KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   €0.55   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   €0.55
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő ananász és flamingóvirág illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szandra020

2017. szeptember 13.

Olcsó,nem szárít ,jó az illata viszont lehetne tartósabb

szandra020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Olcsó,nem szárít ,jó az illata viszont lehetne tartósabb

Ev258

2017. szeptember 10.

Valóban kicsit gumicukros az illata, kellemes. Nagyon tetszik, hogy a gélnek is szép sárga színe van, mint a doboznak. Nyári feeling, és nekem is gumicukor illatom lesz utána, bár csak egy rövid ideig, mert nem túl tartós. És ennél a tusfürdőnél gondoltam bele, hogy igazából az ilyen saját márkás - Balea, Isana - tusfürdők illatához annyira hozzá tudok szokni, hogy egy bizonyos idő után szinte már nem is érzem használat közben sem az illatukat. Ami nem jó..

Ev258
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

erika81

2017. szeptember 8.

A 3 nyári verzióból ez a tusfürdő tetszik a legkevésbé.
A fiaimnak nagyon bejön. "Spongyabob" illatúak minden este.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

A 3 nyári verzióból ez a tusfürdő tetszik a legkevésbé.
A fiaimnak nagyon bejön. "Spongyabob" illatúak minden este.

WAME123

2017. szeptember 8.

Szuper finom illat! Rögtön beleszerettem. Édeskés, de egyben frissítő. Könnyed, nyári tusi, szeretem. :) Kár, hogy limitált..

WAME123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

ENI88

2017. szeptember 1.

Párom szaglászta végig a Baleas tusfürdőket, rá bíztam a választást, és milyen jól tettem. :) Imádom, minden tusolásnál szerelmes leszek az illatába :D

ENI88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 31.

Igazi nyári tusfürdő. :)
Az illata egyébként tényleg minden Baleás tusfürdőnek isteni és nagyon különleges, de nekem a textúrájuk valahogy mindig kevés volt.
Többet kell belőle használni hogy jól behabosodjon és érezzem, hogy használ.
De alapvetően egy jó tusfürdőről van szó. :)

dechertadel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Igazi nyári tusfürdő. :)
Többet kell belőle használni hogy jól behabosodjon és érezzem, hogy használ.
De alapvetően egy jó tusfürdőről van szó. :)

Zsozsii

2017. augusztus 30.

Az illata szuper, de állagra nekem sokkal folyósabb mint a megszokott Balea tusik és egy kicsit kevésbé is habzik.

Zsozsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Imádtam ezt a tusfürdőt! Mikor berobbant a polcokra, egyből hármasával vettem őket. Ajándékba is vettem nővéremnek. Annyira finom és friss nyárias illata van, a pláne az egészben, hogy szuper az ára! Ez az illat nagyon eltalált! ;) ♥ ♥ ♥

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

SCOFIELD

2017. augusztus 29.

Gumicukor illata van. Szuper, imádom ♥

SCOFIELD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Gumicukor illata van. Szuper, imádom ♥

TimyeK

2017. augusztus 28.

Idei év kedvenc tusija. Imádom ♡♡♡ Olyan isteni, intenzív trópusi illata van, csupa jó kedvre derít és energizál.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate