KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Ár: 500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

meowlya

2017. július 15.

A hézagok kitöltésére és egy kis ív alakításra tökéletes. :) A keféje praktikus, a ceruza megfelelő állagú és színű.

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Brigike1994

2017. július 12.

Szeretem . Sokkal jobb mint az essence :D A kis kefe is nagyon praktikus :) önmagában is használom.

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

SziNo

2017. július 12.

Önmagában vagy szemöldökporral együtt használom. Az eddig használt szemöldökceruzák közül a legjobb. Simán kibír egy évet, de Glamour napokon mindig veszek utánpótlást, mert olyankor még a hülyének is megéri megvenni :D A színe (030-as árnyalat), ár-érték aránya tökéletes. 5*! :) A végén lévő kepe miatt pedig extrán praktikus!!

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Ezt illetve szemöldök port szoktam használni és teljesen elégedett vagyok vele. Önmagában annyira nem vett meg de porral tényleg szép végeredményt ad. Kihegyezve könnyű vele bánni és a kefe a végén megkönnyíti az ember dolgát. Tartós és megéri az árát!

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Brandori

2017. július 4.

Szőke hajam van ezert elég nehéz szemöldök formazot/ceruzát találnom ami nem sotetiti tul a szomoldokomet, de ez a ceruza remek választás volt egy baj van vele, hogy gyorsan fogy :/

Brandori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

gogtina

2017. június 27.

Tökéletes szín, állag és kiszerelés. A szemöldökfésű az egyik legjobb. Elég krémes, így könnyen lehet vele dolgozni és elég tartós is.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

adri12320

2017. június 27.

nekem a 040 àrnyalat van meg és imàdom nagyon jó színe van illik a hajamhoz ,nagyon tartos is főleg ha lefixàlom utàna,a végével jól el lehet dolgozni a terméket vagy előtte eligazitani a szemöldököm ,àrban is megéri :)

adri12320
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

molnarviki1209

2017. június 26.

Nagyon jó kis ceruza! Sajnos nem egyformák a szemöldökeim,ezért olyan ceruzát kerestem, amivel szépen meg tudom rajzolni. Természetes hatást kelt,ha rajzolás után picit elmaszatolom a keféjével. Kiegészítésképpen használom mellé az ápoló szettjét is,és gyönyörű szemöldököt varázsolok percek alatt. Nekem nagyon bevált,biztosan újra veszem! Ajánlom,5*

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

vfruzsina

2017. június 24.

Nekem bevált, elég régóta megvan és még mindig elég nagy a ceruza, bár igazán jól csak akkor működik, ha ki van hegyezve. Nap végén is még ugyanúgy tart.

vfruzsina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

gittus0924

2017. június 21.

Nagyon szép szemöldököt lehet vele kreálni, a kis kefével pedig természetesebbé válik a hatás. A 020 date with ash-ton árnyalatot használom, jól illeszkedik a hajam színéhez és nincsen aranyos/vöröses beütése. Nem "tűnik el" a nap végére sem, ráadásul sokáig elég. Szuper termék, imádom :)

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate