KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beauty Baby

Ár:   725 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargazsofia23, Módosítva: 2016. február 17.

Lelőhely:   Müller

• Illóolaj mentes

Krémmánia Kedvencek a -ben
Dana1983

2016. július 22.

A kisfiamra kerestem illatmentes és elfogadható összetevőjű fürdetőt. Ez az.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 22.

A kisfiamra kerestem illatmentes és elfogadható összetevőjű fürdetőt. Ez az.

HRenata

2016. június 27.

Használtam ezt a nagyobb lányomnál csecsemőkorában, amikor az illatanyagot tartalmazó babafürdetőtől piros, száraz foltok lettek a bőrén. Nemrég a kisebbiknél jött elő ugyanaz az Alverde babafürdetőtől. Megint megvettem ezt, és szépen rendbe jött a bőre, nem száraz sehol. Szuper termék.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

delorean

2016. március 23.

Én nem fürdetőnek vettem, hanem tusfürdőnek/arclemosónak, de iszonyatosan szárított, szóval aki ezért venné meg, az számoljon vele, hogy nem biztos, hogy beválik erre. De mivel ez egy habfürdő babáknak, ezért nem pontozom le, mert annak megfelelő.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Bebek

2015. április 14.

Fiam bőre mindentől piros lesz, amiben van illatanyag. Úh muszáj illatanyag mentes cuccokat használni.

Nem csalódtam ebben a fürdetőben. Jól habzik, jó az állaga is. Nem tudok rosszat írni róla.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
vargazsofia23

2014. november 16.

Update: minden csillagot megérdemel! Ez egy kis csoda. Beleszerettem.

A tegnapi nap folyamán vettem meg. Tindigo tusfürdőkről szóló cikkét olvasva célba vettem a drogériát Sensitiv baba tusiért.
Nagyon ritkán járok Müllerben, most mégis itt emeltem le a polcról. Hazaérve rögtön lestem a Krémmániás összetevőket. Nagy meglepetésemre sikerült úgy beválasztanom, hogy itt nem találtam róla semmi infót. Feltöltöttem :) Hátha más is próbát tesz vele. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
Leírást sajnos nem tudok mellékelni, ennyire nem megy a német :) Magyar leírást pedig sehol nem találtam. Az összetevők amúgy is beszélnek mindenféle leírás helyett :)
Az állagán meglepődtem, valami híg, vizes dologra számítottam. Ezzel szembe egy sűrű, géles jellegű tusfürdő inkább. Illata egyáltalán nincs, hisz illatanyag mentes. Megelőlegezek neki 4 csillagot. Ha elfogy a tubus, jön az update is :)

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
vargazsofia23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Update: minden csillagot megérdemel! Ez egy kis csoda. Beleszerettem.

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Allantoin