KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A füstös szem tökéletes kiegészítője ez a vízálló szemceruza! A képen a 41 Black Party  árnyalat látható.

peachyglow

2018. december 30.

A barna csillogós árnyalat van meg. A felső szempillatőbe használom, kék a szemem és így mellé nekem nagyon tetszik kis kiemelésnek, mert finomabb sokkal mint egy tusvonal. Tartós, nem folyt el, és nem kenődik fel a szemhéjamra. Puha a ceruza és jól pigmentált, bár azért én kétszer áthúzom a vonalat. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

EmmaHeather

2018. november 15.

Nem, nem csodaszer.. sajnos. Legalábbis nekem. Egyből 4 színt vettem meg az itteni vélemények hatására illetve amiatt mert nagyon-nagyon szép árnyalatúak a színesek (egy lila és egy türkiz dobta fel a szokásos barna, fekete párost). Nos,a feketét még ki sem mertem próbálni. Eddig a lilát használtam, azt színes "tusként" a felső pillatőbe, illetve a barnát felvittem az alsó vízvonalra és picit elsatíroztam alatta. Nos a barna eléggé szétfolyt főleg a szemem sarkánál (Oké, hozzá kell tenni, ami az én olajos szemkörnyékemre jó, az tényleg csodaszer lenne, pedig alá alapoztam-púdereztem🤷). A lila pedig csak szimplán megszűnt létezni a nap (na jó, félnap) végére. Na, nem teljesen, látszott hogy valami azért volt ott, de attól hogy tartós, attól messze van az én bőrömnek. Elhasználom őket, mert főleg a színesek nagyon szépek. Nagyon szeretném szeretni őket.. majd megpróbálom extra fixálással megoldani. De az 5 csillagtól még így is messze van. Ami abszolút pozitív: tényleg könnyen lehet vele dolgozni, nem kell egyáltalán vésni, puha állagú.

EmmaHeather
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

ZsebMogyi

2018. október 21.

Szuper! Évek óta használom. nem karcol, könnyű vele dolgozni, mégis tartós. Szép árnyalatok, nem törik el a ceruzában, nagyon sokáig elég.

ZsebMogyi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Bogyóka

2018. október 18.

Vakon vettem meg, nem olvastam véleményeket róla. Kupon napokon fél áron jutottam hozzá, extrém fekete árnyalatot választottam. Nagyon puha (végre rányomás nélkül, erős határozott, teljesen fekete vonalat tudtam húzni vele). Számomra az a teljesen meglepő, hogy ennyire tartós….hihetetlen. Reggel munka előtt használom, és délután 4 órakor még nincs elkenődve, nincs panda effekt, nem lesz a szemem alatt füstösség. Egyszerűen ott marad ahol van, nem folyik le. (Még nem volt olyan szemceruzám, ami nem kenődött volna el, általában a szemhéjamon mindig lesz egy csík, ezt hogy utálom.) Először tettem alá szemhéjalapozót azzal is tartós, de anélkül is, hozza a várt hatást. Sokan írtátok, hogy a hegyezésnél gyorsan kopik, erről még nem tudok nyilatkozni, mert még nem kellett hegyezni

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

katonatira

2018. október 7.

60as árnyalatban vettem, egyszerűen imádom! Gyönyörű csillogós, nem túl erős de mégis látszik, tényleg csodaszer!

katonatira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

karaibrahimgil

2018. szeptember 23.

Szépen pigmentált, puha ceruza. Feketét használok a szemem kihúzására, de csak lent, a szemhéjamra ugyanis tust szoktam felvinni.
Nehéz hegyezni. Amikor a részeit megpróbáltam eltávolítani a hegyezőből, szinte beleragadt, majd eltávolításnál annyira fekete lett a kézfejem, hogy a szappan nem, csak a sminklemosó vitte le, és az is csak részlegesen.
A smink részeként is jól működik, igaz, mindig viszek fel egy kis szemhéjpúdert is, így teszem tartósabbá és füstösebbé az összhatást.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

57 up and brown - sötét bronzbarna és kicsit metállos fényű kézfejen, ami a szemen már csak barnának látszik. Nagyon puha, ezért szinte minden használat előtt faragni kell, azaz elég gyorsan képes elfogyni. Tartóssága: 6-os.
Szerintem egy jó termék, megéri az árát.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Szerintem egy jó termék, megéri az árát.

Izar

2018. június 26.

Nem vagyok egy nagy szemceruza fogyasztó, de ezt az egyet nagyon szeretem.
Szép színei vannak (a 06 Taupe of the Top a kedvencem, hasonlót máshol még nem találtam), és nagyon puha, könnyen kenhető, tehát egyrészt nem húzza a szemhéjam bőrét, másrészt nincs az az érzésem, hogy mindjárt kiszúrom vele a szemem.
Amikor a helyére kerül és "megköt", akkor viszont nagyon tartós, Bioderma Sensibio H2O micellás vízzel is alig bírom leszedni. Mondjuk ezt nem bánom, mert így napközben nem nézek ki úgy, mint egy pandamaci.
Nekem bevált és nem kísérletezek mással, bővel elég színből lehet választani.

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Nem vagyok egy nagy szemceruza fogyasztó, de ezt az egyet nagyon szeretem.
Nekem bevált és nem kísérletezek mással, bővel elég színből lehet választani.

k.boglarka

2018. április 21.

Ajándékba járt a spirál mellé alig vártam, hogy kipróbáljam ráadásul még az itteni vélemények is pozitívak voltak. Kipróbáltam, szerintem fél órát nem bírt ki és még 40 fok sem volt. folyt mindenfelé. Kuka

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

daisydream

2018. február 4.

UP: Kis idő elteltével megváltozik az állaga és maszatolódni kezd, nem marad a helyén, nehezen hegyezhető. A színe viszont szép és intenzív marad.

Szuper kis szemceruza, tartós, nem maszatolódik,szépen lehet vele dolgozni,és nagyon erős a színe.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0