KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Linuxo

2017. augusztus 12.

Elég rossz dolgok történtek velem abban az időszakban , amikor megvásároltam ezt a szövet maszkot. Segített kb. 15 percre kiszakadni a mindennapokból, hidratást, felfrissített stb. Nem irritált.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Yami

2017. augusztus 8.

Rossznak nem rossz, inkább olyan semmilyen. Hidratált, és nem szakadt el. Pattanást vagy irritációt nem okozott. Valószínűleg szimplán nem nekem való ez a maszk.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

carpenter13

2017. augusztus 8.

Nem bírtam 5 percnél tovább magamon tartani. Csípte a bőröm, az egész fejem belobbant, rákvörös lett. Gyorsan le is vettem, de másnapra még így is tele lettem pattanásokkal. Csodás termék...

carpenter13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Syub

2017. augusztus 4.

ki pattanasásosodtam tőle

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

ki pattanasásosodtam tőle

Niobe28

2017. augusztus 4.

Ezt a terméket is a sok pozitív vélemény miatt vettem meg. Gondoltam, miért ne...?Az ára kedvező, nem kell kenegetni, csak fölrakom és relax :) Most azt mondom, hogy soha többet. Ezt kell, hogy mondjam sajnos. Egyrészt nekem az illata nem jött be, annyira irritál, hogy nagyon zavaró volt a viselése. Félre ne értsétek nem azt mondom, hogy büdös, hanem biztos van olyan illatösszetevő benne, ami számomra ezt váltja ki. Még 1-2 nap után is éreztem magamon, pedig elég sűrűn mosok arcot ebben a nagy melegben. Biztos az arcom mellett a hajamra is ráért a maszk, azt éreztem. Továbbá én is úgy éreztem, mintha csípett volna. Nekem ilyenkor nyáron elég zsíros a bőröm, hát ez a maszk nem az én bőrtípusomra való, nem tudom máshogy mondani: nagyon-nagyon sok. Olyan érzésem volt a levétele után, mintha nagyon vastagon hidratálót kentem volna az arcomra, pedig még vízzel is lemostam, nem hagytam rajta a nem beszívódott krémet. Összefoglalva szerintem a nagyon száraz bőrűeknek való. Nekem nem újravevős. :(

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Szeretem, a száraz bőrön csodákra képes. Miután az arcomon 'lejárt' a testemet beszoktam vele kenegetni :D

dorinkaz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

csemezb

2017. július 29.

Kétszáz forintért vettem akciósan, feltettem, öt perc után, mintha csípni kezdett volna. Vártam még öt percet, leszedtem, annnyira piros lett az arcom tőle!!! Soha többet, inkább megveszem a drágább JimJams Beauty-sat.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. július 28.

Imádom!! Megéri az árát, imádja az arcbőröm, feltétlenül újra fogom venni.

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 28.

Imádom!! Megéri az árát, imádja az arcbőröm, feltétlenül újra fogom venni.

Viki9727

2017. július 27.

Nagyon jó nedves, rengeteg cucc marad a tasak aljában is. Bőven többször használható mint 1x. Nagyon jó puha lett tőle az arcom, azóta nincs kiszáradva. Negatívum hogy miután leszedtem az arcmaszkot egy darabig ragadt tőle az arcom. Egyébként nagyon jó, megéri azt a 300 ft ot :)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

RkSzcs

2017. július 27.

Kicsit büdös, de nagyon szuper! 😁

RkSzcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Kicsit büdös, de nagyon szuper! 😁

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tartósítószer.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.