KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaksimító szájfény

Enyhe színt és fénylő finist ad, kisímítja a száj barázdáit: így hibátlan megjelenést kölcsönöz. Szivacsos végű applikátorral felszerelt tubusban

3 féle színben kapható

Teszt: Catrice Beautifying Lip Smoother vs. Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Ár: 700 Ft , Eladó: gomboccsibe
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen
500 Ft - Catrice Beautifying Lip Smoother
Ár: 500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dbsdn

2017. október 4.

Szeretem a Catrice termékeket, de ez a szájfény nem jött be. A barack árnyalatot kaptam ajándékba. Enyhén csillog, kellemes az illata, de kb. ez a két jó tulajdonság, amit el lehet róla mondani. Egyáltalán nem tartós, egy ivás és lejön az ajkakról, ráadásul úgy veszem észre, hogy mintha enyhén szárítana is, ezért gyakrabban kenem - örök körforgás. Sokáig kitart, de biztosan nem veszem meg magamnak és ahogy hallottam, kivonják - lehet, nem véletlenül.

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

quika

2017. július 17.

jo illata van, szeretem vele kenegetni a szamat, a kavesnak a szine tok jo, nekem bejon ez a nyomkodos "ecset", de tartossagra nem nagy szam. Szivesen elhasznalom, de utana masik utan nezek.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

gothy

2017. július 16.

A Cake Pop árnyalat nagyon szép színű, jól mutat az ajkaimon. Sajnos az én példányom hamar megromlott, a szivacs elszíneződőtt, és furcsa szaga lett a szájfénynek.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. június 17.

Úgy vettem észre, hogy teltebb hatást varázsol az ajkaimnak, nyilván a fénye és a vizes hatása miatt.
Sajnos hamar eltűnik az ajkaimról, és nem mutat annyira szépen a számon, hiába nem cserepes. Pedig jó kis termék lenne, szép, visszafogott színekkel.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 17.

Dorajk

2017. június 15.

Alapvetően szeretem. Hétköznapokra, munkába, rohangálni tökéletesen megteszi. Nagyon finom illata van, kicsit még mintha teltebb is lennének az ajkaim tőle. A coffee to go árnyalat van meg, ami valóban nem egy rikító szín de én kentem már fukszia rúzs fölé és szépen kiegészítette, akkor tuti volt a push up hatás
Egyetlen negatívum, hogy kicsit ragad..de nah ez egy szájfény..

Dorajk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Egyetlen negatívum, hogy kicsit ragad..de nah ez egy szájfény..

Adru91

2017. június 8.

Nr.1 szájfény számomra. Természetes a színe és puha tőle a szám. Az illata és az íze is tetszik. 2015-ben az "apricot cream" változatot, idén pedig a "cake pop" fantázianevűt vettem meg.

Adru91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

unikornis9319

2017. június 1.

Nagyon szeretem, eddig 2 árnyalatban van meg ( Cake Pop, Coffee Time). Nagyon szép természetes hatást ad, jó érzés az ajkakon, az aplikátora is remek, könnyű használni. Én egyedül az illatát nem kedvelem annyira.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

dorkaww

2017. május 22.

Kb egy éve megvan de nagyon nem használtam viszont nem értem miért. Iszonyat imádja a szám tényleg puhább lesz tőle és a Blackberry muffin (azt hiszem ez az árnyalat neve ami megvan) olyan "my lips but better" szín. Néhány napja mióta újra megtaláltam csak ezt használom.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

KeroChan

2017. április 24.

A világosabb színe pont olyan, mint a szám színe, ezért nagyon jól jött, mivel néha "elszíntelenedik" a szám és könnyedén ki is szárad. Nem szabad sokat felkenni belőle és akkor tökéletes. Mindennapi ajakápolóként használom,mint egy labellot. Nem túl tartós, de nem is azt vártam tőle, hanem, hogy beszínezze és hidratálja a számat. Erre tökéletes és nem engedi elszökni a nedvességet az ajkaimból, sokkal vastagabbnak is tűnnek amióta ezt használom!

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

zsuzsoka0925

2017. április 12.

Applikátorostól, nagyon édes illatostól, enyhe színestől imádom :D

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Applikátorostól, nagyon édes illatostól, enyhe színestől imádom :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate