KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Az antioxidánsokban gazdag gránátalma olajnak köszönhetően ápolja és hidratálja a kiszáradt ajkakat. Enyhén színezett, 100%-ban természetes.

Ár: 1000Ft , Eladó: B.B
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: posta,személyesem,foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BettinaPinter

2017. november 14.

Végtelen csalódott vagyok. Bedőltem a jó marketingnek. Naturkozmetika meg természetes összetevők... Jól is hangzott.
Természetesen az összetevők nincsenek feltűntetve a csomagoláson, én hülye meg mivel natúrkozmetikumos üzletben vettem eszembe se jutott,hogy benzyl salicylate lehet benne.
2 nap alatt akkorára dagadt a szám,mintha feltöltettem volna. Ég és kiütéses az egész, körülötte meg ekcéma. Gyönyörűen nézek ki momdhatom.
Ennyit a természetes összetevőkről.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ennyit a természetes összetevőkről.

k96great

2017. november 13.

Imádom az illatát szerintem nagyon jó ajakápoló is de sajnos elég borsos az ára.

k96great
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

ssyakaky

2017. szeptember 7.

a színe nagyon tetszik, enyhén rózsaszínes, olyan my lips but better. az ápoló hatásától nem vagyok annyira elájulva, nem rossz, de ettől vannak jobbak is. az illata szerintem kicsit erőteljes, de meg lehet szokni.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

bubilany

2017. augusztus 24.

Egyik kedvencem. Kellemes illata van és nagyon jól hidratál!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Egyik kedvencem. Kellemes illata van és nagyon jól hidratál!

onecrimsonnight

2017. augusztus 16.

Update: Most visszajöttem egy év után megadni neki az 5 csillagot mert a kedvencemmé vált. Jobb mint az említett labello, ugyanis sokkal tartósabban hidratál, és nekem majdnem egy évig kitartott, nemrég vettem újra. Ez a kedvencem ha leszaladok a boltba, vagy csak szeretnék egy pici színt a számon.

Jó kis ajakápoló, szeretem az állagát, ami kicsit nehezebb mint a szokásos ajakbalzsamok, de talán pont emiatt érzem úgy, hogy tovább fent marad és tartósabban hidratál. A színe nagyon-nagyon enyhe, ne várjatok túl nagy színezést, de kis életet lehel az ajkakba. Az illata nem tetszett az elején, de hozzászoktam. A labello vitamin shake-jét nem múlja felül és drágább is nála így csak 4 csillag.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

B.Enci

2017. augusztus 15.

Elsőnek megijedtem, hogy pirosasra színezi a szám, de szerencsére nem :) szuperül hidratál, az illata is nagyon tetszik :) ha elfogy valószínűleg maradok a márkánál, de kiprobalok egy másik illatot is.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Leonie

2017. június 10.

Én nem is hidratálóként,hanem inkább rúzsként használom,mivel van egy kis színe,ami nekem pont elég.Az illata is természetes,nagyon szeretem.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

deezsina

2017. május 10.

Közepes ajakápoló, a mangós változata nekem sokkal jobban muködött, ha önmagában használtam. Rúzsok alá, vagy ilyen kiegészítőnek nem rossz, de önmagában nekem kevés.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

gnesh

2017. április 6.

Ez a legeslegjobb ajakápoló amit eddig használtam, amennyire nincs gondom a bőrömmel, annál több van az ajkaimmal. Ez az egy vált be nekem. Hamar felszívódik, nem ragacsos, es a szám kontúrja egyre szebben látszik, nem mosódik össze a bőrömmel! Szárító matt rúzsokkal is csodát tesz.

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Mauniki

2017. január 24.

sziasztok én ezt a terméket nagyon nagyon szeretem az illata, ( az íze) is kítűnő és nekem tényleg segít amikor száraz a szám vagy kifújta a szél..

Mauniki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.