KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
600 Ft - Catrice ICONails Gel Körömlakk, 11Go For Gold!
Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalás esetén ajánlott levélként kibélelve, vagy személyes átvételkor készpénzben
Ár: 1000ft/2db , Eladó: Dorottya93
Állapot: Nem használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Személy átvétel, vagy előre utalás után postázás(750ft postán maradó,ajánlott levél)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

avealena

2018. augusztus 17.

A Rossmannba belépve egy élénk citromságra lakkot kerestem, és ez volt az egyetlen márka, aminek egész élénk sárgája volt, így megvettem a 47-est (Don't judge a nail by its color). Nem teljesen citromságra, inkább olyan tojás sárgája színű, de ki akartam próbálni a Catrice lakkokat. Az ecsettel könnyű dolgozni, nem csíkoz, viszont egy réteg szerintem nem elég. Valóban kibír 1 hetet, bár én teszek alá egy bázis lakkot, emiatt is hosszabb az élettartama. Az árát kicsit sokallom, és nem teljesen vagyok megelégedve a termékkel. Lehet hogy ez csak ennek a bizonyos színű lakknak a hibája, de vannak benne apró csillám darabok, amitől ha felkenem a körmömre, darabosan szárad meg, ha végig húzom rajta az ujjam lehet érezni hogy nem sima, hanem púpos a lakk a sok kitüremkedés miatt. Vagy lehet csak hibás terméket fogtam ki, ettől függetlenül nem biztos, hogy ki fogok próbálni több fajta árnyalatot.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Anyaci04

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem,tartós,megfizethető kategória,szerencsére egyre nagyobb színválaszték. Az ecsetét nagyon jó használni.

Anyaci04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 10.

Amiket én vettem nagyon tartósak, jó fedésűek.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Amiket én vettem nagyon tartósak, jó fedésűek.

Mancsoska

2018. augusztus 8.

Egy piros (05 It's all about that red), egy fehér (15 Milky bay) és egy rózsaszín (32 Get your pink on) színem van belőle. Ez a kedvenc körömlakk formulám nem túl sűrű, de nem is folyik, tartós, az ecsete pont jó szélességű, könnyű vele dolgozni. Mindhárom szín egyenletesen eloszlatható, egy rétegben jól fed, de én szeretek két réteget használni belőle. Nagyon gyorsan megszárad, a lábkörmeimet szoktam csak kilakkozni, amint végzek az egyikkel, a másik már meg is száradt.

Update: Azóta megvettem a 46-os Work Hard, Play Orange színt, ami egy narancssárga lakk és a 65-ös Less Bitter, More Glitter színt is, ami átlátszó alapban arany színű glitterekkel és holo csillámokkal van tele, nagyon szeretem más lakkok fölé kenni, gyönyörűen csillog a napfényben :) Most már kijelenthetem, hogy csak a Catrice körömlakkjait fogom megvenni, nem nagyon drágák, gyönyörű színekben kapható és minőségükben is verhetetlen. Nekem alap és fedőlakkal több hetet is kibír sérülésmentesen.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Ciklon3

2018. augusztus 7.

Narancsos színt vettem meg belőle tavaly. Egyszer próbáltam ki, fél óra alatt sem száradt meg az első réteg, ami egyébként csíkos volt. Kentem egy másodikat is. 2 órát ültem vele , aztán -mivel nem száradt meg ,- fogtam és lemostam. A 3* a szép szín kapja. Körömlakkozásra nem alkalmas.

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

abicicaaa

2018. augusztus 1.

18 Beetlejuice
Eloszor is a nev. Igen. Imadom. Masodszorra a lényeg : igazi kameleon ez az arnyalat. Az uvegcseben egyszeru mezei szurkenek tunik, felkenve hol rózsaszín metalos, hol zold, hol kek. Gyonyoru.
Nagyon konnyu az ecsetevel dolgozni.
Eloszor sokalltam a majd ezer forintos arat, de cserebe egesz jo kis adagot kapunk.
Nem csikoz, ket retegben egy teljes hetet kibir! Nem szoktam alaplakkal meg fedolakkal szorakozni, a tobbi lakkom ket nap utan tropa, na de ez. Meg most se hiszem el. Csak ismetelgetem hogy egy het, egy het, azta..
Lehet megerne lecserelni a teljes kollekciomat ilyen lakkokra.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

18 Beetlejuice
Nagyon konnyu az ecsetevel dolgozni.
Lehet megerne lecserelni a teljes kollekciomat ilyen lakkokra.

SzL

2018. július 25.

51 Easy Pink, Easy go molten metal lakk van meg. Egyszerűen imádom! Nálam ez hatalmas szó, mivel egy lakkos se bírok igazán elviselni max 1-2 napig.
Ez az a szín ami tökéletesen én vagyok, így nagyon szeretem viselni.
2 rétegben kentem fel, vékonyan ezáltal nagyon szép lett a végeredmény. Nem csíkos, egyenletesen fed. Számomra tartós is. Megvagyok elégedve vele. Az ára nem vészes. Nem 200 ft. de még pont annyi amennyit egy lakkra odaadok.

UPDATE:

Új szín került a birtokomba, a 18 Beetlejuice. Ez is egy metálos árnyalat, leginkább lilás-szürkés szín, picit kékes fénnyel. Ennek is tetszik nagyon a színe, tartós, szépen lehet kenni ezt is, nem csíkos. Ezt főleg a lábkörmeimre szeretem használni. Nem unalmas, nem a legszolidabb szín, de mégse túl durva, erős. Hétköznapokra egy sima szandálban mutatós.
Ezek után is ugyan úgy jár az a 5*.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Ez az a szín ami tökéletesen én vagyok, így nagyon szeretem viselni.

UPDATE:

Ezek után is ugyan úgy jár az a 5*.

Vivien25

2018. július 25.

Először szántam rá magam egy drágább körömlakkra (890-ért vettem).
Felvinni könnyű nem csíkoz szépen eloszlik. Szuper.
Két rétegben használtam. 2 napja bírja. Pedig sokat mosogattam már, ültettem virágot kesztyű nélkül, körömkefével súroltam utána a kezem. Más lakkok az első mosogatás után leáztak. Ez is a körömvégen megkopott. A fénye sem annyira csillogó már. De egyértelműen csoda az elődökhöz mérten! Mivel soha jobbat nem használtam ezért 5⭐

Vivien25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Először szántam rá magam egy drágább körömlakkra (890-ért vettem).
Felvinni könnyű nem csíkoz szépen eloszlik. Szuper.

Zituska77

2018. július 23.

3 szín van belőle és nekem mindegyik nagyon bejött. Simán fed csíkozás mentesen is egy rétegben, de azért tuti, ami tuti, 2 rétegben szoktam felvinni. Nagyon jó a széles ecsete, könnyű vele dolgozni. Nem tudom, hogy a 7 napot kibírja-e, mert én nem bírok addig elviselni egy-egy színt a körmeimen.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

kBogyo

2018. július 23.

3 árnyalat van meg belőlük, a kedvenc lakkjaim. A fedés színtől függ, de 2-3 réteg kell, hogy tényleg egy hétig tartson. Fedőlakk nélkül is tartós és erős fényük van, mindenképp veszek még belőlük.

kBogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.