KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   12.000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. december 12.

Ár:   12.000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, bársonyos krém bronzosító, mely csodás napsütötte barnaságot kölcsönöz a bőrnek.

KERESEM Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Kisskalmanka
Állapot: Használt is érdekel, Helyszín: --, fizetés: --
VanillaBlossom

2018. július 28.

Ez a kis csoda a Chanel azon termékeinek egyike, amik tényleg hozzák az elvárt minőséget.
Nagyon szép a színe, tartós, könnyű vele dolgozni.
A fehérebb bőrű lányokon is csodásan mutathat, a ráadás pedig az, hogy a kreolabb hölgyek akár alapozóként is használhatják.

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon szép a színe, tartós, könnyű vele dolgozni.

Jonesy

2018. július 18.

Tökéletes! Nagyon szép a színe, nem lehet túlzásba vinni. Gyönyörűen egybeolvad a bőrrel, a legtermészetesebb hatást ezzel tudom elérni pedig már sok bronzosítót kipróbáltam. A kiszerelés bár nem tűnik annak de nagyon sokáig elég, ha egyszer majd elfogy biztosan újraveszem.

Jonesy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

panniki

2018. január 27.

nagyon természetes, a második dobozzal használom, ecsettel viszem fel. feeluniqueon vettem, most is legutóbb is.

panniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

andrea91

2018. január 23.

En is nagyon szerettem de mar sehol sem talalok!:(
Sotetebb mousse alapozoval egesz jol potolhato persze nem ugyanaz, de az ara sem.
Ha valaki eladna, irjon:)

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

En is nagyon szerettem de mar sehol sem talalok!:(
Ha valaki eladna, irjon:)

Macskapofa

2017. november 21.

Számomra a lehető legjobb krém to powder állagú bronzosító termék. Imádom a textúráját, illetve az árnyalatát is, amely inkább sárgás beütlésű, szerintem világos börűeknek is működőképes termék.

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

BettyBabu

2017. szeptember 27.

Ez kerem szepen A Termek :)Itt tenyleg lehet erezni a high end minösget :) Egyszerüen tökeletes.
Egy univerzalis szinben kaphato es igen borsos aron közel 50 euro, de egy eletre eleg :)
Több fele mod probaltam ujjammal, sminkszivaccsal, ecsettel es a legszebb hatast abszolut kabuki ecsettel lehet elerni.
Egy nagyon termeszetes nap csokolta eredmenyt lehet vele elerni. Ha valakinek tul rozsasszin alaptonusu a böre vagy nagyon kreol akkor nekik ez nem lesz a kedvencünk.
Tenyleg nincs ra szo mennyire imadom, nagyon termeszetes nem mozditja el az alaozot, akar magabna is lehet hasznalni.
Ö es egy jo ecset es kb semmi masra nincs szüksegem nyaron :)

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ö es egy jo ecset es kb semmi masra nincs szüksegem nyaron :)

Nemyt

2017. március 14.

Mivel sokan dicsérték, én is beszereztem egyet (gardrobcsere.hun általában szokott lenni, én ott vettem) és el kell ismernem ez a tökéletes bronzosító! Mivel finom, krémes állaga van ezért sokkal kevésbé feltűnő mint a poros állagú bronzosítók, ráadásul a színe is szépen illeszkedik az bőrszínemhez. Imádom!^^

Nemyt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Ciprus

2017. február 10.

CSoda ez a termék !!!! Tőkéletes Természetes a színe pedig elöször azt hittem sötét lesz egész napot kibír konturozásra is használom Univerzális Több éves adag Több évig kerestem de megérte Chanel az chanel

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

Cannes

2016. december 7.

hosszú évekig vadásztam rá otthon azt mondták hogy beszüntették de hál isten nem Hollandiában megvettem nagyon szép természetes a színe nagyon könnyű fölvinni én alapozó alá használom de volt hogy korrektor és ezt használtam egyszerűen csodálatos a végeredmény hatalmas a kiszerelés .Ha mindenap használom akor is elég szerintem hosszú évekig.CSODÁLATOS

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

tothbarbara74

2016. május 23.

Tényleg szép természetes színe van, kipróbáltam a kezemen és ecsettel úgy el lehetett oszlatni a kezemen, hogy tényleg olyan színe volt mintha lebarnult volna. Viszont nekem alapozó fölött nap végére megkopott kissé, pedig jó az alapozóm, por állagú termékekkel nincs ilyen problémám vele. Aztán egy bloggernél láttam hogy az alapozó alá viszi fel és nekem is nagyon bevált így, nem üt el annyira, tényleg csak egy szép árnyék látszik és így végre estig tart. Most hogy jön a nyár beszereztem a balm desert bronzosítóját (ami önmagában is szuper) és azt viszek fel egy leheletnyit e fölé és az alapozó fölé és nagyon szép a végeredmény és lerobbanthatatlan. Nem gondolom hogy nélkülözhetetlen termék, viszont azt hiszem nem ebben az életemben fog elfogyni, viszont ha mégis, nem biztos hogy újraveszem, de a termék jó, szóval 5*, de ha valaki csak néhány minőségi sminket szeretne, én nem ezt ajánlanám.

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.