KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: keveset használt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

petra095

2018. augusztus 5.

Szerettem amig nem alltam ra a gel szemoldokformazokra. A szine tokeletes volt, de nagyon hamar lekopott.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

sailorluna

2018. augusztus 3.

mindkettő szín használatban van, a hajszínem változásától függően. szemhéjpúderként is nagyon bejönnek hétköznapokra, kicsit porolnak, de kb. minden matt festék így viselkedik. külön ecsettel szoktam felvinni, de a szetthez tartozó ecsetke és a szemöldökcsipesz is használható, nagyon praktikus, hogy ezeket is tartalmazza a dobozka. kár, hogy nincs benne egy wax, amihez könnyebben hozzátapadhatna a por állagú festék, ezért kicsit alá szoktam krémezni, így sokkal tartósabb, pontosabb és szebb a végeredmény. sajnos a csomagolás egy idő után mindig megadja magát, kettéválik az illesztésnél. az apró hiányosságai ellenére többször újravettem már, alap darab nálam.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

gretatakacs

2018. július 28.

Nagyon szépen lehet a színekkel dolgozni és hihetetlen sokáig kitart. A készlethez tartozó szemöldökcsipesz és ecset sajnos számomra túl kicsik a mindennapokra de utazások alkalmával tökéletesek.

gretatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Pinky

2018. július 26.

Szép, hűvös árnyalata van, elég tartós is, kevés is elég. A saját ecsete nekem túl éles és vékony.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Moxonidin

2018. július 22.

Évek óta ezt használom, pedig vettem időközben másokat is. Nálam ez a befutó. Nagyon jól tart egész nap, pedig nem használok alá semmit. Megjegyzem vettem hozzá egy másik ecsetet, nekem azzal kényelmesebb, de csak a mérete miatt.

Moxonidin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

EllaToth

2018. július 17.

Nagyon jó a színkombináció, könnyen lehet keverni. A sötét szín majdnem felét, már elhasználtam, mikor elkezdtem használni a csomagba való kis ecsetet( csak azért mert nem volt nálam más). Teljesen más a saját ecsettel, mint mondjuk egy essence szemöldök ecsettel. A saját ecsettel sokkal kevesebb kell belőle, mint a másikkal és ugyan olyan jó. Én utána fixalni szoktam ( az egész arcommal együtt) és egész nap fenn marad, nem pereg. Én imádom :)

EllaToth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Nem rossz kis termék, minden meg van benme ami kell.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Nem rossz kis termék, minden meg van benme ami kell.

Elllla

2018. július 4.

Az első próbálkozásom a szemöldököm ápolásával/festésével kapcsolatban, és nem csalódtam benne. Bár szerencsére a természetes állapota is szép, de ezzel még karakteresebbé tehetem az arcom, de nem lesz túlzó, vagy kirívó. Itt találtam erre a kis apróságra, de nem bántam meg a vételt. (Az ecset nekem bevált, a csipeszt még nem próbáltam, de valószínű maradok egy minőségibbnél)

Elllla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

gklbfgkvfkb

2018. július 3.

Imádom. Minimum másfél évig elég. Könnyű használni. Tökéletes a szin. Igazán megéri az árát.

gklbfgkvfkb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

lildiko

2018. július 2.

Nemrég szőke hajra váltottam, és sminkelés közben tűnt fel, hogy az eddig használt szemöldökceruzáim és púdereim túl sötétek hozzá. Így amikor legközelebb a Rossmannba mentem, ezt kaptam le a polcról. Igazából nem is gondolkodtam, csak ránéztem, és már landolt is a kosaramban. Abszolút nem bántam meg, sőt! Nagyon szép, természetes szemöldököket tudok vele készíteni. A hozzá kapott eszközöket nem használom, így nem tudok véleményt alkotni róluk, de a csipesz jónak tűnik. :) Örülök, hogy úgy alakult, hogy ez landolt a kosárban, mert nem tudok róla jót mondani, tartós is, még ebben a melegben is, amikor nekem még a szemgolyóm is izzad kb. :D Öt csillagot adok neki, mert olcsó, jó minőségű, tartós, és nagyon jók a színei. :)

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.