KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4536 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív hidratáló krém kezelés hatására érzékennyé vált pattanásos bőrre. Ajánlott intenzív keratolitikus/hámlasztó kezelés alatt álló pattanásos bőrre, lokális vagy szisztémás antibiotikum kezelés mellé és pattanásos bőrre, amely gyógyszeres kezelésre az alábbi tünetekkel reagál: szárazság, kipirosodás, hámlás, égő érzés.

Sebo-reguláló hatása révén visszaállítja az egészséges faggyúösszetételt és megakadályozza az újabb pattabások kialakulását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tinyblackpaw

2018. május 20.

Tulajdonképpen a nyomkodások (igen tudom rossz szokás) utáni állapotok hamarabbi rendbetétele végett vettem meg. Illetve amikor túlkezelem/hámlasztom a bőröm nagyon jó szolgálatot tesz, hogy megnyugtassa és rendbe tegye az érzékeny & irritált bőrömet. Nem használom minden területen és minden nap (úgy kicsit drága lenne) de amikor épp akad pirosság vagy pattanás utáni seb akkor mindig hozzá nyúlok. Emellett ad egy kellemesen matt, hidratált, egyenletes bőrfelszínt is ha gyakrabban használom. Segít a pattanások mérsékelésében de legfőképpen a regeneráló hatását véltem felfedezni. Mindenképpen alap darab.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Lestine

2018. február 22.

Hiánypótló termék. Nagyon kellemes és kiválóan hidratált érzést hagy maga után. Ami nagy pozitívum, hogy reggelre is matt marad az arcbőr tőle. Ahhoz képest, hogy ez egy testesebb hidratáló, egyáltalán nem nehezíti el a bőrt. Egyáltalán nem irritál és nem okoz pattanást vagy miteszert. Kicsit féltem ettől, mert parfümöt tartalmaz, amit nem is értek, hogy kerülhetett bele. Negatívuma, hogy nagyon gyorsan fogy társaihoz képest, de közben nagyon drága. Emiatt vonok le csak csillagot.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

natasa

2018. február 20.

Kellemes, nyugtató krém. Az arcomon megjelent néhány pattanásféle, nem nagyon akartak eltűnni. Végül Akneroxiddal kentem őket, majd ezt a krémet a problémás részekre. Nagyon szépen nyugtatta, ápolta a bőrt. Nem hagyta, hogy az Akneroxid szétszárítsa, már ez is eredmény. De szerintem még ezen kívül is segítette a gyógyulást. Nem maradt sem ragacsos, sem fényes a bőr.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Krisztinaaa

2018. február 8.

Csoda! 👌 Én egyszerűen imádom. Annyira, hogy megvettem a nagyobb kiszerelést is miután elfogyott a termékmintám. Elég problémás a bőröm, főleg a kisebb pattanások nem hagytak nyugodni, de mióta ezt a krémet használom, sehol semmi.
Nagyon szeretem az állagát, az illatát és szinte egész napra lemattítja a bőrömet.

Krisztinaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

gabbica

2017. december 25.

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet. Elég problémás az utóbbi időben a bőröm, miteszeres, emellett pedig meg-meg jelenik 1-2 gyulladt, nagy pattanás, amikkel hetekig kell küzdeni. Nem mondanám egy könnyű krémnek, de nem zsírosít, ellenben a hidratálása nekem nem elég. Nappalra nekem nem vált be, mert sminkelni rá nem lehet. A pattanásaim mennyiségén nem változtatott. Egy dologra tökéletesen bevált viszont, sajnos néha nem tudom megállni és sikerül szétnyomkodni az arcom.....Tudom, tudom, ez van. Olyankor vele szoktam bekenni a meggyötört bőröm, és reggelre nagyon sokat segít! Szóval csodaszernek nem mondanám, de éjszakára jó lehet annak, akinek nem igényli a bőre az erős hidratálást.

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

dandelion

2017. december 24.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódó krém. A pattanásaimat szépen eltünette. A bőröm egyes részei nagyon szárazak, sajnos ezeket nem volt képes rendbehozni, viszont nem szárította tovább. Nappal használtam, viszont sminkalapnak nem ideális. Az illata egy picit lehetne szolidabb is, vagy ki is maradhatott volna belőle. Összességében teljesen megfelelő, valószínűleg újra veszem, mert egy testesebb éjszakai krémmel kiegészítve szépen rendbe hozta a bőrömet.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

ami2015

2017. november 25.

Pár hete vettem, számomra hiánypótló termék. A La Roche hasonló krémjét nálam magasan veri. Hámlasztó után használom, azóta nem tudok túlhámlasztani. Nagyon szereti a bőröm, gyorsan beszívódik, de csak este használom, mert ahhoz eléggé testes krém nekem, hogy sminkeljek rá. A parfümöt én is kihagynám inkább belőle, de ezt leszámítva tökéletes. Bátran ajánlom annak, aki hámlasztót használ, Akneroxiddal küzd vagy más, szárító hatású kezelésen esik át és szeretné, ha olyan krémet kenhetne a bőrére, ami hidratálja, ugyanakkor nem zsírosít és nem okoz még több pattanást.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

dbetti93

2017. november 24.

Én is a szerencsés tesztelők közé tartozom, eleinte amikor megkaptam a krémet folyamatosan, később azonban csökkent az alkalmazások gyakorisága és csak hébe-hóba használtam. Az illata nekem nem túlzó, az állaga nem tipikusan arckrém,engem kicsit a gélre emlékeztet. Leginkább az esti arcápolásom részeként alkalmaztam, mint éjszakai krém. Nekem különösebb tapasztalatom nincs vele, lényegesen puhább lett tőle az arcom az biztos, a pattanásokkal próbálkozik kisebb-nagyobb sikerekkel.

dbetti93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

bea654

2017. november 20.

A száraz területeket szuperül hidratálta az arcomon, viszont az államon pattanásokat hozott elő. Nem fogom most emiatt lepontozni, még tesztelgetem, hogy tényleg ő volt-e az oka, de másra nem tudtam ráfogni a dolgot. Majd frissítem a véleményem később. :)

bea654
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

misno

2017. november 10.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Nekem elég nehezen kezelhető bőröm van, vízhiányos, érzékeny, és könnyen begyullad, és a mitesszerekkel is gondjaim vannak. Elég agresszív kozmetikai kezeléseken megyek jelenleg át, és kíváncsi voltam hogyan reagál a bőröm erre krémre. Elégedettebb vagyok, mint vártam, de azért van mibe belekötni. Nekem furcsa, hogy parfümöt tettek egy érzékeny bőrre való krémbe, ezt talán kihagytam volna. Kicsit több hidratálást is vártam, de ez lehet egyéni probléma, valamint smink alá nem a legmegfelelőbb, éjszakára viszont kiváló, reggelre mindig szebb az összkép.Új mitesszereket, pattanásokat nem okozott. Összességében szerintem ez egy jól sikerült hidratáló lett, mint mondtam, elégedettebb vagyok a vártnál.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.