KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

googles

2017. augusztus 11.

Mindenben rendben van számomra. Az illata csodás és a kezeimet is jól ápolta. Amit ígér, azt tökéletesen teljesíti.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Imádtam az illatát, olyan citromos túrótorta feeling :) Elhasználtam az egész tubussal, ami nálam nagy szó. Semmi extra táplálást nem nyújtott, igaz télen használtam, de éppen elég volt, viszont akkor mindennapos használatban kell alkalmazni.

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Nagyon finom illata van, hidratál, hamar beszívódik. Nagyon száraz kézre nem ajánlanám, de akinek csak kis hidratálásra van szüksége, úgy bőven tetszeni fog a hatása.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Litta

2017. július 12.

Úhhh, imádom!! Ez a citromos süti illat első szimatolásra levett a lábamról!

Nappali használatra tökéletes, mert:
- a kiszerelése miatt elfér a táskámban
- nem túl zsíros
- hamar beszívódik
- kellően hidratál

És nem mellesleg imádom utána szaglászni a kezeimet :)
Éjjelre ugyan töményebb, zsírosabb krémet használok, de napközben egy-egy gyors hidratálásra tökéletes. Jár az 5 csillag!

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Úhhh, imádom!! Ez a citromos süti illat első szimatolásra levett a lábamról!

Nappali használatra tökéletes, mert:
- a kiszerelése miatt elfér a táskámban
- nem túl zsíros
- hamar beszívódik
- kellően hidratál

És nem mellesleg imádom utána szaglászni a kezeimet :)

shanja23

2017. július 3.

Mennyei az illata! Viszonylag hamar be is szívódik, kellően hidratál, már többször újravettem! :)

shanja23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

vivienlovesit

2017. június 29.

Amellett, hogy nagyon zsíros állaga van, nem szívja magába a bőr; sokszor még irritált is. Az illata nagyon jó, kissé citromos, friss, tiszta - ezt szeretem benne, de biztosan nem fogom újravásárolni! A tömény textúra szörnyű és a hidegérzékeny bőrre katasztrófa ezt használni! #OFF

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

treni91

2017. június 26.

Az illata nagyon jó, hamar beszívódik és jól ápol. Már többször újra vettem.

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Az illata nagyon jó, hamar beszívódik és jól ápol. Már többször újra vettem.

barbyka01

2017. június 14.

Igazi citromos, sütis illata van, nagyon finom. Hamar beszívódik, az én kezeimnek megfelelő táplálást nyújt, nagyon szeretem.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

sprefectesse

2017. június 9.

Imádom az illatát, és most elég jó állapotban van a kezem ahhoz, hogy elég legyen. Külön plusz pont, hogy jó hamar be is szívódik. És említettem, hogy imádom az illatát? :)

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Pupika2

2017. május 21.

Citromtorta illata van és ezzel engem már meggyőzött. Télen magában nem az igazi (esténként 'igazi' kézkrémet használtam), de egy kevésbé száraz bőrre tökéletes lehet még így is!

Pupika2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.