KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Puha, aktív szenes fekete szövetmaszk, mely egyszerre ápolja és tisztítja a bőrt. Hatóanyagai, a szalicilsav és a cink felveszik a harcot a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és megakadályozzák az újabb bőrhibák kialakulását. Vegán termék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Negatívum:
-kissé nyálkás (számomra)
-nehezen tudtam kihajtogatni, ezáltal feltenni

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Pozitívum:

-kissé nyálkás (számomra)
-nehezen tudtam kihajtogatni, ezáltal feltenni

nemethanna196

2017. augusztus 29.

Használat közben nagyon szimpatikus volt a termék, jó érzés volt viselni a maszkot, mivel kellemes és frissítő hatással volt a bőrömre a rajta lévő szérum. Kb. 10 percet hagytam hatni. Miután levettem a szövetet és eldolgoztam a maradékot, először ragacsos érzetű, majd picit száraz lett az arcom, illetve sajnos annyira a tisztító hatását sem tapasztaltam. A javára szól viszont, hogy semmilyen irritációt nem okozott, ellenben a Garnier fátyolmaszkjával, amitől kipattogtam.
Szóval nem mondom, hogy haszontalan termék, de számomra picit olyan semmilyen volt. Bár lehet csak azért érzem így, mert szerencsére nincs sok bőrhibám, se mitesszerem, lehet ezért nem volt látványos az eredmény.
Maga a szövetmaszk egyébként jó minőségű, kellően átitatott és strapabíró. Feltenni viszont picit nehéz volt.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

♡ Az aktív szén magába szívja a szennyeződéseket, ezzel tökéletesen megtisztítja a bőrt. A szérum, amivel a maszk át van itatva, valami csodálatos! ♡ Ápolja, puhítja a bőrt; én személy szerint használat után a "maradékot" kinyomom a maszkból és belemasszírozom a bőrömbe. ♡ #musthave

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

vvivien

2017. augusztus 25.

Igazi relaxáció hatása van, a pattanásokat kicsit nyugtatta

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Igazi relaxáció hatása van, a pattanásokat kicsit nyugtatta

Csipetke

2017. augusztus 18.

Az ára miatt próbáltam ki.Elég nehéz volt szétszedni és feltenni úgy az arcomra,hogy rajta is maradjon.Kicsit több mint 10 percet hagytam az arcomon.De mikor levettem nagyon puha lett tőle és szép arcszínem is lett tőle. Nagyon jól át van itatva és leszedés után még marad is amivel bekentem az arcomat éjszakára.Egységessé tette az arcbőrömet.Mindig van itthon 2-3 db belőle.Próbáltam drágább változatot is de semmivel sem tudott többet ennél. Szerintem is viccesen néz ki benne az ember,szórakoztató az a 10-15 perc míg rajtam van :)

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

sparksy

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 17.

Nekem is elég volt 2 alkalomra, mert annyi cucc van benne, hogy nem spóroltam, de fájt volna kidobni.
Puha lett utána a bőröm és előtte nagyon csunya piros volt, de ez a kis csoda rendbehozta 10 alatt, amíg rajtam volt.
Majd, ha már több ideje használom, majd jövök frissíteni.

sparksy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Majd, ha már több ideje használom, majd jövök frissíteni.

mancus2

2017. augusztus 14.

Egyszer használtam és tetszett, most vettem még párat, kell egy kis kényeztetés :-) a fekete lehúzható maszk viszont jobb, ott látványosabb a javulás, ezért csak 4 csillag

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Kellemes kis házi wellness napokra ajánlom,amikor csak elfekszem és feldobok egyet, mert olcsó, könnyen beszerezhető. Puhítja a bőröm,de semmi extrát nem művel vele.

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

anna09

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a Balea másik, vízpótlós szövetmaszkját, ezért örültem, hogy lesz egy új a piacon! Nagyon nehezen kerültek ki amúgy a polcokra, de végre sikerült vennem és egy átbulizott éjszaka előtt fel is raktam. Nagyon szép egységes, puha arcbőrt eredményezett és még másnap is, (az éjszakai megterhelés ellenére) nagyon feltöltött, szép volt az arcom, egyáltalán nem száradt ki. Mindenképp újra veszem, a kék maszkal szemben az egyetlen hátránya, (bár ezért nem jár levonás) hogy a maszkon épp annyi szérum van amennyi kell, nem marad a zacskó alján amit elhasználhatnék.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

dalmicka

2017. augusztus 7.

Amikor megvettem másnap reggel egyből ki is próbáltam. Számomra meglepetés volt azt hogy egy valójában egy szövetmaszk :D Na mindegy gondoltam magamban, nagynehezen felraktam az arcomra, kivártam a 20 percet, levettem és teljesen el voltam ájulva! Olyan pihe puha és szép lett a bőröm tőle hogy még sminket sem tettem aznap :D

dalmicka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.