KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel

SMH

2018. január 12.

Én kedvelem ezt az alapozót. Igazi hétköznapi darab, a fedése gyengébb közepes, de építhető, Elég jól mattit és matton is tartja az arcbőrt, viszont nem szárít. Alkalmakra, vagy ha erősebb fedést szeretnék, akkor a Catrice HD alapozóját használom, de egy hétköznapi darabnak tényleg jó.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

novembermesi

2018. január 7.

Glamour napok alkalmával szereztem be egyet, tetszett hogy végre bőr színe van egy alapozónak. Én kifogtam lehet egy selejtet, de nekem a pumpás rész nem látszott, azt hittem a kis applikátorával kell alkalmazni. Végül észrevettem, hogy a kupakjába beleszorult a pumpás adagoló, nagy nehezen sikerült kiszednem, így végre rendesen tudom használni. Nagy reményeket fűztem hozzá, írták sokan mennyire szuperül fed, eltünteti a bőrhibákat. Azonban csalódás, csak egy kis színt az arcomnak, éppen hogy halványítja a foltjaimat. A száraz részekbe beleül, kopik is ráadásul. Számomra 1-2 pumpányi is túl sűrű, eldolgozom és mintha semmit nem kentem volna az arcomra. Nagyon gyorsan fogy, pedig tényleg csak 1-2 pumpányit alkalmazok. Nem lett kedvenc, nem éri meg az árát, elhasználom , de többet biztos nem venném újra, egyedül a bőr színe tetszik csak. Akinek problémás a bőre, és piros foltjai vannak, annak egyáltalán nem ajánlom, fedése minimális.

novembermesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

UnicornsOfLove

2018. január 4.

A fő oka annak, hogy erre esett a választásom, az a szín volt. Drogériás kínálatban a legvilágosabb árnyalatokból nagy hiány van. Talán ennek volt a legvilágosabb színe. Nekem szárazabb bőröm van alapvetően, és rájöttem, hogy szeretem ha kicsit fényesebb, természetesebb a bőrkép felvitel után, nem ilyen halott-matt. De ez csak az én véleményem, mert egyébként aki ezt szeretné elérni, mármint a mattságot, az örülni fog, mert ez tényleg matt eredményt ad. Kicsit sűrű nekem a textúrája, és mintha annnyira nem fedne jól mint az előző Maybellinem, egy enyhébb fajta közepesnek mondanám. Amúgy nem rossz ez az alapozó, lehet kipróbálok mást is hasonló árkategóriában, vagy mondjuk így 5ezer alatt, de a szín ugye korlátozó tényező. Viszont ha ezt kellene újravennnem, az sem lenne nagy baj. Valami hiányzik, de nem rossz, összességében 4-es.

Update: Úgy döntöttem a 4* túl jó értékelés ennek az alapozónak, az idő elteltével inkább nekem egy közepes. Túlságosan beleül a pórusokba, alapvetően nem nagyon feltűnőek a pórusaim, de ezzel az alapozóval, plusz még egy kis púder rá, szabályszerűen lyukak lesznek az arcomon. A fedése is elég gyér. Vettem azóta egy Nyx alapozót, egy olcsóbbat, mert ott sokkal nagyobb volt a színskála, és egy majdnem teljesen passzolót találtam a sárgás, talán zöldes beütésű bőrömhöz. Fehér bőröm van, sőt, eléggggé fehér bőröm van, és ez illetve a sárgás bőrtónus olyan kombináció, ami ellehetetleníti a drogériás alapozóvásárlást. Mindig a legvilágosabbat keresem mindenből, és ha már nem túl sötét valami, ugrálok örömömben. Összehasonlítottam a Nyx árnyalatát (Ivory) illetve amit használtam ebből, és nagyon meglepődtem. Ég és föld... pedig azt hittem mindkettő passzol. A Nyx-é egy nagyon világos nagyon sárga volt (kinyomva sokkolóan, ázsiaiasan sárga szinte, de felkenve teljesen jó), ez a Catrice-es pedig barna volt. Konkrétan barna, csak a többi kapható árnyalathoz képest világosabb. Se nem rózsaszínes se nem sárgás, hanem egyszerűen BARNA.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

katagali92

2018. január 2.

Igazi csoda! Eddig szinte minden alapozótól csúnya pattanásos lett az arcom, de ettől semmilyen irritáció nem lépett fel. Számomra alapos hidratálással és jó előkészítéssel (primer) egész nap tart és egyáltalán nem szárít. A fedése számomra tökéletes, nincs maszkhatása. Mióta őt viselem mindenki megdícséri az arcbőrömet, hogy milyen szép! Kell ennél több? :D Jah, és az ára is nagyon jó! :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Norie04

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Sok alapozót próbáltam de valahogy mindig ehhez térek vissza...nem véletlenül.

Norie04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Sok alapozót próbáltam de valahogy mindig ehhez térek vissza...nem véletlenül.

BrigB

2017. december 27.

Végre találtam egy olcsóbb árkategóriás alapozót, ami nem narancsos árnyalatú. A fedése nekem pont megfelelő, nincs maszk hatása.

BrigB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Cat21

2017. december 27.

Nem lett kedvenc, alig van fedése, nem bír ki egy napot mert lekopik, eltűnik az arcomról.
Viszont van elég világos színekben is , ezért sajnálom, de nem veszem újra.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Viszont van elég világos színekben is , ezért sajnálom, de nem veszem újra.

bugeyes

2017. december 22.

Szeretem a Catrice termékeit, de vele nem lettünk jóba. Nekem nagyon hamar átfénylett, és el is mászkàlt, pedig anno nem 40 fokban teszteltem. Beleült a pórusaimba, még a nevető ráncaimba is, nem volt szép, egyenletes a fedése. Fájó szívvel, de le kell pontoznom, számomra szörnyű volt a használata.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Amira89

2017. december 18.

Tulajdonképpen a Catrice HD liquid coverage alapozót szerettem volna megvenni, de nem volt a bőrömhöz megfelelő szín, így erre esett a választásom. Ebből a 010 Light Beige árnyalatot választottam, ami tökéletesen passzol az amúgy nagyon fehér arcomhoz. Szivaccsal viszem fel, könnyen lehet vele dolgozni. Fedése jó, nem szárítja a bőrömet, bár tény alapozás előtt használok arckrémet. Alapjában nagyon problémás, zsíros bőrömet jól mattítja nem fénylik át. 8-9 órán keresztül jól tart. Megvagyok vele elégedve, tuti újra vevős lesz ha elfogy.

Amira89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Dorxy98

2017. december 10.

Valóban matt még soha nem kellett púdereznem. Kicsit több fedése lehetne.

Dorxy98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Valóban matt még soha nem kellett púdereznem. Kicsit több fedése lehetne.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology