KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4536 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív hidratáló krém kezelés hatására érzékennyé vált pattanásos bőrre. Ajánlott intenzív keratolitikus/hámlasztó kezelés alatt álló pattanásos bőrre, lokális vagy szisztémás antibiotikum kezelés mellé és pattanásos bőrre, amely gyógyszeres kezelésre az alábbi tünetekkel reagál: szárazság, kipirosodás, hámlás, égő érzés.

Sebo-reguláló hatása révén visszaállítja az egészséges faggyúösszetételt és megakadályozza az újabb pattabások kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

misno

2017. november 10.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Nekem elég nehezen kezelhető bőröm van, vízhiányos, érzékeny, és könnyen begyullad, és a mitesszerekkel is gondjaim vannak. Elég agresszív kozmetikai kezeléseken megyek jelenleg át, és kíváncsi voltam hogyan reagál a bőröm erre krémre. Elégedettebb vagyok, mint vártam, de azért van mibe belekötni. Nekem furcsa, hogy parfümöt tettek egy érzékeny bőrre való krémbe, ezt talán kihagytam volna. Kicsit több hidratálást is vártam, de ez lehet egyéni probléma, valamint smink alá nem a legmegfelelőbb, éjszakára viszont kiváló, reggelre mindig szebb az összkép.Új mitesszereket, pattanásokat nem okozott. Összességében szerintem ez egy jól sikerült hidratáló lett, mint mondtam, elégedettebb vagyok a vártnál.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

jnka

2017. november 10.

Tesztelésre kaptam a krémet, aminek nagyon örültem, ugyanis egy ideje elég pattanásos lett a bőröm. Pár hete használom már. Alapvetően csak a nagyon könnyű krémeket szeretem, a nehezebbeket nem nagyon szívja be a bőröm. Ez a krém nem könnyű, de nem is túlzottan nehéz. Nekem kissé lassabban szívódik be, és kissé ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt csak este szoktam használni. Hidratálása elegendő. Illata kellemes, bár lehetne szolidabb. A bőröm állapotában sajnos nem állt be változás, ugyanúgy pattanásos.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Doridia

2017. november 2.

Nagyon megörültem, hogy tesztelhettem ezt a krémet, mert érzékeny de zsírosabb bőrrel vagyok megáldva és tág pórusokkal. Már használom egy pár hete és a legjobban az esti rutin zárásaként vált be. Az illata kellemes, nekem nem zavaró, bár előnyben részesítem az illatmentes termékeket ez még vállalható. A csomagolása nagyon tetszik, szuper utazásra is, masszív, jó fogású tubus. Valóban nagyon könnyen beszívódik, matt a végeredmény, puha tapintású, hidratált a bőröm és kicsit olyan púderes jellege is van. Sajnos ezt a matt finist nem sokáig őrzi meg, nagyjából egy-két óra múlva fényesedik az arcom. Smink alá is próbáltam de az egyáltalán nem vált be és nem a fényesedés miatt. Bármit kentem rá ((sebium) Global Cover színezett krémje (Catrice világosító cseppekkel mert amúgy brutál sötét) vagy a Bourjois CC krémet - ezeket használom, így ezekkel próbáltam vizes blenderrel) az arckrém olyan szinten veszik össze az arcomon az előbb említett termékekkel, hogy a végeredmény siralmas. Kukacosodva pereg le az arcomról szó szerint úgy, mint a vakolat. Korábban semmilyen termékkel nem volt ilyen gondom. Ha lecserélem ezt az arckrémet akkor semmi gond nem adódik, de ahogy visszateszem a rutinomba a történtet ugyanaz. Próbáltam várni is a felvitelt követően a sminkkel, de még fél óra várakozás után is ismétlődött a probléma. Mindezek ellenére egy jó arckrémnek tartom azzal a kikötéssel, hogy nálam smink alapnak nem való, viszont az esti rutinban nagyon szereti a bőröm.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

spetra

2017. szeptember 11.

előtte uriage roséliane-t használtam ami a kedvenc hidratálokrémem, de kerestem valami könnyedebbet és nagyon örültem amikor megláttam, ritka, hogy egy márka gondol az érzékeny de ugyanakkor zsíros bőrű egyénekre. A krém felvitel után nekem egyből beszívodik egy darabig érzek egy réteget, de remekül hidratál és lemattítja a bőrt és nyugtatja.:)ellenben a sensibio light-tal ami könnyű de az én extrém zsíros bőrömet se nem hidratálja se nem nyugtatja.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

emcsii

2017. szeptember 7.

Bőrgyógyász írta fel. Előtte nagyon gázos volt a bőröm. Pár nap alatt normalizálta a bőr zsírosságát, és leapasztotta a meglévő pattanásokat. Kicsit illatos, sajnos kicsit csillog feltétel után (nem szívódik be gyorsan.) Nem engedi, hogy újra szörnyen pattanásos legyek, de a kicsi mittiket megtartja.

emcsii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.