KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

canimbenim

2017. július 19.

De szerettem 🤣🤣 gyerek korom "sminkje". Ma már magamra nem kenném. Titánium dioxid?!

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Piedra

2017. július 6.

Nem olyan zsíros, mint egy Labello, de ez is jól hidratál. Nagyon enyhe színt ad a számnak, sokáig kitart, jól hidratál, viszonylag könnyű felkenni.
Télen valószínűleg kevés lesz, tavasz-nyár-ősz elég.
Alapvetően elnyerte a tetszésemet.

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Télen valószínűleg kevés lesz, tavasz-nyár-ősz elég.
Alapvetően elnyerte a tetszésemet.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Jónak mondanám a hidratálását. Az illatát nagyon szeretem, a rózsára hajaz. Azonban vannak jobb termékek is nála, illetve nem színezi az ajkakat, ezért csak 3 csillag.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Duende

2017. június 2.

Jól hidratál, tetszik az illata, nem hagy ragacsos érzést, jól beszívódik, megfelelően hidratál nyáron. Ősztől tavaszig sajnos másmilyet kell használjak, mert akkorra nem adná meg a kellő puhaságot.

Duende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Nymphae

2017. május 26.

Jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Kellemes az illata és ad egy halvány színt ajkaimnak.
Az ára nagyon kedvező.

Nymphae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Az ára nagyon kedvező.

Helene

2017. május 19.

Régen használtam ezt az ajakápolót. Tavasszal és nyárra elég volt a hidratáló hatása. De ma már, nem venném újra a benne lévő "BHT" miatt.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

dizabella01

2017. május 16.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, elég jól hidratál (majdnem olyan jól mint a kék Classic társa), visszafogott illata van. Sajnos (vagy szerencsére) nem lesz rózsaszínebb a szám tőle, habár szerettem volna. Újravenném. :)

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Bubucim

2017. május 14.

Nagyon szuper kis ajakápoló. Többször is újravettem, de idén télen már nem landolt a kosaramban. Az Alterra kamillás ajakápolója mellett döntöttem, aminek nincs semmi illata, és az összetevői is barátibbak. Nem hagy rózsaszín színt a szájon, nem csillog, az illata tipikus krémillat. Azért neki is jár az 5*. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kovacskata31

2017. május 13.

Nem rossz, de a labello jobb szerintem.

kovacskata31
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

Nem rossz, de a labello jobb szerintem.

pannapanna999

Korcsoport: < 18
2017. május 8.

Ő a nagy Ő az ajakápolók terén. Olcsó, "átlátszó", jól hidratál. "Ezerszerújravevős"

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag