KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   €0.55   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   €0.55
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő ananász és flamingóvirág illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lecsapaketchup

2017. november 15.

Annyira finom illata van! Az idei nyaralásokon velem jött, most sikerült elhasználnom az egészet (más tusit is használtam mellette). Igazi nyár illata van, mostanában amikor használtam mindig a tengerpart jutott az eszembe. Nagyon bízom benne, hogy jövő nyáron is visszahozzák ezt az illatot, mert imádom!

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Sroi

2017. november 5.

Az összeset le szoktam szedni a polcokról. Igyekszem betárazni belőle. Szeretem.

Sroi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Nagyon jó nem szárit finom az illata és jól tisztít

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon jó nem szárit finom az illata és jól tisztít

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Tökéletes illata van, engem valamiért a gyermekkoromra emlékeztet, és ez nagyon tetszik benne. Szokásos balea minőség. A limitált kiadású nyári illatok közül, talán ezt sikerült a legjobban eltalálniuk.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

gpok

2017. október 31.

Imádni való volt minden cseppje. Igazi nyár.

gpok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Imádni való volt minden cseppje. Igazi nyár.

vikihollo

2017. október 28.

Egyszerűen imádom az illatát :)

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Egyszerűen imádom az illatát :)

Herbst8101

2017. október 28.

A nyári limitáltak közül ez volt a kedvencem. Illata nagyon tetszett, ami meg is lepett mert nem szoktam odalenni az ananászos dolgokért. Emiatt a folyékonyszappan változatát is beszereztem. Nem tudok túl sok mindent mondani róla, szokásos Baleas tusfürdő minőség. Csak amiatt nem kap öt csillagot mert bár a nyári limitáltak közül kedvenc lett, más tusfürdők illata azért mégis jobban tetszik.

Herbst8101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

PiciBaba

2017. október 4.

Szerelem volt első szaglásra! Én a pumpás verziót szoktam venni, azzal takarékosabban tudok bánni. Imádom az illatát, jól tisztít. Ár/érték arányban a lehető legjobb!

PiciBaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Barbi88

2017. szeptember 21.

Imádni való illata van! Jól tisztít, nem szárít, mint a legtöbb Balea tusfürdő

Barbi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Imádni való illata van! Jól tisztít, nem szárít, mint a legtöbb Balea tusfürdő

Meloca

2017. szeptember 21.

Az illatát nagyon szeretem, jól habzik, jól tisztít és az ára is nagyon jó!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Az illatát nagyon szeretem, jól habzik, jól tisztít és az ára is nagyon jó!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate