KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 799, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Ár: 500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sepi49

2017. november 19.

Nagyon bevált, tartós, pigmentál, pont jó állagra is, a kefe pedig nagyon praktikus a végén.

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Vanda234

2017. november 19.

Nagyon jó mind színbe mint tartósságba meg vagyok bele elégedve a kefe a háulján is tökéletes jol lehet vele igazítani hétköznapokra abszolult ajánlom

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 19.

mbettina

2017. november 19.

Régóta be akartam szerezni, és most végre sikerült. A sok pozitív visszajelzés magáért beszél, nagyon bejött nekem is. Büszkén tartom a smikkészletemben a kis csinoskát :)

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Marcsika0720

2017. november 15.

A 030 -as árnyalatot használom felváltva az essence szemöldökceruzájával felváltva, de így hogy ezt is kipróbáltam azt kell hogy mondjam az essences jobban bevált. A színe az passzol, tetszik a kefe a végén mert így nem kell még azt is külön keresgetni hozzá. A problémám az vele, hogy mivel elég zsíros az arcom, ez a szemöldökceruza hajlamos elég hamar elmozdulni a helyéről. Egyébként sokáig kitart mert már elég régóta megvan. Szóval összességében szeretem de van nagyobb kedvenc(essence) ami tartósabb.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Debreczeni

2017. november 15.

Nagyon nem jó. Narancssárga színű, félsötétben sminkelve nem vettem észre, de az utcán igen. Többen is mondták, hogy nagyon elüt és "sárga". Nem is használom el.
Ennél sokkal jobb a she.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Ennél sokkal jobb a she.

Morla

2017. november 15.

A kisebb hiányokra nekem tökéletesen bevált a 040-es Don't let me brow'n pocsolya színű árnyalat. :-)
A kupakok sajnos hamar kilazulnak de így is tökéletes és sokáig elég lesz.

Morla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

A kupakok sajnos hamar kilazulnak de így is tökéletes és sokáig elég lesz.

kisseniko2

2017. november 11.

Nagyon szeretem! Könnyű használni, és praktikus, hogy egy kefe is helyet kapott az egyik végén. Tartós, egész nap fennmarad. Néha még az alsó és- felső szempillasorban is szoktam használni, de akkor mindenképpen teszek rá szemhéjpúdert.

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

szenasia

2017. november 11.

Szerintem az árához képest nagyon jó. Én úgy használom, hogy ezzel kifésülöm, majd meghúzom a szemöldököm vonalát majd az Essence-nek a szemöldök porával kiegészítem. Nekem nagyon bevált a színe is és sokáig fent is marad.

szenasia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

doratarr95

2017. november 8.

Most vettem eloszor a jol bevalt Essence szemoldok ceruza helyett, viszont ez a ceruza sokkal puhabb, konnyebben maszatolodik, ezert csak negy csillag, de ujravevos kategoria lesz, az biztos.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Neyerdua

2017. november 3.

Próbálgattam több olcsóbb-drágább szemöldökceruzát, de jó ideje nem kísérletezek már mással. :)

Nem túl puha az állaga, számomra könnyen használható, tartós (rajtam zsírosabb bőrön, melegebb időben is bírja fixálással). Mindkét sötétebb árnyalat passzol a hajamhoz-bőrömhöz. Minden nap használom, de nálam még így is viszonylag sokáig húzza.

Faragásra nekem a fehér S-he hegyező vált be.

- A kefe rész több példányról leesett már nekem az ezüst színű "foglalattal" együtt. Még így is 5* számomra!

Neyerdua
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Faragásra nekem a fehér S-he hegyező vált be.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate