KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Puha, aktív szenes fekete szövetmaszk, mely egyszerre ápolja és tisztítja a bőrt. Hatóanyagai, a szalicilsav és a cink felveszik a harcot a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és megakadályozzák az újabb bőrhibák kialakulását. Vegán termék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Ár: 200 , Eladó: pokmalac
Állapot: uj, Helyszín: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke., fizetés: szemelyesen
Ár: 1300 Ft postával együtt a 3 termék , Eladó: Gina1031
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előreutalást követően

borntobe

2018. január 8.

Nem azt mondom, hogy rossz, de nem is jó. Vicces a fekete maszk, a nedvessége nekem pont elegendő volt, hogy fent maradjon, és frissítő érzést nyújtson az első pár percben. Utána már kellemetlen, megmart érzése lett a bőrömnek, és ez maradt is, hiába szedtem le és mostam arcot azonnal. Tisztább lett a bőröm, de húzódott, nem volt komfortos, pedig eddig nem nagyon volt érzékeny. Öregszem.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

RCC

2018. január 8.

A maszkban van elég anyag, viszont nem tocsog benne. Kellemes, jó érzés használni, hűsítő. Én többnyire magamon hagyom egy órán keresztül, ennyi idő után kezd el száradni. Csodát nem tesz, viszont szebb a bőröm utána, de nem túl tartós az eredmény. Az illata elég érdekes, viszont nagyon vicces maga a maszk. Hatása nincs sok, de szeretem használni kikapcsolódásként házi wellnesshez.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

ursuska

2018. január 2.

A szövet nagyon vastag, alig van benne folyadék. Amikor feltettem már szárazabbnak tűnt, mint az eddig általam próbált koreai testvérei. Emiatt semmiképpen nem hagynám fent az előírt 10 percen felül. (Kíváncsi lennék mennyi ml termék van a csomagban, de ez sajnos nem derül ki). Bár felvitel előtt nem csekkoltam a pattik pirosságát, utána is pirosak. :/ 300 forint, így szerintem, ha nagyon érdekel valakit, próbálja ki, nem nagy veszteség, de csodára, változásra nem kell számítani.
UPDATE: Az az igazság, hogy kettő darab is volt a birtokomban mielőtt kipróbáltam volna. A második csomagban úgy éreztem több folyadék van, így kellemesebb volt a használata. Így is azt javaslom, hogy maximum 10 percig hagyjuk fent, ahogyan azt a csomagolás írja. Ezért egy közepesre változtatom a véleményemet, mert egy könnyű kis maszknak, kis plusznak szerintem megfelel. Problémamegoldónak, kezelésnek semmiképpen nem tartanám.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

CeCeDrake

2017. december 23.

A hatása egyenlő a nullával. Extra a fekete szövet és ennyi, semmi több.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

A hatása egyenlő a nullával. Extra a fekete szövet és ennyi, semmi több.

BlindedByLipstick

2017. december 21.

Tegnap este, zuhanyozás után raktam fel, és minden gond nélkül el tudtam volna aludni, maszkkal az arcomon. Kellemesen hűsített, a menstruáció előtti bőrömet lenyugtatta, lehúzta a pattanásokat (soha nem volt durván pattanásos a bőröm, 1-2 szokott felbukkanni időről időre, ezt azért tudni kell), nagyon élveztem azt a 15 percet, amíg rajtam volt. Egyedül azért vonok le csillagot, mert réteget hagyott az arcomon, és azt nem szeretem, egyébként biztos, hogy újra fogom venni, amint DM közelébe kerülök, mert ennyi pénzt megér hetente egy kis relaxálás.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Teszter03

Korcsoport: < 18
2017. december 10.

Nem egy rossz fátyolmaszk. Nagyon nedves, jól esik a bőrömnek.Talán egy kicsit szebb isa bőröm miután ezt használtam, de csodát azért nem tesz.

Teszter03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 10.

judit.skarupka

2017. december 4.

Én csak "kiscsodának" hívom. Nagyon olcsó és nagyon jó. Gyönyörűen leviszi a gyulladásokat a bőrről és szépen hidratál. 5 csillag és öribariság!

judit.skarupka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Petrappp

2017. december 4.

Jól leviszi a pirosságot és szépen hidratál, ráadásul jobban iliik az arcomra, mint a többi Balea maszk, mert kicsit kisebb. Szerencsére pattanást nem okozott, és nekem könnyű kihajtogatni is, szóval nagyon eléegdett vagyok vele.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

SVivi

2017. december 3.

Érdekelt milyen is ez a maszk, azért is vettem meg ráadásul az ára is kedvező volt. Féltem, hogy a krém is fekete lesz, de szerencsére nem. :D Kihajtogatni nem egyszerű sajnos, viszont cserébe nem olyan tocsogós mint az eddigi Balea maszkok amiket próbáltam. Az államon gyakrabban feljön, oda kellett hogy nyomkodjam de az arcom többi részén szépen fennmaradt. Kellemes hűsítő hatása van. Majd később updatelem a véleményem, egyenlőre csak 4 pont mert nem fog percek alatt csodákat művelni a pattanásaimmal. :)

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

purpuratulips

2017. november 25.

Tényleg semmi különös, de szerintem ennyiért megéri, ha egy kis "kényeztetésre" vágyom. Miután leszedtem egységesebbnek tűnt a bőröm. A pattanásokkal semmit se csinál, de szép selymes lesz az arcom tőle. Volt már jobb fátyolmaszkom is, de nekem tetszik ez is :)

purpuratulips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.