KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

SOS segítség a pattanások ellen. Az azonnal hűsítő hatás enyhíti a pirosodást és a duzzanatokat. A hetékony antibakteriális formula segít leszárítani a pattanásokat és újak képződését megakadályozni.

andicreative

2013. október 19.

Nem tünteti el őket azonnal, de tényleg hűsít és enyhíti a duzzanatot, 2-3 alkalom után volt pattanás, nincs pattanás :) Néha valamilyen okból nem szívódik be teljesen és kicsit odaszárad, de nem vészes...

andicreative
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 19.

THAlien

2013. augusztus 12.

Nem igazan hasznal sajnos... Bar nekem ilyen golyosba a garnier se segitett...

THAlien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nem igazan hasznal sajnos... Bar nekem ilyen golyosba a garnier se segitett...

Avril

2013. június 12.

bár nekem nem túl gyakori ha nagy pattanás jön ki, de ha kijön ez segít :) persze nem azonnal, de 2-3 nap után tényleg leszárítja :)

Avril
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 12.

vidike

2013. április 6.

Csodát nem tesz, a pirosodást nem igazán csökkenti, viszont tényleg leszárítja 3-4 használat után a pattanásokat!!!

vidike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Luca33

2013. január 28.

A csomagolás nekem abszolút praktikus, az adagolás nem nehéz és pontos, de nálam hormonfüggő, mennyire használ, bár ez az összes kozmetikumra igaz. Azért még így is megérte, újraveszem, hacsak nem találok egy még "zöldebb" változatot.

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

butterfly

2012. október 21.

Húú szerintem nagyon jó!:) Már az első használat után sokat javít a pattanások állapotán pár nap alatt pedig teljesen elmúlik tőle. Alapdarab marad nálam!:)

butterfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 21.

Nimrod

2012. július 6.

Én nagyon szeretem. Bár én nem teljesen a rendeltetésnek megfelelően használom. Amikor kinyomok egy pattanást, akkor azonnal nyomok rá egy pöttyöt belőle és egyből összehúzza és lefertőtleníti, így az esetlegesen bent maradt vagy nem jól kinyomott pattanás nem gyullad be és nagyon gyorsan begyógyul. Az érett és még ki nem nyomott pattanást viszont nem gyógyítja olyan látványosan, inkább csak a tetején lévő bőrt szárítja és így még el se lehet fedni semmivel, mert totál cserepes és száraz lesz, bármilyen korrektort kensz is rá. Na persze, azért csökkenti a gyulladást, de erre a célra nem a kedvencem (mondjuk még nem találtam igazán hatásos pattanás visszahúzó kencét). Azt vettem észre, hogyha nem kenegetem semmivel és nem szárítom mindenféle cuccal akkor hamarabb elmúlik magától. Nos, ami a lényeg, h amire én használom, arra nagyon jó, ezért jár 4 pont.

Nimrod
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

kiscsillag89

2012. július 3.

Én a másodikat használom, szerintem vészhelyzetben pótolhatatlan. Reggelre jelentősen csökkenti a pirosságot, megnyugtatja a bőrt. Ha van 1-2 patim rákenem és reggelre...volilááá. Szóval én meleg szívvel ajánlom, noha a tonik egyáltalán nem jött be!

kiscsillag89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Pipacs

2012. június 28.

Praktikus, hogy golyós kiszerelésben kapható és nem is drága, viszont nekem egyáltalán nem használt.

Pipacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Erika_21

2012. június 23.

Nagyon praktikus, golyós pattanástalanító. Hamar beszívódik, láthatatlan, nem szárítja túl a bőrt. A golyó kellemesen masszíroz, és hűsít. Az sos kicsit túlzás (ezért a pontlevonás), de pár nap alatt szépen leviszi a gyulladást. Az ára is tökéletes.

Erika_21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Pyridoxine HCL, Biotin

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.