KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Krémmánia Kedvencek a -től
blankasara

2017. február 19.

Sok szemöldökceruzát próbáltam már, körülbelül mindegyiket ebben az árkategóriában. A Date with Ash-ton fantázianevű árnyalat áll legközelebb az aranyszőke hajamhoz, icipicit sötétebb, mint az eredeti szemöldök színem, de pont tökéletes az összkép. Sokat látott szemöldök-guruként is meglepett, hogy milyen könnyű vele dolgozni, gyönyörűen ki lehet tölteni vele a hézagokat és 12 óra elteltével is ugyanúgy megvolt az ív, mint ahogy reggel felrajzoltam. Ha lehetne csillagos ötöst adni, egyértelműen azt kapna.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

dorinamrs

2017. február 19.

1hete vettem meg a 030 Brow-n-eyed Peas árnyalatot
Sokan azt mondták nem jó a szemöldökceruza mert megritkítja a szemökdököt. Volt olyan szemöldök ceruzám ami tényleg ezt csinálta de ez a szemöldökceruza nagyon jó!!! Illik hozzám a színe is és gyönyörű szemöldököt tudok vele varázsolni. Azt hittem eddig a por a legjobb ...mégsem.

dorinamrs

1hete vettem meg a 030 Brow-n-eyed Peas árnyalatot

vivien88

2017. február 11.

Annyira jo! Eddig nem tudtam olyanra huzni aszemoldokom amilyen tetszik..de ezzel megy!
030 - Brow-n-eyed Peas
Imadom ezeket az arnyalat elnevezeseket is es a ceruza is tetszik kulonosen hasznos a ceruza vegen a kefe amit tenyleg lehet hasznalni!!!! Nem csak azert van ott hogy meg kulonboztesse a szemceruzaktol!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

030 - Brow-n-eyed Peas

Ettike

2017. február 10.

Szép természetes hatásúra tudom megformázni vele a szemöldökömet, de a kupakja engem is idegesít, mivel már pár alkalom után berepedt, ahogyan azt előttem is írták. Amúgy nagyon szeretem, tartós, az ára is olcsó, és a színe is szuper!

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

romsicsbori

2017. február 5.

Update: A kupakok borzalmasak. A kefe kupakja már az első héten végigrepedt, de a barna kupak is csak lötyög a helyén. Annyira szeretem, hogy nem vonok le emiatt csillagot, de nagyon bosszant, amikor egy ilyen jó terméknek csapnivaló a csomagolása. :(

Életem első szemöldökceruzája. A Date with Ash-ton árnyalatra esett a választásom, de sokáig csak állt a neszesszeremben. Nem mertem kipróbálni, mert féltem, hogy olyan leszek, mint azok az elfuserált szemöldökű lányok. Aztán legyőztem ezt a félelmemet, és elkezdtem vele kísérletezni. Nem nehéz vele bánni. Ha esetleg elrontom, könnyű korrigálni. Szép a színe, nem üt el a saját szemöldökömtől. A nap folyamán nem kenődik össze-vissza, inkább csak kopik, halványul. A keféje is nagyon jól funkcionál. Pluszpont, hogy könnyű hegyezni, nem törik bele állandóan a belseje a hegyezőbe. A kezdő szemöldökformázók legjobb barátja.

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Zember

2017. február 3.

Sokadik alkalommal vásárolom újra ezt a ceruzát, de nem csalódtam eddig. Nagyon szeretem a 020-as (Date With Ash-ton) árnyalatát, mert végre megtaláltam egy olyan színt ami valóban passzol a szemöldökömhöz és a hajamhoz. Krémes állagú, tényleg tartósnak mondható, könnyen kezelhető. A kis kefe a végén jó szolgálatot tesz.
Emellett nagyon sokáig elég és ár-érték arányban kimagasló! :)

Zember
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Emellett nagyon sokáig elég és ár-érték arányban kimagasló! :)

Iriszmirisz

2017. január 30.

a 020-as árnyalatot használom, nagyon szeretem, tartós, egész nap a helyén marad, természetes hatást nyújt:)

Iriszmirisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Kesudio

2017. január 30.

A színe pont illik a szemöldökömhöz, nem olyan sötét barna, így teljesen természetes hatást nyújt. Nem túl kemény, így könnyű vele dolgozni, és nem is túl puha, így napközben nem kenődik el. A kefe része pedig egy álom. Masszív és dús, nagyon lehet vele fésülgetni. :)

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Szandra992

2017. január 29.

Örülök, hogy rátaláltam erre a szemöldökceruzára, minden alkalommal ezt veszem. :) A 40-es "Don't let me brow'n" árnyalatot szoktam használni. A színe természetes és állagra is szuper.

Szandra992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

nreka

2017. január 28.

030 Brow-n-eyed Peas színben vettem meg.
Hihetetlenül jó. Erősen fog, és nagyon szeretem a kefés részét csak gyorsan megigazítani a szemöldököm. Szerintem újra fogom venni. :)

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

030 Brow-n-eyed Peas színben vettem meg.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate