KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Speciálisan fiatal bőrre kifejlesztett micellás víz jázmin vízzel. 3 terméket egyesít: arctisztító, sminklemosó és tonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és frissíti a bőrt. Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt, vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csillagporocska

2018. április 7.

Nem bántja az érzékeny bőrömet, olcsó, vegán, és elbánik a sminkkel is (többnyire). Én általában leöblítem, de ha nagy sietségben vagyok akkor nem - olyankor sem hagy maga után ragacsos érzetet.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Vivi0507

2018. március 11.

Garnier helyett vettem meg mert éppen nem volt a boltban az általam használt verzió. Nekem bevált , leszedi a sminket . Nincs semmi gondom vele.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. március 11.

Nagyon jó volt, szerettem mert jó alaposan tisztít

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 11.

Nagyon jó volt, szerettem mert jó alaposan tisztít

Mars93

2018. február 21.

Én nagyon szeretem, szerintem tud annyit, mint a Garnier-es társa, sőt, ebben még jázmin kivonat is van, ami ápolja a bőrt. Szépen leszedi a sminket, egyáltalán nem irritálja sem az érzékeny bőrömet, sem pedig a szememet.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Aquariusgirl

2018. január 21.

Ez egy nagy kalap kaki. Habzik, ragad és nem érzem, hogy bármit is csinálna ezeken kívül.........kuka,illetve lefolyó :-(

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

devababa

2018. január 13.

Eddig meg nem hasznaltam micellas lemosot, ez az elso. Illatmentes, szintelen a lemoso. Ha sokat teszek a vattakorongra, akkor habzik, de ez engem nem zavar. Arban olcso. Minden reggel es este hasznaltam. Nem szaritotta ki a borom, nem lettek rajtam szaraz foltok. Lemosas utan picit ragacsos erzetu a bor, de amint megszarad lehet hidratalni, kremezni. Ugy erzem jobban tisztit mint egy sima tonik vagy lemoso. Puha utana a borom. Ugy gondolom megeri az 5 csillagot.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Loona

2018. január 3.

Hosszú ideje elégedetten használtam a márka nagyobb kiszerelésű, érzékeny bőrre szánt micellás vizét, amikor megjelent ez, én pedig kíváncsi voltam, hogy a minimális különbség az összetevőlistában érződik-e valamilyen formában, így legközelebb ezt vásároltam meg.

A terméket én fizikai fényvédő és korrektor lemosására használom minden este, alkalmanként pedig még (nem vízálló) szempillaspirálhoz is. Vattakorongra csepegtetve törlöm át vele az arcom, utána pedig még használok géles lemosót, de annak már csak tisztító funkció jut, lemosni addigra már nem kell gyakorlatilag semmit, mert ez a micivíz könnyen, hatékonyan, de kíméletesen leszed mindent. Nekem elég egyetlen vattakorong az arcom teljes letörölgetésére akkor is, ha szempillaspirált is kell lemosni. Ez is habzik, mint a másik alkoholmentes Balea lemosó (nekem ezt csak akkor csinálta, ha túl sok került a korongra, ha megfelelő mennyiséget használtam, akkor nem), és ez is hagy egy ragacsos réteget, ami a másiknál tudom, hogy sokaknak nem tetszett, de nekem a fent leírt módon használva (utána úgyis lemosom) ez nem zavaró és nem negatívum. Mitesszert, pattanást, irritációt (se bőrön, se szemben) nálam nem okozott.

Már vagy két hónapja használtam a terméket, amikor még mindig úgy gondoltam, hogy visszatérek a másikhoz, mert az illatát leszámítva* nem igazán éreztem különbséget a kettő között, amikor elutaztunk egy hosszú hétvégére, és az utazó neszeszeremben a másik termékből volt kis flakonba áttöltve. Akkor, ott hirtelen zavarónak tűnt a másik ehhez képest erősebb illata, illetőleg akkor tűnt fel az is, hogy ez (a másikkal ellentétben) nem csíp, ha szembe kerül.

*az illata egyértelműen más: ebben nincs narancsvirágvíz, így narancsillata sincs. Nagyon közelről megszagolva van csak egy nagyon enyhe illata, a másiknál sokkal-sokkal halványabb. Ha valakit zavart az előzőben a narancsvirágvíz illata, vagy esetleg allergiás rá, annak ez a termék jó alternatíva lehet.

A fentiek fényében ennek a terméknek is simán megadom az öt csillagot, és úgy gondolom, hogy összességében jobb, mint a másik, nagyobb kiszerelésű alkoholmentes Balea micellás víz. Sajnos valamivel drágább is, ami miatt azért még gondolkodom, hogy ezt vagy a másik vegyem legközelebb újra (nekem a másik csak ritkán került a szemembe, szóval a csípős dolog szerencsére annyira nem volt releváns), ha kisebb lenne a kettő között az árkülönbség, gondolkodás nélkül ez kerülne a kosaramba.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

narancsdzsem

2017. október 24.

Több hónap után rájöttem, mi irritálja a szememet. Kötőhártya-gyulladás típusú fájdalom volt. Mindenki kerülje el.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Cat21

2017. október 20.

Megszerettem, mert a sminket is leszedi, és a zsíros bőrt nem szárítja ki. Kicsit habzik, de tolerálható.
Nem drága, de ár-érték arányban jobban megéri a nagy kiszerelésű Balea micellás víz.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

lovecreams

2017. augusztus 30.

Up: Na jó, tényleg picit habzik az arcon, ha nagy mennyiségben viszem fel, ezért csak akkor használom, ha egyáltalán nem sminkelek. A ragadós érzet megmarad, de a Garnieresnél is. Ár-érték arányban jó termék, én szeretem. Minimalista sminket használóknak ajánlom:)

Egész jó kis termék. Illata nincs, cuki a kiszerelése, könnyen adagolható. Nem irritálja a szemet, nem szárít és nem okoz pattikat. A sminket is jól eltávolítja, de hagy egy pici ragadós érzetet, ami pár perc múlva eltűnik. Az ára nincsen 1000 Ft, 600-700 Ft volt.
Összességében megérte, még az is lehet, hogy újraveszem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Összességében megérte, még az is lehet, hogy újraveszem.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol