KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A füstös szem tökéletes kiegészítője ez a vízálló szemceruza! A képen a 41 Black Party  árnyalat látható.

k.boglarka

2018. április 21.

Ajándékba járt a spirál mellé alig vártam, hogy kipróbáljam ráadásul még az itteni vélemények is pozitívak voltak. Kipróbáltam, szerintem fél órát nem bírt ki és még 40 fok sem volt. folyt mindenfelé. Kuka

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

daisydream

2018. február 4.

UP: Kis idő elteltével megváltozik az állaga és maszatolódni kezd, nem marad a helyén, nehezen hegyezhető. A színe viszont szép és intenzív marad.

Szuper kis szemceruza, tartós, nem maszatolódik,szépen lehet vele dolgozni,és nagyon erős a színe.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

wiky0210

2017. december 27.

Már nagyon sokféle szemceruzát kipróbáltam, de nekem ez vált be a leginkább. Nagyon könnyű felvinni, nekem nem kenődik el és könnyedén tudom hegyezni is, elég sokáig elég. Már többször is újravettem. Ami pedig a legjobb, hogy a strandon is megállja a helyét.

wiky0210
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Kisseditke

2017. október 15.

Nagyon szeretem, puha, igazán erős fekete vonalat tudok vele húzni. Többször vettem már újra, amíg nem találok jobbat, addig ezt használom.

Kisseditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

MadKat

2017. szeptember 28.

Nem rosssz, nem rossz, de szerintem az Astor vízállója fényévekkel jobb. :)
(Azért elhasználtam, de újravenni nem fogom.)

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nem rosssz, nem rossz, de szerintem az Astor vízállója fényévekkel jobb. :)
(Azért elhasználtam, de újravenni nem fogom.)

Yeticica

2017. augusztus 12.

Egyből két árnyalattal indítottam, egy sötét égy es világosabb aranybarnával, és mivel tökéletesek, egy zöldet is vettem. Éles vonalat nem tudok vele húzni, ellenben smokey eye hatáshoz tökéletesek. Egész nap a halyén marad, én imádom! Bár 'clubbing' során még nem teszteltem 😉, de megadom az 5 csillagot.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Leander

2017. augusztus 6.

A Bourjois termékekkel általában meg vagyok elégedve, de ez kicsit gyengének bizonyult. Legfeljebb satírozáshoz használható, túl puha, málik, folyik, kenődik, képtelenség vele pontos, határozott és vékony vonalat húzni. A hegyező is baromi gyorsan viszi, sokszor eltörik benne. Nálam a végén ráadásul az utolsó 5-6 centi grafit egyszerűen kiesett a ceruzából... Az igaz, hogy erősen pigmentált, és mivel nagyon kenődik, árnyékoláshoz jó lehet. Alsó kontúrhoz csak annak ajánlom, aki direkt az elkent, maszatos hatásban utazik...

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Clinique

2017. július 28.

A legrosszabb szemceruza, amit valaha próbáltam. Pedig direkt itt kezdtem a krémmánián a keresgélést. Egy pozitívum, hogy nagyon fekete, de kb. 1 hét alatt elhasználtam, mert hegyezni képtelenség, elhajlik benne a grafit, omlik szét, töredezik, emellett ha a szememre fel tudtam vinni, akkor az első 5 percben panda kinézetű lettem...pedig használtam alá Artdeco alapot....
Egy ilyen márkától azért elvárható lenne, hogy kihegyezhető a ceruzája..... Egy no name szemceruzát használtam helyette, vicc, hogy jobban bevált.... Pedig nagyon akartam szeretni...

Clinique
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Csalódás! A színe nagyon szép fekete, könnyű vele dolgozni, viszont nekem elkenődik, és nagyon nehéz kihegyezni (pedig vigyáztam rá és nem ejtettem le)!

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

Krystal

2017. június 20.

Nagyon könnyen fog. Erősen pigmentált, koromfekete. Emiatt óvatosan kell vele bánni. :) Eléggé tartós. Nem rossz.

Krystal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0