KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Két színű, rombusz alakú ajakrúzs argánolajjal, mely krémesen lágy textúrájával gyönyörű, kombinálható színátmenetet képez az ajkakon.

800 Ft - Catrice Ombre Two Tone Ajakrúzs
Ár: 800 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / Foxpost/postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bradshaw

2017. október 16.

Nekem nagy csalódás, pedig vártam ezt a rúzst. Hiába hidratál, meg szép a színe, NEM ezért vettem!!!!!!!!! Én az ombre hatásért vettem. Ezt nem lehet elérni ezzel a rúzzsal! Egyáltalán nem hozza amit ígér...... :(

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Amadea

2017. október 9.

Ritkán nyúlok ezért a rúzsért, pedig ez a legtartósabb kicsiny gyűjteményemben, sérülés nélkül kibír egy óvatos evést is, minimális aláhidratálás mellett (legalább ennyire szükségem van). Az ombre hatásért kicsit technikázni kell vele, próbáltam ecsettel, de a rúzs elforgatásával könnyebb-gyorsabb volt az eredmény - viszont elég hamar egybemosódnak a színek, amelyik nagyobb részben terpeszkedik az ajkakon, az első, ajakösszeérintéssel járó mozdulatnál (magyarán: mindennél) magába olvasztja a második színt.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Ichigo94

2017. július 13.

3 árnyalat is megvan belőle, az egyik kedvenc rúzsom lett, elég sokszor nyúlok ezekhez, mert nagyon jól hidratálnak, olyan mintha semmi nem lenne az ajkaimon, még cserepes ajkakon is szépen mutat, a színek pedig gyönyörűek. Nyilván oda kell figyelni, hogy az ombre hatást jól elérjük, de meg lehet szokni. Tartóssága közepes, ha iszok akkor elmaszatolódik, de nem vészes. Ár/érték kategóriában kiváló, biztosan újra veszem ha elfogy. Egyetlen problémám vele, hogy a sötétebbik része sokkal lassabban fogy a világosabb részénél, így a rúzsok alakja, formája megváltozott és már nehezebb a használata.

Ichigo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

laracroft

2017. március 30.

Ha egy kicsit odafigyelek, én szépen tudom vele hozni az ombre-hatást, de jól vannak összerakva a színek, keverve is szép. Nyilván az alsó ajkakhoz el kell fordítani, de nem nagy kunszt. :)
Tartósságában kellemesen csalódtam, egész jól bírja (pedig a Catrica rúzsokat nem szoktam szeretni, csúszkálnak) , bár foltot hagy és maszatolódik is picit, de nem vészes. Hála Istennek nem szárítja az ajkaimat. Összességében egész jó.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

pm2014

2017. március 24.

Osztom az előzőek véleményét: aki azt gondolja, hogy a reklámfotón látható ombre hatást egy mozdulattal (vagy akár nyolccal is) eléri, az nagyot fog csalódni. Felső ajkakra még úgy ahogy alkalmas - feltéve, hogy valakinek elsőre, egy kenéssel sikerült felvinni a rúzst, ugyanis a második vonásnál már erőteljesen keverednek a színek- , de az alsóra semmiképpen sem; kivéve ha valaki fordított színhatást szeretne (azaz az alsó ajkának felső részére szeretné tenni a sötétebb színt), ugyanis majdnem lehetetlen feladat fejjel lefelé tartva felkenni a rúzst (főleg úgy, hogy közben a rossz szög ne maszatoljuk el a felsőt). Szóval nekem az volt a konklúzióm, hogy az ombre hatást sokkal egyszerűbb két tetszőleges rúzzsal (esetleg szájkontúrral) elérni, mint ezzel a termékkel. Arról nem is beszélve, hogy ez utóbbi esetben sokkal nagyobb szabad kezet kapnánk a színvariánsokat illetően.
Mint rúzs, hozza a Catrice átlagot, de ennyi és nem több.

pm2014
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Mint rúzs, hozza a Catrice átlagot, de ennyi és nem több.

liv17

2017. március 20.

030-as színben vettem meg. A színek elhatárolódnak, szóval ombre hatása van tényleg. Az alsó ajkakra felvinni viszont művészet. :D Nem igazán kényelmes fejjel lefelé pontosan kirúzsozni magad egy rombusz alakú rúzzsal. Az állaga, illata viszont rendben van, még hidratál is szerintem.

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

zdiana

2017. március 17.

Illatra, állagra, tartósságra teljesen jó, viszont aki látványos ombre hatást vár, az csalódni fog. Alig látszik belőle valami. A rombusz formát szokni kell, lassítja a felkenését. 4*-ot kap tőlem, mert bár mint rúzs teljesen rendben van, pont arra nem igazán jó, amire árulják.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Kila

2017. március 10.

A 010-es árnyalatra esett a választásom. Nagyon szép színe van külön is és egybe mosódva is.Meglepően tartós evés-ivást simán bírja. Egyenletesen kopik nem foltokban.Szuper választás!!

Kila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Klaudia0212

2017. március 4.

A napokban sikerült végre hozzá jitnom a 020-as árnyalathoz. A szín nagyon maga nagyon szép nekem a kialakítás nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni. Az elején szépen elválik a két szín, de ez kb addig tart mig meg nem szólalok. Utána összemosodik. Engem ez nem zavar, igyis tetszik a színe. Viszont aki csak e miatt vásárolná meg annak nem ajánlom.

Klaudia0212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Macska'87

2017. február 21.

A 050-es rózsaszín fukszia árnyalatot választottam. Nagyon szép intenzív színt ad, szépen elmélyíti a sötétebb árnyalat. Nekem ez az igazi rózsaszín rúzs, nem túl halvány nem túl rikító. Gyönyörű....ez az árnyalat telitalálat, ha valaki rajong a rózsaszínért.

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.