KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

Ár: 200 Ft , Eladó: Babika20
Állapot: nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. október 16.

Nagyszerü találmány!! Engem másnap, miután használtam, mindenki megdicsért, hogy milyen szép az arcbőröm! Csak ajánlani tudom!

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

zsofi03

2017. október 13.

Először próbáltam fátyolmaszkot, nincs összehasonlítási alapom.
A felhelyezése nem volt nehéz, kicsit tényleg nyálkás.
Levétel után frissnek éreztem az arcomat és talán kipihentebbnek is tűnt és puhább lett.

zsofi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Először próbáltam fátyolmaszkot, nincs összehasonlítási alapom.
A felhelyezése nem volt nehéz, kicsit tényleg nyálkás.

elfi777

2017. október 6.

Évek óta használok fátyolmaszkokat, általában kellemesek, de azt kell mondanom, valami noname ginzenges után ez a második leggyengébb. Az ára sem fogott meg, mivel gyakorlatilag csak egy használatra volt elég, a hatása meg nudli. Direkt nem krémeztem utána, kb fél-1 óra múlva már éreztem, kell az arcomra valami, így a tasakból szépen ráment a fejemre a teljes maradék, úgy nyertem még egy órát.
Hatást nézve semmi különös, de elnéztem a konkurencia itthoni megdöbbentő 7-800 ft-os tasakjait, így megadom a közepest, mert ha sokat nem is ért, legalább nem drága.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

ssteff15

2017. szeptember 17.

Nem kerul sokba, gondoltam teszek vele egy probat, ugyse hasznaltam.meg szovet/fatyol maszkot,az arcom szaraz volt. Eppen egy nagyobb esemeny elott alltam, jo jott volna az aextra hidrataltsag hogy minel jobban mutasson a sminkem. Eloszor imadtam hogy milyen selymes lett az arcom, es hidratalt, aztan az esemeny napjanak reggelen hatalmas bor alatti pattanasokkal ebredtem....mondanom se kell marhara orultem...nagyjabol lehuztam a pattanasokat eltuntethetore a csodatevo fokhagymaval, de undorito volt utana a borom egy hetig minimum es a hidrataltsagnal nyoma sem volt masnap reggelre....nesze semmi fogd meg jol..

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Pamacsvirag

2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem! Puha lesz tőle az arcom és a krémből is bőven van benne amit utána szépen leszoktam masszírozni az arcomon. Nagyon szeretem fáradt napokon!
Többször is újra vettem.

Pamacsvirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Többször is újra vettem.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Jó kis fátyolmaszk, de nem a legjobb, a többi Baleás nekem jobban bevált. Puha lesz az arcom, viszont a hatása tényleg csak pár órás, és az illata sem a kedvencem. Relaxáláshoz jó, és az ára is teljesen rendben van, de nem ehhez nyúlok, ha fátyolmaszkot szeretnék feltenni. 3,5* lenne igazából, de mivel konkrét baj nincs vele, csak annyi,hogy találtam jobbakat, legyen 4.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nicu

2017. augusztus 26.

Első fátyolmaszkom. Nagy tényleg, de el tudtam igazítani az arcomon. Amíg fenn volt, csak hűsítő érzést éreztem, de amikor levettem, elkezdte csípni a bőrömet. Azonnal lemostam az arcom, amin egy réteg gél állagú krém maradt. Nem veszem újra.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

vvivien

2017. augusztus 25.

Nagyon jó nyugtató hatása van, jól hidratál bár egy kicsit csúszkált használt közben az arcomon

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Elég rossz dolgok történtek velem abban az időszakban , amikor megvásároltam ezt a szövet maszkot. Segített kb. 15 percre kiszakadni a mindennapokból, hidratást, felfrissített stb. Nem irritált.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Yami

2017. augusztus 8.

Rossznak nem rossz, inkább olyan semmilyen. Hidratált, és nem szakadt el. Pattanást vagy irritációt nem okozott. Valószínűleg szimplán nem nekem való ez a maszk.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tartósítószer.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.