KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattosítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel

cserpesreka

2017. szeptember 23.

Még nyár elején vettem meg ezt az alapozót, mondván a munkában jól fog jönni ha mattít. A finishe nagyon mű hatást keltett nekem, és bár építhető volt, az orrom környékén abszolút kiemelte a szárazabb részeket, hiába hidratáltam vagy primereztem alá. 4-5 óra után pedig a zsíros területeteken átfényesedik és egyenletlen képet ad. Púderezéssel korrigálható de nekem csak 3*-ot ér.

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

dominikamiklos

2017. szeptember 20.

Nagyon sok alapozót próbáltam már, és őszintén szólva mikor először felvittem az arcomra, egyáltalán nem voltam vele megelégedve.
Ma már csak ezt használom, alá kell hidratálni, ha száraz a bőr, de reggeltől estig nagyon szépen az arcomon marad.
Nincs maszkhatás, elnehezedett arc, és az ára is szuper! :)

dominikamiklos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Nincs maszkhatás, elnehezedett arc, és az ára is szuper! :)

Misa

update: Egy bajom van vele, ami miatt hanyagolom. Szürkés színűre oxidálódik :(

Kb. egy éve használom, nekem összességében bevált. Nincs idegesítő illata, nagyon kevés elég belőle, szépen el lehet dolgozni, és viszonylag jól illeszkedik a nagyon sápadt bőrszínemhez. Nem irritál, nem nehéz lemosni, a csomagolása is szép, ha már nem praktikus. Valóban mattít, általában csak a nap végére kezd átfényesedni. Egy hátránya van, hogy a száraz területeket nagyon kiemeli, így mindenképp alá kell hidratálni (ami csak azért baj, mert később pont ezek a területek fognak leghamarabb átfényesedni).
Összességében, ár/érték arányban kifejezetten jó.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

update: Egy bajom van vele, ami miatt hanyagolom. Szürkés színűre oxidálódik :(

Összességében, ár/érték arányban kifejezetten jó.

Adry66

2017. szeptember 17.

Az én arcomat szépen fedi, szuperül mattit. Elégedett vagyok vele, örülök hogy rátaláltam. Árban is szerintem egészen jó a minőségéhez képest. Könnyedén el lehet dolgozni, nem lesz tőle zsíros érzetű az arcom. Újra vevős nálam.

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Melcsike94

2017. szeptember 17.

Elég sokat gondolkodtam hogy meg-e vegyem..Végül megvettem😊 Hááát kipóbáltam.Többet vártam tölle.Egy idő után olyan az arcom tölle mintha zsìros lenne...😕Nem veszem újra..

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

vrita1998

2017. szeptember 14.

Szeretem, nekem bevált. Nem hagy maga után maszk hatást inkább ez egy könnyed alapozó.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bbetty

2017. szeptember 13.

Nekem sajnos tele lett tole meg telena fejem apro pattanasokkal, meg soha nem volt ilyen de azota sem tudtam megszabadulni toluk, folyamat pattanasok vannak a homlokomon ugyan ott ugyan azok felvaltva. Nagyon idegesito, ugyhogy le kell pontozzam :(

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Fayette

2017. szeptember 11.

Olyan semmilyen. Az én bőrömön egyáltalán nem mattul le. Fedése kicsi, a nagyobb bőrhibákat csúnyán kiemeli, és igazából tartósnak se mondanám, habár nyáron használtam, lehet télen jobban bírná. Rohangálósnak elhasználom, de tuti nem fogom újravenni.

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

victoriakokai

2017. szeptember 11.

Nem a legszebb alapozó, az biztos. Alacsonytól közepesig építhető a fedése, de a második rétegtől már cakey, úgyhogy ezt nem ajánlanám. Nagyon kiemeli a bőrhibák és rettentően mű hatása van a bőrön. Nem mattul le, de ez még lehet, hogy nem is olyan rossz, akkor még jobban kiemelné - a már így is űrből látható - pórusokat. DE ez az első Catrice alapozó, amitől nem lettem pattanásos, úgyhogy már 3x újravettem, mert egyszerűen nem lehet másikat találni, pedig keresem...mindig.

victoriakokai

bubilany

Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem eltömítette a pórusaimat :(

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem eltömítette a pórusaimat :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology