Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

aquanie

2018. szeptember 24.

Én először a javasolt tíz percnél tovább hagytam fent, mert úgy gondoltam, hogy ártani nem árthat. Miután levettem, még nagyon hosszú ideig ragacsos volt a bőröm, ezen kívül semmilyen közvetlen hatást nem tapasztaltam. Már szinte elkönyveltem pénzkidobásnak, ám másnap reggelre nagyon finom, puha bőrrel ébredtem. A hatása egy-két napig kitartott. Szerintem a téli időszakban még többször újra fogom venni.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

hzs

2018. szeptember 15.

Hihetetlenül szuper maszk! Kb. heti kétszer használom, bár legszívesebben minden nap felraknám. Nagyon finom az illata, nagyon jól hidratál, de nem nehezíti el a bőrt. Kb 20 percig hagyom fent, utána bemaszírozom a bőrömbe a "maradékot". Nagyon szeretem, tényleg nagyon felfrissíti a bőrt, sokkal szebb és egységesebb lesz utána az arcom.
Kipróbáltam lehúzható maszkokat is a Baleától, de azok nem annyira váltak be (több közülük rontott a bőrömön, mert több pattanásomat is kihozta).

hzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 6.

Egy kis kényeztetés mindenkinek jólesik, és erre pont megfelel ez a maszk.
Gazdag és ígéretes hatóanyagokat tartalmaz, gondoltam, ha már ennyi jó véleményt kapott, egy próbát biztosan megér.
A kis tasakban elegendő "anyaggal" átitatott maszkot találunk, ami könnyen felhelyezhető. Kellemes, hűvös érzést nyújt a bőrön, én illatot egyáltalán nem is éreztem használat közben, pedig van benne sajnos egy kis parfüm is.
Persze hogy nem csodaszer, de amit ígér, azt teljesíti, pár perc relaxálás után még a bőrünket is szebbnek láthatjuk. Lehet, hogy csak placebo hatás, de az sem zavar, ha így van.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Egy kis kényeztetés mindenkinek jólesik, és erre pont megfelel ez a maszk.

Mandulaszem

2018. szeptember 6.

A kissé vízhiányos arcbőrömre nagyon jó hatással volt.🙂 Pár napja próbáltam ki, 10 percig hagytam az arcomon. Nagyon jól hűsített. Miután levettem, a maradékot kicsavartam belőle és beledolgoztam az arcomba, nyakamba, dekoltázsomba. Gyönyörű puha, bababőr lett az eredmény, amit 3. napja is érzek/látok. Engem meggyőzött. Árát tekintve is szupi maszk.🙂

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Dilibogyo

2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem. Az én bőröm nagyon szereti,sokkal puhább és érezhetően kevésbé száraz lesz tőle.

Dilibogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

szbhelga

2018. szeptember 3.

Az én arcbőrömet irritálja, szinte egyáltalán nem szívódik be, csak egy olajos réteg marad az arcbőrömön. Nem vártam tőle sokat, na de hogy még árt is... Durva. :/

szbhelga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 21.

Amint felraktam az arcomra egyből kellemes hűsítő érzetet adott.Bár kellett egy pár perc mire széthajtogattam:DA baleás fátyolmaszkok közül ez volt a kedvencem.Teszi amit ígér, nagyon jól feltöltötte a bőröm.Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

lulley93

2018. augusztus 6.

Tok jo. Ennyiert meg plane. Van sok jo osszetevoje, kenyelmes viselet. Este volt rajtam kb fel orat, nem mostam le es nem kentem mast. Reggelre nagyon selymes, puha es hidratalt volt a borom.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

aranypáva

2018. július 29.

Nagyon szeretem, szuper kis fátyolmaszk. Vízhiányos és kipirosodásra hajlamos bőrömre tökéletes volt.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Szamari

2018. július 27.

Frissít és hidratál, hosszú távon nem tudom a hatását de heti 1x jól esik a bőrömnek.

Szamari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Tartósítószer.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.