KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4536 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív hidratáló krém kezelés hatására érzékennyé vált pattanásos bőrre. Ajánlott intenzív keratolitikus/hámlasztó kezelés alatt álló pattanásos bőrre, lokális vagy szisztémás antibiotikum kezelés mellé és pattanásos bőrre, amely gyógyszeres kezelésre az alábbi tünetekkel reagál: szárazság, kipirosodás, hámlás, égő érzés.

Sebo-reguláló hatása révén visszaállítja az egészséges faggyúösszetételt és megakadályozza az újabb pattabások kialakulását.

gabbica

2017. december 25.

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet. Elég problémás az utóbbi időben a bőröm, miteszeres, emellett pedig meg-meg jelenik 1-2 gyulladt, nagy pattanás, amikkel hetekig kell küzdeni. Nem mondanám egy könnyű krémnek, de nem zsírosít, ellenben a hidratálása nekem nem elég. Nappalra nekem nem vált be, mert sminkelni rá nem lehet. A pattanásaim mennyiségén nem változtatott. Egy dologra tökéletesen bevált viszont, sajnos néha nem tudom megállni és sikerül szétnyomkodni az arcom.....Tudom, tudom, ez van. Olyankor vele szoktam bekenni a meggyötört bőröm, és reggelre nagyon sokat segít! Szóval csodaszernek nem mondanám, de éjszakára jó lehet annak, akinek nem igényli a bőre az erős hidratálást.

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

dandelion

2017. december 24.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódó krém. A pattanásaimat szépen eltünette. A bőröm egyes részei nagyon szárazak, sajnos ezeket nem volt képes rendbehozni, viszont nem szárította tovább. Nappal használtam, viszont sminkalapnak nem ideális. Az illata egy picit lehetne szolidabb is, vagy ki is maradhatott volna belőle. Összességében teljesen megfelelő, valószínűleg újra veszem, mert egy testesebb éjszakai krémmel kiegészítve szépen rendbe hozta a bőrömet.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

ami2015

2017. november 25.

Pár hete vettem, számomra hiánypótló termék. A La Roche hasonló krémjét nálam magasan veri. Hámlasztó után használom, azóta nem tudok túlhámlasztani. Nagyon szereti a bőröm, gyorsan beszívódik, de csak este használom, mert ahhoz eléggé testes krém nekem, hogy sminkeljek rá. A parfümöt én is kihagynám inkább belőle, de ezt leszámítva tökéletes. Bátran ajánlom annak, aki hámlasztót használ, Akneroxiddal küzd vagy más, szárító hatású kezelésen esik át és szeretné, ha olyan krémet kenhetne a bőrére, ami hidratálja, ugyanakkor nem zsírosít és nem okoz még több pattanást.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

dbetti93

2017. november 24.

Én is a szerencsés tesztelők közé tartozom, eleinte amikor megkaptam a krémet folyamatosan, később azonban csökkent az alkalmazások gyakorisága és csak hébe-hóba használtam. Az illata nekem nem túlzó, az állaga nem tipikusan arckrém,engem kicsit a gélre emlékeztet. Leginkább az esti arcápolásom részeként alkalmaztam, mint éjszakai krém. Nekem különösebb tapasztalatom nincs vele, lényegesen puhább lett tőle az arcom az biztos, a pattanásokkal próbálkozik kisebb-nagyobb sikerekkel.

dbetti93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

bea654

2017. november 20.

A száraz területeket szuperül hidratálta az arcomon, viszont az államon pattanásokat hozott elő. Nem fogom most emiatt lepontozni, még tesztelgetem, hogy tényleg ő volt-e az oka, de másra nem tudtam ráfogni a dolgot. Majd frissítem a véleményem később. :)

bea654
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

misno

2017. november 10.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Nekem elég nehezen kezelhető bőröm van, vízhiányos, érzékeny, és könnyen begyullad, és a mitesszerekkel is gondjaim vannak. Elég agresszív kozmetikai kezeléseken megyek jelenleg át, és kíváncsi voltam hogyan reagál a bőröm erre krémre. Elégedettebb vagyok, mint vártam, de azért van mibe belekötni. Nekem furcsa, hogy parfümöt tettek egy érzékeny bőrre való krémbe, ezt talán kihagytam volna. Kicsit több hidratálást is vártam, de ez lehet egyéni probléma, valamint smink alá nem a legmegfelelőbb, éjszakára viszont kiváló, reggelre mindig szebb az összkép.Új mitesszereket, pattanásokat nem okozott. Összességében szerintem ez egy jól sikerült hidratáló lett, mint mondtam, elégedettebb vagyok a vártnál.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

jnka

2017. november 10.

Tesztelésre kaptam a krémet, aminek nagyon örültem, ugyanis egy ideje elég pattanásos lett a bőröm. Pár hete használom már. Alapvetően csak a nagyon könnyű krémeket szeretem, a nehezebbeket nem nagyon szívja be a bőröm. Ez a krém nem könnyű, de nem is túlzottan nehéz. Nekem kissé lassabban szívódik be, és kissé ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt csak este szoktam használni. Hidratálása elegendő. Illata kellemes, bár lehetne szolidabb. A bőröm állapotában sajnos nem állt be változás, ugyanúgy pattanásos.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Doridia

2017. november 2.

Nagyon megörültem, hogy tesztelhettem ezt a krémet, mert érzékeny de zsírosabb bőrrel vagyok megáldva és tág pórusokkal. Már használom egy pár hete és a legjobban az esti rutin zárásaként vált be. Az illata kellemes, nekem nem zavaró, bár előnyben részesítem az illatmentes termékeket ez még vállalható. A csomagolása nagyon tetszik, szuper utazásra is, masszív, jó fogású tubus. Valóban nagyon könnyen beszívódik, matt a végeredmény, puha tapintású, hidratált a bőröm és kicsit olyan púderes jellege is van. Sajnos ezt a matt finist nem sokáig őrzi meg, nagyjából egy-két óra múlva fényesedik az arcom. Smink alá is próbáltam de az egyáltalán nem vált be és nem a fényesedés miatt. Bármit kentem rá ((sebium) Global Cover színezett krémje (Catrice világosító cseppekkel mert amúgy brutál sötét) vagy a Bourjois CC krémet - ezeket használom, így ezekkel próbáltam vizes blenderrel) az arckrém olyan szinten veszik össze az arcomon az előbb említett termékekkel, hogy a végeredmény siralmas. Kukacosodva pereg le az arcomról szó szerint úgy, mint a vakolat. Korábban semmilyen termékkel nem volt ilyen gondom. Ha lecserélem ezt az arckrémet akkor semmi gond nem adódik, de ahogy visszateszem a rutinomba a történtet ugyanaz. Próbáltam várni is a felvitelt követően a sminkkel, de még fél óra várakozás után is ismétlődött a probléma. Mindezek ellenére egy jó arckrémnek tartom azzal a kikötéssel, hogy nálam smink alapnak nem való, viszont az esti rutinban nagyon szereti a bőröm.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

spetra

2017. szeptember 11.

előtte uriage roséliane-t használtam ami a kedvenc hidratálokrémem, de kerestem valami könnyedebbet és nagyon örültem amikor megláttam, ritka, hogy egy márka gondol az érzékeny de ugyanakkor zsíros bőrű egyénekre. A krém felvitel után nekem egyből beszívodik egy darabig érzek egy réteget, de remekül hidratál és lemattítja a bőrt és nyugtatja.:)ellenben a sensibio light-tal ami könnyű de az én extrém zsíros bőrömet se nem hidratálja se nem nyugtatja.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

emcsii

2017. szeptember 7.

Bőrgyógyász írta fel. Előtte nagyon gázos volt a bőröm. Pár nap alatt normalizálta a bőr zsírosságát, és leapasztotta a meglévő pattanásokat. Kicsit illatos, sajnos kicsit csillog feltétel után (nem szívódik be gyorsan.) Nem engedi, hogy újra szörnyen pattanásos legyek, de a kicsi mittiket megtartja.

emcsii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.