KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. május 18.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperpigmentált, 16 árnyalatban kapható folyékony rúzs semi-matt finish-el. Krémes, hidratáló és könnyű formula.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Ár: 5500 Ft , Eladó: Ildee35
Állapot: Pár alkalommal használt.Kevés hiányzik belőle!, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően postázom postán maradóként vagy foxposttal küldöm.Az ár tartalmazza a küldés díját is!
5900,-Ft postával: Bobbi Brown Art Stick Liquid Lip PAPAYA
Ár: 5900,-Ft ajánlott-elsőbbségi, postán maradó levélként , Eladó: Kata791
Állapot: Kétszer használtam ecsettel + a fotóhoz swatcholtam, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

natulcien

2017. június 12.

Próbáltam pár folyékony rúzst (Ebay Me Long lasting 3 árrnyalatát, Bourjois Rouge Edition Velvetjét, Max Factor Lipfinity Lip colour egy árnyalatát,Maybelline Vivide matte egy és NYX Lingerie egy árnyalatát, Pupa Matt Lip fluid két, és Made to last Lip duo 2 árnyalatát, The Body Shop Matte Lip liquid egy,Makeup Revolution Retro Lux metallic lipkit, MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 3 árnylatát), szinte minden árkategóriában, de azt kell mondjam ez a legjobb. Nekem nagyon tetszik a műanyag fejes felviteli megoldás, mert rendkívül higiénikusnak tartom. Hogy mennyi termék marad majd a tubus alján az kiderül, biztos ki tudom majd varázsolni valamilyen drasztikus úton-módon. Az adagoláshoz kell egy kis érzék, de eddig nekem semmilyen gondot nem okozott, és ecsettel még egyszerűbb, és egyenletesebb a felvitel, ha valaki biztosra akar menni. Gyönyörűen szárad, nagyon szép a végeredmény, és ami a legfontosabb és a legjobban meggyőzött, hogy egyáltalán nem szárít. De komolyan, olyan, mintha semmi nem lenne a számon, sőt, még hidratáló érzete is van. Selymes, de nem kenődik, és nem csúszkál. Hidratál, de tartós. Gyönyörűen kopik. Evést, ivást is tolerálja. Egy limitált Havanna Coral árnylat boldog tulajdonosa vagyok. Alap színeket tartalmaz az eredeti 16 árnyalat, de szerintem ennél több választék nem is kell. Ha lehetne erre cserélném az összes rúzsom, mert számomra tökéletes. Nem matt a végeredmény, hanem természetes szájszín hatása van. Mintha az ajkaimat színezné meg ez a kis csoda. Olajjal tökéletesen eltávolítható és használat utána az ajkaim nem igényelnek extra hidratálást. Talán az egyetlen rúzsom, ami nem igényel extra előkészítést sem, értem ezalatt a radírozást, hidratálást és bázist, a felvitel előtt. Az ára húzós, de hát tökéletes, így megéri. A fent felsorolt, félresikerült folyékony rúzs keresési kísérleteim árából már több árnyalat is a birtokomban lehetne, amiket tényleg elégedettséggel használok napi szinten. Nem csak tengődnek a sminkasztalon. A tanulság számomra, hogy nem éri meg tovább keresni, ő az igazi.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

erika81

2017. június 8.

Nálam sajnos nem lett kedvenc!
Megjelenés után vettem meg a Perfect Nude árnyalatot. A kiszerelésével nem volt bajom. Tetszett a picit mentolos illata is. Felvitelnél gyönyörűen mutatott, rövid idő után viszont az ajkaim találkozásánál darabosan összeállt. Próbáltam ecsettel, tubusból, vékonyan, vastagon, ajakápolóval, ajakápoló nélkül, de nem lett jobb. Az ujjaimmal szépen el tudtam dolgozni, de nem mindig volt alkalmam 15-20 percenként tükörben ellenőrizni, hogy nem néz-e ki úgy a szám, mintha hámlana.
Biztos velem van a gond, de inkább maradok Bobbi rúzsainál, és rúzsceruzáinál.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Nálam sajnos nem lett kedvenc!
Biztos velem van a gond, de inkább maradok Bobbi rúzsainál, és rúzsceruzáinál.

hanita

2017. május 20.

Kellemes meglepeteskent ert a szin udesege es tartossaga, pluszban meg hidratal is. Felmatt, nem szarad meg es kellemes viselet orakon at. A csillagok a termek minosegenek szolnak, mert nem tudok elmenni az olcso es gagyi muanyag tubus mellett szo nelkul. Valami retro erzes lehetett a cel egy gyerekkori edesseg felidezesehez?! Mert hogy felnott nokent (akik a marka vevokoret alkotjak) ez remesen komolytalan, egyenesen hasznalhatatlan elenkebb szinek eseten. Gyerekes kivitelezes, egyaltan nem melto a Bobbi Brownhoz. Talan ez az elso szembetuno kovetkezmenye BB tavozasanak. Vajon ez az elso termek, ami elinditja a brandet a szemtelen profit hajhaszas lejtojen?!
Megis megadom az ot csillagot a csomagolas ellenere, mert a termek csodalatos!

hanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Megis megadom az ot csillagot a csomagolas ellenere, mert a termek csodalatos!

Adena

2017. április 6.

Nagyon imádom, gyönyörű színek, és tartós is. Nem szárítja a számat.

Adena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Nagyon imádom, gyönyörű színek, és tartós is. Nem szárítja a számat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.