KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattosítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel

annamasni

2017. július 25.

Háromszor is újravettem, nekem bejött, szépen fed, de kell alá primer, mert kiemeli a száraz voltokat. Ha elfogy újat fogok kipróbálni.

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

AlexaSos

2017. július 23.

Első alapozóm, és nagyjából meg vagyok vele elégedve. A fedése nem rossz, nem ül bele a ráncokba sem. Pár óra után púder nélkül átfényesedik, sajnos púderrel még nem próbáltam. Ajánlani tudom a kezdőknek :)

AlexaSos
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

andreaa96

2017. július 17.

Természetesen 18 órán keresztül nem marad meg a helyén, de napi 9-10 órás használatra tökéletes. Tavaly év vége fele próbáltam ki először, azóta sem találtam a bőrszínemhez szebben passzoló árnyalatot: én magam is újravettem, valamint a család is ezzel ajándékozott meg, szóval tényleg teljesen meg vagyok vele elégedve.

andreaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

lora306

2017. július 14.

Ez a kedvenc alapozóm, másfél éve használom.kicsit "ragacsos" tőle a borom az elején, viszont miután raktam rá púdert nem érződik. Tegnap a városban voltam 30fok volt és ugyanúgy a helyén maradt, csak kicsit ki fényesedett.
Szerintem meh hosszú ideig ezt az alapozót fogom használni.

lora306
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Szerintem meh hosszú ideig ezt az alapozót fogom használni.

Lillla31

2017. július 14.

Nekem kombinált bőröm van és abszolút nem mattít, nem is értem miért kísérletezek az alapozókkal.... Fedésre jó, de nap közepére azt látom, hogy "csúszkál". A homlokom eszméletlenül csillog, szerintem természetes állapotban sem ilyen zsíros, mint az alapozó hatására, ami nem is lenne baj, ha nem kifejezetten mattítóként lenne hirdetve. Persze, fixálhatnám napközben púderrel, de szerintem egy jó alapozó használata mellett nem kellene erre rászorulni. Másik negatívum, hogy 4 árnyalatban lehet csak kapni. Minden ember más, nem lehet csak 4 kategóriába besorolni a bőrszínt, ez nonszensz. Valahogy olyan "olcsó húsnak híg a leve" érzésem van a drogériás termékekkel kapcsolatban és ez sem lett kivétel.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

lanchidlany

2017. július 13.

Nem szoktam hinni a terméknél szereplő leírásnak, de ez az alapozó tényleg úgy viselkedik, mint egy második bőrréteg. Az mondjuk igaz, hogy nálam nagyon függ az eredmény attól, hogy milyen állapotban van a bőröm (szárazság szempontjából). Ha okosan tisztítok, hidratálok, akkor tökéletes. Ha nem, akkor kicsit maszkos lesz, és látszik, hogy rajtam van. Egyébként elég tartós, pedig én arcfogdosós fajta vagyok. Az egyetlen kifogásom, hogy néha nem lesz elég matt a végeredmény, még úgy sem, hogy mattosító primert használok előtte.

Ár-érték arányban messze a legjobb választás.

lanchidlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Ár-érték arányban messze a legjobb választás.

Brigike1994

2017. július 12.

Jó kis alapozó vanilia árnyalatban volt meg :-) Nem vettem ujra mert szeretek tesztelgetni :) De megéri az árát

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Jucaa

2017. július 5.

Többször is újravettem, a kategóriájában azt hiszem verhetetlen. Nagyon világos a bőröm, a legvilágosabb 010 Light Beige árnyalatát használom és elégedett vagyok. Nekem talán egy kicsit oxidálódik, és ki is fényesedik a nap végére, de ez egy kis matt púderrel korrigálható.

Jucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Szofi03

2017. június 30.

Imádom ezt az alapozót, kár, hogy kifogyott, de újra fogom venni. Az eddigi legjobb alapozó, amit próbáltam. Nem túl drága, jól fed és nekem nem kell hozzá púdert sem használnom. És nincs maszkhatása.

Szofi03
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

gyongyikeolasz

2017. június 23.

Legjobb alapozó amit valaha próbáltam. Tökéletesen mattít és fed. Örök kedvenc

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Legjobb alapozó amit valaha próbáltam. Tökéletesen mattít és fed. Örök kedvenc

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology