KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Két színű, rombusz alakú ajakrúzs argánolajjal, mely krémesen lágy textúrájával gyönyörű, kombinálható színátmenetet képez az ajkakon.

Oila

2018. március 23.

Bár elég tapasztalt vagyok sminkelés terén, a rúzsokkal mindig is hadilábon álltam, a mostani nude trend, és ennek megfelelően a drogériás színválaszték pedig végképp elvette a kedvemet a kísérletezéstől. A bőrtónusom, az alapszíneim, és a számomra kissé kellemetlenül telt szám miatt eddig nem találtam meg sem a megfelelő színeket, sem a megfelelő állagot.

De ennek a rúzsnak a 050-es árnyalata nagyon fiatalos, rózsás, ízléses hatást kelt, rendkívül kellemes és kényelmes formulával. Én nem várom tőle, hogy tartós legyen, ha még egy Tom Ford rúzs sem bírja tökéletesen az evés-ivást, ahogy itt olvastam, szóval szívesen újrakenem, egy mozdulat az egész, mert szépen pigmentált, nagyon komfortos rúzsról van szó.

Én az ombre hatást egy percig sem vettem komolyan, inkább úgy fognám fel ezt a rúzst, mint azokat a pirosítókat például, amelyek több színből állnak, és egy ecsetvonással a többféle szín keverékét lehet felvinni az arcra. tehát itt is úgy gondolom, nem tényleges átmenetet lehet elérni, hanem a két szín kombinációjával plasztikusabb, szebb, és mindig egy kicsit más árnyalatot.

Egy negatívum, hogy nagyon kevés van benne, és ehhez képest nem annyira olcsó, de amíg nem találok hasonló színt , addig újraveszem.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Man0ka

2018. február 16.

Nem értem a rúzs koncepcióját. Megvettem, kipróbáltam, még a felső ajaknál oké, de az alsó? Azt hogy? Ha össze érintem az ajkaimat úgyis összemosódik oké..de akkor mi az értelme? Mivel én egy szép színt választottam, ezért kap 3-ast, egyébként még nem is tartós.

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ZoeAZs

2017. november 29.

Aki ezt kitalálta, az hoooogy gondolta, könyörgöm?? :D Oké, hogy a felső ajkat sikerül eltalálnom, persze mire intenzív színt kapok (pár vonás után), addigra ombre sehol, DE az alsó ajkakat ezzel a kialakítással mégis hogy lehetséges kifesteni? .....a színkombinációk tetszenek, de használni érdemben nem lehet. Szerencsére nem adtam egy fillért se érte.

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Kinguska09

2017. november 29.

Régen szàjfényes voltam de jó pár éve általàban màr csak rúzsozok ... szeretem a catrice termékeit és örültem mikor megláttam ezt az újdonsàgot a kínálatban :))

1. Szép izléses színkombók
2.Tartós - nálam akár órákig is eltart anélkül hogy újra kellene kennem
3. Könnyen felvihető és hozza a kívánt eredményt- szerintem latványos az ombre hatás valamint többen is megdicsérték:)

Eddig a 020/,030 ast használtam - de majd kipróbálom a többit is:)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

1. Szép izléses színkombók
2.Tartós - nálam akár órákig is eltart anélkül hogy újra kellene kennem

Eddig a 020/,030 ast használtam - de majd kipróbálom a többit is:)

jkrisztie2

2017. október 24.

Glamour napok óta csak ezt használom, semmi mást, pedig nem is vagyok nagy rúzsozó ( 2 kicsi mellett otthon, hova is rúzsoznám magam 😁😁) Gyönyörű színe van ( 030 grapedation nude) jól hidratál, ápolja is az ajkakat. Az íze is finom. Felvinni sem nehéz.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Bradshaw

2017. október 16.

Nekem nagy csalódás, pedig vártam ezt a rúzst. Hiába hidratál, meg szép a színe, NEM ezért vettem!!!!!!!!! Én az ombre hatásért vettem. Ezt nem lehet elérni ezzel a rúzzsal! Egyáltalán nem hozza amit ígér...... :(

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Amadea

2017. október 9.

Ritkán nyúlok ezért a rúzsért, pedig ez a legtartósabb kicsiny gyűjteményemben, sérülés nélkül kibír egy óvatos evést is, minimális aláhidratálás mellett (legalább ennyire szükségem van). Az ombre hatásért kicsit technikázni kell vele, próbáltam ecsettel, de a rúzs elforgatásával könnyebb-gyorsabb volt az eredmény - viszont elég hamar egybemosódnak a színek, amelyik nagyobb részben terpeszkedik az ajkakon, az első, ajakösszeérintéssel járó mozdulatnál (magyarán: mindennél) magába olvasztja a második színt.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Ichigo94

2017. július 13.

3 árnyalat is megvan belőle, az egyik kedvenc rúzsom lett, elég sokszor nyúlok ezekhez, mert nagyon jól hidratálnak, olyan mintha semmi nem lenne az ajkaimon, még cserepes ajkakon is szépen mutat, a színek pedig gyönyörűek. Nyilván oda kell figyelni, hogy az ombre hatást jól elérjük, de meg lehet szokni. Tartóssága közepes, ha iszok akkor elmaszatolódik, de nem vészes. Ár/érték kategóriában kiváló, biztosan újra veszem ha elfogy. Egyetlen problémám vele, hogy a sötétebbik része sokkal lassabban fogy a világosabb részénél, így a rúzsok alakja, formája megváltozott és már nehezebb a használata.

Ichigo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

laracroft

2017. március 30.

Ha egy kicsit odafigyelek, én szépen tudom vele hozni az ombre-hatást, de jól vannak összerakva a színek, keverve is szép. Nyilván az alsó ajkakhoz el kell fordítani, de nem nagy kunszt. :)
Tartósságában kellemesen csalódtam, egész jól bírja (pedig a Catrica rúzsokat nem szoktam szeretni, csúszkálnak) , bár foltot hagy és maszatolódik is picit, de nem vészes. Hála Istennek nem szárítja az ajkaimat. Összességében egész jó.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

pm2014

2017. március 24.

Osztom az előzőek véleményét: aki azt gondolja, hogy a reklámfotón látható ombre hatást egy mozdulattal (vagy akár nyolccal is) eléri, az nagyot fog csalódni. Felső ajkakra még úgy ahogy alkalmas - feltéve, hogy valakinek elsőre, egy kenéssel sikerült felvinni a rúzst, ugyanis a második vonásnál már erőteljesen keverednek a színek- , de az alsóra semmiképpen sem; kivéve ha valaki fordított színhatást szeretne (azaz az alsó ajkának felső részére szeretné tenni a sötétebb színt), ugyanis majdnem lehetetlen feladat fejjel lefelé tartva felkenni a rúzst (főleg úgy, hogy közben a rossz szög ne maszatoljuk el a felsőt). Szóval nekem az volt a konklúzióm, hogy az ombre hatást sokkal egyszerűbb két tetszőleges rúzzsal (esetleg szájkontúrral) elérni, mint ezzel a termékkel. Arról nem is beszélve, hogy ez utóbbi esetben sokkal nagyobb szabad kezet kapnánk a színvariánsokat illetően.
Mint rúzs, hozza a Catrice átlagot, de ennyi és nem több.

pm2014
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Mint rúzs, hozza a Catrice átlagot, de ennyi és nem több.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.