KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 850-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 850

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 850, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: LiziSkywalker
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest (IV. kerület), fizetés: személyes átvétel
600 Ft - Catrice ICONails Gel Körömlakk, 11Go For Gold!
Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalás esetén ajánlott levélként kibélelve, vagy személyes átvételkor készpénzben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zentaidora

2017. december 17.

Komolyan nem hiszem el hogy ilyen létezik!!!! A 34-es színt vettem meg, ami gyakorlatilag egy erős magenta szín, amit felkenni alapból utálok. Már az első mozdulatnál észrevettem, hogy másképp viselkedik, mint a többi lakk. Nem folyik, gyönyörűen terül, öröm és boldogság vele dolgozni. Nem csíkoz, és egy rétegben is olyan gyönyörűen fed, hogy el sem hiszem! Olyan mintha géllakkom lenne és nem közönséges lakkal kentem volna be a körmeimet. CSODÁLATOS!!!! Ezek után a tartóssága már nem is érdekel :D

Update: Néhány hét elteltével már igencsak idegesítő, hogy másnap már kopik a vége, lepattog. Két rétegben lassabban szárad, van hogy fél óra elteltével ha megnyomódik, akkor mintás lesz.. Lemosni halál, minden csupa magenta (vagy piros)...:/

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

HRenata

2017. december 13.

Az előző zavarosan fogalmazott véleményem töröltem. Az az igazság, hogy elsőre nem nyűgözött le ez a lakk. Valószínűleg titkon megis reménykedtem vmi extrém tartósságban, de persze a 7 nap, főleg fedőlakk nélkül az barokkos túlzás, az én körmeimen legalábbis. Viszont. Sokféle lakkot használtam már életemben, és összességében azt kell mondjam, hogy ez egy jó lakk. Rajtam semmi sem marad fenn 7 napig olyan minőségben, ami számomra vállalható, a háromszor ennyibe kerülő lakk sem. Ez a lakk elfogadható áron kapható, könnyen beszerezhető, szépek a színek, amelyik nekem van, az mind jól fed, hamar szárad. A régebbi Catrice lakkokhoz képest jobb az állaga, szebben terül, nem csíkos. Nekem külön tetszik a letisztult, elegáns üveg, jól mutat a polcon. Alap-és fedőlakkal 4-5 napig jó, ami szép teljesítmény az én körmeimen.
Amúgy ez nem limitált kiadás, hanem állandó termék és negyvenvalahány színben kapható.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

tinyblackpaw

2017. december 9.

Fogalmam sincs milyen átok ül rajtam de egyetlen egy körömlakk sem képes a körmeimen maradni egy napig sem kopás nélkül.

A színválaszték egész jó, a fedése szép, egyenletes, lassan szárad és gél lak hatású de mint bármilyen más lakk amit eddig próbáltam, így ez sem tud fennmaradni az ujjaimon lévő körmökön legalábbis biztos nem. A láb körmein szépen mutatnak egyedüli hátránya, hogy sokáig kell várnom mire megszárad.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

dora.banszki

2017. november 28.

Ez valami fantasztikus! A 19-es és a 30-as árnyalatban van meg, nagyon szépen fednek már egy rétegben is, de kettőben igazi, teljes és csíkmentes fedésük van, valódi gél lakk hatásúak! Az ecsettel élmény dolgozni, a lakk szuperûl terûl, nem folyik, nem is túl sűrű és egészen gyorsan szárad.
A tartósságáról még nem nyilatkoznék sokat, egy napja vannak a körmeimem, de két gyerek és a háztartás mellett már túléltek két mosogatást, főtt tojás pucolást, jópár kézmosást és meg se kottyantak a lakknak. Két rétegben, alap- és fedőlakk nélkül kentem fel, de még updatelek majd. Egyenlőre megadom az 5 csillagot, mert úgy érzem, ez életem legjobb lakkja.

UPDATE: 6 napja vannak a körmeimem, a végeken van minimális kopás, a felületük is mattabb már picit, főleg a mutató és a középsőujjaimon, DE! nem pattant le sehol, ami óriási szó, pláne, hogy nálam a mindennapos főzés es a gyerekek mellett bőven igénybe van véve. Lemosni a lenövés miatt fogom ma vagy holnap. Hihetetlen, akit ez a lakk tud! :)

UPDATE2: Egy egész hétig bírják a sötétebb színek, a 6. nap végére 1-2 helyen a körmök végeinél megpattannak ugyan, de annyira jól be lehet javítani, hogy még közelről is alig látni a javítást és simán kibírnak úgy mégegy napot.

dora.banszki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

hejamkoa

2017. november 25.

Ez a körömlakk minden, csak nem tartós. Fedőlakkal együtt két nap alatt lepattogott, és nem azért, mert nagyon igénybe voltak véve a kezeim. Kár érte, pedig gyönyörű színekben lehet kapni...

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Bettina0424

2017. november 19.

Szerintem évek óta a legjobb körömlakkom. 7 napot tényleg kibírja a körmeimen úgy, hogy max a mutatóujjamon van egy két apró kopás, de már nem egy ember kérdezte meg tőlem, hogy géllakkom van-e. Tökéletes körömlakk és a legjobb dolog benne, hogy a 7. nap után is olyanolyan fényes a teteje:) én már vettem belőle vagy 5 árnyalatot.

Bettina0424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Bolci

2017. november 13.

Messze a legtartósabb körömlakk. Nekem általában 3 napig bírják a lakkok, de ez a lakk fedőlakkal együtt 5 néha 6 napot is kibír. Jól fed és szép árnyalatokban kapható. Mióta rátaláltam nem vettem más márkától.

Bolci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

hrvthvivi

2017. november 8.

Nekem eddig minden körömlakk lepattogott, nem száradt normálisan, tök hamar használhatatlanná vált, viszont ezeket a lakkokat nagyon szeretem a színválasztékot és a minőséget is.

hrvthvivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

ronnie

2017. november 6.

Túl van árazva, semmivel sem különb mint egy 400 ft.os-lakk. Csikoz, nehezen lehet
felvinni, nem tartós, a szinek is csak az üvegben mutatnak kecsegtetően.
Pénzkidobás!

ronnie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

felvinni, nem tartós, a szinek is csak az üvegben mutatnak kecsegtetően.
Pénzkidobás!

missmomsen

2017. november 3.

Nagyon bevált, tartós, szépen fed, szép a színpaletta :)

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon bevált, tartós, szépen fed, szép a színpaletta :)

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.