KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Két színű, rombusz alakú ajakrúzs argánolajjal, mely krémesen lágy textúrájával gyönyörű, kombinálható színátmenetet képez az ajkakon.

Krémmánia Kedvencek a -től
liv17

2017. március 20.

030-as színben vettem meg. A színek elhatárolódnak, szóval ombre hatása van tényleg. Az alsó ajkakra felvinni viszont művészet. :D Nem igazán kényelmes fejjel lefelé pontosan kirúzsozni magad egy rombusz alakú rúzzsal. Az állaga, illata viszont rendben van, még hidratál is szerintem.

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

zdiana

2017. március 17.

Illatra, állagra, tartósságra teljesen jó, viszont aki látványos ombre hatást vár, az csalódni fog. Alig látszik belőle valami. A rombusz formát szokni kell, lassítja a felkenését. 4*-ot kap tőlem, mert bár mint rúzs teljesen rendben van, pont arra nem igazán jó, amire árulják.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Kila

2017. március 10.

A 010-es árnyalatra esett a választásom. Nagyon szép színe van külön is és egybe mosódva is.Meglepően tartós evés-ivást simán bírja. Egyenletesen kopik nem foltokban.Szuper választás!!

Kila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Klaudia0212

2017. március 4.

A napokban sikerült végre hozzá jitnom a 020-as árnyalathoz. A szín nagyon maga nagyon szép nekem a kialakítás nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni. Az elején szépen elválik a két szín, de ez kb addig tart mig meg nem szólalok. Utána összemosodik. Engem ez nem zavar, igyis tetszik a színe. Viszont aki csak e miatt vásárolná meg annak nem ajánlom.

Klaudia0212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Macska'87

2017. február 21.

A 050-es rózsaszín fukszia árnyalatot választottam. Nagyon szép intenzív színt ad, szépen elmélyíti a sötétebb árnyalat. Nekem ez az igazi rózsaszín rúzs, nem túl halvány nem túl rikító. Gyönyörű....ez az árnyalat telitalálat, ha valaki rajong a rózsaszínért.

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

oliviag

2017. február 17.

Ma vásároltam meg végre a Rossmanban a 020-as árnyalatát, nagyon tetszik a színe, azért esett pont erre a választás, mert ez volt az egyik olyan színpárosítás, aminél láttam a két szín elhatárolódását. A felkenéssel eleinte kicsit bajban voltam, de hozzá lehet szokni. A rúzs rombusz formája alapvetően nagyon hasznos, szépen fel lehet vinni. Elégedett vagyok a tartósságával, most evés után is szépen tart, itt-ott néha lejön (pl. ivásnál), viszont nálam így is marad az 5 csillag. Feltéve nem igazán ombre hatást kelt, kicsit olyan, mintha szájkontúroztam volna.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

KeKitti0801

2017. február 7.

Ausztriában már lehet kapni, így jutottam hozzá a 020-as árnyalathoz (NUDE YORK CITY STYLE). Nagyon szép színe van, jól hidratál és szépen lehet vele dolgozni. Viszont aki az ombre hatás miatt venné, az picit csalódni fog. Annyira nem tud elhatárolódni a két szín egymástól, de enyhén azért látszódik. A tartóssága teljesen átlagos, pár órát kibír, de evés-ivás után korrigálni kell. Mindenesetre én 5*-ot megadok neki.

KeKitti0801
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.