KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas koncentrációjú, könnyű, mégis gazdag hidratáló, mely teljes körű kezelés többféle problémára: Megoldás a problémás bőrre, foltfehérítő, hegkezelő, ránctalanító, hidratáló.

Különleges, ún. gőz eljárással készült krém. Az összetevőket magas hőmérsékletű gőz segítségével emulgálják, ezáltal stabilizálják is, és egy rendkívül krémes textúra jön létre, mely a bőrön is jobb felszívódást eredményez.

Ár: 1400 , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: Mezőfalva, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cherrygirll

2018. március 12.

Nagyon szerettem volna szeretni, de pattanásokat okozott nem is keveset!:(

cherrygirll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Nagyon szerettem volna szeretni, de pattanásokat okozott nem is keveset!:(

springee

2018. február 10.

Újabb tökéletes koreai termék! Könnyen beszívódik, ha kicsit többet sikerül felvinnem, akkor sem áll össze és viaszosodik meg az arcon, nem csillog tőle a bőröm (éjszakára használom, ezért ez nem lényeges, de azért ez így látványra és érzésre is kellemesebb). Az illata nem erős, az a tipikus Benton illat, mely alig érezhető. Nem okoz pattanásokat, gyulladásokat, mitesszereket. Igazán könnyű és kellemes érzés a bőrön, továbbá hatékonyságát tekintve is elégedett vagyok vele. Jelen állás szerint ez az a hidratáló, amely mellett meg tudnék állapodni, de kísérletezni is szeretek, úgyhogy még kipróbálok néhányat, de ha egyhez is vissza kéne térnem az eddigiek közül, az ez volna.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Melion

2018. január 13.

Szerelem első használatra ❤️ minta kiszerelésem volt belőle, de már úton a nagy! Rutinom utolsó lépéseként használtam, és valami hihetetlenűl puha a bőröm tőle még másnap reggel is. Szerintem alap darab marad.

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

vszidonia

2018. január 5.

Nagyon szeretem, gazdag hidratáló krém, ellenben a lotionnal szemben, ettől nem zsírosodik a bőröm. Télen tökéletes, társaival együtt kitűnően működik.

vszidonia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

livica33

2017. október 13.

Nagyon jó gazdag, krémás állagú krém. Felváltva használom a lotionnal, nagyon szeretem a benton kozmetikumait. Az olajos bőrömnek jót tesznek, könnyen beszívódó termékek, nagyon jó összetevőkkel. Gazdaságos,mert kevés kell belőle,főleg ha használjuk előtte a tonert és az essenciát.

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

yokkoa

2017. október 10.

Nagyon szeretem, megtaláltam a tökéletes krémet a kombinált bőrömre! Nagyon kevés elég belőle ahhoz, hogy hidratáltnak érezzem a bőröm, mégis szinte bármennyit felszív belőle, de akkor sem válik zsíros hatásúvá az arcomon. 4000,-ért vettem legutóbb, de nagyon-nagyon sokáig elég. Rendben tartja a bőröm, kevesebb a pattanás, miteszer, kialakuló ráncokat is visszafogja szerintem. Nekem a lotion semmit nem ért, csak kifényesedett tőle a bőröm, ennek meg az összetevői is szebbek a gőzölős eljárás miatt. Kb egy éve használom,,nekem télen-nyáron bevált, de csak este krémezek (szérumos alapozóm van). Nálam alapdarab, abszolút ötcsillagos!

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Emiii

2017. szeptember 30.

Semmilyen jótékony hatást nem sikerült felmutatnia a fönt felsoroltak közül, bár irritációt és egyéb borzalmat nem okozott, a homlokom rettenetesen fénylett tőle. Száraz bőrre szerintem megváltás lehet, de a zsírosodásra hajlamos bőrűek csak óvatosan használják…
Mintákat használtam belőle télen/nyáron, nappalra/éjszakára… de sehogy sem akart „működni”. Illetve de, repülőútra jó volt, mert általában szétszáradt fejjel kóválygok landolás után, ettől viszont megmentett, szóval kap egy erős közepest.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

g.gallatz

2017. szeptember 23.

Annyira szeretném szeretni, de egyenlőre nem megy... 1 hete használom a 3 testvérével együtt, és a homlokom apró pici patik jelentek meg. Egyenlőre még nem hagyom abba, mert reménykedem, hogy ez csak valami tisztulási folyamat, de ha nem javul a helyzet kénytelenek leszünk megválni egymástól. Addig marad a 2 csillag, de csak az összetevők miatt :( Sorry...

g.gallatz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

timilla

2017. szeptember 18.

Az állagától megijedtem volna, ha nem olvasok róla korábban, nagyon sűrű, amikor kijön a tubusból, ennek ellenére könnyen eloszlatható, egyáltalán nem fényes vagy ragacsos, és remekül táplálja a bőrt. Nekem most, a viszonylag melegebb időben is rendben van, remélem, télen is elég lesz, mert őt szeretném akkor is használni. Csodás összetevői vannak, és az ára sem vészes.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

butizs

2017. szeptember 11.

Végre egy hidratáló ami nem okoz pattanást. Az állaga ellenére abszolút nem hagy zsíros érzetet, tompítja a lotion fényét, de önmagában is jól működik. 5*

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Arbutin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Urea
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.