KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• egy lehelletnyi színnel vonja be az ajkakat
  • puhít és hidratál

Montelino

2017. július 1.

A Pink blossom árnyalat van meg jelenleg. Ez a my lips but better színem. A termék ára szerintem magas, de hetek óta csak ezt kenem fel valahogy. Rúzsozni hétköznap nem szoktam, de az ajakápoló nem árt, ez pedig ad egy kis színt is és nem kopik rondán. Megszerettem. Ha lesz rá akció veszek még belőle utánpótlást.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

citromalma

2017. február 24.

A Müllerben volt szerencsém kipróbálni a színeket, így a Rose mellett döntöttem, ez tűnt a legerősebbnek, a többi elég halovány volt.
Ezzel a színnel nagyon elégedett vagyok, még azt is mondanám, hogy tükörrel érdemes felkenni, bár átlátszóbb, mint egy rúzs, de szép színt ad, tartóssága nyilván egy ajakápolóé.
Nekem hajlamos nagyon kiszáradni a szám, a legnagyobb mínuszokban ez kevés, de minden más időben szépen helyt áll, nem csak szinten tart, ápol is.
Viaszos állaga van, ezért gazdaságos, sokáig kitart még rendszeresen használva is.

citromalma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

morning_glory

2017. január 22.

Sajnos nem hidratál eléggé (téli mínuszokban pláne nem), de akkor is imádom a színét és az illatát (petunia van), elfogult vagyok :)
A nyári melegben azonban vigyázni kell vele, hajlamos megolvadni és szétfolyni, de egy próbát megér. Tuti, hogy újraveszem.

morning_glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Rozi71

2016. július 19.

Müllerben vettem, Caramel Daisy árnyalatban. Nem kellemes az illata - túl természetes? :) Nagyon be volt csomagolva, azt hittem nagyobb lesz. Csak akkora, mint egy kicsi ajakápoló. A színe nagyon enyhe. Olyan viaszos az állaga. Éppen elmegy de nem éri meg az árát.

Rozi71
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

pont

2016. február 14.

csak 3 probléma van vele:
- nem hidratál eléggé
- a színéből kb semmi nem látszik, pedig próbáltam egy erősebb árnyalatot választani
- nagyon túl van árazva

nem mondom, hogy egy labello kategória, de 2500 forintért én naivan valahogy többet vártam.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

csak 3 probléma van vele:
- nem hidratál eléggé
- nagyon túl van árazva

AmberGrace

2015. november 24.

Nekem nem vált be. Se a szín, se a pigmentáltság, se a tartósság nem tetszett, szerintem pénzkidobás.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

Ildie

2015. április 28.

A Pink blossom fantázianevű cukiság boldog és elégedett tulajdonosa vagyok.
Igazából anno a kíváncsiság hajtott, hogy mi van ebben a nagy hengerben. A henger dekoráció, csak nagyobbnak mutatja, azon kívül, hogy így volt hely az INCI-nek, meg mindennek amit rá kell írni, semmi más funkciója nincs. Az ajakápolónak magának a csomagolása a szokott tekerős ajakápoló. Az anyag puha, viszonylag gyorsan fogy, de olyan jó kis krémes lány anyag. Nem fog egy cserepes ajkat helyrehozni, viszont nem is olyan nehéz fajta. Sok színt nem ad, de feldobja az ajkakat/arcot. Kicsit fénylik, közel sem egy szájfény azért. Nem kell hozzá tükör, csak felkenem, mint egy színmentes ajakápolót. Nem régi és nem csak ezt használom, de a -20 fokban sem lett cserepes a szám (Magyarországon a sima télben a Labelloval igen), biztos, hogy nem szárít, hiszen ápoló, krémes lágy viselet, érzésre is és látványra is puha ajkakat ad. A Burt’s Bees szájfények kicsit tapasztják az ajkakat, ő határozottan nem, jobban is szeretem, de ez inkább annak köszönhető, hogy sima tekerős, amit bárhol elő lehet kapni. Egy szájfényt én személy szerint csak itthon és egyéb helyen pedig mosdóban használok.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

A Pink blossom fantázianevű cukiság boldog és elégedett tulajdonosa vagyok.

Nyimuska

2015. április 26.

Pink Blossom van meg, külföldről akciósan, de így is drááága. Nagyon selymes, kellemes viselet, örülök, hogy parfümmentes. Szép színt ad úgy, hogy nem kell figyelni, hogyan kopik evés-ivás után, és nem kell tükör az applikációhoz.

Nyimuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

lzsoficim

2015. január 16.

Eddig 3 dbom van, a kedvencem rúzs helyett.
Ha csak vmi enyhe kis színt szeretnék a számra,és nem akarok nap közben tükörben igazgatni,mindig ezt használom.
A táskámban mindig van egy, hogyha úgy alakul a napom, h munka után megyek valamerre:)
Nem is értme,miért nem véleményeztem eddig, egész tavasszal és nyáron ezeket használtam:)

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Eddig 3 dbom van, a kedvencem rúzs helyett.

a.muse.d

2014. november 16.

tegnap vettem meg szintén a hibiscus színűt. nagyon kellemes viselni, szép természetes a színe, nem túl "tolakodó", és annak ellenére, hogy nem rúzs, elég tartós is.
kellemes az állaga, könnyű felvinni, az első benyomás minden szempontból teljesen pozitív :)

a.muse.d
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ammonium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Lanolin

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.