KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Ár: 500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően
Lillie

2017. május 23.

Tetszik, hogy van belőle szürkés árnyalat. A legtöbb drogériás szemöldök ceruza túl meleg színű az én szürkés hajam és szürkés zöld szememhez. De ez nagyon bevált. Nem tartós annyira de ez mégis csak egy ceruza. A végéről nekem is lejár a kupak. Undi tud lenni mikor leesik róla és beleragadnak dolgok és úgy szeded ki a neszesszerből, mint valami kis bozontos mocsári szőrnyet.

Lillie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

oliviag

2017. május 20.

040-es árnyalata van meg, szőke hajamhoz nagyon szépen passzol ez a szürkés szín. Viszont amennyire meg akartam szeretni, most annál jobban ábrándulok ki belőle... a NYX szemöldök gélje után kezdtem el ezt használni, viszont negyedannyira sincs olyan tartós mint a gél. Egy hosszabb nap után 2-3-szor újra kell rajzolni vele a szemöldököm, mert mindentől lekopik. Nyáron biztos, hogy nem fogom tudni használni... Szeretem a színét, és a kis keféjét is, szóval 4 csillag emiatt.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

kismacska00

2017. május 16.

Bár színben a Slim változat Medium-ja egy picivel jobban illeszkedik a szemöldököm színéhez, ennél a 020 Date with Ash-ton-ja sem sokkal rosszabb. Sokkal-sokkal tovább elég mint a Slim változat, és használhatóságban nem sokban marad el a vékony változattól. Én ezt pont olyan jól tudom használni, a minőségében, tartósságában sem látok különbséget, tehát nekem ez is tökéletes, és sokkal tovább elég. Természetes végeredmény érhető el vele, nagyon megszerettem. Kevés smink van, amivel már nem kísérletezgetnék tovább, de ez pont egy örök must have lett.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

giny96

2017. május 15.

Régóta szemöldökporral töltöttem fel a szemöldököm, aztán gondoltam egyet, és megvettem, kíváncsi voltam milyen szemöldökceruzával dolgozni. Eleinte imádtam, gyors volt és egyszerű, viszont rájöttem hogy a porral szebb és természetesebb hatást tudok elérni, így ma már csak akkor használom ha tényleg nagyon-nagyon sietnem kell és nincs sok időm a szemöldökömre. Ennek ellenére szeretem ezt a terméket.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

b0rzi

2017. május 14.

Up: újonnan megint visszatértem a csak nyx-es eyebrow mascara használatára, az intenzívebb szemöldököt is azzal oldom meg, és az a tapasztalatom, hogy amikor ezt a szemceruzát használtam, bármennyire is óvatosan töröltem le, mindig kihullott 2-3 szál/oldal. A nyx-essel dörzsölhetem is, nem bánja. Úgy látom a catrice szemöldökformázó cuccai felé többet nem kacsingatok. :D

A legsötétebb árnyalatot birtoklom már vagy egy hete, és ma jöttem rá, hogy lesz nekem a legjobb. :D
Alapjáraton véve dús és sötét szemöldököm van, de azért csak összeszedettebnek nézek ki, ha kezdek vele valamit.
Eleinte próbáltam minél inkább definiálni vele a szemöldököm, nem csak kitölteni, és hát annyira nem tetszett a végeredmény (úgy néztem ki mint valami disney villain), meg definiálásra nem is annyira jó, úgy nem annyira tartós nekem, meg hát annyira ügyes se voltam hozzá.
Viszont kitöltögetni lágyan és a farkincát kicsit megerősíteni (tényleg csak kicsit), szuper! Szebb a szemöldököm, mégsem tűnik olyan megmesterkéltnek (és így kevesebbet is kell hegyezni :D).
Nagyon tartós (ha csak kitöltésre használod), nem mászkál el és lemosásig tartja a színt.
Remélem ettől nem fog hullani a szemöldököm, mert az eyebrow fillertől hullott. :( Ha meg igen, úgyis jövök vissza durcizni. :D

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Lilla90

2017. május 10.

Tökéletes! Nagyon tetszik, végre egy szemöldökceurza amivel egészen természetes hatást lehet elérni és nem ordít kilométerekről hogy ki van húzva a szemöldököm. Könnyen siklik használat közben, szép színe van tetszik a végén levő spirál kefe pont annyira lehet vele eldolgozni a festéket amennyire kell. Ami nekem nagyon fontos, hogy tartós is, bár gyakran kell hegyezgetni de 800Ft-ért egy elég nagy szemöldökceruzát kapunk kézhez.

Lilla90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Betty05

2017. május 9.

Őszintén elégedett vagyok ezzel a termékkel, végre egy szín ami természetes és nem furán vöröses tónusú. Sok szemöldök ceruzást használtam már, és sehogy nem passzolt. Én a 030 Brow-n-eyed Peas használom tökélesen megy a hajam színéhez, és a bőröm tónusához, nem üvölt h mű színű és olyan nem olyan oda illő lenne.Szép,krémes a textúrája nagyon szeretem!!!

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

marlu

2017. május 6.

Sokáig túl vékonyra szedtem a szemöldökömet, így mikor elkezdtem visszanöveszteni sajnos maradtak hiányzó részek. Ezeknek a részeknek a feltöltésére használom ezt a szemöldök ceruzát. A 020 - Date With Ash-ton árnyalatot használom, régebben próbáltam más márkákat is, de sehol sem találtam olyan árnyalatot, ami jól állt volna. Könnyű használni, nagyon praktikus a ceruza végén a kefe. Nagyon jó kis termék, természetes hatást lehet elérni vele. Napközben nem maszatolódik, pedig szoktam a szemöldökömet tapizni, igazgatni. Bár lehet, hogy azért is olyan tartós, mert szemöldökzselével fixálom.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Fezs

Korcsoport: < 18
2017. május 6.

Eléggé dús szemöldökeim vannak, így sokáig nem is használtam rá semmit. De azért vannak kicsi hiányzó részek itt-ott, ezért megvettem őt. Már lassan több, mint féléve használom és nagyon jó! Természetes a hatása és sokkal szebbek a szemöldökeim, mint amikor semmit se kezdtem velük.

Fezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 6.

Lalcsicsi

Korcsoport: < 18
2017. május 6.

Sok minden kentem már a szemöldökeimre, de ez vált be a legjobban. Tartós, jól bírja a gyűrődést, egy izzadással teli edzés után is a helyén van a cucc! :) Sokáig elég, teljes mértékben megéri az árát, csak ajánlani tudom.

Lalcsicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate