KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

BRTC

Ár:   6920 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: PaperMama

Utolsó módosítás dátuma: 2012. október 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tiszta C vitaminnal simává és feszessé teszi a bőrt. A C vitamin nélkülözhetetlen tápanyag a bőrnek a kollagén előállításához. A kollagén a bőr kötőszövetének alapanyaga, ugyanakkor nedvességmegtartó anyag, hiányában a bőr rugalmassága, tartása csökken.

A C vitamin agresszíven küzd a szabadgyökök ellen, a károsító  UVA és UVB sugarak ellen is hatásos, és csökkenti a bőr napozás utáni kipirulását. Jelentősen csökkenti a photoaging (napfény okozta öregedés) folyamatát, és kisimítja a ráncokat.

Mindezeken felül sejtvédő és regeneráló képessége révén ellenállóbbá teszi a bőrt. A kisebb sérülések, bőrhibák, hegek eltüntetésében is segít, meggyorsítva a bőr eredeti szerkezetének helyreállítását. Rövid távú használatával is látványos hatást lehet elérni a pattanásokból visszamaradt foltok, hegek halványításában.

A C vitamin szerepet játszik a bőr pigmentációjának szabályozásában is, hosszabb távon kivilágosítja a májfoltokat, szeplőket. A B3 és a C vitamin természetes védelmet ad a melanin felhalmozódás ellen.

Erősíti az érfalakat is, az arcon kirajzolódó erecskékre (rozacea) is hat, így csökkenthető a bőrön átütő erek rajzolata.

Bio-polymers módszerrel (szabadalmi száma: No.0561691) vízben stabilizált tiszta C vitamin. Az eredeti állapotában lévő C vitamin azonnal reakcióba lép az oxigénnel és az UV-vel, oxidálódik, és bebarnul.

Zanzara

2014. november 28.

Az én bőrömmel majdnem hogy csodát művelt. 2 hónapja használom, tehát van tapasztalatom vele kapcsolatban. A homlokomon éktelenkedő májfoltok, szinte teljesen eltűntek (pedig fényvédőztem a nyáron szorgalmasan...), a pattanások utáni foltok csökkentek, ill. sok el is múlt teljesen. Hegesedés ki sem alakul, ami szerintem hihetetlen, mert mindig is ezzel küzdöttem.
A bőröm olyan, mint 10 éve. Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy újravegyem, viszont c-vitaminos szérum nélkül azt hiszem, már nem tudnék élni ezek után :-) Kb. 3 hónapra elég a 30 ml, én naponta használom. Most, hogy lassan elfogy, a Suiskin Cellmaxot fogom kipróbálni, az egy kicsit olcsóbb.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Zanzara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
kékuci

2014. szeptember 11.

Ebay-en rendeltem még április végén, reggelente használtam, most fogyott el. Lehet még meg is rendelném újból, de most már valóban dupla áron árulják. Kiderül mennyire fog hiányozni az arcápolási rutinomból, most azt mondom lehet élni nélküle. Az első időkben úgy éreztem jobban működött. Van egy kis szárító hatása, ezért a 4 csillag, amit még nyáron el is viseltem, de most valóban kissé húzódik tőle a bőröm.

kékuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

darcy

2014. augusztus 9.

Több mint egy hónapja használom, sajnos egyre kisebb lelkesedéssel. Eddig nem voltak pattanásaim, most lettek. Nem nagyok, de a kicsik is éppen olyan zavaróak. Mire elmúlik az egyik, jön a másik. Az orrom tövében levő kis hajszálerekkel nem csinált semmit. A pórusaim sem lettek kisebbek vagy tisztábbak.
Talán - ismétlem talán - egy kicsit kevésbé fakó a bőröm, de ettől még nem fogom újravenni. Sőt, azt hiszem továbblépek a következő versenyzőre.

darcy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

isosisko

2014. június 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal, akkor kezdtem el használni, amikor a korábbi pattanások foltjait akartam halványítani. Reggel arctisztítás után viszek fel pár hónapja néhány cseppet és mára szinte teljesen eltűntek a régi foltok.
Nekem nem fogy könnyen, március óta használom és még van benne bőven. Biztosan fogok venni újra :)

isosisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

gale

2014. június 12.

Túl vagyok egy üvegen, és nem győzött meg. Kárt legalább nem okozott.
Erre járjon 3 pont? Na jó, ma engedékeny vagyok.

Helyette ajánlom az OST c-vitaminos szérumát, aki nem érzékeny az ethanolra, annak szerintem az jobb választás (és olcsóbb, hatékonyabb).

gale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Túl vagyok egy üvegen, és nem győzött meg. Kárt legalább nem okozott.
Erre járjon 3 pont? Na jó, ma engedékeny vagyok.

Vica75

2014. június 4.

Még januárban rendeltem, az elején 1-2 hónapig nagy lelkesedéssel használtam nap, mint nap. Kezdtem magam rosszul érezni, hogy az itt leírt csodálatos hatás nálam nem következett be. Pedig közel sem tökéletes a bőröm, de ez majdhogynem semmit sem ért.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Soly77

2014. május 27.

A Suiskin hámlasztójával használtam együtt, ezt reggel a hámlasztót este! Az utóbbit nem minden nap, de ezt már csak az illata miatt is szerettem reggel használni! Nem hagyott ragacsos érzést, az illata fincsi tényleg citrusos! hát az elején nem hittem a szememnek de a végére megúnta? a bőröm és nem produkálta már az elején felfedezett hatást! Meggyőzött de nem annyira hogy most azonnal újra vegyem, tele van a piac jobbnál jobb szérumokkal... szétnézek!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

nta2

2014. május 20.

Idén februárig küszködtem szeborreás, problémás arcbőrömmel, hiába jártam kozmetikushoz (mint kiderült rosszhoz) rendszeresen, kísérleteztem krémekkel, a mitteszerek és pattanások rendszeresek voltak, pedig már rég nem kamaszodom, hiszen elmúltam 30. Már a sírás környékezett, hogy alapozó és púder nélkül ki sem léphetek az utcára. Megelégeltem és elkezdtem kutatni a net-en, mert kell hogy legyen megoldás. Ekkor találtam rá MsTindigo oldalára és elolvastam mindent amit írt, bejelentkeztem a helyi mesterkozmetikushoz, majd elkezdtem szérumokat használni, az arctisztítóimat is lecseréltem. Reggelre ezt, éjszakára Dr. Scheller jojobás szérumot használok, nem kísérleteztem többet. Naponta szemmel látható volt a javulás, valóban egyenletesebb lett a bőrfelszínem, a hegek, foltok egyre halványodtak, és a mitteszerek, pattanások száma is csökkent. A kozmetikus is csodálkozott, mert ő látta miből mi lett már 1 hónap leforgása alatt (mert természetesen ő a saját krémjeit, kezeléseit javasolta, de én maradtam annál amit a net-en olvastam).
Lányok, azt javaslom, KITARTÁS, mert hosszú távon lesz látványos a javulás (min 2-2,5 hónap), pláne ha nem valóban problémás a bőrötök, nem szabad feladni és abbahagyni. Ne vizslassátok állandóan a bőrötök, mert úgy tényleg nem veszitek észre a változást és napközben ne tapogassátok, fontos hogy alaposan tisztítsátok amint hazaértek, és ápoljátok, és az alvás 11-től, hogy pihenjen, mert így éjszaka tényleg szépülni tudtok. Hihetetlen jó érzés, mikor mások kezdenek el dicsérni, hogy milyen szép lett a bőrötök, mit csináltok vele. Hálás köszönet mindezért elsősorban MsTindigonak és áldozatos kutatómunkájának, és hogy közzé tette mindazt amit ő személyesen megtapasztalt, teljesen önzetlenül. Alakítsátok ki a megfelelő bőrápolási rutinotokat, ne kísérletezgessetek és biztosan szépülni fogtok!

(6)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

(6)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
S.Merci

2014. május 19.

Amennyire vártam, annyira nem lett nagy szám.. Ott a sok jó vélemény, és az inci is, ami alapján jónak kellett volna lennie, de semmi extra. A pirosas-lilás-barnás pattanás utáni hegeimmel nem kezdett semmit. Tehát dolga lett volna, de nem végezte el. Sajnálom, mert mindig nagy reményekkel nyúltam érte.. És igaza van Pandácskának rosacea + illatanyag téren..

S.Merci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

Pandácska

2014. május 19.

Én csak fél üveggel használtam el belőle, mert időközben elhagytam minden parfümös arcápolási terméket. Viszont a fél üveg alatt sajnos nem tapasztaltam meg a wow hatást, pl. a pigmentfoltokon nem segített egy picit sem. Nem lett tőle se simább, se szebb a bőröm, igaz szerencsére rosszabb se és nem is irrritálta! Sajnos ez csak 3 csillag.
Ui: Azt írja a leírás, hogy jó rosaceára (pontosabban az emiatt kirajzolódó erekre), de arra nem is használhatjuk, hiszen parfüm van benne!

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: PEG-75, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A fehérítő hatáson kívül némi antioxidáns tulajdonásga is van az összetevőnek. Forrás: allaboutskinlightening

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

A hialuronsav só formája, mely a bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (natural moisturizing factor, NMF). A lipidekkel együtt az NMF-ek segítenek megőrizni a bőr víztartalmát, feszességét. Ha csökken a bőr NMF- és lipidtartalma, az a bőr hámlását, kellemetlen feszülését és finom ráncokat eredményez. A kozmetikumokban alkalmazva a sodium hyluronate képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. Részletes információ a futuredermen.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.