KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Eper és sajttorta illatú tusürdő hab avokádó olajjal, mely gyengéden tisztítja bőrét emellett egyedi fürdőélménnyel ajándékozza meg.

Vegán termék.

Picieri

2017. június 17.

Na engem is elkapott a gépszíj és vettem egy ilyet, mert a niveát biztosan nem veszem meg annyi pénzért. Ezt csak tényleg az "élmény" miatt vettem meg. Nem bántam meg! Engem inkább a régi gyerek zizi cukorbevonatos illatára emlékeztet, de a sajttortára semmiképpen sem. De nem is zavar mert nagyon szeretem a zizit és így az illatát is. Tisztító hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni, mégpedig azért nem, mert előtte mindig lemosakodom szappannal és utána, mint vmi ápoló hatású kenceként kezelem. Ezeknek a haboknak a tisztító hatásában nem nagyon hiszek, így emiatt én inkább tényleg csak az élmény miatt vettem, amolyan otthoni wellness egy nehéz nap után. Páromnak is tetszett, addig nyaggadtam, hogy csak próbáljon ki egy kicsit belőle, hogy milyen jópofa érzés ez a bőrön és jót mosolygott rajta, tetszett neki is. Legalább, ha hamarabb elfogy tudom kire fogni :D

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Marcsus

2017. május 7.

A férjem először azt hitte, hogy a borotvahabommal tusolok. :) Egyébként tetszik az ötlet, jópofa és erősen cukros illatú, szép, tömött rózsaszín habja van a terméknek, ami a tavaszi melegben nagyon jól is esett. Viszont nem ápolja kellőképpen a bőrömet, ráadásul nem érzem magam elég tisztának a használata után. Ezt a flakont szívesen elhasználom, mert tényleg jó, csak nálam nem szólt nagyot.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

alexandraporcelain

2017. május 6.

Szerintem az mindent elmond, hogy a barátom is elő szeretettel próbálta ki. :D:D Jó pofa, aranyos, krémes, habos, jó illatú. Féltem az illatától, de nagyon jó, bár az tény, hogy semmi eper meg sajttorta. :D Én imádom, szerintem kipróbálok még más illatot is belőle. :D

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Izabel

2017. május 6.

Anyukámnak vettem, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy én is kipróbáljam :D Mindkettőnknél osztatlan sikert aratott! A hab önmagában véve nagyon krémes, könnyű eloszlatni és az illata valami fantasztikus! Biztos, hogy veszek magamnak is :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Timi2424

2017. május 6.

Imádom. Puha, rózsaszín habja van, az illata is isteni és tartós. Tuti újraveszem majd.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Kodi

2017. május 4.

Jó minőségű, hatalmas habot nyom, és viszonylag tartós illata van, ami azonban egyáltalán nem eper, inkább erőteljes keserűmandulás meggy aroma. Jópofa dolognak tartom.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

babyface

2017. május 4.

szerintem borzasztóan mű illata van (hogy a sweet cake-hez mi köze ne kérdezzétek...) ez az egyetlen hibája egyébként hatásban teljesen olyan mint a nivea hasonló terméke, sőt az ő habja sokkal masszívabb, egy nyomást jobban el tudsz teríteni a testeden. :) rohanós reggelekre szuper választás.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

pont

2017. május 4.

szuper a habja, az illata édeskés, nekem kicsit túl mű, de nem vészes, viszont nem is túl tartós. őszintén szólva a nivea habja jobban bejön, de ez sokkal olcsóbb, szóval én megadom neki az 5 csillagot, mert igazából nincs miért levonni, cuki kis termék.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

fokid1

2017. május 4.

Imádom, nagyon jó illata van én még reggel is érezni szoktam magamon. A legjobb pedig az, hogy egyáltalán nem szárít, azt is mondanám, hogy minimálisan hidratál, mindenesetre pihe-puha a bőröm :) Biztos, hogy próbálkozok a többi illattal is!

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

nikolettazsofia

2017. május 3.

Imádom az illatát, ami szerencsére fürdés után is érződik még. Nem szárít, nem kell belőle olyan nagyon sokat használni így sokáig elég, biztos, hogy újra veszem. :)

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate