KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Parapluie

Korcsoport: < 18
2017. január 20.

Date with Ashton. Az eddig használt három szemöldöktermékem közül ennél sikerült a legjobb színt megtalálni, a sok kitöltéstől sem lett természetellenes a hatás. Jó krémes, de a nap végén is a helyén volt. A végén lévő kefe pedig jobban bejön, mint az Essence-féle kis fésű

Parapluie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 20.

viirag

2017. január 18.

Lassan egy éve használom, és imádom. Könnyű vele dolgozni, természetes színe van. Csak ajánlani tudom:)

viirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

kecskesszuszu17

2017. január 17.

Sokáig porral töltöttem fel a szemöldökömet, de időspórolás miatt úgy döntöttem keresek egy jó szemöldök ceruzát. Az itteni vélemények miatt döntöttem a Catrice mellett (azóta pedig imádom a márkát is). Nagyon jól használható, krémes, de nem túlzottam, mostanra mindhárom színt beszereztem, mindegyik nagyszerű, tartós kis darabok, több hónapja a neszesszeremben hordozom őket, de semmi bajuk. A kis fésű a végén nagyon hasznos, könnyen lehet vele elmosni az éles vonalakat.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

kisritus

2017. január 17.

Korábban mindig barna szemceruzát használtam a szemöldökömre, pár hónapja váltottam erre, mondván, itt az ideje "profibban" csinálni, ha már van kifejezetten erre való termék, akkor hajrá.
Nem bántam meg, nagyon szeretem. Jó az állaga, nem túl kemény, nem túl puha, jó a színe is, nem törik, nem kell naponta hegyezni, szóval nekem bevált.
A kis kefe a másik végén meg azért tetszik, mert én a ceruza után szoktam átmenni vele a szemöldökömön, és így kicsit elegyengeti a színt is, sokkal természetesebb hatást keltve.
Az egyetlen negatívum, ami viszont iszonyú zavaró, hogy kb. második használat óta a kefének a kupakja lejár, leesik, mintha három számmal nagyobb lenne. Lehet, hogy másnak nem jelentkezik ez a probléma, újra fogom venni, akkor meglátjuk, hogy egyedi eset volt-e, mindenesetre elég bosszantó.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

nore

2017. január 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Könnyű vele dolgozni, a hatása nagyon természetes. Jól bevált, évek óta használom.

nore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

ssyakaky

2017. január 16.

a don't let me brown arnyalatot hasznalom mar lassan két éve, rengetegszer ujra vettem mar. jó állagú, természetes színű ceruza, konnyen lehet vele dolgozni, a végén talalhato kefe segit a termeszetes hatás elérésében. a catrice szemoldokzselevel fixalva egesz nap a helyen marad.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Polgarz

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Véleményem szerint, egyik legjobb szemöldökformázó. Mióta erre rátaláltam, nem is nagyon kísérleteztem mással. Világosbarna hajamhoz tökéletesen passzol, a keféjével remekül lehet világosítani rajta. Úgy, hogy minden nap megrajzolom az egész szemöldökömet is egész sokáig elég, kibírja nap végéig valamilyen szinten még vízálló is.
Negatívum: Amikor már a vége felé járok a ceruzának szinte használhatatlan, teljes más, sötétebb színen fog, ennek ellenére megtartja az 5 csillagot nálam.

Polgarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

Bonjourbeauty

2017. január 15.

A legjobb ceruza véleményem szerint. Nagyon jó hogy van kefe a végén. Nekem nagyon sokáig elég ,természetes és drámaibb eredményt is lehet el lehet vele érni. Nagyon gyorsan megvan vele a szemöldökformázás ami egész nap tartós is. Szupi :)

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

mnodulus

2017. január 13.

Minden tekintetben megfelelő, könnyű használni, jó az állaga, megfelelő színű és még nem is drága.

mnodulus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

dorka1995

2017. január 11.

Nagyon szeretem ezt a szemoldok ceruzat! Színben is tokeletesen passzol, konnyu vele dolgozni, a vegeredmeny pedig természetesen hat! Allagaval is meg vagyok elegedve, megy az 5* :)

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate