KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Catrice Szemöldökceruza 020 Date With Ash-ton
Ár: 500 Ft , Eladó: ylexe
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budaörs, hétköznap Bp. Mester utca is, fizetés: megbeszéljük

de Jonge Noémi

2018. április 14.

Szerettem de már jó ideje nem tudom újra venni hiszen sehol se találok a szemöldökömnek megfelelő szinüt. :/

de Jonge Noémi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

pattelin

2018. április 13.

Nagyon jó kis ceruza! Könnyen lehet vele dolgozni még a kevésbé hozzáértőknek is (pl. én). A színe egy ici-picit lehetne világosabb, de nem vészes. Én a szemceruzával is akkor tudok jól dolgozni, ha egy picit tompább a vége, nem olyan tűhegyes. Ezzel is így vagyok! Ezért nem hegyezgetem olyan gyakran, ezért nálam sokáig kitart majd!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

birolaura

2018. április 9.

Évek óta az alapsminkem része :) Sose cserélném le másra, annyira imádom. Sokan kérdezik, mitől ennyire szép és mesteri, ez a titok ;) Könnyű vele dolgozni, nekem még zsíros bőrön, 40 fokban nyáron is simán tartott. A sötétebb szín tökéletes a szőke hajszínemhez is. Minden nap használom, így hamar kopik.

birolaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Africa

2018. április 9.

Jó színe van, könnyű vele dolgozni, de nekem nagyon kopik.

Africa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Jó színe van, könnyű vele dolgozni, de nekem nagyon kopik.

mliptak

2018. április 6.

Nem tudtam vele szépen dolgozni és a színe sem igazán passzolt, de a legrosszabb, hogy hullott tőle a szemöldököm. Sajnos egy nagy nem nekem ez a termék.

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

lovemyplants

2018. április 6.

Nagyon nagyon szeretem! Használom a másik agyonhypeolt szemöldökceruzát is...az is jó minőségű,de ez színben sokkal természetesebb szerintem. Könnyű vele dolgozni,jó az állaga, nem túl kemény,nem túl puha...tartósan ott marad a szemöldökön...nekem egész nap ott díszeleg. :D Árban is jó szerintem...főleg ahhoz képest,hogy milyen jó minőségű.

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

carterina

2018. április 3.

tökéletesen passzol a színe, tartós, szemöldökceruzához képest viszonylag könnyen „eldolgozható“, alkalmazni tudom a másik végén lévő fésűt is (pl az Essence-s, seprűre hajazó formázója nekem használhatatlan) és sokáig elég. mi kell még?

carterina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Hétköznapokra mindig ezt használom, a színe tökéletes, könnyen felvihető. Megéri az árát.

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

nicorosie

2018. április 2.

Párhuzamosan használom a szemöldökzselével, attól függ, hogy éppen mennyire erős hatást akarok elérni. -1 csillag mert kicsit világosabb, mint az én szemöldököm

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

rebekafarkas

2018. március 29.

Hihetetlen hogy végre találtam egy szemöldökceruzát aminek pont illik a színe a szmöldökömhöz! Eddig akármelyiket próbáltam mindig túl meleg volt az árnyalata :( de ez tökéletes, és nagyon tartós! :)

rebekafarkas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate