KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Puha, aktív szenes fekete szövetmaszk, mely egyszerre ápolja és tisztítja a bőrt. Hatóanyagai, a szalicilsav és a cink felveszik a harcot a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és megakadályozzák az újabb bőrhibák kialakulását. Vegán termék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Ár: 200 , Eladó: pokmalac
Állapot: uj, Helyszín: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke., fizetés: szemelyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

audrey2

2017. november 16.

Én szeretem ezt a terméket. A bőröm puha lesz, s talán egyenletesebbnek is tűnik tőle a bőröm. A csomagban lévő szérummennyiség pedig elég két alkalomra is! :) Nem csodaszer, nem lesznek tőle kevesebb pattanás/miteszer, de néha jó érzés az a kis plusz amit ad.

audrey2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

HFanni22

2017. november 3.

Nagyon gyulladt pattanásos bőröm van (hormonális gondok miatt). Azért vettem meg ezt a maszkot, hogy gyorsítsa a pattanásaim gyógyulását. Nagyon elnyerte a tetszésemet, hogy bár nehezen lehetett kihámozni a a maszkot, nagyon szépen és könnyedén fel lehetett helyezni, Kipróbáltam már a Garnieres drága maszkokat is, azokkal főként az volt a bajom, hogy le akartak csúszni, és sokkal nagyobbak voltak az arcomnál. De ez tökéletesen illeszkedik és nem csúszik le. Viszont az államon nagyon hamar beitta a bőröm a terméket, így pár perc után folyton oda kellett nyomogatnom a maszkot, hogy ott maradjon. Valóban nagyon hűsít, miután leszedtem és bemasszíroztam a bőrömbe, konkrétan zsibbad az arcom, annyira hűs. Nyáron lehet, hogy jól esne, de így ősszel, annyira nem tetszik ez a hatása. Kíváncsi leszek, hogy meddig tart ez a hűsítés, illetve, hogy látok-e majd változást a pattanásaimon. Eddig 4-es. :)

Update: Szörnyű!!! Teljes pénzkidobás! A T-zónámban főként a homlokamon és az államon sok kicsi pattanást okozott. Soha többet nem veszem meg.

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

anidek

2017. november 1.

Többször újra vettem már. Szeretem azt a 15 percet együtt tölteni csak magammal, és a fátyolmaszkkal. :) Engem felfrissít. A kihajtogatása sem okoz gondot, méretben is stimme. Az anyag nincs túlaztatva, de mikor végzek vele, még van mit kifacsarni a maszkból. Bemasszírozom a bőrömbe, lefekszem aludni, és reggelre pihepuha arcbőrrel ébredek. Nem mondom, hogy csodaszer, de engem ellazít, amolyan igazi wellness érzés. Az árát maximálisan megéri.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Messy2214

2017. november 1.

Vettem egyet mert olcsó. A maszkot valóban nehéz kihajtogatni,de ez számomra nem probléma. Szerintem eléggé tocsogott a krémben a maszk. Az illata kellemes és a maszk is szépen ott maradt ahová raktam. Fent hagytam 10 percet és a maradékot bemaszíroztam a bőrömbe. Kellemes volt használni,de igazából semmi hasznát nem láttam.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

szilvike94

2017. október 23.

Három darabot vettem de nem hiszem hogy újraveszem, egynek oké, nem az a borzasztó kategória de nem is olyan HŰHA. Jól hidratált, nem okozott pattikat, az ára is igen kevdező, de a Garnier fátyolmaszkjait még ő sem tudta letaszítani a trónról. :) Kicsit nehezen hajtogattam ki, és sajnos nem éreztem elég nedvesnek a maszkot. :(

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

pont

2017. október 20.

használtam, oké, kicsit puhít, kicsit hidratál, tök király, hogy fekete.. és kb el is feljtettem, hogy létezik. olyan semmilyen.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

birdie

2017. október 17.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez egy igenis jó maszk, de csodát nem tesz. Az én arcbőröm most elég jó állapotban van, kenek rá rendesen mindent (szérum, arckrém) és radírozom is rendszeresen. Szóval problémamentesnek mondanám, de ugye én is még szebbnek szeretném tudni a bőröm és azért néha megjelenik egy-egy pattanás. Főleg ilyenkor használom ezt a maszkot. A pattanáskezdeményeket lehúzza (a nagy, bőr alattikat is). Az arcom utána napokig puha, finom tapintású. És üdébb, frissebb lesz az arcszínem utána, és ez a hatás is szintén napokig tapasztalható. Örülnék, ha lenne egy tubusos, krémes állagú maszk ugyanezekkel az összetevőkkel. Azonnal venném.
Persze ezt is veszem, csak a tubusos talán gazdaságosabb lenne. Én ajánlom másnak is. Van olyan jó, mint egy koreai maszk.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

kismadár

2017. október 14.

Szerintem ennyi pénzért nagyon jó kis maszk! Persze önmagában ne várjunk tőle csodát, de egy otthoni arctisztítós-arcápolós napon tökéletes lehet. Általában hidratáló, ráncfeltöltő maszkokat szoktam használni, ezt azért vettem, hogy néha amikor kijön egy-egy pattanás, inkább ezt tegyem fel. Jó alapos tisztítás és tonizálás után helyeztem fel. Szerintem könnyen szét lehet hajtogatni és egyszerű használni. Kellő mennyiségű anyaggal van átitatva, jól feltapad a bőrre. Kellemes viselet, használat közben kicsit hűsít. Közel 30 percig volt az arcomon, akkor kezdtem érezni, hogy kezd megszáradni. Miután levettem, még jó sok anyag volt benne, amit kicsavartam belőle és azt is felkentem az arcomra. Gyorsan beszívódott, a gyulladt részeket nyugtatta, a pirosságot lehúzta. Kicsit féltem tőle, hogy szárítani fog, de egyáltalán nem, sőt, nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt. Nálam újravevős!

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Kmerci

2017. október 12.

Nekem eléggé tetszik az egész maszk, könnyű volt szétszedni, a szem része csak félig van kivágva rajta rá tudnám hajtogatni a szemhéjamra is. Nagyon finom illata van és miután használtam megnyugtatta a bőröm és nem jött ki utána több pattanás az arcomon. :)

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

nagydora911

2017. szeptember 22.

Zavaróan nyálkás az egész termék, ezért széthajtogatni is művészet volt. Amíg fenn volt kellemes hűsítő érzést keltet, de utána nem vettem észre semmilyen hatást.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.