KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. június 26.

A szín amit választottam nagyon tetszik(10 Rosywood Hills). Kicsit túl gyorsan szárad, így gyorsan kell vele festeni és nem szabad sokszor átmenni rajta. 1 rétegben is jól fed, de én 2-t használtam. Néhány körmömön sok kicsi buborék jelent meg aminek nem örülök, sok lakkom van de eddig csak ez lett ennyire buborékos. Egyelőre 4, tartósságáról később updatelek.

Lili2109
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 26.

HRenata

2017. június 26.

Háát...kettő van, a 08 és 29-es színek. Állaga jobb mint a Catrice ultimate lakkoké, könnyebb vele dolgozni, szépen terül. Két rétegben szoktam felvinni, nem csíkos, foltos. De, legalábbis rajtam, nem tartósabb mint bármilyen másik lakk. Fedőlakk nélkül a 2. napon màr kopni kezd a vége, fedőlakkal max 4 nap. Szóval csodára nem képes.
Amúgy úgy tudom, hogy ez nem limitált kiadás, hanem állandó termék és negyvenvalahány színben kapható.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

prumekbianka

2017. június 26.

Életemben nem találkoztam még ennyire rossz lakkal. Csíkoz, 3 réteg kell, ahhoz, hogy normálisan fedjen, addig persze itt-ott felhólyagosodik. 2 nap után elkezdett pattogni a vége, de anélkül is lemostam volna, mert nehezen viseltem a körmeimen. Az olcsóbb, Moyra lakkok fényévekkel jobbak. Alap és fedőlakkal nálam azok 4-5 napot bírnak.

prumekbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Kingucii

2017. június 21.

Eddig a 24Good Lack!, 19Johhny Depp, 13Mermayday Mayday,34For The Berry First Time!,valamint a 09Vintagged Pink árnyalatokban van meg.
A csomagolásán is látszik, hogy nem egy gagyi termékről van szó, a kupakja is nagyon tetszik, le kell csavarni, majd azon belül van a lakk, amit ismét le kell venni.{Aki használja, úgyis érti(: }
Gyönyörű pigmentált színei vannak, már 1 rétegben tökéletesen, csíkmentesen fedett.
3napja van csupán a körmeimen, de sem forró fürdő(ami nálam majdhogy nem mindig lehozza a lakkot) sem mosogatás, sem egyéb tevékenység nem hozza le.(ismétlem 1 réteg!)
Nem raktam sem alap, sem fedőlakkot, eddig szuperül teljesít!:)
Gyorsan is szárad, ára sem horribilis, mindenképp megéri!:)
Remélem nem limitált kiadás lesz, ahhoz túlságosan jó termék!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Nem raktam sem alap, sem fedőlakkot, eddig szuperül teljesít!:)
Gyorsan is szárad, ára sem horribilis, mindenképp megéri!:)
Remélem nem limitált kiadás lesz, ahhoz túlságosan jó termék!

edi01

2017. június 19.

Mindenkinek nagyon ajanlom! Nagyon nehezen veszek számomra jó lakkot mert ledobja a körmöm bármennyire vigyazok rá. Ez viszont tartós -hamar szárad -szep szinekben kaphato es a 8 ml kiszerelések a leggyakoribbak ez viszont sokkal több.

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Babika20

2017. június 17.

Szívesen ajánlom! Pupa és Essence- ezeket a lakkokat használom szívesen, ezek a legtartósabbak a kezeimen. EDDIG! A Catrice vállalható marad simán 4-5 napig. Irodai munkát végzek, mosogatok, teljesen átlagosan használom a kezeimet:D ilyen körülmények között eddig bírja. 2 rétegben kenem fel és szépen fed, hamar szárad, nem csíkozódik.Ja, és fedőlakkot nem teszek rájuk! Ár-érték arányban én úgy gondolom kiválóak. Eddig 2 színt próbáltam, ezek nyárra (is) mesések, ezek a 07 -es és a 08-as.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

ninaa7

2017. június 17.

Ez tényleg nem az a 2 napig tartó lakk.Elégedett vagyok .Újravevős.:-)

ninaa7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Ez tényleg nem az a 2 napig tartó lakk.Elégedett vagyok .Újravevős.:-)

LittleSpark

2017. június 16.

Először is nagyon jó ez a Chanel lakk copy ami az üvegcsét illeti :D 2 árnyalatban van meg az, mindkettő szuper jól teljesít. A munkám eléggé megviseli a körmeimet és sokszor kell újralakkoznom egy héten mert lepattogzik. Ez viszont kibírta a hetet, csak 1x kellett egy picit javítanom. Egyébként 2 rétegben tökéletesen fednek, az ecset könnyen használható szépen teríti a festéket, nem csíkoz. Én alap és fedőlakkot mindig teszek fel, ez alap plusz előtte kézmosás hogy ne legyen zsíros a köröm felülete.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Kac

2017. június 12.

A 33 Pink outside the box árnyalat van meg,sajnos borzalmas,pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá,de a sima Catrice-lakkok tovább bírják,mint ez. Csak alaplakkot használtam,a 4.nap vállalhatatlan lett,a körömágyamnál és a köröm elején is lelopott,lepattogott,pedig csak a 3.nap mosogattam. Majd megpróbálkozok vele fedőlakkal is,mert amúgy nagyon jó az állaga,könnyen és szépen lehet dolgozni,szép a fénye...

Kac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Lucinella

2017. június 12.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, ezért megvettem szettbe. 2db volt egy szettbe 899. Még jó,hogy nem egyet vettem ennyiért. 1 nap alatt lepattogott úgy,hogy vigyáztam rá. Fürdés után a meleg hatására úgy jött fel a körmömről,mintha matricát szednék le. Ahogy felkentem úgy jött le, de egybe. Szép színe van, de tartósságra rosszabb, mint egy olcsóbb körömlakk.

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.