KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 500 , Eladó: LiziSkywalker
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest (IV. kerület), fizetés: személyes átvétel

SolyaSz

2017. október 16.

A Brown Collection egyik árnyalatát vettem meg elsőként, ami az első pillanattól kezdve elvarázsolt, így a Glamour-napok alatt beszereztem egy piros árnyalatot is. Egyszerűen imádom, nagyon gyorsan a kedvencem lett. Egy rétegben is tökéletesen fed, alig pattog le (pedig nagyon sokat használom a kezemet - és a körmeimet is sajnos), gyorsan szárad, nem csíkoz, az ecsettel könnyű bánni. A Moyra matt fedőlakkjával párosítva is nagyon szépen mutat, sőt. Úgy érzem hamarosan újabb színeket is be fogok szerezni, mindenképp megéri az árát.

SolyaSz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

lantika1108

2017. október 15.

nagyon szeretem! 09-es árnyalatban vettem meg, ami egy nagyon szép rózsaszínes nude árnyalat. Mindennapi kinézethez tökéletes:

lantika1108
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

A szín amit választottam nagyon tetszik(10 Rosywood Hills). Kicsit túl gyorsan szárad, így gyorsan kell vele festeni és nem szabad sokszor átmenni rajta. 1 rétegben is jól fed, de én 2-t használtam. Néhány körmömön sok kicsi buborék jelent meg aminek nem örülök, sok lakkom van de eddig csak ez lett ennyire buborékos. Egyelőre 4, tartósságáról később updatelek.

Update: 7 napig volt rajtam, alap-fedő nélkül 2 réteg. Most annyira nem használtam a kezeimet mint általában, egészen jól fennmaradt, csak a gyengébbik körmömön volt egy durvább pattanás, a többin kisebb kopások. Plusz önmagában is szép fénye van.
Nem tudom eldönteni, hogy 4 vagy 5öt adjak neki, még kísérletezek vele. :)
Nagyon szép színek vannak és az ára is jó.

Update 2: megadom neki az 5 csillagot, kedvenc körömlakkom lett :) azóta beszereztem a brown collectionből is egy lakkot ami gyönyörű.

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

Nem tudom eldönteni, hogy 4 vagy 5öt adjak neki, még kísérletezek vele. :)
Nagyon szép színek vannak és az ára is jó.

zentaidora

(!)
2017. október 13.

Komolyan nem hiszem el hogy ilyen létezik!!!! A 34-es színt vettem meg, ami gyakorlatilag egy erős magenta szín, amit felkenni alapból utálok. Már az első mozdulatnál észrevettem, hogy másképp viselkedik, mint a többi lakk. Nem folyik, gyönyörűen terül, öröm és boldogság vele dolgozni. Nem csíkoz, és egy rétegben is olyan gyönyörűen fed, hogy el sem hiszem! Olyan mintha géllakkom lenne és nem közönséges lakkal kentem volna be a körmeimet. CSODÁLATOS!!!! Ezek után a tartóssága már nem is érdekel :D

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Pötyi

2017. október 4.

Wow, le vagyok nyűgözve. A mostani trendkiadással (brown collection) szerzett nagyon pozitív tapasztalatokon felbuzdulva szaladtam el kipróbálni a "sima lakkjukat". Őszhöz igazodva a 03 Caught On The Red Carpet, leginkább burgundy-nak nevezhető árnyalatot választottam, és ma mostam le az 1 hetes lakkot a körmömről. 4-5 napig semmi kopás nem volt a körmeim végén, pedig mosogattam, hajat mostam, mindent csináltam. Lepattogzást 1 hét alatt sem tapasztaltam. OK, hogy mint minden lakkot, azt is Seche Vite top coat-tal kentem le, de pl. a hasonló árkategóriás "mehet a kukába" trend it up azzal is lepattogzott 1 nap után. Summa summárum, ilyen olcsón ilyen jót még nem nagyon láttam!

Pötyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

ggsmgy

2017. október 3.

Lilás-szürkés sötét árnyalatot vettem, abszolút pozitív csalódás a maga 4-5 napos tartósságával. (sajnos az én körmömről nagyon hamar kopik minden lakk)

ggsmgy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

zsofialep

2017. október 2.

Csalódás volt, 1 napig se bírta a körmömön, 2 rétegben használtam, fedőlakkal, mégis lepattogott már az első nap, nem értem mi lehetett a baj, lehet csak ennél a színnél (35 It's a Berryful Day) viselkedik így vagy túl vastag volt a 2 réteg..

zsofialep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

ginger20

2017. október 1.

Nagyon sok jó véleményt olvastam róla, hogy mennyire tartós..ezért is nemrég beszereztem a 33-as Pink Outside The Box színűt, már első használatkor 6 napig fennmaradt javítás nélkül, talán annyi hogy kissé kivilágosodott.
Nekem a többi körömlakkomhoz képest nagyon bejött, nem ragacsos vagy csomósodik. Még biztos beszerzek belőle néhány színt! :)

ginger20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

b0rzi

2017. szeptember 27.

Szükségem volt anno egy nude árnyalatra, és a queen of the sandcastle mellett döntöttem (egyrészt mert arra a kedves jelenetre emlékeztet a lilo és stitchből, másrészt számomra olyan mermaid-vibes a neve). Először a trend it up alap- és fedőlakkal kentem fel, borzasztó volt, másnap mostam is le. Most csak az alaplakkot használtam, és úgy vittem fel rá 2 rétegben ezt (így sem 100%-os a fedése, de elég jó), és akár 5 napot is kibír a körmömön, igaz halványul a körmöm végénél, és ha rosszul festettem ki, akkor fel-feljön a szélén a sokadik napra, de addigra már úgyis gyűjtök lelkierőt hogy újrafessem.
Mellesleg kétszer is kipróbáltam csak így, alaplakkal - egyszer áttöröltem előtte a körmöm körömlakklemosóval (és sebbenzinnel hogy tuti ne legyen rajta zsír), másszor sajnos egyik se volt nálam, úgyhogy anélkül, és mindkétféleképpen tartós.
Az ecsete is szuper; ritkabéna vagyok, de így is szépek a körmeim. Nem azt mondom, hogy emellett minden körömlakkom landolhat a kukában, de azért jó lenne, ha az összes körömlakkom ilyen jó lenne. 1-2 árnyalatot még beszerzek. :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Lina14

2017. szeptember 22.

a rosegold 11 go for gold! árnyalat van meg. nincs probléma a 2 kupakos rendszerrel, lehet vele szépen dolgozni, ecset vaskos, a kedvencem, egyréteges, mivel metál, csíkos amikor felviszem, de valahogy száradás közben kisimul. nyomdázni is klasszul lehet vele! sok szép árnyalat van, egy krémeset is kipróbálok majd, egyelőre imádom!!

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.