Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

Cipur

2019. február 13.

Állandó tagja a kencéimnek. Imádom. Könnyed, lágy, alapos, nem szárít és olcsó.

Cipur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Állandó tagja a kencéimnek. Imádom. Könnyed, lágy, alapos, nem szárít és olcsó.

pamacska6

2019. február 5.

Tökéletes arctisztító tej a reggeli arcmosáshoz! Senki se várja tőle, hogy leszedi a vakolatot,mert nem arra való...szerintem. Reggelente ébredés után szoktam átmosni vele az arcom, hogy előkészítsem a szérumok és hidratáló előtt, erre tökéletes. Nyomok egy kicsit a tenyerembe, felviszem az arcomra körkörös mozdulatokkal,majd langyos vízzel leöblítem. Puha, hidratált érzetet nyújt mosakodás után, ennyi pénzért ajándék. Tényleg nincs semmilyen illata/szaga. Az én bőrömet nem csípte. Egyelőre irritációt nem okozott, majd jövök update-elni.

pamacska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Mitsuko

2019. január 30.

Érzékeny, vízhiányos arcbőrel kerestem télire arclemosót, ami nem habzó, kíméletes, nem szárít. Az ára miatt bátran vettem meg. Nekem bevált, nagy hátránya, hogy szembe kerülve csíp, elhomályosítja a látást, s mivel bő vízzel mosom le, nehéz elkerülni a szembe kerülését. Nem sminkelek, azzal nem kell, hogy megbirkózzon, viszont dupla lemosásos a rutinom, második körnek télen nagyon megfelel ez a termék. És tényleg világbajnok az ára, csak mivel csíp...

Mitsuko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

b_dorka

2019. január 18.

Nehezen indult a kapcsolatunk. Nagyon akartam szeretni, de valahogy nem tetszett. Aztán minél többször használtam, annál jobban megszerettem. Nem sminklemosásra való, azt hiszem, az elején ezt szúrtam el. Nekem újravevős.

b_dorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

browning

2019. január 16.

Nagyon szeretem. A legtöbb arclemosótól pici pattanásaim lesznek vagy hámlik a bőröm, nagyon kiszárad, sokszor csíp. Ez tényleg szupi és nagyon szépen leszedi a sminket. A szempillaspirállal van egy kis küzdelem, de valójában megéri. (A garnier szuper micellás vizétől is pici gyulladásaim lesznek, plusz az nem cruelty free, szóval eleve kilőve). Újra fogom venni. Az ára is szuper.

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

sziku

2019. január 9.

Extrém módon kímélő lemosót kerestem vízhiányos, érzékeny, pattanásos bőrömre. Általában nem sminkelek, így csak a napi szennyeződéseket kell lemosnia rólam és ezt el is végzi szépen. Egyáltalán nem habzik, olyan mintha egy jó híg krémet dörgölnék végig az arcomon. Nem szárít, nem csíp, kellemes a használata, szépek az összetevői. Nekem bejön :)

update 2019.01.09:
Nem tetszik, hogy viszont zsírosabb krémet már nem tud leszedni. Valamint a benne lévő niacinamid sem tetszik, nem is értem minek van benne. Elég sok embertől olvastam hogy érzékeny rá a bőrük, és aknét okozhat. A jelenlegi pattanásaim miatt most ezt a lemosót, és a TO szérumját gyanúsítom a niacinamid tartalmuk miatt, és abba is hagyom a használatukat egy jó időre. -2 csillag

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

update 2019.01.09:

javi

2018. december 8.

Eddig az ultra sensitive waschgel-t használtam, de az most a hidegebb időben kicsit szárítja az arcom. Ez sajnos nem tisztít olyan jól, maradéktalanul nem szedi le az alapozót. Ezért két lépésben szoktam lemosni a sminket, először ez, utána a himalaya herbals habzó arclemosója, így ketten jó párost alkotnak. A szemeimet viszont nagyon csípi ha belemegy.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

NDCsilla

2018. november 7.

Nagyon szeretem, az érzékeny bőrömre remek! Az INCI-je fogott meg elsősorban. Újravevős kedvenc :) Arról meg ne is beszéljünk, hogy rendkívül kedvező az ára :) Én a sminkeltávolítást először mindig micellás vattakoronggal kezdem, azzal törlöm át az arcom, majd ezután jöhet az arctejes tisztítás. Az biztos, hogy az arctej után a tonikkal való áttörlés során már semmilyen sminkmaradványt nem szoktam látni a vattakorongon, de ezt korábbi arctejeknél sem tapasztaltam. Számomra a tisztító funkciója is megfelelő.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

masni987

2018. szeptember 6.

Már többször újra vásároltam. Teljesen illatmentes, ami nagyon pozitív. Az állaga is nagyon tetszik. Nekem sminklemosóként is bevált.

masni987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Esther09

2018. július 24.

Az tényleg igaz, hogy nem irritál, de tisztítani nem nagyon tisztít, kell hozzá micellás víz.

Esther09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.