KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Krémmánia Kedvencek a -től
BLius

2017. március 27.

Nagyon tetszik,csak nem vagyok valami jó rajzolásba,ugyhogy még gyakorolnom kell,de árához képest szuper!

BLius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

viktoriass

2017. március 26.

Tavalyelőtt a tesóm félrevezetett, a szemöldök spirál helyett sajnos úgy esett, hogy ezt vettem meg neki, és mivel neki nem kellett rám maradt. Sokáig csak nézegettem, nem igazán használtam akkor még szemöldökformázókat, úgyhogy ez volt az első. Mivel már van viszonyítási alapom bátran merem állítani, hogy ez volt a top. Ugyanis ez nem volt olyan erős, annyira fogta be a bőrömet, amennyire kellett, és egész nap fennmaradt érintetlenül! (Reggel 5-től este 8-ig) Aztán később a szemöldökspirállal együtt használtam, na az meg valami álom volt. Tökéletes lett a szemöldököm formája, és nálam ez nagyon sokat számít. Most akarok még egyre beruházni, mert nemrég fogyott el, szóval nagyon tartós, sokáig elég, és ár-érték arányban szerintem ez teljesen korrekt. :)

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Sara12

2017. március 21.

Nagyon szuper termék! Könnyű használni és nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Csak végighúzom a szemöldökömön párszor és már ennyivel is sokat javít a megjelenésemen.
Mindig megdicsérik a sminkemet, ha ezt használom. :)

Sara12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Mindig megdicsérik a sminkemet, ha ezt használom. :)

Kate24

Korcsoport: < 18
2017. március 20.

Elég jó termék, de nem valami nagy hűhó, lehetne krémesebb is picit de +csillag a kis keféért a végén.

Kate24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 20.

mautika

2017. március 14.

Árkategóriájában verhetetlen, tökéletesen kilehet vele tölteni a hiányzó részeket. A porral együtt vettem meg, de igazából ez önmagában is elég lett volna.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

dustyrose

2017. március 9.

Rajtam kenődik és kopik - semmi nem néz ki olyan rosszul, mint amikor a fél szemöldököm átcsúszik a halántékomra - nagyon örültem volna ha ennyiért találok egy jó szemöldökceruzát, sajnos ez nem az igazi.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

csokipitypang

2017. március 7.

A szőkéknek valót használtam korábban, szépen lehet vele dolgozni. Külön piros pont a ceruza végén lévő spirálkeféért.

csokipitypang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

veronika91

2017. március 4.

nagyon szeretem, konnyu vele dolgozni ,szine is megfelelo- 5 pont

veronika91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

nagyon szeretem, konnyu vele dolgozni ,szine is megfelelo- 5 pont

boczagica

2017. március 1.

2.napja használom. A korábbi cerkámmal is elégedett voltam, de tetszett hogy ezen van valódi, használható spirál kefe. Maga a hegy vékonyabb mint a tobbi ceruzáé, ezért tokéletes az -ál- szőrszál megrajzolására. A színen vaciláltam, mert egészen sotét a szemoldokom, de a hajam kozépszőke. A két sotétebb árnyalat kozott nem nagy volt a külonbség. Szép természetes lett a végeredmény. Kíváncsi leszek mennyi ideig lesz elég.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 1.

giny96

2017. február 25.

Régóta szemöldökporral töltöttem fel a szemöldököm, aztán gondoltam egyet, és megvettem, kíváncsi voltam milyen szemöldökceruzával dolgozni. Eleinte imádtam, gyors volt és egyszerű, viszont rájöttem hogy a porral szebb és természetesebb hatást tudok elérni, így ma már csak akkor használom ha tényleg nagyon-nagyon sietnem kell és nincs sok időm a szemöldökömre. Ennek ellenére szeretem ezt a terméket.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate