KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Szemöldökceruza 020 Date With Ash-ton
Ár: 500 Ft , Eladó: ylexe
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budaörs, hétköznap Bp. Mester utca is, fizetés: megbeszéljük

MrkAnita

2018. június 16.

Sokáig keresgéltem, próbálgattam a testereket mire ezt megtaláltam, szinte 100%-ig elégedett vagyok vele, az árnyalatot is sikerült elsőre eltalálni.
Könnyű vele dolgozni, puha, de nem maszatolódós, én külön szeretem, hogy kicsit erőteljesebben oda kell nyomni nem hagy rögtön "pacát" amikor a bőrhöz érintem.
Szépen beszínezi a szemöldökszálakat, és természetes hatást adva tölti ki a kisebb hiányokat is. Mikor kész a kefével picit áthúzom, szép, egész profi eredményt lehet vele elérni.
Egyetlen hátránya, hogy nyáron nem tart ki a nap végéig.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Egyetlen hátránya, hogy nyáron nem tart ki a nap végéig.

Viki2323

Korcsoport: < 18
2018. június 15.

Ez volt a legelső kiválasztott szemöldökceruzám és az utolsó is! :D
Sikerült a színt kiválasztani elsőre, nagyon megkedveltem.
Nem kell olyan sokat hegyezni és könnyű vele dolgozni is, ami nekem legelső alkalomkor fura volt, vagy kellemetlen hogy nagyon erős volt a keféje... már teljesen hozzá szoktam és már nem fáj!:). Ára tökéletes, és nekem kibír egy hónapot is úgy hogy mindennap sminkelem magam.

Viki2323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 15.

Ez volt a legelső kiválasztott szemöldökceruzám és az utolsó is! :D
Sikerült a színt kiválasztani elsőre, nagyon megkedveltem.

trollkors

2018. június 15.

Ceruzák közül a legjobb, amit próbáltam. Nem tépi ki a szemöldököm, viszonylag tartós, egész könnyű vele dolgozni, a kis kefe praktikus, a színt is sikerült eltalálnom, és sokáig elég volt, annak ellenére, hogy elég puha, szóval minden használat előtt kihegyeztem, hogy precízebben tudjak vele rajzolni. Tavaly ősszel vettem, tegnap fogyott el, szerintem ez az első szemöldök "cucc", amit teljesen elhasználtam. Azért kicsit mérges voltam, mikor reggel indulás előtt szerettem volna használni, és faragás közben rádöbbentem, hogy a ceruzatest az utolsó 4-5 centije üres. :D
Szerintem újra veszem, amíg nincs más, vészmegoldásnak jó, de most szeretném kipróbálni az ABH pomádéját.

trollkors
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

dortita

2018. június 11.

Kiváló termék, sokáig kitart, a nap végére csak enyhén fakul ki. A végén lévő kefével nagyon jól lehet dolgozni. Nekem nagyon bevált.

dortita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Brigusz

2018. június 9.

Röviden: Sz@r
Kifejtve: nem fogja be a szemöldök szálaim, illetve a bőrt a hézagos területen... 020-as árnyalat.. minden más szemöldökformázónál is ezt a színt használom. Ez szánalmas :(

Brigusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Röviden: Sz@r

Tmika

2018. június 8.

Nagyon szépen tudom vele formázni a néhol hiányos, és kissé vékony szemöldökömet. A végén lévő kefe nagyon praktikus. Sűrűn kell faragni, mégis sokáig elég. Az ára is jó, a sminkkészletem része marad.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

zsofi02

2018. június 5.

Icipicit lehetne vaxosabb/puhább, de így is szeretem. Jók az árnyalatok, nem vörösesek, szép hamvasak. Sokáig elég, ellentétben a Catrice tekerős verziójával. Szóval ár-érték arányban megéri nagyon! :)

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Alaina12

2018. június 1.

Az ára teljesen jó, bizonyára sokáig elég. :) Eddig ez a legjobb szemöldökceruza, amit használtam, pont elég kemény, nem hasítja fel a bőröm, ha kicsit rányomom az erősebb szín érdekében. A színárnyalat is okés, bár nekem még mindig kissé sok benne a vörös. :( Remélem egyszer találok olyan terméket, ami teljesen passzol a szemöldökszőreim színéhez.

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

fannipetra

2018. május 22.

Nagyon könnyű vele megrajzolni a szemöldökömet, a szín tökéletes, az ára is rendben van. Csak azért nem maximális a pont, mert ugyan a szálakat szépen beszínezi és tartósan fenn is marad, a bőrről hamar lekopik ahol tovább húzom a szemöldökömet. Ettől függetlenül újra veszem mindig és szeretem.

fannipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

tevepup

2018. május 21.

Szeretem ezt a szemöldökceruzát, könnyű vele bánni, mert először csak halványan fog, nem lehet vele durva vonalakat hagyni.

tevepup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate