KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Eper és sajttorta illatú tusürdő hab avokádó olajjal, mely gyengéden tisztítja bőrét emellett egyedi fürdőélménnyel ajándékozza meg.

Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PoppyCat13

2017. november 20.

Imádtam! Nagyon szeretem, ha egy tusi nagy habot képez, de ezt sajbos nem nagyon tudtam elérni... Anikor viszont megláttam ezt a terméket rögtön lázba jöttem! Nagyon klassz kis habot lehet van benne😀 az illata egy picit mű, fogalmam sincs, mi köze lehet a sajttortához....😁. Amikor sokat használtam, egy kicsit körömlakk-lemosó szaga lett, ezért szüneteltettem a használatát, de utána újra tetszett. Az ára nagyon jó, máshol kétszer ennyive kerül 💗

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

Sisszy

2017. november 7.

Imádtam ezt a tusolóhabot. Az illata mesés, kemény habot képez, a bőrömet nem szárította. Maximum azt tudom negatívumként felhozni, hogy nem marad meg sokáig az illata a bőrön.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Marcsika0720

2017. október 23.

Érdekes kis termék :) nem mondom hogy rossz de nem voltam elájulva tőle. Nagyon tetszett a hab állaga, vicces volt használni, olyan volt mintha borotvahabbal kenegetném magam :) nagyon finom volt az illata is. Ez volt az első hab állagú tusfürdő amit kipróbàltam tehát nagy összehasonlítási alapom nincs. Azt hittem tök hamar el fog fogyni de baromi sokáig elég volt. Egyetlen problémám az volt ezzel a habbal, hogy nem éreztem a használata után magam olyan tisztának. Még a nyáron használtam a kánikulában, amikor csak gyors átfrissítettem magam. Arra megfelelt de nem fogom újravenni.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon tetszett az illata. Szerencsére nem volt túl édes így előszeretettel használtam. Nagyon tetszett benne, hogy egy "kemény" hab volt.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

kklaudia

2017. szeptember 2.

Engem is megbabonázott ez a tusfürdőhab áradat, úgyhogy nyaralós utazás előtt szereztem be egyet. Eleinte még jól esett ez a tömény édesség, a végére már vártam, hogy mihamarabb elfogyjon. Egyébként kellemes vele tusolni, de gyorsabban fogyott nálam, mint a folyékony változatok. Ettől függetlenül lehet, hogy egy másik illattal még meg fogok próbálkozni.

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Kíváncsiságból vettem meg. Az illata egyáltalán nem tetszett, de ha eloszlatom a testemen, akkor egy fokkal jobb. Nem szárít, de nem is hidratál. Nekem annyira nem jött be. Biztos, hogy nem veszem újra.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

nemkriszta

2017. augusztus 18.

Sokáig idegenkedtem a borotvahab jellegű tusfürdőktől, míg végül a pozitív vélemények hatására megvettem ezt a terméket kipróbálásra. És milyen jól tettem! Azóta a reggeli gyors zuhanyzások rendszeres kellékévé lett. A napégette bőrömhöz is kíméletes a hab állag miatt. Illatok, márkák között még biztosan válogatok, nekem elnyerte a tetszésemet.

nemkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

balalajka

2017. augusztus 10.

Ritkán veszek meg kétszer is egy fürdőterméket, de ez a kis vacak megvett kilóra: szeretem használni, a habja jó kemény és krémes, az illata is tetszik, na és a használata előhozza belőlem a gyereket: nyomkodni a tetejét és bámulni a kitekeredő pufi habgombócot... elég jó wellness a lestarpált idegeimnek. Habpamacsokból csak azért nem csinálok magamnak mikulásszakállt, mert azt azért már mégsem:-)
De hogy hasznos is legyek: nem szárít, nem irritál, sokáig elég (pedig ugye a habgombócok varázsa...) és az illata használat közben kellemes, aztán meg lassan elillan és nem kever be más illat mellé. Újravevős!

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Abbie182

2017. augusztus 2.

Szeretem az illatát, az állagát meg nagyjából úgy mindent. Akár borotvahabnak is használható, tehát "többfunkciós". Az egyetlen hátránya,hogy ez a fújós kiszerelés nem tesz túl jót a környezetnek így nem tudom,hogy újra fogom-e venni.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Vivito

2017. augusztus 1.

Valami csodálat, de komolyan! Annyira finom, számomra abszolút nem mű, édes illata van. Nagyon nagy kedvencem lett. Elsősorban a habállaga, másodsorban pedig a hidratáló hatása miatt. Kicsit sem szárította a bőrömet és az illata hosszasan érződött még a nap folyamán. :) Biztosan újra fogom venni a kókuszos és vaníliás tesóival együtt.

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate