KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ár: 300 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

evergreen

2018. december 1.

Közel tíz éve, hogy először találkoztam a márkával, ez az egyetlen termék, amit azóta is rendszeresen használok, sosem hiányzik a táskámból! Gyönyörűek tőle az ajkaim, az illata kellemes, ezért az árért pedig már végképp megéri kipróbálni. Számomra örök kedvenc.

evergreen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Jucuus

2018. november 18.

Imádom az illatàt, puha lesz tőle az ajkam, és nem drága. :)

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Imádom az illatàt, puha lesz tőle az ajkam, és nem drága. :)

hajnalka39

2018. október 6.

Ez az egyetlen ajakápoló amelyik a kisfiamnak bevált. Szörnyen ki szokott száradni a szája,ilyenkor ősszel.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Evashop

2018. augusztus 17.

Ha 5 csillagot lehet adni én ennek a csodának 10-et adok!
Egy ajakápoló sem érhet a nyomába. Már egy használat után rendbe tudja tenni a kiszáradt ajkakat, de ha nem vált az ember (mint én néha kíváncsiságból), akkor a lehetősége sincs meg, hogy kiszáradjon emellett a csoda mellett :-).

Evashop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ha 5 csillagot lehet adni én ennek a csodának 10-et adok!

abicicaaa

2018. augusztus 7.

Igazan szaraz ajkakra nem ez a megoldas. Nyari kenegetosnek elmegy, ár-érték arányban tökéletes. Nekem ugyanazt a hatast nyujtja mint a carmex, nem tul sokat.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Sokáig elég, elég jól funkcionált, kellemes termék.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Sokáig elég, elég jól funkcionált, kellemes termék.

viviiisanta

2018. július 18.

Könnyed darab. Jól ápolja az ajkakat. Én napi többször is használtam.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Könnyed darab. Jól ápolja az ajkakat. Én napi többször is használtam.

sophiie

2018. július 13.

Szeretem az illatát, kellemes érzet az ajkakon. A csomagolása lehetne egy kicsit strapa- és zsebbíróbb. Elég jól hidratál, télre szerintem újra fogom venni.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

csemezb

2018. július 4.

Annyira kellemes az illata! Könnyed, nem zsíros állaga van. Annyira nem hidratál jól, nálam nem közelíti meg az Alverde ajakápolóm hidratálását, de ezért az árért ez a minőség nekem teljesen megfelel.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

anee888

2018. május 23.

Régi nagy kedvencem volt. Kellemes illata van, jól hidratál, de nem az a nagyon zsíros hatású ajakápoló, talán ezért is szerettem/szeretem.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag