KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: Rix
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan
Ár: 500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bbetty

2017. szeptember 13.

Szeretem es a mindennapokban hasznalom, ha nem akarom nagyon kihuzni, csak kis korrigalas, ugy egesz tartos, de az en szemoldokom formaja nem az igazi szoval ha azt is korrigalni akarom kell hozza mas is mert hamar lekopik. Amugy szeretem, olcso, konnyu hasznalni, az arahoz kepest korrekt termek.

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

zsemii

2017. szeptember 9.

Nagy kedvenc nálam! Szeretem váltogatni a szemöldök termékeimet, de mindig visszatérek hozzá, mert messze az egyik legjobb ceruza. Tartós és a színe is tökéletes.

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

kisizé

2017. szeptember 3.

Elég jó természetes hatást lehet vele elérni és könnyű használni :) ez az első szemöldökceruzám, de meg vagyok vele elégedve, az egyetlen hibája (nálam), hogy nem túl tartós, pár óra alatt már elkezd lekopni és ugyan a meglévő szemöldök szőröknek továbbra is szép színe marad, de ahol hiányos és a ceruza pótolná, ott sajnos teljesen eltűnik. csak emiatt -1*

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Enci18

2017. augusztus 26.

Egy barátnőm adta kölcsön egyszer hogy kipróbáljam és bevált! Azóta már én is vettem.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Blackxentric

2017. augusztus 22.

Szerencsére sikerült eltalálnom a színt. Három színben kapható, amelyek nagyon hasonlítanak egymásra, ez nagyon nagy hátránya, szőkéknek, sötét hajúaknak vagy vöröseknek nincs megfelelő szín köztük. Amúgy tartós, olcsó és sokáig elég lesz. Nekem tökéletes, de a színválasztékra ráférne a bővítés.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Buttercupcosplay

2017. augusztus 22.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, tetszik az állaga és a kis kefe a végén, de nekem kicsit túl vöröses, az én szemöldökömhöz hidegebb szín passzolna. Álttalában tartós, de egy hosszú nap végére nekem eléggé megkopik.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

sarahL

2017. augusztus 20.

Nyárra kerestem alternatívát a kallos szemöldök tus helyett, ami a nagy melegben zöldes színre vált az izzadságtól, így ilyenkor használhatatlan... viszont úgy érzem ez a ceruza most már marad ősszel/télen is! Nagyon jó az állaga és sokkal tartósabb, mint az essence hasonló cerkája, amivel nem is sokat kísérleteztem.. újravevős! :)

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Szeretem, nagyon könnyű használni és szép, természetes az eredmény :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Szeretem, nagyon könnyű használni és szép, természetes az eredmény :)

Anheszenamon

2017. augusztus 12.

Imádom ezt a ceruzát. Jó a színe, az állaga, könnyű vele természetes szemöldököt rajzolni. Már újra is vásároltam, mert az ára is szuper.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Yeticica

2017. augusztus 12.

A legvilágosabb barna árnyalatot választottam a világos szemöldökömhöz és nagyon jól passzol, azt hiszem a Catrice nagyon eltalálta ezeket a hideg árnyalatokat (nekem egérszürke a szemöldököm és az eredeti hajszínem is). Tartós is, a kefe is jó.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate