KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sttramara

2017. december 10.

nekem az illata nem túl természetes,olyan pacsuli féle,sőt nekem az állagával is vannak bajaim,jobban szeretem a kamillás Balea kézkrémet

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

MademoiselleSumire

2017. december 10.

Ár-érték aránybn tökéletes. Direkt olcsó kézkrémet akartam venni, mert a munkám miatt sokat mosogatok, és naponta 4-5 alkalommal is bekenem a kezem. Fantasztikus az illata (citromos-túrós pite), gyorsan beszívódik és utána puha a kezem. Nem csodaszer, de ennyiért nagyon jó (én 299ft-ért vettem).

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

lucaanna

2017. november 29.

Szeretem az illatát: ár-érték arányban 5 csillag!

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Szeretem az illatát: ár-érték arányban 5 csillag!

anna22

2017. november 27.

Tetszik, igazából a mélyén az illatnak van egy kis füstös érzés is, mintha pillecukros lenne, de amúgy igen, citromtorta illatú. :) Klassz, de nem az én illatom, ettől függetlenül megkapja, amit meg kell, mert jó kis illat ez, és szerintem folyamatos használat mellett (én arra jöttem rá, hogy meg kell előzni a kéz kiszáradását, csak akkor hatnak ezek a kencék) tartja az állapotokat.

UP.: Egész jól hidratál, most kicserepesedett a kezem eléggé, bekenem vele és azonnal puhává és nyugodttá varázsolja a kezeimet. Már nem piros, és nem száraz, persze holnap délutánra újra az lesz, de majd bekenem megint. :D Szóval nagyonis jól hidratál, meg is lepődtem. És az illattal is kezdek megbarátkozni. :D

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

Anitay

2017. november 20.

Nagyon jó illata van ami meglepően sokáig érződik! :O A hatékonysága nem rossz, 3-4 használat után redbe hozza a durvábban kiszáradt kezemet. Szeretem nem hiszem, hogy váltok :)

Anitay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

clauka1125

2017. november 17.

Egyszerűen imádom! Citromos torta illata van! Egesznap csak kenegetnèm! Ár / érték arànyban szerintem kivàló!

clauka1125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Brazilparty

2017. november 17.

Nagyon nagyon finom citromos sütitorta illata van, igazából csak ezért vettem meg, de meglepően jól teljesít egyébként is. Gyorsan beszívódik, könnyű kis krém, puha lesz a kezem tőle. Nem hosszú a hatása, de napi 2-3x kenegetéssel sima, szuperfinom illatú kéz érhető el :) Ár-érték arányban szuper! Említettem már az illatát? :)

Brazilparty

Frenchie

2017. november 16.

Alapból egy másik kézkrémre vadásztam, de a drogériávan valahogy elmúlt a lelkesedésem vele kapcsolatban. Viszont tudtam, hogy muszáj vennem egy kézkrémet, mert novembertől száraz, feszülő és fehér lesz a bőr a kezemen, mintha liszttel szórták volna be. Végigszimatoltam az összes kézkrémet a polcon és ennél a kézkrémnél tudtam, hogy ez lesz a nyerő. Bármi, aminek süti illata van, levesz a lábamról, ennek pedig citromtorta illata van. De ez csak bónusz, mert ez a krém a tökéletes kategóriába tartozik: nem olyan zsíros, hogy két nap múlva is érzed a kezeden, de nem is olyan könnyű, hogy ötpercenként kenegetni kell.

Frenchie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

lecsapaketchup

2017. november 15.

Isteni illata van, fantasztikusan hidratál!

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Isteni illata van, fantasztikusan hidratál!

petra095

2017. november 12.

Annyira finom illata van hogy nem tudtam otthagyni. Gyorsan beszivodik es nem ragados, bar nem szaraz a kezem csak imadom kenegetni, nekem tokeletes megfelel.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.