KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

balazskrisztii

2017. szeptember 14.

Már nem is tudom hány éve veszem újra. A macska karmolástól a feltört sarokig mindenre jó :) próbálkoztam más termékekkel, de egyértelműen ez a legjobb

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

writa

2017. augusztus 14.

Kisebb, nagyobb sebekre szoktam használni, mindig van itthon. Elég zsíros és nehéz krém, de nem mindennapi használatra van, így nem zavar. Fertőtlenítés mellett a seb szép gyógyulását is segíti.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Azziz

2017. július 3.

Szeretem. Ragyákra, pici sérülésekre haszbálom, eddig ő a legjobb.

Azziz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Szeretem. Ragyákra, pici sérülésekre haszbálom, eddig ő a legjobb.

Pöti

2017. május 24.

A tetoválásomra vettem, de nem ezt akartam, hanem a sima Bepanthen krémet, szóval eredeti céljára nem használtam. De pár napja a lánykám pofára esett (bocsánat, de frankón arcra és ha ő elesik, akkor rögtön szájra, annyira picur orra van) és a szája felett és alatt méretes sebet szerzett. Na már most ezzel nem lenne gond, de rá 4 napra ő ballagni fog. Elővettem az összes hámosítót, végül ez lett a legszimpatikusabb (köszönöm lányok a tippeket, de a paszta szerű dolgokat nem viselte el magát, mert csíptek), mert ebben fertőtlenítő is. van. Tegnap már le is esett a varr (persze lekaparta, amikor nem láttam). Alatta még piros, de már nem gennyes, így remény van arra, hogy pénteken már nem lesz neki csúnya.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

emeseee6

2017. május 12.

Friss tetkóra semmi mást,amúgy sosem használnám máshova,nekem túl nehéz és zsíros. De megkapja az ötöt,minden tetkónál ezt használtam,és tökéletesek.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

ronoad

2017. április 20.

szuper krém, nagyon szeretem.Pelenkázásnál és egyéb sérüléseknél is tökéletes.

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

szuper krém, nagyon szeretem.Pelenkázásnál és egyéb sérüléseknél is tökéletes.

b0rzi

2017. február 17.

Nekem valahogy nem jön be.
Amikor hajón dolgoztam és a takarítószerek kimarták a bőröm, egy lány ezt ajánlotta, hogy neki mennyire bevált, nekem semmi.
Most gyantázáskor valamit elszúrtam, minek következtében a hónom alja piros, fáj, be van gyulladva (már vagy 3 napja), és eleinte jó volt, viszont ma reggelre úgy irritálta a bőröm, nem bírtam tovább aludni.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Nekem valahogy nem jön be.

mLK235

2017. február 16.

Felmaródott bőrsérűlésekre, bármilyen ruhanemű okozta kidörzsölödésre, főleg nyáron sportolástól( intenzív bringázás stb. kipirosodott, kipálott testrészekre kenve 3 nap alatt elkezdett a bőr intenzíven regenerálódni és gyorsan meg is gyógyult a felmaródott rész!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

cintialaura

2017. február 10.

Igazi kis csodaszer. Edzések után hajlamos a kézbőröm felszakadni, de ez a krém pár nap alatt teljesen begyógyítja. Kisebb égésekre, horzsolásokra is jó, bátran ajánlom mindenkinek.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

szandra0125

2017. január 27.

A hámosítás mellett a kicserepesedő ajkaimra szoktam használni! Ősszel-télen kiszáradnak az ajkaim, és rossz szokásom, hogy addig rágicsálom őket, amíg ki nem sebesedik. 2 nap alatt rendbe hozza a krém és visszanyeri egészséges állapotát.

szandra0125
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.