KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1300 ft + Postaköltség , Eladó: lis16
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Miskolc, Kazincbarcika, fizetés: Banki átutalással, postai úton illetve személyes átvétellel is megoldható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reka15

2018. május 23.

Akár jó fedést is el lehet érni, viszont minél többet használsz annál maszkosabb lesz a hatás. Azoknak akiknek szintén elég zsíros bőre van azoknak csak ajánlani tudom, mert tényleg egész jó a tartása és nem csillog ki a bőröm már pár óra után. Egy púderrel együtt egész sokáig szép hatást mutat.

reka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

luci00

2018. május 8.

Nem túl erős a fedése, inkább hasonlít egy BB-krémhez, mint egy alapozóhoz. Ha előtte korrektorozok, nem látszanak annyira a bőrhibáim. Egységesítés céljára megfelelő. Nekem nem fényesedik tőle hamarabb a bőröm, mint alapozó nélkül.

luci00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Kuro

2018. május 6.

2018. 05.06. Update: kissé szomorú vagyok, mert ez a második flakon nagyon hamar besötétedett. Nem természetes oxidációnak mondanám, mert már a kézfejemre kinyomva is 2 árnyalattal sötétebb, mint kéne lennie. Csalódás, mert fél éve van meg, bőven nem kéne még megromlania, és nem tudom, mi lehet vele. Ettől függetlenül még elhasználom, a jó időben úgy is hozzá barnul az arcom, de a nyár végén ismét el kell kezdenem kísérletezgetni más fajtával. Lehet, majd idővel ismét kipróbálom, mert az első üvegcsém színe is tökéletes volt, nem tudom, találok-e ilyen árkategóriában még egy világos árnyalatot, de majd keresgélek.

2018. 01. 15. Nekem ő a tökéletes alapozó.
Már kétszer újravettem, és nagyjából két éve használom, nem okozott csalódást.
Az ok, amiért megvettem, a színe volt, végre van világos árnyalat is az alapozók között. De ahogy néztem, a sötétebb árnyalatai sem sárgásak, vagy mű-színűek.
A fedése közepes, azonban rétegezhető, így könnyen lehet építeni az arcon.
Elég tartós, sokáig fennmarad maszatolódás nélkül az arcon, bár én használok rá púdert ~ ami a mattságot tekintve nem lenne kötelező, hisz valóban matt, a felkenés után már pár perccel.
Ha úgy tartja a bőröm, elég problémás tud lenni, de ez az alapozó elbánik vele, csak jól kell használni. Jobb napokon pedig elég belőle egy vékony réteg, a bőrszín kiegyenlítéséhez.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

2018. 01. 15. Nekem ő a tökéletes alapozó.
Már kétszer újravettem, és nagyjából két éve használom, nem okozott csalódást.
A fedése közepes, azonban rétegezhető, így könnyen lehet építeni az arcon.

Blabla2

2018. május 4.

Nekem nagyon atzsirosodik tole a borom mar egy ora alatt pedig szeretem a catrice termekeket de hat ez nem jott be:(

Blabla2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

crazycatlady

2018. április 27.

Először elégedett voltam, mert jól fed, viszont rá kellett jönnöm, hogy ez az ami teljesen tönkretette a bőröm. Hónapok kemény munkája a pattanások ellen ment kukába miatta. :( Ráadásul át is fényesedik a homlokomon. Soha többé!

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Szaszy0201

2018. április 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, jól fed, sokáig tart, mattít is, két bajom van vele, az egyik: hiába használok belőle nagyon keveset, pár óra után púderes hatása van,mintha egy tonnát kentem volna magamra... :( A másik pedig az, hogy a pumpája elég sokszor beragad, így ki kell csavarnom, kibányásznom egy vékonyabb ecset végével az alapozót és úgy feltenni. Ettől függetlenül szerintem remek termék, ajánlom mindenkinek!

Szaszy0201
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

adri185

2018. április 13.

Az egyik legjobb alapozó, amit valaha vettem. Nagyon szép a fedése, ami ráadásul sokáig is tart. Mindenkinek csak ajánlani tudom😊

adri185
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

audrina22

2018. április 11.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Szerintem nagyon jó a fedése, 8 óra munkát simán kibír. Csak minimálisan fénylik át nap végére. Pattanásokat nem okozott.Színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, nem sárgul be. Abszolút újravevős :)

audrina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

pannna

Korcsoport: < 18
2018. április 5.

Már a második üvegcsét használom belőle és én nagyon elégedett vagyok. Nagyon szépen fed és az illata is nagyon jo. Az állaga elsőre furcsa volt de könnyen hozza szoktam. A szeploimet szépen elfedi. Én csak ajánlani tudom😊

pannna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 5.

Drehsnia

2018. március 29.

A 010-es Light Beige árnyalat az egyetlen amit elég világos volt a bőrömhöz, most alig látszik, hogy alapozózva van az arcom :-) Jó illatú, szép a színe, nem mű, jó hogy pumpás, közepes az ára.

Drehsnia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology