KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

Alex0920

2018. június 17.

Kivételesen nem csípte a bőrömet, így tudtam kicsit relaxálni is. Nem kell tőle csodát várni, ugyanúgy mint az összes többi Baleás maszktól, de elhiheti velem hogy pihenek és nyugi van, ennyi pénzért megéri :)

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Timi96

2018. június 4.

Sajnos nem hozta a várt eredményt. Felhelyezés után elkezdte csípni a bőröm, pedig nincs érzékeny bőrtípusom. Hidratálni nem hidratált extrán, nem sok változást vettem észre a használata után.

Timi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Lovemyhair

2018. június 2.

Az ára jó. Frissnek és tisztának érzem az arcom utánna, de nem nyújt semmi extrát, habár ennyi pénzért nincs is amit többet várni tőle.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Eszter4

2018. május 27.

Szépen hidratál, ár-érték arányban nagyon megéri :)

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Szépen hidratál, ár-érték arányban nagyon megéri :)

silcarebolt

2018. május 17.

A hétvégén nagyon megégtem a napon, az arcom teljesen kiszáradt, piros lett és idővel elkezdett hámlani is. Ez a maszk rengeteget segített az arcomon, 15-20 perc alatt teljesen feltöltötte energiával és remekül hidratálta. Kellemesen hűsített, viszont a 15-20 perc nem volt elég arra, hogy a bőröm teljesen beszívja, ez amiatt lehet, mert sokkal jobban át van itatva a krémmel mint pl. az aktív szenes maszk, még a tasakban is rengeteg krém maradt.

Nem kifejezetten én vagyok ennek a maszknak a célközönsége, elsősegélyként extrém esetekben jól tudom használni, de nem ez a megfelelő a bőrtípusomnak.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

s05

2018. május 11.

En megadom neki az 5 csillagot. Nem eletem fatyolmaszkja, de ar/ertek aranyban nagyon jol teljesit. Kellemesen hidratal, de csodat nem muvel. Szertintem ennyi penzert megeri megvenni, ha epp nincs keznel egy jobb fatyolmaszk.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

preka

2018. május 9.

szuper kis fátyolmaszk. minden bőrtípusra jó. nagyobb alkalmak előtt szoktam feldobni, ha utána sminkelsz, gyönyörűen fent marad minden, pedig nekem marhára olajos a bőröm. pontosan emiatt, háromszor ennyit is kifizetnék érte!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

monu

2018. április 22.

A balea arcpakolásait nagyon gyakran használom, sajnos nekem is volt olyan, amelyik allergiás reakciót váltott ki, felhólyagosodott a bőröm és piros lettem mint egy paradicsom. Ez volt az első szövet arcmaszk amit kipróbáltam, gondoltam ha nem válik be, akkor sem nagy pénzkidobás.... Az illata érdekes...nem is kellemes de nem is az a nagyon kellemetlen.. Amikor felhelyeztem elkezdte hűsíteni az arcom..de! A 10 perces időt megéri betartani, nekem kicsit tovább volt fent és kezdett kellemetlen lenni... amikor levettem és elmasszíroztam a fent maradt krémet, száradás után sima és élettel teli lett a bőröm, sehol egy száraz folt, sehol hámló bőr...mint a babapopsi...sima és puha lett tőle.. Szerintem ár érték arányban megállja a helyét, bátran ajánlom vízhiányos, száraz bőrűeknek.

monu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

badrus23

2018. április 3.

Borzasztó allergiás reakciót váltott ki a bőrömön! Felrakás után rögtön éreztem h ég a bőröm és csíp..gondoltam biztos dolgozik.... vártam 5 percet de nem -bírtam tovább ...mikor levettem a párom hangos röhögésben tört ki olyan vörös volt az egész fejem.... égett és nagyon lassan akart elmúlni a pirosság is .... soha többet nem rakom a fejemre ...és sajnos így a többi baleas maszktól is félek....:( :( :(

badrus23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

sophianae

2018. március 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, egy hete próbáltam ki először. A szaga katasztrofális, de oké akkor abban a pillanatban sima lett a bőröm tőle így nem frusztrált annyira. Viszont másnapra... Iszonyatosan kivert és azota is szenvedek miatta pedig az én bőröm nem kényes. NEKEM rémálom!

sophianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tartósítószer.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.