KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

By Terry

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Vízbázisú bronzosító spray

Minden cseppje a bőr mélyéről hatja át az arcot, aktív hatóanyagainak köszönhetően fokozza ragyogását. Antioxidáns és bőrbarát tealevél-kivonat és multivitaminok, melyek a szabad-gyökök ellen hatnak, megóvják a bőrt az öregedési folyamatokkal szemben. Gyümölcsökből kivont „gyümölcsvíz” energetizálja, felfrissíti és üdévé teszi a fáradt bőrt. Korrigáló mikro-pigmentek fokozzák a ragyogását. Hosszan tartó „jeges tea” árnyalata minden bőrt tökéletesen ragyogóvá tesz. Mintha csak most érkeztünk volna vissza egy Francia Riviérán eltöltött nyaralásról!

Summer Bronze árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wishes

2017. június 20.

Na jó, így 3 évvel a feltöltés után azt hiszem ideje írnom róla... :D Nekem megvolt a lent említett pipettás verzió, aminek egy részét sajnos sikerült ügyesen kiborítanom, szóval egy darabig eléggé haragudtam emiatt a csomagolásra, bár bevallom, amikor nemrég megvettem ebből az új sprays verziót, akkor meg azon húztam fel magam, hogy ennek meg a csöve akkor is felszívja az alaphelyzetben lenn csücsülő kis aranycsillámokat, amikor nem is akarom őket a kifújt anyagban látni, ezt viszont azóta fifikásan megoldottam azzal, hogy levágtam a cső végéből fél centit (fckthesystem). Azóta viszont teljes a szerelem :) A pipettás verziót elég kényelmetlen volt használni amiatt, hogy a tenyerembe kellett csöpögtetni, ahonnan folyt jobbra-balra; ebből csak 2-3 fújás az ecsetre és kész! Magáról a termékről annyit tudok mondani, hogy már évek óta ez a kedvenc nyári bronzosítóm, mert könnyed, nagyon finom kis jegestea színe van, nem foltoz, nem csíkoz, nem csillog (ha nem rázzuk fel.. márpedig nem rázzuk :P). Szerintem nagyon egyedülálló darab a piacon, mert TÉNYLEG vízszerű, nem pedig valami nyálkás-nyúlós izé, mint a hasonló "vízbázisú" (khm) darabok. Ja amúgy próbáltam már testen is, és ott is szuperszép!

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Sofia1976

2014. október 11.

Nyáron használgattam de béna voltam hozzá és mindig kilötyköltem a pipetta sokat nem segített. Amikor sikerült az tényleg csodálatos volt. 14.500 ft volt.

Sofia1976
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Színező anyag. (Piros)

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.