KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

eeeee

2018. december 14.

Szép természetes a színe, könnyű vele dolgozni, bár esetemben csak kisebb hiányosságokat kell pótolni. Tartós, napközben nem kell javítgatni. Könnyű faragni, nem törik a hegye és praktikus a keféje.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

dibarbb

2018. december 13.

Több éve ezt használom! Nagyon szeretem, örök darab. Szépek és természetesek a színei.

Olvastam lentebb, hogy valakinek kenődik. Nekem például egyáltalán nem, sőt nagyon tartós. Szerintem ez bőrtípus függő.

A kefe nagyon jó a végén! Mindenképpen ajánlom.

dibarbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

A kefe nagyon jó a végén! Mindenképpen ajánlom.

AppleMaple

2018. december 10.

A 020 Date with Ash-ton árnyalat van meg. Jó-jó de valahogy nem az igazi. Nekem elég hamar elkenődik. Nem venném újra.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

norcsoo

2018. december 10.

Az eddig legjobban bevált szemöldökceruzám! Kb 4-et már elhasználtam belőle. Olcsó, tartós, kellően puha, szépen lehet vele dolgozni is, nagyon szeretem.

norcsoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

vkata96

2018. december 3.

Van már bevált szemöldök ceruzám, de erősebb volt a kiváncsiság :D A legsötétebb barna árnyalatot szereztem be a sötétbarna hajamhoz. Elég puha az állaga, amit én kifejezetten szeretek, könnyű vele dolgozni, de óvatosnak kell lenni, mert könnyű vele túlzásba esni (Lehet, hogy a középső árnyalat elég lett volna). De alapvetően szép szemöldököt lehet vele csinálni. Tartóssága is jó, egész nap megmarad, nem mosódik el, nem halványul. Ár-érték arányban is szuper, 800 ft körül volt, de szerintem ez hosszabb, mint az átlag szemöldök ceruzák. Vagyis azoknál biztos hosszabb, mint amiket én próbáltam eddig. A kefének is külön örülök.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Juccer

2018. november 28.

Ez az első ceruzám, eddig csak porral és ecsettel igazítottam meg a hiányos kis szemöldököm, de így ceruzával sokkal könnyebb a dolgom. Tartósabb is, mint az eddig használt porok, nagyon szeretem.

Juccer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

se98

2018. november 24.

A legjobb szemoldok ceruza, amit eddig probaltam, es ez utan mast mar ki se szeretnek probalni! Tokeletesen puha a hegye, precizen lehet vele dolgozni, egy jo kis edzes utan is a helyen marad! Tartos es az ara is nagyon jo! Miota hasznalom folyamatosan dicserik a szemoldokom es azt hiszik eppen a kozmetikustol jovok 🙈😊

se98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

pandoca

2018. november 19.

Eddig csak por állagú szemöldökformázót próbáltam és maradok is annál. Nem tudok ezzel mit kezdeni. Valószínű színben sem sikerült a legmegfelelőbbet kiválasztani.

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nagyon jó kis szemöldökceruza, talán a legjobb amit eddig használtam. Puha, pigmentált és a kis spirál is jó a másik végén. Szerintem ezzel nem igazán lehet mellélőni, ha egy jó szemöldökceruzát keres az ember.

DiamondStoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

szaboagnes3277

2018. november 12.

Nagyon szeretem szépen meg lehet vele rajzolni a szemöldököt tökéletes a puhasága.

szaboagnes3277
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate