KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2015. június 28.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Selymes arcpirosító, melyet könnyű felvinni az orcákra, és hosszan tartó, matt hatást biztosít. Könnyű, kompakt kiszerelésben kapható, mely külön is használható, vagy palettába helyezhető.

Termékteszt: Bobbi Brown pirosító

3500 Ft "Poppy" Bobbi Brown Pirosító
Ár: 3500 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Használt, de szinte tele van (lásd fotó), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Deák téren vagy előre utalás esetén postázom. Postaktg. a fenti áron felül értendő.
Ár: 4500 , Eladó: HelloAnna
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest Déli pu,Kelenföld,Kossuth tér, utalás-posta

Vicus7

2017. november 2.

Évek óta ezt használom csak a színeket váltogatom. Tartós nagyon, és szép színekben kapható. A kedvenceim a Nectar és a Tawny.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

natulcien

2017. augusztus 25.

Az egyik legpigmentáltabb pirosítóm, és az egyik kedvencem. Sokkal jobb, mint a MAC pirosítóm, egy lapon nem lehet őket említeni. Nagyon szép szín, természetes hatás, könnyű kezelhetőség jellemzik. Tartós, szépen kopik, és még tartósabbá lehet tenni, ha alá egy természetes színű krémpirosítót kenek. Vagy megfordítva (por pirosító tetejére kis krém pirosító) a folyamatot egészen izgalmas végeredményt kaphatunk. Szeretek játszani több pirosít használatával, viszont ez a minőség magában is megállja a helyét. Mivel kevés elég belőle érdemes spórolni rá, ha meg van a tökéletes árnylatunk. Kísérletezni azért drága, de aki biztos a dolgában, annak szerintem megéri. Óvatosan kell vele bánni, mert könnyű vele túlzásba esni, de ha meg van a technika, akkor nagy szerelem lehet.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

vasilissa

2017. július 30.

A "NECTAR" árnyalat van meg, szerintem a világos bőrűeknek tökéletes. Imádom, hogy nincs benne semmiféle csillám mint a Nars Orgasm-ban(pedig annak is imádnivaló színe van) , tartós, pigmentált, bárhol elfér szóval eddig csakis jót tudok róla mondani. Bobbi Brown minőség :) szerintem megéri az árát (kb 9 ezer forint)

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Regi84

2017. március 17.

Tetszik, hogy ilyen kis "picicuki" mindenhol könnyen elférős csomagolása van, iszonyat pigmentált, tartós, sokáig elég.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

cremeblanche

2017. január 3.

IMÁDOM. A legjobb színeket lehet a skálán megtalálni, még az én nagyon érzékeny és nagyon világos bőrömhöt is könnyedén találok akár több árnyalatú pirosítót is. Könnyű használni, nem foltozódik, és nagyon sokáig kitart. Tény, hogy az ára terén is visszaköszön a high-end márka, de ha van egy rószaszín és egy barackos árnyalat a neszeszerben, mint alapdarab, nem is nagyon kell más.

cremeblanche
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Pöti

2016. augusztus 13.

Súlyos pirosító mániában szenvedek, lévén nagyon sápadt vagyok, napot és szolit is kerülöm már egy ideje. Szerintem ő a tökéletes pirosító, pedig próbáltam Chaneltől MAC-en át mindent. Desert Rose lett az enyém, nem bántam meg. Bár picurka adag van benne, kevés kell belőle, nem harsány, szinte beleolvad az arcomba. Sok sok csillag... :)
Update: lassan, nagyon lassan kezd körvonalazódni azon termékek listája, amiket kedvenceimnek nevezhetek. Termékfajtánként általában két három (oké, tudom, hogy sok lánynak csak egy egy terméke van pl. pírből, de én súlyos pírfüggőségben és úgy eleve mindenféle sminkfüggőségben szenvedek) termék az, amikért szívesen nyúlok. Pirosítók közül egyértelműen ez a befutó. Fehér bőröm van, baromi sápadt vagyok, szóval nálam a pír alap, különben ránézésre beutalnak egy tüdőszanatóriumba, hogy biztos valami tüdő problémám van. Hát a tüdőmmel egyelőre nincs baj, de a fehér bőr pír nélkül olyan számomra mint a pandamaci foltok nélkül, szóval ha muszáj, akkor muszáj. És a Desert Rose annyira passzol hozzám, hogy gyakorlatilag vakon feltehetem, tudom, hogy nem lesz sok. AMúgy leszoktam a Bobbi cuccokról, hosszútávon sajnos nem váltak be, púdert akartam tőlük, de olyan szinte sárga az összes világos árnyalat, hogy inkább ejtettem a dolgot. De a pír marad, amíg gyártják nekem tuti lesz.. Már több mint 3 éve megvan, és bár az utóbbi fél évben kaptam rá újra, de még mindig szinte tele van.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Bildiko78

2016. július 2.

Gyönyörű színekben kapható, pigmentált és tartós. Nekem Nectar árnyalat van, de tervezem más szín beszerzését is. Kicsit óvatosabban kell vele bánni mint a Clinique pirosítómmal, illetve ellentétben azzal, ecsetet kell hordani mellé. De a színek és a minősége miatt 5 *.

Bildiko78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

bomx

2016. június 9.

A boltban annyira nem voltam lelkes, mert egy másik árnyalatot ajánlgatott nagyon az eladó, mint amit én kinéztem, majdnem ott is hagytam a pultot. De aztán vettem egyet, és nagyon elégedett vagyok.
Pigmentált, de azért hagy egy kis hibalehetőséget is nekem. Egész nap tartja a színét.

bomx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

mimmike

2016. május 12.

Olyan szép színei vannak és tartósan, egész nap az arcomon marad. Nem olcsó, de roppant gazdaságos, hiszen kevés kell belőle. Szeretem. <3

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Sarahann

2016. február 25.

Nagyon sok videót láttam, ahol a Pale pink árnyalatú pirosítót használták, nagyon tetszett, így megvettem. Nagyon tartós, és nagyon kevés kell belőle és gyönyörű színe van :)

Sarahann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Hidratálók: Lanolin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!