november 25.

Nekem nagyon tetszik ez a fátyolmaszk. Este szoktam feltenni, mielőtt lefekszem, amíg hat, addig ráhangolódom az elalvásra. Jó sok cucc van benne, van, hogy visszateszem a tasakba a maszkot és még egyszer használom. Igaz, másodszorra már nincs benne annyi anyag, de azért kár lenne érte. A hatását igazán reggel mutatja meg, friss, puha, feltöltődött bőrrel ébredek, ez az igazi beauty sleep! Többször is vettem már, nálam alapdarab a rutinomban, ennyi pénzért nem lehet jobbat találni.

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

beautycare

2017. november 23.

Botrányosan rossz! Számomra ezt már tiltani kéne, olyan gagyi... Nehéz volt felhelyezni és SEMMIT nem ért. Soha többet...

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Preka5

2017. november 14.

Nekem tényleg segít a vízhiányos bőrön. Amikor nagyon száraz, felteszem és a levétel után láthatóan üdébb, hidratáltabb lesz a bőröm. Ami viszont nem tetszik, hogy utóbbi két alkalommal kicsit allergizált, mert piros foltok is megjelentek a használata után, ezért egy csillagot le fogok vonni...:(

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

lujzi

2017. október 31.

a KM-es cikk hatására vettem meg, gondoltam, egy próbát megér. és meg. nagyon relaxáló volt maga a használat, jól el is aludtam :-p 15 perc alatt a nagyja beszívódott, a többit bedolgoztam a bőrömbe. érezhetően rugalmasabb az arcom, pihepuha, majd kicsattan. nem gondolom, hogy hú, csodaszer, túlságosan hosszútávú hatást nem tulajdonítanék neki, de ahogy előttem is írták, heti kényeztetésnek bőven megéri a 400 forintot. ráadásul nincs a többi pakolással, maszkkal való macera, amit mindig utáltam, s ami miatt nem is használok ilyesmit. szóval jó kis cucc, tutira veszek még.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

nicolekitti

2017. október 30.

Nekem is ez az első fátyolmaszk, amit kipróbáltam. Nagyon ki van száradva a bőröm, egészen jól beitta a folyadékot, levételt követően nem igen volt már mit beledörzsölnöm. Kellemes érzés volt míg fent volt. Felrakni kellett, hogy kérjek segítséget egyedül nem ment. Amit nem értettem, hogy a szem részt, most fel kellett volt-e tenni vagy nem? A képen üresnek nézett ki az a rész, de kihajtható volt.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

csakaaa

2017. október 26.

Első fátyolmaszkom, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem tetszett a hatása, egy-két napig éreztem. Kicsit hűsített, mikor feltettem. Irritációt nem okozott, puha lett tőle a bőröm.
Csodát ennyit pénzért szerintem nem várhat az ember, így összességében elégedett voltam vele.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tartósítószer.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.