KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattosítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel
Krémmánia Kedvencek a -től
LEva113

2017. február 22.

Nagyon szerettem volna egy matt alapozót, reméltem hogy ez majd beválik. Sötétedik az alapozó miután felvittem az arcomra, így nehéz jó árnyalatot találni. Az én bőröm gyorsan átfényesedik, mattító primer és púder használata mellett is. Kicsit sajnos a pórusaimba is beleült, viszont ezen egy jó primerrel tudtam valamennyit javítani. Viszont az állaga tetszett.

LEva113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

tothfanni92

2017. február 21.

Én már úgy állok az alapozókhoz, hogyha kicsit fed és rajtam marad boldog vagyok, egyszerűen belefáradtam a keresésbe. De megvettem ezt az alapozót, és azt kell, hogy mondjam, csak ajánlani tudom a Catrice kozmetikumokat! Úgy tűnik arra ami nekem kell, (fedés és egyben természetesség) nagyon is jó. A Catrice korrektorral együtt pedig nagyon megállja a helyét :)

tothfanni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

juliannav

2017. február 20.

Többször újra vettem már mert annyira szeretem. Nekem elég a fedése,nincs maszk hatása. Ecsettel szoktam felvinni és a smink végén fixálot is fújok fel.

juliannav
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

andreakrisztina

2017. február 18.

Hétköznapokra nekem teljesen megfelel, természetes hatása van. A fedése inkább csak közepes, a nagyobb bőrhibákat nem takarja el annyira. Nekem nem szokott kifényesedni, egyszerűen csak eltűnik estére. A pumpás adagoló nagyon praktikus.

andreakrisztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

janes933

2017. február 18.

Összességében elégedett vagyok vele. 010es árnyalatot vettem, mert nekem nagyon világos a bőröm. Korrektortal 5* a fedése. Púderrel elég sokáig mondhatni egész nap fent marad.ami Igazabol picit negativ az az , hogy pár óra elteltével picit ragacsosnak érzem tőle a bőröm. De összességében azt mondhatom hogy ő az igazi !!!

janes933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

1998

2017. február 14.

en meg vagyok vele elégedve ..fedése 4* korrektorral 5* ...... kb 8órát bír ki matt hatással,de fixálo puderrel akár 15 órát is kibír .. zsíros és kombinált bőrre ajánlanám

1998
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

anitakiara

2017. február 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem igazán váltotta be. A pumpás adagoló nagyon tetszik, az állaga sűrű, de ez is előnyére válik (előtte a Maybelline AffiniMat-jét használtam, azt túl hígnak találtam). A színválaszték is szuper, elég világos fura színű bőröm van, nagy bajban szoktam lenne az alapozók színével, de ebben megtaláltam az igazit. A fedésnél azonban kezdődnek a problémák. Sűrűsége ellenére nem mondanám, hogy szépen fed, sőt. Szerencsém van, hogy annyira nem problémás a bőröm. Matt hatást nyomokban sem tartalmaz, pedig előtte az arckrém "utóhatásait" zsebkendővel is le szoktam itatni, hogy az se legyen probléma. Ebből a szempontból össze sem lehet hasonlítani az AffiniMat-tel. Transzparens púderrel esetleg elmegy, de egy matt alapozótól elvárnám ezt púder nélkül is.

anitakiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Frappar1988

2017. február 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nagy reményeket fűztem hozzá. Fedése közepes, ami nekem mondjuk elég, és kevés is elég belőle, nem lesz tőle maszk hatású az arcom. Negatívuma, amit többen is irtak, olyan 8 óra elteltével mintha elpárologna lassan az arcról, estére pedig teljesen eltűnik. Hétköznapokra szerintem megfelelő, mert természetes hatást lehet vele elérni, de egy hajnalig tartó bulit sajnos nem bírna ki.

Frappar1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

nancy10

2017. február 5.

Kedvenc alapozóm, a kombinált bőrömre nagyon jó, jól mattít, de nem szárít, és a legvilágosabb szín is csak egy nagyon picit sötét a fehér bőrömre, így nagyon örülök neki. Nekem nagyon tartós volt, de használok primert alá és fixálót is a sminkelés végén. Viszont vigyázni kell vele, mert én amikor túl sokat vittem fel belőle, akkor maszkosnak és nehéznek éreztem a bőrömön. Ennek ellenére én nagyon szeretem, már kitapasztaltam milyen eszközzel vigyem fel és mennyit, hogy kényelmes legyen.

nancy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Lucinella

2017. február 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam. Szép a fedése,valóban természetes színt ad. Bár azt meg kell jegyeznem,hogy 8 óra után csak úgy 'eltűnik' az arcomról, pedig használok hozzá fixáló sprayt valamint a fixáló púdert.

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology