KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 650 Ft , Eladó: darkbeforestorm
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel - készpénz vagy posta - előreutalás
Ár: 500 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Adaleide

Korcsoport: < 18
2018. május 24.

UPDATE: Még mindig alig fogyott valami belőle, pedig még mindig naponta használom. A színe, tartóssága tökéletes.

2017. 12. 24.: A sötétebbik árnyalatot szoktam használni, de néha keverem a világosabbal. Jól pigmentált, tartós. Már fél éve megvan, alig fogyott belőle valami, pedig napi szinten használom.
Plusz pont, hogy van benne mini ecset/spirál és szemöldökcsipesz is (bár a csipesz méretéből adódóan semmire nem jó).

Adaleide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 24.

tabevi

2018. május 21.

Meg a tetovalasom elott imadtam ezt a termeket! Szoke hajamhoz nagyon jol passzolt a vilagos arnyalat, amit az essence szoke szemoldokceruzajara vittem fel. Nekem ez a kombo tartott evekig. Nagyon sokaig eleg ez a szett, es nagyon konnyu vele formazni a szemoldokot. Negativum, hogy a szemoldokcsipesz, amit tartalmaz eleg gagyi, es a port sem a benne levo ecsetkevel vittem fel, mert eleg pici, dehat kinek mi a kenyelmes. Ettol meg marad az 5 csillag. :)!!

tabevi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

krisztina0012

2018. május 20.

Nagyon jó termék, tartós és sokáig elég.

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Nagyon jó termék, tartós és sokáig elég.

Luca28

2018. május 16.

Nagyon szeretem. Természetes hatást kelt, nem drága, és sokáig elég.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Nagyon szeretem. Természetes hatást kelt, nem drága, és sokáig elég.

TaZsa

2018. május 4.

A két szín nekem tökéletes a sötét szemöldökömhöz. Mivel nem hiányos a szemöldököm és csak a szálak között töltöm fel picit jobban így ez a termék a legtökéletesebb és legtermészetesebb.

TaZsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

Timea22

2018. április 23.

Nagyon szep szemoldokot lehet vele csinalni, azonban ajanlom egy masik ecset hasznalatat, ugyanis ami benne van max veszhelyzet esetere hasznalhato :D Bar kinek mi.. :) SZerintem szuper termek!

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Repuka

2018. április 20.

Már megvan egy jó ideje, odavagyok érte! Mivel por, ezért túl tartósnak nem mondanám, bár ha víz éri és nem nyúlok hozzá akkor megszárad és olyan mintha mi sem történt volna :D Van hogy néha este nem mosom le, reggel még egy kicsit látszik. Elég régóta megvan már (2-3 éve talán) , napi szinten csinálom vele a szemöldököm. Szép természetes szemöldököt lehet vele csinálni és nagyon hasznos hozzá a kis ecset :)

Repuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

demoiselle

2018. április 19.

Nagyon kedvező az ára, évek óta ezt használom, többször újravettem már. Könnyű kezelni, mondjuk én a tükörnek nem igazán tudom hasznát venni, mert porzik a termék. Ötletes a kis fiókos megoldás, sajnos a kis csipesz használhatatlan, de ez az egyetlen gond :) Egész nap kitart, egyáltalán nem kenődik.

demoiselle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Erus15

2018. április 18.

Jól pigmentált, tartós, nagyon ötletes a fiókos, tükrös megoldás rajta. Van hozzá ecset és még szemöldökcsipesz is. Az ára is kedvező.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

detti23

2018. április 16.

Jó ideje meg van már és még mindig rengeteg van benne. Abszolút megéri az árát. Tartós, pigmentáltak a színek, nem porzik. Nagyon tetszik ez a tükrös, fiókos megoldás. Ha nincs más, még a hozzáadott ecsettel is egész jól lehet dolgozni. :)

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.