KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

b0rzi

2017. február 17.

Nekem valahogy nem jön be.
Amikor hajón dolgoztam és a takarítószerek kimarták a bőröm, egy lány ezt ajánlotta, hogy neki mennyire bevált, nekem semmi.
Most gyantázáskor valamit elszúrtam, minek következtében a hónom alja piros, fáj, be van gyulladva (már vagy 3 napja), és eleinte jó volt, viszont ma reggelre úgy irritálta a bőröm, nem bírtam tovább aludni.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Nekem valahogy nem jön be.

mLK235

2017. február 16.

Felmaródott bőrsérűlésekre, bármilyen ruhanemű okozta kidörzsölödésre, főleg nyáron sportolástól( intenzív bringázás stb. kipirosodott, kipálott testrészekre kenve 3 nap alatt elkezdett a bőr intenzíven regenerálódni és gyorsan meg is gyógyult a felmaródott rész!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

cintialaura

2017. február 10.

Igazi kis csodaszer. Edzések után hajlamos a kézbőröm felszakadni, de ez a krém pár nap alatt teljesen begyógyítja. Kisebb égésekre, horzsolásokra is jó, bátran ajánlom mindenkinek.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

szandra0125

2017. január 27.

A hámosítás mellett a kicserepesedő ajkaimra szoktam használni! Ősszel-télen kiszáradnak az ajkaim, és rossz szokásom, hogy addig rágicsálom őket, amíg ki nem sebesedik. 2 nap alatt rendbe hozza a krém és visszanyeri egészséges állapotát.

szandra0125
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

kata93

2017. január 27.

Nálam is mindig van itthon. Ha megfazaskor kisebesedik az orrom, vagy bármilyen sebre. Csodaszer kategória! :)

kata93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. január 10.

Nagyon jó sebgyógyító krém! Az orrom belül tiszta seb volt és ezzel bekenve csodát tett! Most már állandóan van itthon és csak dicsérni tudom!

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 10.

Beatrix88

2016. december 22.

Nem rég nagyon csúnyán megfáztam, kb fél percenként orrot kellett fújnom, amit hiába kenegettem ilyen-olyan hidratálóval, már a jól bevált kókuszolaj sem segített, mikor eszembe jutott, hogy még tetováltatás után vettem én ezt a krémet, és nem használtam el az egészet. Kb 2 nap alatt megszabadultam a vörös, repedezett, iszonyatosan fájdalmas érzéstől (már a sírás kerülgetett miatta) az orromon ennek a segítségével. Persze az ajkaim is kiszáradtak, azt is helyre hozta. Igazi s.o.s segítség ez a krém

Beatrix88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Noah27

2016. december 17.

Mindig van otthon. Legjobb dolog!
A pattanás utáni sebet 2nap alatt helyrehozza.
Most a számon lévő herpeszt gyógyította meg úgy 3-4 nap alatt,úgy,hogy "hidratálta" is a sebszáradást :D vagy na,szval értitek.
De piszkos sok mindenre jó.
Inkább ehhez nyúlok,mint a sudocremhez.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Mindig van otthon. Legjobb dolog!
A pattanás utáni sebet 2nap alatt helyrehozza.
De piszkos sok mindenre jó.
Inkább ehhez nyúlok,mint a sudocremhez.

Kramer0ka

2016. december 11.

Lézeres tetoválás eltüntetés miatt vettem meg. Elég sokoldalú krém, arctisztítás, szőrtelenítés után is megállja a helyét. Kis csoda.

Kramer0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Kremcica

2016. november 7.

Szuper jó kis krém! Én is azt vettem észre hogy kevésbé tömény, fullasztó mint a sima verziója. Bármilyen bőrfelületi sérülés van rajtam bekenem és 2-3 nap alatt tuti begyógyít gyorsabban mintha nem kentem volna. Használtam már az orromra is mikor nátha közben-után csúnya vörös volt, fájt utána meg kiszáradt. Pikk-pakk helyretette. Pattanásra nálam nem igazán működött, max az olyanoknál amik már letisztultak és csak hátramaradt némi pirosság amit gyógyítani kell. De segített már beszakadt talpbőr, sarok helyrehozásában is.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.