KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő zöldcitrom és menta illattal.

Szerkesztői kedvencek: 2016 július

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dea

2017. július 9.

Amikor kinyomom a tubusból isteni mojito illata van, legszívesebben meginnám,mintsem magamra kenném :) Állaga géles, és kék színű, ahogy fürdök vele citrusos illata van(kissé szúnyogriasztó szagú),de nagyon frissítő vele fürdeni. Igazi nyári tusfürdő isteni illatta,jól is habzik,nem venném újra, de csak azért,mert tudom,hogy limitált :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

kalmaniki

2017. június 25.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, de nem tetszett az illata, engem fogkrém illatra emlékeztet. Nem is használtam el, pedig imádom a Balea tusikat, ilyen még nem fordult elő,hogy nem jött be egy tusijuk illata...

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

AsamiAizawa

2017. június 11.

Kellemes az illata,de sajnos szárítja a bőröm,és nagyrészt mindegyik másik ilyen Balea tusfürdő is!

AsamiAizawa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Creativelifes

2017. május 31.

Gyűjtöm a baleás tusfürdőket, mindet nagyon szeretem ár-érték arányban nagyon jók ez a limeos mentás pedig tökéletes nyáron, frissítő és revitalizáló.

Creativelifes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Gica81

2017. április 16.

Magamnak vettem, de végül a fiúké lett. Uszoda után használták, kellemes, friss illata volt.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

gittus0924

2017. április 13.

Tipikus nyári tusfürdő, bár én ősszel használtam :D nagyon tetszett az illata és a bőrömet sem bántotta

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

pilleriin

2017. március 29.

A nyaralásunkra vettem meg, nem csípett, nem irritált, nagyon elégedett volt vele mindenki, aki használta. Kicsit a menta jobban érződött benne, szerintem ez teljesen uniszex tusfürdő, és tényleg hűsít a kánikulában. Szuper volt.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Zsaninyusza

2017. március 24.

Nem tetszett az illata.

Zsaninyusza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Nem tetszett az illata.

Szninka

2017. március 2.

Nagyon finom frissítő az illata nagyon frissítő és hűsítő.Sztem mojito illata van 🍹

Szninka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

csakaaa

2017. február 23.

Szeretem a balea tusfürdőit, mindig van itthon néhány, jól tisztít, habzik, nem szárít különösebben, nem okoz semmilyen problémát a bőrömnek. Vettem néhányat, mert nagyon frissítő az illata, ami nyáron nagyon jóleső.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol