KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

camouflage

Korcsoport: < 18
2017. április 25.

Valamiért olcsóbb árra emlékszem. Még meg is jegyeztem,hogy jó kis termék,ahhoz képest,hogy milyen olcsó. Tényleg hidratálja az ajkakat,de átlagosnak mondanám,nekem a kicserepesedést egyáltalán nem oldotta meg, az illata se tetszik. Inkább anyukámnak ajándékoztam:D Akinek tényleg nagyon szárazak az ajkai,azoknak Carmexet ajánlok. Egy csoda.

camouflage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 25.

Moncsi1989

2017. április 16.

Mindig ezt használom, számomra ez a legjobb!

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Mindig ezt használom, számomra ez a legjobb!

Stella90

2017. március 30.

Egyik leggyakrabban használt sminktermékem a szemöldökceruza és a korrektor mellett. Mindig ott van a zsebemben, imádom az illatat és megfelelő alapot ad bármilyen szájfényhez rúzshoz, de önmagában is megállja a helyét, jól hidratál, természetes hatású, halvány színt ad az ajkaknak. Ráadásul egy ajakápoló hosszú hónapok alatt fogy csak el.

Stella90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

viktoriass

2017. március 26.

Körülbelül 4 éve bukkantam rá. Akkor még sokkal olcsóbb volt, mint a Labello, és próba szerencse alapon elhoztam, hogy kipróbáljam. És beleszerettem. Nagyon finom illata van, és nagyon jól hidratál. Bár nagyon hamar elfogyott a sok kenegetés miatt, de szerintem teljesen megérte az árát. Ja és még pozitívum, hogy nem látszik az ajkakon, tehát nincs ronda rózsaszín színe, amit úgy utálok.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

csillag1219

2017. március 5.

Nekem a kabátzsebemben pihen, télen sűrűn használom. Nagyon szeretem, finom az illata, jól hidratál, nem hagyja, hogy kifújja a szél a számat. Nálam 5-ös.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

szmarti

2017. március 1.

Könnyű, jó illatú ajakbalzsam.
Sajnos a kiszáradt ajkakra már kevés, de napi használatra tökéletes.
Selymes és könnyű állagú, színtelen.
Számomra nagy kedvenc

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Könnyű, jó illatú ajakbalzsam.
Sajnos a kiszáradt ajkakra már kevés, de napi használatra tökéletes.
Selymes és könnyű állagú, színtelen.
Számomra nagy kedvenc

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. február 24.

Nagyon szeretem. Jól hidratál és az illata mennyei! Tuti hogy ha elfogy újra veszem

Annuss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 24.

Veronika8614

2017. február 13.

Kellemes, de unalmas kis ajakápoló, annyira nem hidratál, szinten tartásra jó, és kevés nekem a szín, amit ad.
Vagy legyen tőle hidratált a szám, vagy legalább szép csillogó vagy valami legyen azért :v

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

szandiir

2017. február 8.

Azért vettem meg, mert még soha nem próbáltam és épp akciós volt. Előtte még nem is hallottam róla semmit. Én nagyon nagyon szeretem, hihetetlenül jól hidratál és nagyon sokáig elég napi többszöri használattal is. (Nagy ajakkal mondom ezt :D )

szandiir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

LathatatlanOzike

2017. február 2.

Ő az első Bebe ajakápolóm. Felcsigáztak a vélemények, így hát kipróbáltam én is.
Minimális fényt ad az ajkaknak, és nagyon jól hidratál.
Kissé kemény állaga van, ami nem is baj, mert legalább a meleg időben nem fog összefonnyadni. :')
Újravevős termék.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Minimális fényt ad az ajkaknak, és nagyon jól hidratál.
Újravevős termék.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag