KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
600 Ft - Catrice ICONails Gel Körömlakk, 11Go For Gold!
Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalás esetén ajánlott levélként kibélelve, vagy személyes átvételkor készpénzben
Ár: 1000ft/2db , Eladó: Dorottya93
Állapot: Nem használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Személy átvétel, vagy előre utalás után postázás(750ft postán maradó,ajánlott levél)

pandamacko

2018. október 2.

Nagyooon jó kis lakk, annyira jól fog, nekem elég egy rétegben felkenni, úgy is tökéletes. Az ecset picit bumszli :( picit lehetne kisebb, de összességében nagyon jó minőség. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de majd frissítem a véleményt :)

pandamacko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Ritocska4real

2018. október 2.

A körmeim nagyjából papírvékonyságú katasztrófák, bármit csinálok velük, ráadásul egész nap ütöm a billentyűket, így a lakkok nagy része max. 1 napig marad fent. De nem ez! Az árához képest meglepően jó. Három napot is kibír, ha pedig a fedőlakkot is használom, akkor 5 napig is fent marad érintetlenül. Általában az tesz be neki, amikor elkezd nőni a köröm. Szóval, aki az enyémhez hasonló szörnyű körmökkel bír, még azok számára is van remény ezzel. :)

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Lina14

2018. szeptember 29.

a rosegold 11 go for gold! árnyalat van meg. nincs probléma a 2 kupakos rendszerrel, lehet vele szépen dolgozni, ecset vaskos, a kedvencem, egyréteges, mivel metál, csíkos amikor felviszem, de valahogy száradás közben kisimul. nyomdázni is klasszul lehet vele! sok szép árnyalat van, egy krémeset is kipróbálok majd, egyelőre imádom!!
update: egyre több színt veszek belőle, szép színekkel és textúrákkal jön ki a márka. Amit már kipróbáltam a 48as All's Well That Ends Pink, ami egy irizál, duokróm pink-lila, ami meglepetésemre teljesen fed egy rétegben és nem csíkoz' A többi majd jön ha kipróbáltam őket.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Nicolett022

2018. szeptember 9.

ez az első Catrice lakkom, így nem tudtam, mire számítsak, de szerencsére kellemesen csalódtam benne. Alap- és fedőlakkal tényleg simán kibírja az egy hetet, pedig mindent csinálok vele és az eddigi lakkjaimhoz képest nagyon gyorsan szárad, könnyű az ecsetével dolgozni.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

darling

2018. augusztus 31.

A 05 It's all about that red árnyalatot használtam eddig. A lábamon 2ès fèl hete hibátlan ( kèt rètegben, fedőlakkal), a kezemen egy rètegben, fedőlakkal 5 napja nagyon szèpen teljesìt, pedig nincs kìmèlve (mosogatás, házimunka minden mennyisègben)! Nagyon szuper termèk. Mèg beszereztem 3 másik árnyalatot, alig várom, hogy őket is kipròbáljam!!!

darling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

timcsike12

2018. augusztus 26.

Már nagyon sok árnyalatban megvettem, jól fed, szép színekben kapható, könnyű a használata. Mivel a körmeim nagyon töredeznek, semmilyen lakk nem marad meg rajtuk sokáig, ezért csillagot nem vonok le (egy barátnőmnek pl. nagyon tartós).

timcsike12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

avealena

2018. augusztus 17.

A Rossmannba belépve egy élénk citromságra lakkot kerestem, és ez volt az egyetlen márka, aminek egész élénk sárgája volt, így megvettem a 47-est (Don't judge a nail by its color). Nem teljesen citromságra, inkább olyan tojás sárgája színű, de ki akartam próbálni a Catrice lakkokat. Az ecsettel könnyű dolgozni, nem csíkoz, viszont egy réteg szerintem nem elég. Valóban kibír 1 hetet, bár én teszek alá egy bázis lakkot, emiatt is hosszabb az élettartama. Az árát kicsit sokallom, és nem teljesen vagyok megelégedve a termékkel. Lehet hogy ez csak ennek a bizonyos színű lakknak a hibája, de vannak benne apró csillám darabok, amitől ha felkenem a körmömre, darabosan szárad meg, ha végig húzom rajta az ujjam lehet érezni hogy nem sima, hanem púpos a lakk a sok kitüremkedés miatt. Vagy lehet csak hibás terméket fogtam ki, ettől függetlenül nem biztos, hogy ki fogok próbálni több fajta árnyalatot.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Anyaci04

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem,tartós,megfizethető kategória,szerencsére egyre nagyobb színválaszték. Az ecsetét nagyon jó használni.

Anyaci04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 10.

Amiket én vettem nagyon tartósak, jó fedésűek.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Amiket én vettem nagyon tartósak, jó fedésűek.

Mancsoska

2018. augusztus 8.

Egy piros (05 It's all about that red), egy fehér (15 Milky bay) és egy rózsaszín (32 Get your pink on) színem van belőle. Ez a kedvenc körömlakk formulám nem túl sűrű, de nem is folyik, tartós, az ecsete pont jó szélességű, könnyű vele dolgozni. Mindhárom szín egyenletesen eloszlatható, egy rétegben jól fed, de én szeretek két réteget használni belőle. Nagyon gyorsan megszárad, a lábkörmeimet szoktam csak kilakkozni, amint végzek az egyikkel, a másik már meg is száradt.

Update: Azóta megvettem a 46-os Work Hard, Play Orange színt, ami egy narancssárga lakk és a 65-ös Less Bitter, More Glitter színt is, ami átlátszó alapban arany színű glitterekkel és holo csillámokkal van tele, nagyon szeretem más lakkok fölé kenni, gyönyörűen csillog a napfényben :) Most már kijelenthetem, hogy csak a Catrice körömlakkjait fogom megvenni, nem nagyon drágák, gyönyörű színekben kapható és minőségükben is verhetetlen. Nekem alap és fedőlakkal több hetet is kibír sérülésmentesen.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.