KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

viviiisanta

2018. július 18.

Könnyed darab. Jól ápolja az ajkakat. Én napi többször is használtam.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Könnyed darab. Jól ápolja az ajkakat. Én napi többször is használtam.

Scent

2018. július 18.

Ajakápol és rúzsevő vagyok. Kevés az a termék, amit ne használtam volna. A BEBE termékei általában jók, áruk kedvező. Ez meg egy kis édes ajakápoló, keresztlányomnak is szoktam venni. Ajánlom.

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

sophiie

2018. július 13.

Szeretem az illatát, kellemes érzet az ajkakon. A csomagolása lehetne egy kicsit strapa- és zsebbíróbb. Elég jól hidratál, télre szerintem újra fogom venni.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

csemezb

2018. július 4.

Annyira kellemes az illata! Könnyed, nem zsíros állaga van. Annyira nem hidratál jól, nálam nem közelíti meg az Alverde ajakápolóm hidratálását, de ezért az árért ez a minőség nekem teljesen megfelel.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

anee888

2018. május 23.

Régi nagy kedvencem volt. Kellemes illata van, jól hidratál, de nem az a nagyon zsíros hatású ajakápoló, talán ezért is szerettem/szeretem.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

bkitti95

2018. március 6.

Míg a konkurecia termékei nagyon kiszárították a számat, addig a Bebe tökéletesen hidratál. Mikor érzem, hogy kifújta a számat a szél, vagy érzem, hogy kezd száradni, előveszem, lefekvés előtt jól bekenem és következő napra már nyoma sincs a kiszáradásnak. Tökéletes az állaga, az árnyalata és még az íze/illata is kellemes. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

bkitti95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Capy

2018. március 2.

Ha időnként a szemem elé kerül és használom, akkor kiszárítja a számat. Arra talán jó, hogyha elfogy a kedvenc ajakápolóm akkor egy ideig kihúzzam vele...

Capy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

illeseniko

2018. február 22.

Nem vagyok az ajakápolók híve, és ez a termék se változtatta meg a véleményem. Nem érzem, hogy hidratálná az ajkaim, sőt, néha még szárazabbnak is érzem. A kék változata egy fokkal jobb, de még azzal sem értem el a kívánt hatást.

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Yeticica

2018. január 21.

Olcso, jo. A kek egy picit jobban hidratal de ezt is szeretem.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Olcso, jo. A kek egy picit jobban hidratal de ezt is szeretem.

Nikolaj

2018. január 18.

Nagyon jó az illata, de nem valami jó ajakápoló. A classic kék társa jobb nála.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Nagyon jó az illata, de nem valami jó ajakápoló. A classic kék társa jobb nála.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag