KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Vivienn05

2018. augusztus 14.

Könnyű vele dolgozni, kicsit sűrűn kell hegyezni ezért elég gyorsan fogy. Ettől függetlenül, a kedvenc szemöldökceruzám, csak ezt használom már egy teljes éve. Nagyon elégedett vagyok vele.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Melushka

2018. augusztus 12.

Ár/érték arányban is megállja a helyét.Nagyon szuper,újravevős.

Melushka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Ár/érték arányban is megállja a helyét.Nagyon szuper,újravevős.

szsophia

2018. augusztus 9.

Nagyon szeretem, természetes hatású és tartós. Egész sokáig elég (pedig szinte minden nap használom). Én átlátszó szemöldökzselével szoktam fixálni, hogy a szín és forma is még tartósabb maradjon.

szsophia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Nagyon jó termék, a Date with ASHton árnyalat a szívem egyik csücske (tartós, nem vöröses, olcsó)...lenne, ha nem csak szökőévente találnék egyet valahol...nah jó, még így is a szívem csücske! <3

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Borsoci22

2018. augusztus 7.

A 020-as árnyalatban van meg. Tökéletesen passzol a szőkés barna hajszínemhez.
Tartós, pigmentált.
Picit talán gyorsan fogy, sűrűn kell faragni, de mindenképpen újra veszem.

Borsoci22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A 020-as árnyalatban van meg. Tökéletesen passzol a szőkés barna hajszínemhez.
Tartós, pigmentált.
Picit talán gyorsan fogy, sűrűn kell faragni, de mindenképpen újra veszem.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Pár nappal ezelőtt vettem, azóta folyamatosan ezt használom. Bevált, tartós, pigmentált, színe nem változik órák után sem. Újra vevős.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

mangi21

2018. július 26.

Könnyű vele dolgozni, tartós.

mangi21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Könnyű vele dolgozni, tartós.

Pinky

2018. július 26.

Nem vörösses, tartós, könnyű vele dolgozni.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Nem vörösses, tartós, könnyű vele dolgozni.

Mtina92

2018. július 25.

A drágább versenytársaihoz képest (Mac, MaxFactor, L'oreal, Artdeco - amiket próbáltam) ár-érték arányban nekem ez vált be leginkább. A legvilágosabb árnyalatot használom, aminek szép hűvös tónusa van, így nem mutat vörösesnek a világos bőrömön. Tartósságában természetesen annyira nem tartós, mint egy szemöldök zselé, de a maga nemében szuper szerintem, főleg ha még Catrice átlátszó szemöldökformázó zselével kombinálom, a nap végén is tökéletes rajtam! :) Többször újravettem már és újra is fogom.

Mtina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Stephanieee

2018. július 25.

kedvenc szemöldök ceruzám, szépen fog, tartós, jobb, mint az agyon hypeolt essence szemöldökceruza.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate