KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2017. április 10.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogóvá varázsolja az ajkakat, az erősen pigmentált, gazdag árnyalataival. A finom és krémes textúrájának köszönhetően órákon át tartó fedést biztosít a tökéletes megjelenésért.

A Catrice rúzsok legnépszerűbb árnyalatai

Ár: 500 ft , Eladó: dorotheee93
Állapot: Max. kétszer használtam, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Kaposváron személyesen, vagy postai úton átutalással
Ár: 500 , Eladó: indingo
Állapot: kb. 2x használt, Helyszín: Sóskút, fizetés: utalás, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hejamkoa

2017. június 4.

Nekem a Pinkerbell (140) árnyalat van meg, őrületesen izgalmas színe van, nagyon pink, de nem a kihúzó színű. Hirtelen felindulásból vettem meg, de nagyon jól tettem. Nagyon jó állaga van, igaz, vigyázni kell vele, mert azért kenődik (mint minden rúzs/szájfény, ami nem matt), de nem folyik le a számról. Ha nem eszem-iszom, vagy csak ügyesen, órákig fent marad. Nem kopik, inkább beszívódik, és puha marad utána a szám. Remélem nem vonják be, mert ha elfogy, tuti újra beszerzem. A többi színe is nagyon szép, és ennyi pénzért teljesen megéri, még többet is adnék érte. :)

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Rami98

2017. május 23.

Sosem használtam rúzst, mert szeretem az ajkaim természetes színét, de annyira csodálatos színei vannak ennek a terméknek, hogy beleszerettem a Rossmannban megpillantva. :) Nem ragad, tökéletes az állaga, imádom.

Rami98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 20.

210 Picadilly Circus: elegáns, kifinomult színével egy jó kis rúzs, és az ára ezen csak emel.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 20.

BettinaPinter

2017. április 22.

420-as plum árnyalatúba beleszerettem,amint megláttam. Gyönyörű felkenve is,viszont nagyon folyós, ceruza nélkül azonnal elkenődik sajnos, még az àllamra is került belőle pár óra után. Ezzel még mind meg is barátkoztam volna,ha másnap nem kellett volna a sürgősségire mennem. Iszonyúan bedagadt a szám, később terjedni kezdett az arcomra is,durva allergiás reakciót váltott ki a BHA tartalma miatt. Hetekig tartott mire teljesen rendbe jöttek az ajkaim. Aki hajlamos allergiára, messze kerülje el!

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

egetoerika

2017. április 10.

A csomagolás tetszett meg amikor megfogtam. Nem az a könnyű, gagyi, súlytalan műanyag. Ennek van súlya, tartása. Maga a rúzs szép, természetes színű. Rúzs primerrel aládolgozva egy egész estét is átvészel. Amit nagyon szeretek benne, hogy sokkal kevésbé szárítja a számat, mint olyan sok más rúzs.

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

TaBePa

2017. március 28.

Nagyon szuper kis rúzs, gyönyörű színekben, jól pigmentáltak. A tartóssága nem tökéletes, emiatt kap 4 csillagot, ennek ellenére több darabom is van, mert az ára is szuper, nagy a választék is.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Avely

2017. március 23.

Nagyon szépek a színei, három árnyalat van meg eddig a 310 Red my lips, 480 Red Said Black, 380 Nude Tastic. Az első kettő gyönyörű, krémes tesztúrájú, tartósságukat tekintve közepesek. A 380-as árnyalat pedig nagyon szárít és beleül a ráncaimba. Az meg csak ráadás, hogy ezzel az árnyalattal döbbentem rá, hogy a világos nude színeket felejtsem el örökre ha nem akarok úgy kinézni, mint egy homogén massza.

Avely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hencs

2017. március 23.

Két árnyalatom van ebből a rúzsból. Nem valami tartósak, viszont a színek szépek.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

katagali92

2017. február 14.

Most vettem és próbáltam ki a 010, Be Natural árnyalatot és egyszerűen imádnivaló. Kellemes illata van, lágy és szerencsére nem szárít (ami nekem nagyon fontos volt!!). Azt hiszem be kell szereznem ebből egy nagyon áhított sötét árnyalatot. :)
Update: már 3 árnyalat van meg belőle, és még mindig csodás. De azt el kell mondani, hogy ehhez KELL kontúrceruza, ahogy általában a rúzsokhoz.... Nekem evés-ivást, orrfújást, mindent kibír, ha így viszem fel. :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

TimyeK

2017. január 28.

A hey nude! volt az első árnyalat, amit annak idején beszereztem. Borzasztóan örültem annak, hogy végre egy igazán gyönyörű nude rúzsra leltem megfizethető áron (699 Forintért akciósan). Nagyon krémes, nem szárítja az ajkaimat, viszont a krémessége miatt könnyen elcsúszhat, ezt ajakkontúrral lehet kissé kontrollálni. A színek gyönyörűek, nagyon jól pigmentáltak, az illata pedig nagyon kellemes. Alapvetően közepesen tartós, de ajakkontúrral kibír rajtam fél napot. Ebben az árkategóriában szerintem minden tőle elvárhatót teljesít.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.