KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

2017-es májusi-júniusi limitált kiadás

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: LiziSkywalker
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest (IV. kerület), fizetés: személyes átvétel
600 Ft - Catrice ICONails Gel Körömlakk, 11Go For Gold!
Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalás esetén ajánlott levélként kibélelve, vagy személyes átvételkor készpénzben

szeliger

2018. június 15.

47 Don't Judge A Nail By Its Color. Nem vicc, ez a neve és nagy igazság, mert ez egy nagyon béna lakk. Az üvegben szép meleg sárga, apró csillámokkal, a kezemen mégis nagyon sápasztó, talán majd nyár végére mutat valahogy. A fedése még három rétegben sincs rendben, csíkoz, nem terül egyenletesen. Ezt a színt nagy hiba volt megvenni. Pedig az üvegben nagyon tetszett és mivel a lányom holnap tűzmadarat táncol a balettvizsgáján, ezt a színt gondoltuk ki egy narancsos pirossal a körmökre, hát... ezen még gondolkoznunk kell.
Nagy csalódás, pedig a Catrice tud csillámokkal is egyfedésű jó lakkot gyártani, éljenek a barnás árnyalataik. Csak ezért nem adok egy csillagot, ha csupán ezt a sárga lakkjukat ismerném, nem kaphatna többet.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

tunderszep

2018. június 13.

23-Nice cream, egészen halvány rózsaszín, szinte már fehér árnyalat. Szépen fest nem csíkoz,hamar szárad és tartósnak mondanám.

tunderszep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

rayeri

2018. június 7.

Először is: megtaláltam AZ ÁLOMPIROS árnyalatomat! Nem bordóba, nem is narancsba hajló, igazi gyönyörű PIROS. Nyárra lábkörömre szuperszexi :) A hivatalos neve Bloody Mary to go. Isteni vele dolgozni! Jó az állaga, jó az ecsete, kellően pigmentált, egy rétegben is jól fed (én kettőt kentem fel), nem csíkoz, gyorsan szárad, csodás a fénye, a tartósságát még tesztelem. Ha az is kiállja a próbát, megkapja az 5 csillagot. Ennyi pénzért eddig ez egy remek lakk!!!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Amulette

2018. június 4.

Közel 2 hetet kibírt tökéletes állapotban a körmömön (utána is csak kis foltokban kezdett pattogni) fedőlakkal úgy, hogy igazából egyáltalán nem kíméltem. Nálam ez egyértelmű 5*, és a színei is szépek!

UPDATE: Több árnyalatban kipróbálva sajnos azt kell mondjam, színfüggő a tartóssága. Van, amelyik tényleg brutálisan jól bírja, de bizonyos árnyalatokban sajnos ennél a lakknál is kijön, hogy pár nap, maximum 1 hét után csúnyán kopik. Azért 4 csillagot itt hagyok neki így is, mert ettől függetlenül még mindig szeretem.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Dotty96

2018. május 31.

Ezek a körömlakkok valami csodák! Általában a körmeimről már festés után is van, hogy lepattan egy kis darab, akármilyet próbáltam eddig, de ez... ez bírta a strapát, a mosogatást, mindent! Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy a világos, majdnem fehér színű jobban bírta, mint a sötét bordó, amit később vettem, de ettől eltekintve még akkor is nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Dotty96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

ki6kina

2018. május 30.

Több színben is megvan, és nagyon-nagyon szeretem! Az ecsetével jól lehet dolgozni, szépen terül a lakk. A hozzá tartozó fedőlakkal használva, nekem simán bír 5-6 napot (állandó mosogatás mellett).

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

LSTE

2018. május 25.

A Milky Bay árnyalatom van meg, hirtelen felindulásból 300 Ft-ért vettem. A legkedvesebb körömlakkom lett, úgyhogy veszek még párat. Igaz, a fehér három rétegben fedett nálam, de cserébe 10 napig tartott. Tíz. TÍZ. TÍÍÍÍZ! :D Valószínűleg semmilyen más lakkot nem fogok venni a közeljövőben. (Ja és nagyon tetszik a Chanel csomagolás-kopi. :D)

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Ad-Namah

2018. május 24.

A 10-es árnyalat van meg, tartós és jól fed.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

A 10-es árnyalat van meg, tartós és jól fed.

Timi01

2018. május 19.

Szintén 54 All That Glitters Is Gold. Nem tudom mi van velem, jön a nyár, én meg egyre csak őt nézegettem tátott szájjal minden egyes alkalommal. Aztán nem bírtam tovább és megvettem. Azóta is alig lehet rólam lerobbantani. Tompább arany alapban vannak a csillámok, amik fényviszonytól függően hol hidegebb, hol meleg fényt adnak, néha szinte rosegold. Nekem ő a nude lakkom, igazi, klasszikus nude színem nincs mert mindegyiket borzalmasnak találtam magamon a sárgás tónusú bőrömmel. De ő tökéletes. Visszafogott, mégis állandóan a körmeimet bámulom ha rajtam van. Igazi hercegnő lakk. A csillámok miatt érdesre szárad, különben szinte alig kell várni, máris megszárad, már 1 rétegben is majdnem tökéletes a fedése. A fedőlakkot nekem “elnyeli”, nem is erőlködöm vele. Lemosni közepesen küzdelmes, mint általában az ilyen lakkokat. Tartós, 3-4 napot simán bír.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Picieri

2018. május 18.

Nagyon szépek a színek, eddig két árnyalatot vettem, de ha eljön az ideje, veszek többet is. Nagyon szépen fednek 2 rétegben, Tartósságról nem tudok nagyon nyilatkozni, mert 4 naponta újrafestem a körmeimet, de azt a 4 napot amíg rajta volt nagyon jól bírta, inkább a körömvégeknél kopnak picit, de az a sokkal jobb sztem, mint amikor konkrétan lepattogzik. Szeretem.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.