KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Ár: 500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően

kdorci

2018. január 15.

IMÁDOM!
Csak ezt veszem újra, nem is hajlok arra, hogy mást is kipróbáljak. Tökéletesen lehet hegyezni is, nekem sosem történt olyan, hogy beletört volna a hegye vaagy, nem tudtam volna szép egyenletesen kihegyezni. Csak ajánlani tudom!

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

IMÁDOM!

Nikolaj

2018. január 6.

A 020-as Date with Ash-ton árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Egyszerűen imádom, egy szürkés-barna, halvány, világos tökéletes hideg árnyalatról van szó. Lerobbanthatatlan, borzasztóan tartós. A végén lévő kis kefe nagyon hasznos. Minőségi az egész termék. Csak dicsérni tudom, szerelem.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

szdorci12

2018. január 3.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb szemöldökceruza. Vettem többfélét, más márkából de vagy nem váltak meg vagy túl drágának találtam ehhez képest. Az áron kívüli másik előnye a végén található kefe. Az általam használt egyéb szemöldökceruzákon vagy egyáltalán nem vagy nagyon durva sörtéjű kefe volt a kupakon vagy a ceruza végén. Nekem nagyon bevált, a legvilágosabb árnyalatot használom, mert a sötétebb az én hajamhoz és bőrömhöz kissé túl vöröses tónusú, de ezzel a világossal meg vagyok elégedve.

szdorci12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

vmolnar

2018. január 1.

Szuper termék! Ha elfogy, mindenképpen újra veszem.Könnyen használható és természetes a végeredmény. Árban is szuper!

vmolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

DorothySoldier

2017. december 31.

Kb. 2x vettem eddig újra, nekem ez vállt be eddig a legjobban, könnyű vele dolgozni, a végeredmény mindig kiváló, remekül illik a hajam színéhez is.

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Timitoth13

2017. december 17.

Tartós ,könnyű vele dolgozni. Nagyon szeretem.

Timitoth13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Tartós ,könnyű vele dolgozni. Nagyon szeretem.

molnarlili

2017. december 16.

sokkal jobb mint az essence,nagyon szeretem

molnarlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

sokkal jobb mint az essence,nagyon szeretem

tinyblackpaw

2017. december 13.

A 040 Don't Let Me Brow'n árnyalatot vettem meg mivel szokásos módon ki voltak fosztva a Catrice polcok és a többi színnek nyoma sem volt. Kézfejen úgy tűnt, hogy passzol a szemöldököm árnyalatához. Kicsivel ugyan sötétebb de ez annyira nem is baj, legalább jobban ki tudom emelni vele :) Nagyon szépen lehet dolgozni vele, könnyen hegyezhető, nem kell kínszenvedés árán újrahegyezni, szép hamvas árnyalat, kellően pigmentált, viszonylag tartós, nem kenődik. Mindent tud amit egy szemöldökceruzának tudnia kell és meglehetősen jó árban van.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

0bikbik0

2017. december 13.

Használható kis ceruza, korrekt áron.

Kellően krémes, nem nyúzza bőrt, pigmentált, a világos szín (010) tartós is.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Használható kis ceruza, korrekt áron.

Kellően krémes, nem nyúzza bőrt, pigmentált, a világos szín (010) tartós is.

dorikacska

Korcsoport: < 18
2017. december 3.

Kb. fél éve ezt a terméket használom, vagy a 030-as vagy 040-es árnyalatot választok, attól függően mennyire szeretném hangsúlyosra. Mindkét árnyalat nagyon bevált, pigmentált, tartós. A kefe a végén nagyon praktikus. Nagyon szeretem ezt a terméket, már a harmadikat használom. Mindenképp újravevős ajánlom.

dorikacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate