KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Krémmánia Kedvencek a -től
Veronika8614

2017. február 13.

Kellemes, de unalmas kis ajakápoló, annyira nem hidratál, szinten tartásra jó, és kevés nekem a szín, amit ad.
Vagy legyen tőle hidratált a szám, vagy legalább szép csillogó vagy valami legyen azért :v

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

szandiir

2017. február 8.

Azért vettem meg, mert még soha nem próbáltam és épp akciós volt. Előtte még nem is hallottam róla semmit. Én nagyon nagyon szeretem, hihetetlenül jól hidratál és nagyon sokáig elég napi többszöri használattal is. (Nagy ajakkal mondom ezt :D )

szandiir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

LathatatlanOzike

2017. február 2.

Ő az első Bebe ajakápolóm. Felcsigáztak a vélemények, így hát kipróbáltam én is.
Minimális fényt ad az ajkaknak, és nagyon jól hidratál.
Kissé kemény állaga van, ami nem is baj, mert legalább a meleg időben nem fog összefonnyadni. :')
Újravevős termék.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Minimális fényt ad az ajkaknak, és nagyon jól hidratál.
Újravevős termék.

namii

2017. február 2.

Egy párszor már újravettem. Teszi a dolgát, kellemes az illata, jól hidratál. Szeretem :)
Ennyi pénzért bőven megéri.

namii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Ennyi pénzért bőven megéri.

flowing

2017. január 26.

Télen a hidegtől általában kiszárad a szám, ez az ajakápoló szépen rendben tartja. Színe nincs az ajkakon, az illata finom, visszafogott, édeskés. Újra nem fogom venni, de elégedett vagyok vele.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Enci90

2017. január 24.

Az ajkon nincs rózsaszín színe, vagy csak nagyon miniálisan. Az illatát nagyon szeretem, már több éve ezt használom. Nekem bevált. Nem szoktam megvárni, ameddig sebesre cserepesedik a szám, a sima száraz-cserepessel még elbánik :) Már 2 csomaggal elhasználtam. Előtte labellót használtam. Annál ezerszer jobban hidratál!

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

bobbys

2017. január 22.

Olyan műanyag érzetet hagy maga után mint a gyerek sminkek anno. A szaga is olyan. Nem árt, de nem is csinál különösebben semmit, viszont megül a szám sarkában. Vészhelyzetnek jó.

bobbys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Vivi92

2017. január 20.

Hidratál és az illata sem rossz, bár egy kicsit mű nekem. Megfázáskor nem jó, csíp. 😁 Én ezeket javarészt akkor használom, orra is. 😁

Vivi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

bflora

2017. január 18.

Évek óta használom valamelyik bebe változatot, de azt hiszem, ez a kedvenc főleg az illata és a kevéske színe miatt. Mindegyik fajtáról elmondható, hogy kellően hidratál, ha nagyon száraz az ajkam, akkor is 1-2 nap/éjszaka alatt rendbe hozza. Nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy az ára is kedvező. Próbáltam már eost, tégelyben kapható labellot, de ez azoknál sokkal jobban működik.

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Arianne79

2017. január 13.

3 napja vettem, egyelőre közepesen jó dolgokat tudok mondani róla.
Nem áradozás szintjén, de azért jó.
Ad egy kis színt az ajkaknak, illetve egy nagyon nagyon minimális fényt - se túl sokat, se túl keveset.
A tartósságát illetően eléggé hajlamos elmászkálásra, nem ül meg szépen a felvitt helyen. Nem tart sokáig a hatása, kb 30 percenként újra kell kenni, ha a szabadban vagyok.
Kiszáradt ajkakra nem elég, túl vizes, de mindennapos hidratálásra, megelőzésre szerintem elegendő.
Kellemes az illata, jó felkenni.

Újravenni biztosan nem fogom, de elhasználom.
Megbánni nem bántam meg, akciósan vettem 200 forintért, de ahogy mondtam, nem veszem többet újra.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

3 napja vettem, egyelőre közepesen jó dolgokat tudok mondani róla.
Nem áradozás szintjén, de azért jó.
Kellemes az illata, jó felkenni.

Újravenni biztosan nem fogom, de elhasználom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag