KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: választható ajándék , Eladó: gyulzsuzsi
Állapot: egy körmön próbált, Helyszín: Budapest XV., fizetés: posta
Ár: 500 , Eladó: LiziSkywalker
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest (IV. kerület), fizetés: személyes átvétel

Orsi0401

2017. augusztus 12.

Az én körmeimről azért kopik a szélén viszonylag hamar, de mivel gyorsan szárad kis javításokkal viszonylag sokáig kihúzható vele. A színek szépek, venni fogok belőle több árnyalatot is. A gyors száradásáért szerettem meg igazán, nem vagyok Catrice-fan, de ezt a terméket igen jónak tartom tőlük.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

ddorcsii

2017. augusztus 6.

Sajnos nekem csalódás volt, nem is kicsi....az itteni vélemények alapján egyből 4 színt vettem belőle. Alapból az én körmeim nagyon jól tartják a lakkokat tényleg 7-8 nap bár igaz, hogy használok egy nagyon drága professzionális fedőlakkot. Na most ez a lakk 4 nap után lepattogzik még a tuti fedőlakkommal is. Tudom, hogy mások a 4 napnak is örülnek de én nem..... maradok a jól bevált örök max factornál.

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Normika

2017. augusztus 4.

3 rétegben kentem fel, 5-6 napig hiba nélkül tartott. Tetszik, más árnyalatot is ki fogok próbálni.

Normika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

mismatch

2017. augusztus 2.

2 rétegben tényleg garantáltan tartós. Igaz, nekem sem hozza a 7 napot lepattogzás nélkül, de 4-5 napig nem is kell gondolnom a lakkozásra, mert addig tökéletes. A Catrice lakkok nekem eddig mind csalódást okoztak, de ez a fajta lakk számomra most a TÖKÉLETES körömlakk.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Két rétegben tényleg jól fed, talán 7 napot azért nekem nem bírt ki, de ha azt vesszük, hogy baba mellett itthon állandó pakolászás, mosás, mosogatás stb mellett azért eléggé igénybe vannak véve a kezeim, akkor ez nagyon jó. Szépek a színek is. A Müllerben az egyet fizet kettőt kap akcióval nagyon megérte.

rozsaadrienn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Jaslen

2017. augusztus 1.

A 30 Keep Calm And Pink színűt vettem meg. Kicsit sokalltam az árát, de azt kell, hogy mondjam, megérte! 5-6 napot simán bír mosogatás mellett is. 6 napja festettem, tettem rá fedőlakkot (Essence glamaxy), most kezd a köröm végén kopni, lepattogni. Nálam a legtöbb lakk 2-3 nap után lepattog, ahhoz képest ez szuper! Egyetlen negatívum, hogy az első rétegnél kicsit csíkoz, de a második már szinte tökéletes :)

Jaslen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szep szinek egy reteg is eleg gyorsan szarad de egy hetet nem bir ki fedolakk nelkul

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

KlaudiaZs

2017. július 31.

Ajándék volt bizonyos összegű catrice termék vásárlása esetén egy üzletben pár hete a 05-ös vörös árnyalat, nem fűztem sok reményt hozzá, mindig úgy vagyok vele, hogy amit általában így ingyen osztogatnak, az akkor nem igazán érheti meg az árát. Szerencsére hatalmasat tévedtem ez esetben. Másfél hete festettem ki vele a lábaimon és kezeimen is a körmeimet, alaplakknak használtam egy nude rimmel lakkot, mert nem akartam hogy befogja a körmeimet a piros szín, jártam már úgy. Nem tudom, hogy az alaplakknak mennyire köszönhető (fedőlakkot nem használtam, és csak egy rétegben vittem fel), de csak a 6-7. napon pattogzott le nagyon picit az egyik mutatóujjamon, ami tekintettel arra, hogy sok mindennek kitettem (sütés főzés mosogatás fürdőzés stb), ez nálam hatalmas teljesítmény. Így másfél hét távlatából is csak a mutató- és hüvelykujjaimon pattogzott le egy kicsit, ilyet még nem tapasztaltam más lakkomnál. Ráadásul 1 rétegben tökéletesen és egységesen fedett, nem túl fényes, az olyat nem is szeretem, szóval ezek tudatában a tényleges árát se sokallom, biztos be fogok szerezni még 1-2 színt, a választék is remek. 5 csillag

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Reni07

2017. július 24.

Nos! Nyaralás elött vettem azért, hogy a pihenés alatt ne kelljen kétnaponta manikűröznöm. (gellakkot nem akartam) Meg kell mondjam nem hittem volna, hogy valóban kibírja a hetet. Pedig de!!!! A 7. nap is alig kopott meg. A végeiről kopott de azt is csak közelröl lehetett látni. Teljesen megéri az árát! Imádtam. Sem alaplakkot sem fedőlakkot nem használtam mellé. Csak alapos kézmosás volt, zsírtalanítás. Két rétegben vittem fel, kézre, lábra. Szuper termék.

Reni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

hógolyó

2017. július 21.

31es árnyalatot vettem meg. 1 rétegbeb csíkos birzalom volt. Gondoltam ezt nem kellett volna megvenni. 2. réteg után gyönyörű lett. Fedőlakkal egy hete csodálatos! Pedig nem volt kímélve. Tervezem más árnyalat kipróbálását. Rossmannban alig volt szín választék; de a Müllerben tobzódni lehet.
Up: sajnos nem volt időm a kezeimet rendbe tenni. 12 napja van fent ez a lakk. Ici-picit van a köröm vége megkopva. És borzasztó igénybe vételnek volt kitéve. Most pont úgy nézek ki mintha műkörmöm lenne:)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.