KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

farkas.timeazsofia

2018. október 15.

Elég régóta használom és mindig visszatérek hozzá. Próbáltam már ceruzát, pomádét, de mégis ez az ami a legjobban bevált, ráadásul a benne lévő ecsetkével nagyon szépen lehet dolgozni (pedig van külön szemöldökecsetem, sokkal profibb, mégis ezt használom). Mindenképpen 5 csillag.

farkas.timeazsofia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

széva

2018. október 10.

Használom egy ideje,nekem is nagyon nagy kedvencem lett. Eddig nem használtam a kis csipeszt és az ecsetet,de most a nyaralásra nem vittem csipeszt és ecsetet így kénytelen voltam. Nem mondom,hogy nincs jobb náluk,de vészhelyzetbe jó szolgálatot tettek.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Valerie13

2018. október 9.

Nagyon imádom a púder részét! Catrice termékekben pigmentáltság terén szerintem nem lehet csalódni, nagyon tartós, formázó géllel tökéletes, egész nap nem kell hozzányúlni. A szemöldökcsipesz és az ecset viszont siralmas. Jobban örülnék ha ezeket nem mellékelnék hozzá mert csak szemetet termelünk vele. Maga a púder minősége olyan jó, hogy az extrák nélkül is megérné a pénzt. Értem én hogy praktikus táskába bedobós terméket akartak, de sajnos a mellékelt eszközök már nem olyan minőségűek. Viszont ez úgy érzem az árában is mutatkozik mert nem drága, csak a púdert fizetem meg a többi csak extra szóval ha valakinek bejön akkor még nyert is ezzel a termékkel egy kis mini szettet amivel bármikor bármilyen vészhelyzet helyrehozható. :)

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Lovemyhair

2018. október 5.

Imádom! Tökéletes szemöldök formázó. Amikor megvettem féltem tőle, hogy kenődni fog, nem lesz elég tartós, de pozitív csalódás volt! Nagyon szép, természetes szemöldököt lehet vele elérni, mindkét színt használom keverve, szépen illeszkedik a szemöldököm színéhez. Nem kenődik, nagyon tartós, egy napot simán kibír, fixálás nélkül is. A hozzá levő ecsettel is nagyon jól lehet bánni, a kis csipesz is praktikus. Biztosan nagyon sokáig elég lesz, de amikor elfogy tuti, hogy újraveszem!

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

barva.lilla

2018. szeptember 22.

Tökéletes! Ez a tökéletes szemöldök formázó!
Nagyon tetszik a kiszerelése is, praktikus, jó hogy van alul egy kis fiókja benne szemöldökcsipesz és ecset, bár nem annyira hatékonyak de nagyon kedvessé teszi a összképet így róla. A kis tükör is szuper benne.
Nekem a tartóssága teljesen megfelel, világos bőrömön jól mutat mindkét szín, hónapok óta használom és szinte alig fogyott belőle valami.
Sokkal jobb mint az essence szemöldökformázója.
Jó szívvel ajánlom!

barva.lilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tökéletes! Ez a tökéletes szemöldök formázó!
Sokkal jobb mint az essence szemöldökformázója.
Jó szívvel ajánlom!

MaFa

2018. szeptember 4.

Egyáltalán nem bánom, hogy megvettem. Tartós, nem kenődik el, természetesek a színek. A benne lévő ecsetet használom, amivel szépen lehet formálni a szemöldököt. Kevés is elég belőle, így biztosan nagyon sokáig elég lesz.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

petra095

2018. augusztus 5.

Szerettem amig nem alltam ra a gel szemoldokformazokra. A szine tokeletes volt, de nagyon hamar lekopott.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

sailorluna

2018. augusztus 3.

mindkettő szín használatban van, a hajszínem változásától függően. szemhéjpúderként is nagyon bejönnek hétköznapokra, kicsit porolnak, de kb. minden matt festék így viselkedik. külön ecsettel szoktam felvinni, de a szetthez tartozó ecsetke és a szemöldökcsipesz is használható, nagyon praktikus, hogy ezeket is tartalmazza a dobozka. kár, hogy nincs benne egy wax, amihez könnyebben hozzátapadhatna a por állagú festék, ezért kicsit alá szoktam krémezni, így sokkal tartósabb, pontosabb és szebb a végeredmény. sajnos a csomagolás egy idő után mindig megadja magát, kettéválik az illesztésnél. az apró hiányosságai ellenére többször újravettem már, alap darab nálam.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

gretatakacs

2018. július 28.

Nagyon szépen lehet a színekkel dolgozni és hihetetlen sokáig kitart. A készlethez tartozó szemöldökcsipesz és ecset sajnos számomra túl kicsik a mindennapokra de utazások alkalmával tökéletesek.

gretatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Pinky

2018. július 26.

Szép, hűvös árnyalata van, elég tartós is, kevés is elég. A saját ecsete nekem túl éles és vékony.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.