KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattosítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel
Krémmánia Kedvencek a -től
hesychia

2017. április 18.

[ Hát meglepetésként ért, hogy már nem gyártják hiszen most vettem egy-két hete a Rossmannban - felteszem, ez valami frissített verzió, merthogy már van rajta "Lasts up to 18h" matrica? ]

Hosszú éveket és bele se merek gondolni mennyi pénzt öltem bele a Tökéletes Alapozó Megtalálásába; drogéria, high-end, külhonból rendelt, koreai BB krémek, full cover csodák, youtube/instagram sztártermékek, én mindent kipróbáltam. Nem mondanám különösebben problémásnak a bőrömet azon túl, hogy száraz, de valahogy az alapozókkal nem jön ki jól, és ez a nagyon nagy problémám. Még ha találtam is olyat, ami tetszett, és az alapvető problémákon - gyártók által nem elismert bőrszín, szahara szárazság, áttetsző bőrön átütő erek mindenütt - túl tudtunk lendülni, akkor sem bizonyult egyik se megbízhatónak, mert nem tudtam megmondani egy "jó" termékről, hogy mikor fog megfelelően viselkedni, és mikor lesz teljesen váratlan katasztrófa a végeredmény. Úgy pedig nem szeretek nekivágni a napnak, hogy "tegnap szép volt a bőrömön ez az alapozó, ma lehet hogy egy hányadék leszek fél órán belül, de nem biztos". Szóval egy időre feladtam és újravásároltam az egyik első, jó öreg alapozómat - tada, ezt.

Megbízhatóság terén ötös. Ismerjük egymást, erről az alapozóról tudom, hogy mit várhatok el tőle, és aztán ennek megfelelően is fog kinézni minden alkalommal. Nem tökéletes, de már csak ezért az egy tulajdonságáért is holy grail. A színe hellyel-közzel megfelel (kicsit sötétebb mint kéne, de őszintén szólva nem bánom mert ha pontosan passzolna akkor rögtön vinnének is el felravatalozni), a finise/állaga rajtam gyönyörű, természetes, szaténos, tényleg egy második bőr kinézetet eredményez. Gyenge-közepes fedésnek mondanám, értékelném ha többet nyújtana, de legalább építhető. Nem produkál foltokat, nem áll össze fura, arcról lefolyó csíkokban az arcomon mint EGYESEK, könnyű eldolgozni, nem szárít, aránylag jól fent is marad, de szerintem akinek hozzám hasonlóan pergamen a bőre annak ezzel eleve kevesebb problémája szokott lenni. Abszolút nem mattít, amiért én spec hálás vagyok. (Problémás, aknés, zsíros bőrre szinte biztos, hogy nem fog működni.) Tudom, hogy hol száraz állandóan a bőröm, ott számítok is rá hogy fennakad - mint minden -, de abszolút vállalható és nem csinálja ugyanezt az arcom olyan részein amire nem voltam felkészülve.

Na, szóval hálás vagyok neki és egy darabig biztos, hogy nem szórok pénzt másikra.

hesychia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Az eddigi kedvenc alapozóm. Azért kap csak négy csillagot, mert primer és hidratálókrém nélkül egy picit kiemelte a pattanások körüli száraz részeket. Viszont ezekkel együtt használva nagyon szép végeredményt érek el vele. Természetes hatású remek textúrájú termék. Két vékonyabb rétegben viszem fel és az első réteg olyan mintha egy hidratálókrémmel kenném az arcom csak annyi különbséggel, hogy ennek van egy kis fedése, viszont a második rétegben érem el vele az igazi alapozó feelinget. ( nem rossz értelemben, mert egy természetes és könnyű alapozóról van szó )

Virag0405
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

matekinga

2017. április 17.

Up2: Naagyon nem szeretem! Borzasztóan csúnya a fejemen. Ahol egy picit szárazabb a bőröm ott egyszerűen rondán néz ki. Nem mattít. Semmire sem jó az én fejemen. Kb egy óra és lekopik, de azt is nagyon csúnyán teszi. :( Sajnálom, pedig nagyon akartam szeretni.

UP: Sajnos több használat után kiderült, hogy a száraz részeket csúnyán kiemeli.

2 használat után írom ezt a véleményt. Az arcom nagyon hamar zsírosodik, de ez az alapozó segít rajta. Primerrel, púderral jó. Nem ült bele a pici ráncokba sem és pont megfelelő a színe :D

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

gittus0924

2017. április 13.

A második üveg alján járok, de csak azért vettem anno újra, mert sürgősen kellett egy alapozó és előtte is ezt használtam. A fedése gyenge, az én problémás bőrömmel nem ez a legkompatilisebb alapozó, de két rétegben nagyjából rendben van. A legvilágosabb árnyalatot használom, viszont az én hófehér bőrömhöz sajnos még ez is sötét kicsit, ráadásul oxidálódik is (azért élőben annyira nem gáz, mint ahogy ez alapján képzelhetitek :D). A mattító hatást nem igazán érzékelem, felkenés után lepúderezem, de ezt ismételni kell pár óránként. Ezek ellenére azt mondom hogy ár-érték arányban rendben van, egy 2500 ft-os alapozótól nem kell csodát várni.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

ddedi

2017. április 12.

Ár-érték arányban én még nem találtam jobbat a dorgériákban! Jól fed szép egyenletes. Bár főleg télen használtam nyáron inkább a BB krémre szavazok. Komolyabb bőrhibákra nem biztos, hogy tökéletes mert elég vékony a fedése.

ddedi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Dia96

2017. április 12.

Téli időszakban tökéletes volt a legvilágosabb árnyalat számomra, alapozás előtt mindenképp érdemes krémet használni mert amúgy elég hülyén tud kinézni.

Dia96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Nocturama

2017. április 9.

Jelenleg ez a nyerő alapozó nálam! Jó az állaga, szépen illeszkedik a bőrömhöz a light beige árnyalat. A száraz részeket kicsit kiemeli, de alá kell krémezni és úgy nem lesz vele probléma.

Nocturama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

kovacsanett43

2017. április 8.

Nem rossz alapozó. Ahogy előttem is írták, természetes hatású, tehát értelemszerűen nem 100%-os a fedése, a durvább bőrhibák kifognak rajta, de egyébként tényleg szépen fest az arcon. Jó illata és állaga van. Általában alapozás előtt bekrémezem az arcom, na ennél viszont nem tudom, mert akkor nagyon fénylik, tök mindegy, hogy mennyit várok krémezés és alapozás közt.

kovacsanett43
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

perie

2017. április 7.

Noha nem fed úgy, mint a méltánytalanul agyonhájpolt Hd Liquide, de szerintem azért egész jó kis alapozó. Drogériás viszonylatban és árban is jó. Mindig újra szoktam venni és elégedett vagyok vele.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

szilvi004

2017. április 7.

Nekem nem jön be. Nagyon rossz a fedése .. Lekopik / eltűnik a bőrről. Szeretem, ha jól fed egy alapozó, de ez sajnos nem.

szilvi004
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology