Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
mumini

2019. február 13.

Nem véletlenül örvend ekkora népszerűségnek, hiszen tartós, szépen lehet vele rajzolni, a fésűs vége praktikus és hasznos, a színek között pedig hála égnek nem narancsos, rezes árnyalatok vannak, hanem hidegebbek.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

zsani1234

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Imadom! Ez az elso szemoldokceruzam, es mas fajtat egyelore nem is szeretnek kiprobalni. A 035-os arnyalatban vettem meg, tokeletesem passzol a szemoldokom szinehez. Szep, termeszetes hatast lehet vele elerni, es sokaig is eleg (kb november ota minden nap hasznalom, es kevesebb mint a fele fogyott el). Ar-ertek aranyban nagyon megeri, mindenkepp ujraveveszem majd.

zsani1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

nikyptk

2019. január 28.

Már megtippelni sem tudom hányszor vettem újra. Néha elcsábulok más szemöldökformázók felé, de mindig visszatérek. Nekem tartós, megfelelő a színe, egyszerű vele dolgozni, szeretem a kefét a végén. Hátránya, hogy nagyon gyenge a ragasztás a kefés résznél és 1 hét múlva csakúgy gondol egyet és leesik. Engem ez zavar, mint ahogy az is, hogy nálam nagyon gyorsan fogy.

nikyptk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kinguska09

2019. január 27.

Nagyon jo kis szemoldokceruza!

Sotet barnat hasznalok belole es pont illik a szemoldokom szinehez
Termeszetes hatast kelt szepen fel lehet vinni nem kell erosen ranyomni h latszodjon szerintem TARTOS es nekem sokaig eleg pedig naponta hasznalom * ar ertek aranyba olcso konnyen elerheto termek :)

Kinguska09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nagyon jo kis szemoldokceruza!

Sotet barnat hasznalok belole es pont illik a szemoldokom szinehez

Klau16

2019. január 24.

Imádom. Van hozzá kefe, ami egy hatalmas plusz pont számomra. Jók a színek, és természetes eredményt lehet vele elérni :)

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Eszter0806

2019. január 20.

Nagyon szeretem. Egy ideje már nem használtam mást. Tartós és ár-érték arányban az egyik legjobb.

Eszter0806
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Hene

2019. január 19.

Kar, h ennyire hamar fogy! Amugy tokeletes a szine!

Hene
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Kar, h ennyire hamar fogy! Amugy tokeletes a szine!

BetterLori

2019. január 2.

elég jó, tartós, és megtaláltam a jó árnyalatot is, viszont nagyon hamar elfogyott

BetterLori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

mar

2018. december 30.

Mostanában sokféle szemöldökszínező terméket próbálgattam, de még mindig ez a kedvencem. Nagy gond nincs a szemöldökömmel, csak itt-ott kell egy kicsit kitölteni/megerősíteni. Nem szeretem, ha élesen látszik a széle, és az én gyakorlatlan kezemmel még mindig ezzel tudok a legtermészetesebb hatást elérni. Az árnyalata is jól passzol hozzám (040), ilyen árért szerintem tökéletes.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Amanda08

Korcsoport: < 18
2018. december 22.

Nagyon jó termék. Tökéletes az árnyalata 035 Brown Eye Crown. Tartós és jó, hogy van rajta kefe, mert könnyű vele dolgozni, de nekem már majdnem hogy leesik. Ez kicsit kellemetlen, de nem számít.

Amanda08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate