KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

lagreta

2018. október 7.

Jó kis ceruza, nekem nem kenődött és sokáig ki is tartott, a keféjével pedig jól ki lehet fésülni a szálakat. Talán csak annyi, hogy szerintem a hegye egy leheletnyit kemény.

lagreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

széva

2018. szeptember 30.

Nagyon kevés van benne ennyi pénzért nekem egy hónapig sem tartott,pedig port is használok. egyébként jó kis cerka.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

leszter19

2018. szeptember 30.

Sok szemöldökceruzát nem használtam még, de egy ideje ezt használom. Szeretem, de viszont könnyen elkenődik ha belenyúlok.

leszter19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

szakalyreka

2018. szeptember 16.

Sokáig ezt a ceruzát használtam, mert krémes és egész könnyű dolgozni vele. Estig fent marad bár ha hozzá érek egy olyan helyen ahol nincs/nagyon kevés a szemöldököm ott hajlamos le jönni. És annyi hátránya van, hogy nem vízálló emiatt könnyebben elkenődik. Én összességében nagyon szeretem de beszereztem az ABH dipbrow pomadet ami nyilván leváltotta, de egy nagyon jó termék a drogériákban.

szakalyreka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lexyweaver

2018. szeptember 9.

Ez a szemöldökceruza + ABH Brow Powder Duo + NYX Control Freak = tökéletes szemöldök
Imádom ezt a szemöldökceruzát, már legalább 5 hónapja folyamatosan használom és még mindig van belőle kb. fél hónapra elegendő.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

HNReni

2018. szeptember 7.

A 35ös árnyalatú van meg belőle. Ez a legideálisabb sötétbarna hajhoz, nagyon sötét barna már majdnem fekete szemöldökhöz. Könnyű használni, nem maszatolódik, kenődik felvitel közben, de egy kicsit jobban rá kell nyomni. Egy kicsit keményebb, mint amiket eddig használtam. Jól pigmentált, tartós, nem mászik el nap végére. Nagyon elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

030-as színben van meg,ami nagyon telitalálat volt számomra. Gyönyörű hamvas barna,egyáltalán nem vöröses beütésű,ahogyan sok másik ceruza. Szemöldöktetoválásom van,azonban már picit kezd megkopni,ezért ceruzával szoktam javítani rajta. Nagyon tartós,a nap végéig fent marad,én a szokásos púderemmel szoktam azért fixálni,így bombabiztos! :)

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Lylien

2018. szeptember 1.

2016. április 7.
Szintén Essence szemöldökceruzáról váltottam erre, sőt, párhuzamosan is használtam a kettőt. Az Essence-hez képest egy kicsit keményebb (de nem túl kemény) a hegye, ami pont arra jó, hogy ne kelljen állandóan hegyezni, mégis szépen lehet vele dolgozni, ráadásul sokáig elég (Catrice 1,6 g, Essence 1 g).
Szép a színe, nem kenődik el nap végére sem, abszolút természetes hatást lehet vele elérni. A kefe praktikusabb, mint a hagyományos "fésűszerűség" a szemöldökceruzáknál. Tökéletes.
Amit nagyon-nagyon sajnálok, hogy a 050 Charlie Brow'n Is Black In Town árnyalat megszűnt, így most másikat kell választanom...
Lehetne bővíteni a színválasztékot, de azért megkapja az öt csillagot.

UPDATE 2018. szeptember 1.
És a kérésem meghallgatásra talált! Megjelent egy új sötét árnyalat 035 Brown Eye Crown néven. A Charlie Brownhoz képest icipicit világosabb, de így is tökéletesen pótolja. Eddig is csúcstartó volt nálam ez a ceruza, de most újra beleszerettem, mert a régi minőség mellett az új szín is szuper lett.
(Természetesen a korábban leírtak máig érvényesek: szép, tartós, praktikus, nem drága.) Kis turpisság, hogy a mennyiségen csökkentettek: már nem 1,6 g, hanem 1,4 g.

Lylien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

2016. április 7.
Lehetne bővíteni a színválasztékot, de azért megkapja az öt csillagot.

UPDATE 2018. szeptember 1.

keserutimi

2018. augusztus 20.

Életem első szemöldökceruzája volt. Többször megvettem ezt a terméket Date with Ash-ton árnyalatban. Jól passzolt a szemöldököm színéhez. Bár úgy vettem észre, ha neon fényben voltam, inkább zöldes sárga színe volt az arcomom, de természetes fényben ez nem látszott, és nagyon szép volt. Nem egy puha állagú ceruza. Ha ki van hegyezve, könnyen lehet vele dolgozni, ha viszont tompul, akkor már nehezebb, és simán kitéphet pár szemöldökszálat, ha erősebben nyomjuk. A tartóssága nekem nem volt az igazi, nap végéig nem nagyon bírta ki. Viszont a termék sokáig elég volt, több mint egy évig használtam, mire újat kellett venni.
Ár-érték arányban tényleg jó, aki ismerkedik a szemöldökformázással, annak bátran ajánlom első termékként.

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lena2003

2018. augusztus 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel már 5-ödjére veszem újra. Nekem a 004-es arnyalat van meg

Lena2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate