KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1999

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szsari

2017. november 16.

Lassan az üveg végére érek, de nem hinném, hogy újra fogom venni. Túl nagy problémám nincsen vele, de azért többet várnék az alapozómtól. Sminkszivaccsal szoktam felvinni, úgy nem lesz olyan maszkszerű, viszont max 3-4 óra után totál átfényesedik, úgyhogy a púder szerintem ehhez kötelező. Kénytelen vagyok tovább keresni az igazit.

szsari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

krisztinar

2017. november 12.

Egyáltalán nem matt. Bár a színe megfelelő, de nagyon gyenge a fedése. A tág pórusaimat és a bőr egyenetlenségeket nekem nagyon kiemeli. Egyáltalán nem tartós, pedig primert is használok. Számomra pénzkidobás volt.

krisztinar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

UnicornsOfLove

2017. november 12.

A fő oka annak, hogy erre esett a választásom, az a szín volt. Drogériás kínálatban a legvilágosabb árnyalatokból nagy hiány van. Talán ennek volt a legvilágosabb színe. Nekem szárazabb bőröm van alapvetően, és rájöttem, hogy szeretem ha kicsit fényesebb, természetesebb a bőrkép felvitel után, nem ilyen halott-matt. De ez csak az én véleményem, mert egyébként aki ezt szeretné elérni, mármint a mattságot, az örülni fog, mert ez tényleg matt eredményt ad. Kicsit sűrű nekem a textúrája, és mintha annnyira nem fedne jól mint az előző Maybellinem, egy enyhébb fajta közepesnek mondanám. Amúgy nem rossz ez az alapozó, lehet kipróbálok mást is hasonló árkategóriában, vagy mondjuk így 5ezer alatt, de a szín ugye korlátozó tényező. Viszont ha ezt kellene újravennnem, az sem lenne nagy baj. Valami hiányzik, de nem rossz, összességében 4-es.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Kingucii

2017. november 6.

Glamour napok alkalmával szereztem be ezt a kis alapozót.
Nagy kedvencem a Catrice márka, ezért nem féltem kipróbálni.
Hát, nem lett kedvenc.
Először is abszolút nem matt, csillog az arcom, így púderezni kell.
Nemhogy, 18órát nem bír ki, de egy 8órás munkaidőt sem!
A fedése sem a legjobb, bár nem is vészes. Ha van pattanásod, akkor nem jó választás.
A HD coverage alapozó pár száz Ft-tal olcsóbb, és mérfölddel jobb is!
Gyorsan fogy, pedig tényleg nem használok sokat belőle, amúgy sem szeretem, ha sok alapozó van rajtam.
Sajnos ez a termék nem jött be, nem veszem újra!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Glamour napok alkalmával szereztem be ezt a kis alapozót.
Nagy kedvencem a Catrice márka, ezért nem féltem kipróbálni.
Hát, nem lett kedvenc.
Először is abszolút nem matt, csillog az arcom, így púderezni kell.
Nemhogy, 18órát nem bír ki, de egy 8órás munkaidőt sem!
A HD coverage alapozó pár száz Ft-tal olcsóbb, és mérfölddel jobb is!
Sajnos ez a termék nem jött be, nem veszem újra!

AppleMaple

2017. november 2.

Nekem a 010 Light Beige, vagyis a legvilágosabb árnyalat van meg, eléggé hasonlit a bőröm szinéhez, egészen jó a fedése viszont az utóbbi időben néha maszk-hatásúra sikerül az eredmény, de amúgy eddig meg voltam vele elégedve.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

ravenclaw

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Nem vagyok megelégedve a fedésével, és színben sem passzolt a legvilágosabb. Igazából nem sok mindent tud. Addig várattam a polcon, hogy lejárt, és így kukában végezte.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Olenas28

2017. október 30.

Nem szerettem ezt az alapozót. Nagyon megbántam, hogy megvettem, nem éri meg az árát.
A fedése semmi extra, nem tudtam viselni,

Olenas28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

A fedése semmi extra, nem tudtam viselni,

Astrid

2017. október 29.

Ez az alapozó az örök favoritom volt eddig, de mostanság most vagy az arcbőröm változott meg vagy a termék romlott. Nagyon hamar átfényesedik a bőröm és nem valami tartós mint eddig volt. Csalódott vagyok :(

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

angeleyes8

2017. október 26.

Kezdjük a csomagolással, ami szerintem borzalmas, egyáltalán nem higiénikus!
Tág pórusaim vannak, amiket nem hogy takargatott volna, de még inkább kiemelt, ráadásul maszkos hatású lett a végeredmény....Nem is tudtam elhasználni..

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Kezdjük a csomagolással, ami szerintem borzalmas, egyáltalán nem higiénikus!

dominika99

2017. október 23.

Nekem egyáltalán nem matt, sőt kifejezetten fénylett tőle a bőröm, pedig nem vagyok zsíros bőrű típus. Nem szerettem, vártam hogy elfogyjon.

dominika99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology