KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cseresznye007

2018. július 1.

Nagyon finom illata van emellett tobb oran keresztul erezni miutan beszivodott.Nagyon konnyed texturaja van es egyszeruen szivodik be.

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

abicicaaa

2018. június 24.

Isteni az illata, es raadasul tartos!
Keves eleg belole, aranylag hamar felszivodik.
Az illata miatt nagyon gondolkozom az egesz testre valo hasznalaton, rasegit az ara is.
Hidratalasa is megfelel, bar nem vagyok kifejezetten szaraz boru, arra lehet keves lenne.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Isteni az illata, es raadasul tartos!
Keves eleg belole, aranylag hamar felszivodik.

Emics

2018. május 17.

Az illata miatt és a kedvező ár miatt vettem meg. Nem rossz krém, de nem igazán hidratál.

Emics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

gugan16

2018. május 12.

Sajnos nem lett a kedvencem. Az illata kellemes, de nem imádom, a hatása se rossz, de nekem nem hidratál eléggé, illetve annyira az állaga se tetszik miután felkenem. Ennek ellenére az ára kedvező, szóval egy próbát megérhet, lehet csak mi nem passzolunk.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

eszterke79

2018. május 3.

Az illata tisztára olyan, mint kiskoromban a citromos joghurthab! :) Nagyon szeretem, egész télen ezt használtam.

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Orchydea

2018. március 31.

Hihetetlenül jó illata van és nagyon jól hidratál. Biztosan újravevős :)

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Hihetetlenül jó illata van és nagyon jól hidratál. Biztosan újravevős :)

bluecinnamon

2018. március 27.

Az könnyű citromtortára emlékeztető illata fogott meg, de remek a hidratálásban is. Puhává varázsolja a kezeimet, és elég egy kicsi is belőle. A párom is ezt használja, és az ő különösen száraz és érzékeny bőre is hálás a krém használata után. Az ára meg egyszerűen fantasztikus.

bluecinnamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

papaverrhoeas

2018. március 23.

Az illata valami elképesztő, bár nehezen behatárolható. a vattacukor és a citromlekvár között van valahol, elég erős, de még nem az orrbántó fajta. Jól beszívódik és nekem egy napig tökéletesen hidratál. Féltem a nyár végén, hogy kifuttatják, így egészen véletlenül a kosaramban landolt 3 darab, de azóta is kapható. Nyilván ezek mellett még hatamas előny az ára, és természetesen az is, ami minden balea terméknek a legnagyobb pozitívuma, hogy teljesen vegán!

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Klajdi

2018. március 13.

Egyértelműen az illata miatt vettem meg, de szerencsére a minősége is megfelelő. Az illata olyan, mint a citromos túrótorta. Hamar beszívódik, nálam a hidratáló hatás is elegendő. Télen, mínuszokban is használtam és nagyon hálás volt érte a bőröm.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

RCC

2018. március 10.

Elég átlagos, ha nem túl száraz a kezem inkább akkor használom, mert elég gyenge a hidratáló hatása. Az illata nagyon finom, olcsó, gyorsan felszívódik. Inkább megelőzésre használható, a már kiszáradt bőrön elég keveset segít. Nem rossz, talán még újra is veszem, de semmi extra.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.