KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Az antioxidánsokban gazdag gránátalma olajnak köszönhetően ápolja és hidratálja a kiszáradt ajkakat. Enyhén színezett, 100%-ban természetes.

Witchvortex

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem, bár sajnáltam, hogy nem volt erősebb a színe. Ettől függetlenül jól hidratál, kellemes hordani.

Witchvortex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Katoka99

2018. június 25.

Maga a termék szuper, hidratálja az ajkamat, és még rúzsok alá is szuperül működik, nem ül be a ráncokba. Egyedül nekem az illata nem jön be, számomra büdös.

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Amadea

2018. január 29.

Nekem a Carmex az etalon (pontosabban az egyetlen ajakápoló, ami segít), de annyira megtetszett ez a Müllerben - vagyis az epres változata, de az nem volt dobozban és gyanús volt, hogy a csomagolás híján védtelen árva példányt már felbontották - az illata, hogy gondoltam, miért ne.
Már hetek óta próbálgatom, de nem jön be. Ahogy a Carmex kivételével az összes ajakápoló, ez is megül az ajkaim felszínén és érzem, hogy cserepesedik alatta a szám. Az esti hidegben azonnal elvérzik, nap közben még csak-csak elkenegetem, de annyi a hidratáló hatása nekem, mint mackósajtban a brummogás (nem hiszem el, hogy ezt leírtam...).
A színe enyhe, tükör nélkül, rázós buszon is lehet vele manőverezni, nem lesz tőle piros az ember arca, az illata jó, de ennyi. Áldom az eszem, hogy nem csábultam el az utolsó Burt's Bees ajándékdobozra, bár a márka többi terméke kedvező véleményeket kap.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Valentine

2018. január 2.

Sok jót hallottam a Burt's Bees ajakápolókról, emiatt vásároltam meg. Hidratáló hatása közepesnél jobb. A fénye nagyon enyhe. Számomra egyelőre csalódás. Borzalmas füstös szaga van. A gránátalmához annyi köze van, hogy a színei hasonlóak. Egyszerűen nem tudok vele megbarátkozni. Ráadásul túlárazott. Talán még adok neki egy esélyt, ha már megvettem. 2*, jóindulattal.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

BettinaPinter

2017. november 14.

Végtelen csalódott vagyok. Bedőltem a jó marketingnek. Naturkozmetika meg természetes összetevők... Jól is hangzott.
Természetesen az összetevők nincsenek feltűntetve a csomagoláson, én hülye meg mivel natúrkozmetikumos üzletben vettem eszembe se jutott,hogy benzyl salicylate lehet benne.
2 nap alatt akkorára dagadt a szám,mintha feltöltettem volna. Ég és kiütéses az egész, körülötte meg ekcéma. Gyönyörűen nézek ki momdhatom.
Ennyit a természetes összetevőkről.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ennyit a természetes összetevőkről.

k96great

2017. november 13.

Imádom az illatát szerintem nagyon jó ajakápoló is de sajnos elég borsos az ára.

k96great
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

ssyakaky

2017. szeptember 7.

a színe nagyon tetszik, enyhén rózsaszínes, olyan my lips but better. az ápoló hatásától nem vagyok annyira elájulva, nem rossz, de ettől vannak jobbak is. az illata szerintem kicsit erőteljes, de meg lehet szokni.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

bubilany

2017. augusztus 24.

Egyik kedvencem. Kellemes illata van és nagyon jól hidratál!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Egyik kedvencem. Kellemes illata van és nagyon jól hidratál!

onecrimsonnight

2017. augusztus 16.

Update: Most visszajöttem egy év után megadni neki az 5 csillagot mert a kedvencemmé vált. Jobb mint az említett labello, ugyanis sokkal tartósabban hidratál, és nekem majdnem egy évig kitartott, nemrég vettem újra. Ez a kedvencem ha leszaladok a boltba, vagy csak szeretnék egy pici színt a számon.

Jó kis ajakápoló, szeretem az állagát, ami kicsit nehezebb mint a szokásos ajakbalzsamok, de talán pont emiatt érzem úgy, hogy tovább fent marad és tartósabban hidratál. A színe nagyon-nagyon enyhe, ne várjatok túl nagy színezést, de kis életet lehel az ajkakba. Az illata nem tetszett az elején, de hozzászoktam. A labello vitamin shake-jét nem múlja felül és drágább is nála így csak 4 csillag.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

B.Enci

2017. augusztus 15.

Elsőnek megijedtem, hogy pirosasra színezi a szám, de szerencsére nem :) szuperül hidratál, az illata is nagyon tetszik :) ha elfogy valószínűleg maradok a márkánál, de kiprobalok egy másik illatot is.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.