KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nymphae

2017. május 26.

Jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Kellemes az illata és ad egy halvány színt ajkaimnak.
Az ára nagyon kedvező.

Nymphae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Az ára nagyon kedvező.

Helene

2017. május 19.

Régen használtam ezt az ajakápolót. Tavasszal és nyárra elég volt a hidratáló hatása. De ma már, nem venném újra a benne lévő "BHT" miatt.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

dizabella01

2017. május 16.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, elég jól hidratál (majdnem olyan jól mint a kék Classic társa), visszafogott illata van. Sajnos (vagy szerencsére) nem lesz rózsaszínebb a szám tőle, habár szerettem volna. Újravenném. :)

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Bubucim

2017. május 14.

Nagyon szuper kis ajakápoló. Többször is újravettem, de idén télen már nem landolt a kosaramban. Az Alterra kamillás ajakápolója mellett döntöttem, aminek nincs semmi illata, és az összetevői is barátibbak. Nem hagy rózsaszín színt a szájon, nem csillog, az illata tipikus krémillat. Azért neki is jár az 5*. :)

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kovacskata31

2017. május 13.

Nem rossz, de a labello jobb szerintem.

kovacskata31
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

Nem rossz, de a labello jobb szerintem.

pannapanna999

2017. május 8.

Ő a nagy Ő az ajakápolók terén. Olcsó, "átlátszó", jól hidratál. "Ezerszerújravevős"

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 8.

dalmuska

2017. április 26.

Annyira szeretem az illatát, és szerencsére a hidratáló hatása is szuper. Már talán harmadjára vettem újra. Mesés. ❤️

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 26.

reyka013

2017. április 26.

Igazi felüdülés volt a Himalaya kakaóvajas ajakápolója után! Könnyen siklik az ajkaimon, nem ragad, hosszantartóan hidratál és kellemes, régi szép emlékeket idéző illata van. Ráadásul az ára is kedvező. A Labello Lip Butter mellett ezt használom, a táskám alapdarabja lett. Újra.

reyka013
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

camouflage

2017. április 25.

Valamiért olcsóbb árra emlékszem. Még meg is jegyeztem,hogy jó kis termék,ahhoz képest,hogy milyen olcsó. Tényleg hidratálja az ajkakat,de átlagosnak mondanám,nekem a kicserepesedést egyáltalán nem oldotta meg, az illata se tetszik. Inkább anyukámnak ajándékoztam:D Akinek tényleg nagyon szárazak az ajkai,azoknak Carmexet ajánlok. Egy csoda.

camouflage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 25.

Moncsi1989

2017. április 16.

Mindig ezt használom, számomra ez a legjobb!

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Mindig ezt használom, számomra ez a legjobb!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag