KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Két színű, rombusz alakú ajakrúzs argánolajjal, mely krémesen lágy textúrájával gyönyörű, kombinálható színátmenetet képez az ajkakon.

Macska'87

2017. február 21.

A 050-es rózsaszín fukszia árnyalatot választottam. Nagyon szép intenzív színt ad, szépen elmélyíti a sötétebb árnyalat. Nekem ez az igazi rózsaszín rúzs, nem túl halvány nem túl rikító. Gyönyörű....ez az árnyalat telitalálat, ha valaki rajong a rózsaszínért.

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

oliviag

2017. február 17.

Ma vásároltam meg végre a Rossmanban a 020-as árnyalatát, nagyon tetszik a színe, azért esett pont erre a választás, mert ez volt az egyik olyan színpárosítás, aminél láttam a két szín elhatárolódását. A felkenéssel eleinte kicsit bajban voltam, de hozzá lehet szokni. A rúzs rombusz formája alapvetően nagyon hasznos, szépen fel lehet vinni. Elégedett vagyok a tartósságával, most evés után is szépen tart, itt-ott néha lejön (pl. ivásnál), viszont nálam így is marad az 5 csillag. Feltéve nem igazán ombre hatást kelt, kicsit olyan, mintha szájkontúroztam volna.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

KeKitti0801

2017. február 7.

Ausztriában már lehet kapni, így jutottam hozzá a 020-as árnyalathoz (NUDE YORK CITY STYLE). Nagyon szép színe van, jól hidratál és szépen lehet vele dolgozni. Viszont aki az ombre hatás miatt venné, az picit csalódni fog. Annyira nem tud elhatárolódni a két szín egymástól, de enyhén azért látszódik. A tartóssága teljesen átlagos, pár órát kibír, de evés-ivás után korrigálni kell. Mindenesetre én 5*-ot megadok neki.

KeKitti0801
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.