KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Puha, aktív szenes fekete szövetmaszk, mely egyszerre ápolja és tisztítja a bőrt. Hatóanyagai, a szalicilsav és a cink felveszik a harcot a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és megakadályozzák az újabb bőrhibák kialakulását. Vegán termék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Ár: 200 , Eladó: pokmalac
Állapot: uj, Helyszín: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke., fizetés: szemelyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xfxff349

2018. július 6.

Nekem elsőre is szépen kifejtette a hatását. Tény, hogy nem csodaszer, de már első alkalom után is szépen látható eredményt hozott. Sokkal tisztábbnak éreztem utána a bőrömet, szép sima lett a bőröm felülete és még a hidratáltság érzését is keltette, mindezt 2-3 napon keresztül Szerintem abszolút megéri kipróbálni, nem egy nagy összeg és sokkal-sokkal látványosabb és jobb hatást nyújt, mint néhány jóval drágább társa.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

javi

2018. július 2.

Szerintem tényleg csak akkor lehet jobban észrevenni a hatását, ha többször használjuk. Most egy használat után a kisebb pórusaimat összehúzta és kicsit simította a bőröm, de mást nem csinált. A szalicilsav és cink tartalma miatt megpróbálom majd időközönként használni, megnézni úgy hogy hat.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

borondibibi

2018. június 14.

Ez volt az első fátyolmaszk, amit használtam, így nem volt viszonyítási alapom, de mindenképp pozitív benyomást tett. Azt ígéri rendszeres használat mellett csökkenti a pattanások kialakulását. Ezt azért kétségbe vonnám, de egy nyugtató, ápoló és mattító hatás elkönyvelhető neki. De csodát nem is vártam tőle, így teljesen elégedett vagyok, a maszk anyaga sem szakad könnyen és a méretei is tökéletesek.

borondibibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Tortua

2018. június 11.

Nekem nagyon nem vált be. Nem túl érzékeny a bőröm, de reggeli használat után, estére sok apró piros gyulladt pattanás jött elő az arcomon és ez volt az egyetlen újdonság amit akkor használtam. Emellett még pozitív hatását sem tapasztaltam.

Tortua
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

lazybutterfly

2018. június 7.

Mikor először kézbe vettem nagyon megörültem neki, de amint kinyitottam és megéreztem az "illatát" elbizonytalanodtam. Olyan szaga van mint a narancsos pezsgőtablettáknak. Büdösnek nem mondanám de nem is jó illatú. Szóval, miután kinyitottam eléggé szkeptikussá váltam és az sem segített, hogy alig bírtam szétszedni. Ezzel szemben meg voltam elégedve vele. Miután feltettem már nem éreztem a szagát és a hatása is elég jó volt. Egyáltalán nem volt ragacsos viszont szerintem lehetne benne kicsit több szérum.

lazybutterfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Ad-Namah

2018. május 24.

Mivel szalicilsav van benne, így kérdés nélkül megvettem. Az illata érdekes, de a hatása nagyon jó.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

silcarebolt

2018. május 17.

A maszk mérete pont megfelelő, nagyon gazdagon van átitatva krémmel. Az anyaga elég vastag, nem szakad, pont jók a kivágások az szemeknél, orrnál és szájnál. Kicsit nehéz széthajtogatni, de ez legyen a legnagyobb baja.
Azt gondolom, hogy a pattanásokat nem szünteti meg, de használat után tény, hogy sokkal tisztább a bőröm, nyugtatja és enyhíti a pirosságot. Nem hagy ragacsos réteget a bőrön. Csodát nem kell tőle várni, de egy 15-20 perces relaxáláshoz szerintem pont jó.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Lillababa

2018. május 15.

Ha halálfalónak akar valaki öltözni farsangon, tudom ajánlani:) Nem tudom pattanásokra mennyit használ, nekem pár miteszerem szokott lenni, azokon nem segít, de picit a gyulladást lehúzza, frissít és mattít. Meglehetősen vastag anyag, sok cuccal, az illata nem valami finom, de kibírható. A kissé száraz bőrömet az elején csípi. A kivágások jó helyen vannak, de annak ellenére, hogy kifejezetten kicsi a fejem, a fülemig nem ér el, és az állvonalat is éppen eléri. Szóval nem kell ettől csodát várni szerintem, de klassz, hogy könnyen beszerezhető egy egész jó minőségű fátyolmaszk, pár hetente kell ennyi kényeztetés.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

random

2018. április 1.

Kettőt vettem, mindegyiket kétszer használtam (ez így két hétig volt elég), és azt kell mondjam, ár-érték arányban teljesen jó. Hámlasztás után tettem fel, mint minden szövetmaszkot, és ez a maszk szépen megnyugtatta a bőrömet. Hidratált is valamennyire, mert nem húzódott a bőröm, de nem éreztem annyira jónak a helyzetet hogy kihagyhassam az arckrémet. Persze ez nyáron lehet hogy elhagyható lesz. Mindenesetre a tesztelési időszak alatt kevesebb bőrhibát vettem észre, és szebb lett a bőrképem valamennyire. Konklúzió: Nem hiszem hogy mindig lesz itthon, de azért ha dm-be járok, venni fogok belőle egyet-egyet.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

rafi

2018. március 26.

Ez a 4. különböző fajta fátyolmaszkom, és ezzel vagyok a legkevésbé megelégedve. A mérete és a kivágásai pont jók, ezért nagyon jól passzol az arcomra, de nincs rajta az a szokásos műanyag réteg, amit le kell húzni felhelyezés után, ez miatt kinyitogatni viszont elég nehéz. Maga az anyaga sokkal vastagabb, mint amiket eddig próbáltam, ezért a körülbelül ugyanannyi esszencia szépen elveszik benne, és nem éreztem elégnek, nem is tudtam többször használni a maszkot egy alkalomnál, teljesen kiszáradt az arcomon a 15. percben (az eddigiekkel pedig sikerült, hogy visszaraktam a tasakjába és újra megszívta magát). Kellemesen hűsített, nagyon puha lett utána a bőröm, talán mintha minimálisan kevésbé lettek volna pirosak a gyulladt pattik, de szerintem ezt már csak beképzeltem, mert nagy változást nem láttam. Illata nincs, de nem is baj. Vicces, hogy fekete, de arra számítottam, hogy a lötyi amiben úszik is fekete lesz, de nem, így meg nem tudom, hogy van benne a fekete szén magán a maszkon kívül. Lehet csak én nem értem, de így nem értem hogyan jut be a bőrömbe. :D Összességében nem drága, de ha azt nézzük, egyik másik 800 forint körüli maszkot akár 3-4 alkalommal is lehet használni, így meg még rosszabbul is jövünk ki ezzel. Egynek jó, egy próbát megér, mert nem nagy pénzkidobás, de én nem hiszem, hogy újra fogom venni.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.