KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
hogbara

2019. január 16.

Már vagy 2 éve használom, és még mindig nagyon sok van benne, pedig minden nap kifestem vele a szemöldökömet. Számomra a tökéletes szemöldök termék

hogbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Chica

2019. január 10.

Évek óta használom! Előtte ceruzát használtam, de az közel sem volt ennyire természetes és tartós. 24 órát nekem simán kibír fixáló nélkül is. Én csak a sötétet használom, mivel a másik nem is látszik a szemöldökömön, de mindennapi használat mellett így is nagyon sokáig elég. Plusz pont benne a kis ecset és a szemöldökcsipesz, melyek vészhelyzet esetén nagyon jól jönnek.

Chica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Martika98

2019. január 10.

Hűha! Ez egy csoda. A hozzávaló ecset számomra használhatatlan, de a saját kis szemöldök ecsetemmel annyira gyönyörű szemöldököt tudok varázsolni a két szín keverésével, hogy mostanában folyamatosan dicsérik, és mindenki mondja, hogy ilyet akar, mint az enyém. Pedig a szemöldököm alapvetően elég ritka, és vékonyka sajnos. Számomra *5

Martika98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nagyon szeretem. Szőke a hajam , a világosabbik szín tökéletes hozza. Megfeleloen pigmentalt es az arat 100%ig megeri mert nagyon jo arban van. Mar regota hasznalom es szinte alig fogyott

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

tyukanyo

2019. január 9.

Szép természetes szemöldököt tudok vele csinálni könnyedén. Az ecset maximálisan kihasználható számomra, a csipeszt is próbáltam, az sem volt rossz. Vékony szálú ritka szemöldököm van amúgy, de szerencsére nagyon természetes hatást tudok vele elérni.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Lucy Maut

2019. január 7.

Eddig ceruzát használtam, nemrég váltottam erre. Kicsit macerasabb vele dolgozni, de megeri, igazi insta-szemöldököt lehet vele kreálni. 😍

Lucy Maut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

racheldawes

2018. december 18.

Mintegy fél éve találtam rá, és azóta töretlenül használom. Főként a sötétebb színhez szoktam nyúlni, párszor áthúzva a szemöldökömön nagyon szép, természetes hatást tudok vele elérni. Tartós, egész nap kitart, nem maszatolódik, és cuki a kiszerelése.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

sarahL

2018. december 16.

Már vagy másfél éve meg van, nagyon szeretem. Egy jó ideig nem tudtam használni, mert elég ritkás volt a szemöldököm, nagyon nehezen nőtt vissza, és ahhoz kevés volt ez a por. Most viszont picit jobb lett a helyzet, újra elővettem. Csoda tartós, én a világosabbat kenem a szemöldökre, a sötétebbet a szempillasoromra,és ott is egész nap kitart. Szeretem az ilyen több funkciós termékeket, nagyon ajánlom :)

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

vikicseresznye

Korcsoport: < 18
2018. november 24.

Születésnapomra kaptam a barátnőimtől , de mivel nem vagyok nagy sminkes (14 yrs) , ezért nem használom napi rendszerességgel , inkább csak alkalmanként. A világos színt használom , a hozzá járó ecsettel könnyen felvihető , a szemöldökömet pedig a hozzá járó csipesszel szedem . 😁 Tartós , nem maszazotolódik el , könnyú használni , mi kell még ? 😁❤

vikicseresznye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 24.

beauty18

2018. november 20.

Mindennap használom és a kedvenc szemöldök formázóm. Jó a színe pont passzol és a hozzá járó kis ecsettel könnyen felvihető. Ha elfogy biztosan újraveszem!

beauty18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.