KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

bflora

2017. január 18.

Évek óta használom valamelyik bebe változatot, de azt hiszem, ez a kedvenc főleg az illata és a kevéske színe miatt. Mindegyik fajtáról elmondható, hogy kellően hidratál, ha nagyon száraz az ajkam, akkor is 1-2 nap/éjszaka alatt rendbe hozza. Nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy az ára is kedvező. Próbáltam már eost, tégelyben kapható labellot, de ez azoknál sokkal jobban működik.

bflora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Arianne79

2017. január 13.

3 napja vettem, egyelőre közepesen jó dolgokat tudok mondani róla.
Nem áradozás szintjén, de azért jó.
Ad egy kis színt az ajkaknak, illetve egy nagyon nagyon minimális fényt - se túl sokat, se túl keveset.
A tartósságát illetően eléggé hajlamos elmászkálásra, nem ül meg szépen a felvitt helyen. Nem tart sokáig a hatása, kb 30 percenként újra kell kenni, ha a szabadban vagyok.
Kiszáradt ajkakra nem elég, túl vizes, de mindennapos hidratálásra, megelőzésre szerintem elegendő.
Kellemes az illata, jó felkenni.

Újravenni biztosan nem fogom, de elhasználom.
Megbánni nem bántam meg, akciósan vettem 200 forintért, de ahogy mondtam, nem veszem többet újra.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

3 napja vettem, egyelőre közepesen jó dolgokat tudok mondani róla.
Nem áradozás szintjén, de azért jó.
Kellemes az illata, jó felkenni.

Újravenni biztosan nem fogom, de elhasználom.

zsocii

2017. január 8.

Az illata nagyon kellemes , viszont nema legjobb a száraz ajkakra.

zsocii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Az illata nagyon kellemes , viszont nema legjobb a száraz ajkakra.

laubszofi

2017. január 2.

Sokkal hatékonyabb a boltban kapható legtöbb ajakápolótól....kedvenceim a a bebe ajakápolók .és az illatuk is isteni !

laubszofi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

rockhormon

2016. december 29.

Nem jó ajakápoló. Nagyon sokszor kell felkenni, ami elég fárasztó. Kemény állaga van, nem hidratál kellően és az illata se jó, olyan mű illata van. De nem drága és végülis nem ártott.

rockhormon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

nemethtamara

Korcsoport: < 18
2016. december 16.

Jó kis ajakápoló teszi a dolgát, de szerintem átlagos.

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 16.

Jó kis ajakápoló teszi a dolgát, de szerintem átlagos.

viva885

2016. november 21.

Nem rossz ajakápoló, jól hidratál, csak az az egy bajom van vele hogy egy nap vagy 15x le kell kennem a szám. De attól függetlenül nagyon jó kis termék :)

viva885
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

DraGee

2016. november 16.

Nekem eddig ez vált be a legjobban (pedig ajakápoló-függő vagyok, főleg hidegebb időkben)!

DraGee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

hera96

2016. november 6.

Rengeteg ajakápolót próbáltam már ki ez a mániám, de ehhez térek mindig vissza órákig tart a hatása, nagyon jól hidratál, volt hogy másoknak vettem ajándékba és imádták ők is, emellett az illata se mellékes nagyon jó!

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

Mancsuka

Korcsoport: < 18
2016. október 30.

Imádom! Már harmadszorra vettem újra, az illata valami fantasztikus, remekül hidratál, finom, puha ajkakat eredményez, tökéletes!

Mancsuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag