KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft/2db , Eladó: Dorottya93
Állapot: Nem használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Személy átvétel, vagy előre utalás után postázás(750ft postán maradó,ajánlott levél)
500Ft-Catrice ICONails Gel Körömlakk
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: próbált, 10,5ml, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
dorottya96

2019. január 12.

A színei nagyon szépek, a tartósságuk meg teljesen változó.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

A színei nagyon szépek, a tartósságuk meg teljesen változó.

arnika

2019. január 10.

Nagyon szépen és egyenletesen fednek, a színek jól pigmentáltak és még tartós is.

arnika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Vanesszaeszter

2019. január 10.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, gyönyörű színei vannak. Klassz a tartóssága, és két rétegben a fedése is. Illata eszméletlenül büdös:D de el lehet viselni, hiszen az összhatás nagyon szép. Ajánlom mindenkinek, hiszen drágább lakkokat is maga alá gyűr.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Panka86

2018. december 30.

Olvasva mások véleményét, nem értem én miért tapasztalok ennyire mást. Catrice adventi kalendáriumban jutottam hozzá 4 darabhoz is. Pozitívum: nagyon strapabíró, nem csíkoz, jól terül, szuper a széles ecset. Negatívum: nagyon nem fed szépen. 3 réteg minimum kell. Lehet azért, mert két nagyon világos átnyalatot próbáltam, de én szeretek 2 rétegben lakkozni. Másik problémám, hogy én mindig valódi géllakkra használok körömlakkot, 2 hétig maga a géllakk, utána újabb 2 hétre rálakkozok a lenövés okán, és csak a sima lakkos 2 hét után géllakkozok újra. Nos pl az Avon gél hatású lakkja szépen feltölti a tövet, ez a gél hatású nem, élesen látszik az alatta lévő géllakk széle. Tetejében nem is mondanám olcsónak ezt a terméket, ennyiért már lehetek ilyen szőrszálhasogató.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Anett44

2018. december 29.

Én nem voltam megelégedve vele, pedig négy különböző színt is próbáltam, állandóan buborékos lett a körmömön a lakk, de lehet én lakkoztam rosszul vele.

Anett44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 29.

pjennii

2018. december 29.

Nekem az élénk piros, szinte vörös árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tartósnak nem mondanám (bár lehet az is közrejátszik, hogy sokat nyúlkálok vízben), de nagyon szép fényes, egyáltalán nem csíkoz és egy rétegben is tökéletes fedést ad.

pjennii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

eeeee

2018. december 19.

Több színem van belőle, jellemzően két rétegben szépen fed, alap és fedőlakkal tartós is.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

esztiby

2018. december 5.

Nagyon szeretem, gyorsan szárad, nagyon szépek a színei, és tartós is.

esztiby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Nagyon szeretem, gyorsan szárad, nagyon szépek a színei, és tartós is.

rozsaverocska

2018. november 12.

Catrice körömlakk mániás vagyok! Gyorsan szárad a sötétebb színek akár egy rétegben is szépen fednek, de a világosabbakból is elég max kettő. Nekem az ecsete is kedvenc.

rozsaverocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Puszita

2018. október 30.

Iszonyatosan jól el lett találva az összes Catrice gél hatású körömlakk. Olyan érzetet kelt, mintha most jöttem volna egy profi körmöstől :) Már egy rétegben is szépen fed, gyorsan szárad. A duo pakk nagyon jó ötlet volt, kár hogy mostanában nem találok sehol ilyet. Sok árnyalatot beszereztem, egyik sem volt csalódás :)

Puszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.