BRTC C-10 Vitamin Ampulla (BRTC)

BRTC C-10 Vitamin Ampulla

Tiszta C vitaminnal simává és feszessé teszi a bőrt. A C vitamin nélkülözhetetlen tápanyag a bőrnek a kollagén előállításához. A kollagén a bőr kötőszövetének alapanyaga, ugyanakkor nedvességmegtartó anyag, hiányában a bőr rugalmassága, tartása csökken.

A C vitamin agresszíven küzd a szabadgyökök ellen, a károsító  UVA és UVB sugarak ellen is hatásos, és csökkenti a bőr napozás utáni kipirulását. Jelentősen csökkenti a photoaging (napfény okozta öregedés) folyamatát, és kisimítja a ráncokat.

Mindezeken felül sejtvédő és regeneráló képessége révén ellenállóbbá teszi a bőrt. A kisebb sérülések, bőrhibák, hegek eltüntetésében is segít, meggyorsítva a bőr eredeti szerkezetének helyreállítását. Rövid távú használatával is látványos hatást lehet elérni a pattanásokból visszamaradt foltok, hegek halványításában.

A C vitamin szerepet játszik a bőr pigmentációjának szabályozásában is, hosszabb távon kivilágosítja a májfoltokat, szeplőket. A B3 és a C vitamin természetes védelmet ad a melanin felhalmozódás ellen.

Erősíti az érfalakat is, az arcon kirajzolódó erecskékre (rozacea) is hat, így csökkenthető a bőrön átütő erek rajzolata.

Bio-polymers módszerrel (szabadalmi száma: No.0561691) vízben stabilizált tiszta C vitamin. Az eredeti állapotában lévő C vitamin azonnal reakcióba lép az oxigénnel és az UV-vel, oxidálódik, és bebarnul.

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: PaperMama

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

@Mbi, cosmeticmarket2012 az ebay-en!

Már a másodikat fogyasztom, még mindig tart a szerelem :)

• ,
    Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

@ Zsenike, @ lujzi megkérdezhetem ti melyik oldalról rendeltétek? Előre is köszönöm :)

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal, akkor kezdtem el használni, amikor a korábbi pattanások foltjait akartam halványítani. Reggel arctisztítás után viszek fel pár hónapja néhány cseppet és mára szinte teljesen eltűntek a régi foltok.
    Nekem nem fogy könnyen, március óta használom és még van benne bőven. Biztosan fogok venni újra :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Túl vagyok egy üvegen, és nem győzött meg. Kárt legalább nem okozott.
    Erre járjon 3 pont? Na jó, ma engedékeny vagyok.

Helyette ajánlom az OST c-vitaminos szérumát, aki nem érzékeny az ethanolra, annak szerintem az jobb választás (és olcsóbb, hatékonyabb).

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Még januárban rendeltem, az elején 1-2 hónapig nagy lelkesedéssel használtam nap, mint nap. Kezdtem magam rosszul érezni, hogy az itt leírt csodálatos hatás nálam nem következett be. Pedig közel sem tökéletes a bőröm, de ez majdhogynem semmit sem ért.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

A Suiskin hámlasztójával használtam együtt, ezt reggel a hámlasztót este! Az utóbbit nem minden nap, de ezt már csak az illata miatt is szerettem reggel használni! Nem hagyott ragacsos érzést, az illata fincsi tényleg citrusos! hát az elején nem hittem a szememnek de a végére megúnta? a bőröm és nem produkálta már az elején felfedezett hatást! Meggyőzött de nem annyira hogy most azonnal újra vegyem, tele van a piac jobbnál jobb szérumokkal... szétnézek!

5/5

Idén februárig küszködtem szeborreás, problémás arcbőrömmel, hiába jártam kozmetikushoz (mint kiderült rosszhoz) rendszeresen, kísérleteztem krémekkel, a mitteszerek és pattanások rendszeresek voltak, pedig már rég nem kamaszodom, hiszen elmúltam 30. Már a sírás környékezett, hogy alapozó és púder nélkül ki sem léphetek az utcára. Megelégeltem és elkezdtem kutatni a net-en, mert kell hogy legyen megoldás. Ekkor találtam rá MsTindigo oldalára és elolvastam mindent amit írt, bejelentkeztem a helyi mesterkozmetikushoz, majd elkezdtem szérumokat használni, az arctisztítóimat is lecseréltem. Reggelre ezt, éjszakára Dr. Scheller jojobás szérumot használok, nem kísérleteztem többet. Naponta szemmel látható volt a javulás, valóban egyenletesebb lett a bőrfelszínem, a hegek, foltok egyre halványodtak, és a mitteszerek, pattanások száma is csökkent. A kozmetikus is csodálkozott, mert ő látta miből mi lett már 1 hónap leforgása alatt (mert természetesen ő a saját krémjeit, kezeléseit javasolta, de én maradtam annál amit a net-en olvastam).
    Lányok, azt javaslom, KITARTÁS, mert hosszú távon lesz látványos a javulás (min 2-2,5 hónap), pláne ha nem valóban problémás a bőrötök, nem szabad feladni és abbahagyni. Ne vizslassátok állandóan a bőrötök, mert úgy tényleg nem veszitek észre a változást és napközben ne tapogassátok, fontos hogy alaposan tisztítsátok amint hazaértek, és ápoljátok, és az alvás 11-től, hogy pihenjen, mert így éjszaka tényleg szépülni tudtok. Hihetetlen jó érzés, mikor mások kezdenek el dicsérni, hogy milyen szép lett a bőrötök, mit csináltok vele. Hálás köszönet mindezért elsősorban MsTindigonak és áldozatos kutatómunkájának, és hogy közzé tette mindazt amit ő személyesen megtapasztalt, teljesen önzetlenül. Alakítsátok ki a megfelelő bőrápolási rutinotokat, ne kísérletezgessetek és biztosan szépülni fogtok!

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Amennyire vártam, annyira nem lett nagy szám.. Ott a sok jó vélemény, és az inci is, ami alapján jónak kellett volna lennie, de semmi extra. A pirosas-lilás-barnás pattanás utáni hegeimmel nem kezdett semmit. Tehát dolga lett volna, de nem végezte el. Sajnálom, mert mindig nagy reményekkel nyúltam érte.. És igaza van Pandácskának rosacea + illatanyag téren..

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Én csak fél üveggel használtam el belőle, mert időközben elhagytam minden parfümös arcápolási terméket. Viszont a fél üveg alatt sajnos nem tapasztaltam meg a wow hatást, pl. a pigmentfoltokon nem segített egy picit sem. Nem lett tőle se simább, se szebb a bőröm, igaz szerencsére rosszabb se és nem is irrritálta! Sajnos ez csak 3 csillag.
    Ui: Azt írja a leírás, hogy jó rosaceára (pontosabban az emiatt kirajzolódó erekre), de arra nem is használhatjuk, hiszen parfüm van benne!

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Engem is megragadtak az eufórikus hangvételben megírt vélemények, de Medorához hasonlóan én sem dobtam el az agyam a hatásától egyáltalán. Rossznak sem volt rossz, de nekem brutálisan fénylett tőle a bőröm, ami azért fura, mert nagyjából minden vélemény szerint enyhén szárítja a bőrt. Mondjuk nekem eddig egyetlen termék vált be nappali arcápolónak: Paula Resist vegyes bőrre való arckréme, a többi említésre sem méltó kategória.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Ascorbic Acid a|v EWG Kockázat: 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Dipropylene Glycol i EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Arbutin a EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

A fehérítő hatáson kívül némi antioxidáns tulajdonásga is van az összetevőnek. Forrás: allaboutskinlightening

Coceth-7 ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti|eu EWG Kockázat: 4 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Centaurea Cyanus (Cornflower) Extract EWG Kockázat: 0

Borago Officinalis (Borage) Extract eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lavandula Angustifolia (Lavender) EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Methylparaben ta|par EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer EWG Kockázat: 0

PEG-75 h EWG Kockázat: 4 - 6, EWG Adat: Közepes

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Allantoin gy EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Acetyl Glucosamine h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Carboxymethyl Chitosan Succinamide EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Morus Bombycis (Kuwa) Root Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Actinidia Chinensis (Kiwi) EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Hydrolyzed Extensin EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Sodium Hyaluronate h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

A hialuronsav só formája, mely a bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (natural moisturizing factor, NMF). A lipidekkel együtt az NMF-ek segítenek megőrizni a bőr víztartalmát, feszességét. Ha csökken a bőr NMF- és lipidtartalma, az a bőr hámlását, kellemetlen feszülését és finom ráncokat eredményez. A kozmetikumokban alkalmazva a sodium hyluronate képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. Részletes információ a futuredermen.

Punica Granatum (Pomegranate) Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Ficus Carica (Fig) Fruit Extract h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Codonopsis Lanceolata Root Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dipotassium Glycyrrhizate gy EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Gelatin EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sodium Sulfite ta EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Tyrosine EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!