KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaksimító szájfény

Enyhe színt és fénylő finist ad, kisímítja a száj barázdáit: így hibátlan megjelenést kölcsönöz. Szivacsos végű applikátorral felszerelt tubusban

3 féle színben kapható

Teszt: Catrice Beautifying Lip Smoother vs. Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Ár: 700 Ft , Eladó: gomboccsibe
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Luna1024

2017. december 30.

Vásároltam belőle egyet a blogos poszt hatására, és ha jól rémlik, az első Catrice termékem volt. Tudom, hogy ez egy Clarins-dupe, de az eredetire sajnos nem volt pénzem, többek között ezért döntöttem inkább emellett.
Az az igazság, hogy bár sok negatívumot olvastam róla, én szerettem és szeretem jelenleg is (ugyanis még mindig van benne). Nem tudom, mitől függhet, hogy valakinek megavasodik/bebüdösödik, valakinek meg nem, mert bevallom: szerintem az enyém már túl van a szavatossági időn (több, mint egy éve vettem), és a világon semmi baja, nem tapasztaltam szerencsére semmi olyat, amit írtatok. Bár az is igaz, hogy viszonylag ritkán, havonta néhányszor használom. Az illata (mégha nem is tartós) még mindig ugyanolyan fantasztikus vaníliás, mint amikor megvettem - e téren finom, jóval drágább árkategóriájú rúzsokra hajaz. :) Sőt, ha már itt tartunk, az íze is nagyon finom édes. :)
Ugyebár ez ajakápoló/szájfény egyben, így muszáj említést tenni az ápoló hatásáról, amivel úgy-ahogy elégedett voltam, de szerintem egy "rendes" ajakápolót azért nem vált ki. Gyönyörű vizes, intenzív fénnyel vonja be az ajkakat, mint egy szájfény, és valamelyest megvéd a kiszáradástól is, de valódi mélyhidratálást nem ad, inkább csak amolyan felszíneset... Úgy mondanám, hogy csak addig véd, ameddig a számon van, és amint lekopik, ismét fennáll a cserepesedés veszélye, mintha semmit nem kentem volna az ajkaimra az azt megelőző pár órában. :( Ha már itt tartunk, a tartóssága számomra a legnagyobb negatívuma - az ugyanis nem nagyon van neki. Felkenéstől számítva körülbelül három órát bír, ami nem túl nagy teljesítmény - bár a korrektség kedvéért hozzáteszem, hogy eddig még nem találkoztam olyan szájfénnyel, ami többet bírt volna, ezért csak egy csillagot vonok le... Kicsit ragacsos is, de számomra nem zavaró mértékben.
Egyébként a "Coffee To Go" árnyalatban van meg nekem, ami egy szép, NAGYON visszafogott barnás/tejeskávés "nude" szín. Valami rózsaszínnek jobban örültem volna, mert az ajkaim is rózsaszínűek, így ez a barnás szín picit elüt tőlük, de csak nagyon enyhe mértékben, szóval nem baj. Amúgy is csak kicsit módosítja a száj színét, egyáltalán nem intenzív, inkább olyan, mint egy színezett ajakápoló - ezt az intenzív fedésű rúzsok kedvelői biztosan nem fogják szeretni, de akik csak egy nagyon visszafogott árnyalatot szeretnének a natúr sminkjükhöz, szerintem igen. Egyenletesen kopik, vagyis inkább egyszerűen csak eltűnik, "beszívódik" az ajkakba.

Összességében szeretem ezt a terméket, nem bántam meg, hogy megvettem, és talán vennék még egyéb színeket is, ha kapható lenne - de ahogy látom, nem az (legnagyobb sajnálatomra). Egyszer kipróbálni jó volt (pláne ennyi pénzért, és így, hogy sokáig elég!), de szeretném remélni, hogy léteznek tartós szájfények, és mivel azoknak tartogatom az öt pontot, ez a Catrice termék legyen inkább egy négyes. :)
Ha kifogy, lehet, hogy megveszem az eredeti Clarins-t, mert nagyon érdekel, mennyivel tud többet, mint ez.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

dbsdn

2017. október 4.

Szeretem a Catrice termékeket, de ez a szájfény nem jött be. A barack árnyalatot kaptam ajándékba. Enyhén csillog, kellemes az illata, de kb. ez a két jó tulajdonság, amit el lehet róla mondani. Egyáltalán nem tartós, egy ivás és lejön az ajkakról, ráadásul úgy veszem észre, hogy mintha enyhén szárítana is, ezért gyakrabban kenem - örök körforgás. Sokáig kitart, de biztosan nem veszem meg magamnak és ahogy hallottam, kivonják - lehet, nem véletlenül.

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

quika

2017. július 17.

jo illata van, szeretem vele kenegetni a szamat, a kavesnak a szine tok jo, nekem bejon ez a nyomkodos "ecset", de tartossagra nem nagy szam. Szivesen elhasznalom, de utana masik utan nezek.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

gothy

2017. július 16.

A Cake Pop árnyalat nagyon szép színű, jól mutat az ajkaimon. Sajnos az én példányom hamar megromlott, a szivacs elszíneződőtt, és furcsa szaga lett a szájfénynek.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

dalmuska

2017. június 17.

Úgy vettem észre, hogy teltebb hatást varázsol az ajkaimnak, nyilván a fénye és a vizes hatása miatt.
Sajnos hamar eltűnik az ajkaimról, és nem mutat annyira szépen a számon, hiába nem cserepes. Pedig jó kis termék lenne, szép, visszafogott színekkel.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Dorajk

2017. június 15.

Alapvetően szeretem. Hétköznapokra, munkába, rohangálni tökéletesen megteszi. Nagyon finom illata van, kicsit még mintha teltebb is lennének az ajkaim tőle. A coffee to go árnyalat van meg, ami valóban nem egy rikító szín de én kentem már fukszia rúzs fölé és szépen kiegészítette, akkor tuti volt a push up hatás
Egyetlen negatívum, hogy kicsit ragad..de nah ez egy szájfény..

Dorajk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Egyetlen negatívum, hogy kicsit ragad..de nah ez egy szájfény..

Adru91

2017. június 8.

Nr.1 szájfény számomra. Természetes a színe és puha tőle a szám. Az illata és az íze is tetszik. 2015-ben az "apricot cream" változatot, idén pedig a "cake pop" fantázianevűt vettem meg.

Adru91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

unikornis9319

2017. június 1.

Nagyon szeretem, eddig 2 árnyalatban van meg ( Cake Pop, Coffee Time). Nagyon szép természetes hatást ad, jó érzés az ajkakon, az aplikátora is remek, könnyű használni. Én egyedül az illatát nem kedvelem annyira.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

dorkaww

2017. május 22.

Kb egy éve megvan de nagyon nem használtam viszont nem értem miért. Iszonyat imádja a szám tényleg puhább lesz tőle és a Blackberry muffin (azt hiszem ez az árnyalat neve ami megvan) olyan "my lips but better" szín. Néhány napja mióta újra megtaláltam csak ezt használom.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

KeroChan

2017. április 24.

A világosabb színe pont olyan, mint a szám színe, ezért nagyon jól jött, mivel néha "elszíntelenedik" a szám és könnyedén ki is szárad. Nem szabad sokat felkenni belőle és akkor tökéletes. Mindennapi ajakápolóként használom,mint egy labellot. Nem túl tartós, de nem is azt vártam tőle, hanem, hogy beszínezze és hidratálja a számat. Erre tökéletes és nem engedi elszökni a nedvességet az ajkaimból, sokkal vastagabbnak is tűnnek amióta ezt használom!

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Színezék. Barnás sárga.