KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. január 10.

Nagyon jó sebgyógyító krém! Az orrom belül tiszta seb volt és ezzel bekenve csodát tett! Most már állandóan van itthon és csak dicsérni tudom!

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 10.

Beatrix88

2016. december 22.

Nem rég nagyon csúnyán megfáztam, kb fél percenként orrot kellett fújnom, amit hiába kenegettem ilyen-olyan hidratálóval, már a jól bevált kókuszolaj sem segített, mikor eszembe jutott, hogy még tetováltatás után vettem én ezt a krémet, és nem használtam el az egészet. Kb 2 nap alatt megszabadultam a vörös, repedezett, iszonyatosan fájdalmas érzéstől (már a sírás kerülgetett miatta) az orromon ennek a segítségével. Persze az ajkaim is kiszáradtak, azt is helyre hozta. Igazi s.o.s segítség ez a krém

Beatrix88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Noah27

2016. december 17.

Mindig van otthon. Legjobb dolog!
A pattanás utáni sebet 2nap alatt helyrehozza.
Most a számon lévő herpeszt gyógyította meg úgy 3-4 nap alatt,úgy,hogy "hidratálta" is a sebszáradást :D vagy na,szval értitek.
De piszkos sok mindenre jó.
Inkább ehhez nyúlok,mint a sudocremhez.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Mindig van otthon. Legjobb dolog!
A pattanás utáni sebet 2nap alatt helyrehozza.
De piszkos sok mindenre jó.
Inkább ehhez nyúlok,mint a sudocremhez.

Kramer0ka

2016. december 11.

Lézeres tetoválás eltüntetés miatt vettem meg. Elég sokoldalú krém, arctisztítás, szőrtelenítés után is megállja a helyét. Kis csoda.

Kramer0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Kremcica

2016. november 7.

Szuper jó kis krém! Én is azt vettem észre hogy kevésbé tömény, fullasztó mint a sima verziója. Bármilyen bőrfelületi sérülés van rajtam bekenem és 2-3 nap alatt tuti begyógyít gyorsabban mintha nem kentem volna. Használtam már az orromra is mikor nátha közben-után csúnya vörös volt, fájt utána meg kiszáradt. Pikk-pakk helyretette. Pattanásra nálam nem igazán működött, max az olyanoknál amik már letisztultak és csak hátramaradt némi pirosság amit gyógyítani kell. De segített már beszakadt talpbőr, sarok helyrehozásában is.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

paranoidcat

2016. november 6.

Évek óta mindig van a táskámban, mert a körömágyaim gyakran be vannak gyulladva - ez nagyon szépen helyrerakja őket. Még pattanás után visszamaradt sebekre is használom, valamint egyéb sebekre is. Gyorsítja a gyógyulást és a pirosságot is enyhíti. Szeretem, hogy nem kenőcs állagú, hanem egy könnyen beszívódó krém, ami alatt nem fulladozik a bőröm sem.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

katuc77

2016. szeptember 30.

Nagyon jó kis krém.
Gyógyszertárban ajánlották, amikor a kisfiam gyakorlatilag egy szerencsétlen baleset folytán a suliban arcával szántotta fel a focipályát. Szó szerint az egész bal arcát álltól homlokig véresre nyúzta, elsírtam magam, mikor megláttam. Csodát tett vele, én nem nagyon hittem benne, hogy ez a sérülés nyom nélkül el fog majd múlni. Minden nap többször kenegettük. Fertőtlenítette is, és amikor már jó vastag seb volt az arcán, nem hagyta, hogy kirepedezzen, esetleg újból vérezni kezdjen. Nagyon gyorsan meggyógyult, és semmi nyoma nem maradt a sérülésnek. Azóta is használjuk minden kisebb-nagyobb sérülésre.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Nagyon jó kis krém.

Csanadiadri

2016. szeptember 30.

Ez a Bepanthen is családi kellék. Érezhetően dob a sebgyógyuláson, és kevésbé pirosak a hegeim gyógyulás közben. Uti kellék, mindig ott a táskában! A cég egyéb termékei is jól beváltak!

Csanadiadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Csillamrambo

Korcsoport: < 18
2016. szeptember 17.

Pattanásokra maga a csoda.

Csillamrambo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Pattanásokra maga a csoda.

Birkin22

2016. szeptember 10.

Gyantázás utáni nagyon durva pirosságra jól bevált, felszívódik, nem hagy foltokat. Kicsit fura az illata, de jó

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.