KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Eper és sajttorta illatú tusürdő hab avokádó olajjal, mely gyengéden tisztítja bőrét emellett egyedi fürdőélménnyel ajándékozza meg.

Vegán termék.

balalajka

2017. augusztus 10.

Ritkán veszek meg kétszer is egy fürdőterméket, de ez a kis vacak megvett kilóra: szeretem használni, a habja jó kemény és krémes, az illata is tetszik, na és a használata előhozza belőlem a gyereket: nyomkodni a tetejét és bámulni a kitekeredő pufi habgombócot... elég jó wellness a lestarpált idegeimnek. Habpamacsokból csak azért nem csinálok magamnak mikulásszakállt, mert azt azért már mégsem:-)
De hogy hasznos is legyek: nem szárít, nem irritál, sokáig elég (pedig ugye a habgombócok varázsa...) és az illata használat közben kellemes, aztán meg lassan elillan és nem kever be más illat mellé. Újravevős!

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Abbie182

2017. augusztus 2.

Szeretem az illatát, az állagát meg nagyjából úgy mindent. Akár borotvahabnak is használható, tehát "többfunkciós". Az egyetlen hátránya,hogy ez a fújós kiszerelés nem tesz túl jót a környezetnek így nem tudom,hogy újra fogom-e venni.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Vivito

2017. augusztus 1.

Valami csodálat, de komolyan! Annyira finom, számomra abszolút nem mű, édes illata van. Nagyon nagy kedvencem lett. Elsősorban a habállaga, másodsorban pedig a hidratáló hatása miatt. Kicsit sem szárította a bőrömet és az illata hosszasan érződött még a nap folyamán. :) Biztosan újra fogom venni a kókuszos és vaníliás tesóival együtt.

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Mandy133

2017. július 25.

Nekem nagyon tetszik az illata, kicsit talán mű, de nem zavaró. A habja is jó, sokáig tudom használni.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

perlita14

2017. július 19.

Annyira megörültem neki, mert imádom az édes illatokat és a sajttorta az egyik kedvenc édességem, úgyhogy egyértelmű volt, hogy megveszem. Annyira jó az illata, tényleg kekszes-tortás, nagyon sikerült ezt eltalálniuk. Csak néhányszor próbáltam, mert majd utazni szeretném vinni, hogy ne kelljen tusipamacsot, de eddig nagyon tetszik, egyetlen hibája, hogy van olyan testrészem, amit egy kicsit irritál, ami elég furcsa.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Theresia

2017. július 15.

A múltkori Vanilla Cream nevű társánál írtam is, hogy ha az elfogy, ez lesz a következő, mert hogy nagyon szeretem a sajttortát és az epret, szóval nagyon kíváncsi vagyok erre, hogy ez milyen illatú, mert a Vanilla Creamnek szerettem az illatát. Nos, röviden és tömören: ez nagyon mű. Nyilván sejtettem, hogy nem lesz sajttorta illata egy tusfürdőnek, de még az eperrel se volt köszönőviszonyban sem szerintem. Lehet, hogy az előzetes nagy várakozás miatt, de nekem nem jött be ez az édeskés műanyag illat, és alig vártam, hogy elfogyjon.
Egyébként a habja ugyanolyan jó, mint a Vanilla Creamnek, jól tisztít, nem szárítja a bőröm, olcsónak is mondható így a tusfürdőhabok világában.
Egynek ez is elment, de újravenni biztosan nem fogom.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Egynek ez is elment, de újravenni biztosan nem fogom.

Chrissy

2017. július 8.

Annyira cuki és annyira jópofa, hogy megvettem. Pedig egyébként nem szoktak meghatni az ilyen cukiságok, talán az anyaság tett be, nem tudom, de újabban hajlok az ilyenekre is...:)
Meglepően kemény habja van és jól eloszlatható, selymes érzetű a bőrön, Az illata valóban inkább cukros eper, ahogyan nikimanó írta, de nagyon finom, édes, kellemes. Rajtam sajnos nem érződik sokáig az illata. Nem szárít. A tisztító hatása az egyetlen, amivel nem vagyok kibékülve. A szandálszezon és a koszos-poros város eredményeképpen nyáron gyakorta piszkos a talpam, hát ezzel nem tudom tisztára mosni. Úgy összességében nem érzem azt a tisztaságérzetet utána, amit fürdés/zuhanyzás után szoktam.
Mindenképpen élmény vele fürödni és tényleg jó az illata, ezért a pontozással és az értékeléssel bajban vagyok.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

szaboanita

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Nagyon jó illata van, és ez a bőrön is sokáig érződik. Nagyon krémes, és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Nagyon jópofa ez a habos formátum.

szaboanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

Timcsi26

2017. június 28.

Ez az első tusfürdőhabom,és egyszerűen imádom! :D Nagyon kellemes vele a fürdés,imádom az illatát,és hidratálja is a bőröm.

Timcsi26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

nikimanó

2017. június 27.

itteni vélemények miatt vettem, az illata nekem sem sajttorta inkább cukros eper, de kellemes. az állaga kicsit szokatlan de jó, vicces, tényleg krémesnek tűnik. nem szárít, kicsit meg is marad az illata. nekem nem újravevős de egyszer poén volt.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate