KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Laroselly

Korcsoport: < 18
2017. október 7.

Csodát tett a kezeimmel. Ami nem igazán jellemző a többi krémre. Nagyon jó az illata tegnap újravettem. Nem kell belőle sok ahhoz, hogy az egész kezemet betudjam vele kenni. :)

Laroselly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 7.

DFI

2017. október 3.

Gyerekek ennek isteni az illata, a hatása is az. Valamelyik Kollegína lentebb jól eltalálta: citromos túrótorta illatozik a kacsónkról.
Elég erős krém nem ilyen vizes semmike mint némelyik hasonlóan olcsó társa, kellemesen puha és illatos bőrképet varázsol. Ötös.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

bgabryellla

2017. október 1.

Ősszel hajlamos kiszáradni a kezem, ezért kerestem egy viszonylag sűrű, hamar beszívódó, jól hidratáló kézkrémet. Jelentem, megtaláltam! Ráadásul még az illata is mennyei! :) Ezért az árért szinte ajándék!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

korono

2017. szeptember 13.

Kerestem egy igazán jó kézkrémet és az itteni vélemények alapján vettem meg. Valóban nagyon jó, eléggé sűrű, gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos éreztet, na meg az illata... isteni!

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Milva07

2017. augusztus 31.

Hirtelen felindulásból dobtam a kosaramba, de legközelebb már tudatosan ezt fogom venni. Retró illata van nekem: ki emlékszik a régi búcsús/vásáros kakasos nyalóka illatára? Nekem teljesen az,és sokáig érződik, finom,puha bőrt varázsol. Természetesen extra száraz/kirepedezett bőrt nem fog tudni helyrehozni az ember.Viszont gyorsan beszívódó és nem marad kellemetlen zsíros,vagy ragacsos réteg a használata után. Újavevős :)

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nikki8895

Imádom ! puha töle a kezem és órákig érzem az édes illatát nálam befutó

Nikki8895
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Imádom ! puha töle a kezem és órákig érzem az édes illatát nálam befutó

hivespanni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 31.

Ahogy az előttem véleményezők is írták: citromos túrótorta! :D Kicsit vizesebb állagú krém, jól beszívódik, hidratál, bár nekem nem extra száraz a bőröm. Nem vásárolom újra, de egy próbát mindenképp megért, már az illata miatt is! :D

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Citromos túrótorta, imádom! :) A hidratálás is megfelelő, az illata sokáig megmarad, egy élmény volt minden használata.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

googles

2017. augusztus 11.

Mindenben rendben van számomra. Az illata csodás és a kezeimet is jól ápolta. Amit ígér, azt tökéletesen teljesíti.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Imádtam az illatát, olyan citromos túrótorta feeling :) Elhasználtam az egész tubussal, ami nálam nagy szó. Semmi extra táplálást nem nyújtott, igaz télen használtam, de éppen elég volt, viszont akkor mindennapos használatban kell alkalmazni.

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.