KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

corsica

2017. február 21.

Napi szinten rengeteg papír érintkezik a kezemmel, ami borzasztóan irritálja a kezemet. Így a munkámnak köszönhetően a kézfejem durva tapintásúvá vált, kisebesedett. Eddig testápolóval kenegettem, de nem igazán éreztem, hogy ez bármit is segítene a helyzeten. Viszont ma végre a kosaramba került ez a termék. Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem -e, de persze mindig akkor volt készlethiány belőle, mikor meg akartam venni. Figyelni kell, mert rendszerint csak 1- 2 darab van elkeverve a többi fajta kézkrém között! (Legalábbis abba a Lidlbe, ahova én járok, 2-nél többet soha sem láttam, ha láttam.)
Na de rátérve a hatására. Egy kicsit zsíros, de az én kezemnek pont erre volt szüksége. Már most érzem, hogy mi nagyon jó barátok leszünk ezzel a kézkrémmel. A táskámban sem foglal túl nagy helyet, és az ára is pénztárca barát. Teljesen meg vagyok vele elégedve! Ha tényleg megviselt állapotú a kezed, akkor ezt a kézkrémet megéri kipróbálni!

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

ZiAn

2017. február 20.

Időjárás és folyékony szappan okozta bőrszárazságra tökeletes megoldásnak tűnik. Az elején picit nehezebben szívódik fel, ragadós de cserébe kárpótol az eredménye. Inkább éjszakára használom, mert reggele szépen regenerálja a kiszaradt, viseletesebb bőrt. Nekem ez inkább 4 csillag.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Hopi

2017. február 20.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, mert ekcémás, télen könnyen kiszáradós kezem van.
Az tény, hogy nagyon érdekes állaga van, fehér, sűrű, viaszos krém, ezért legcélszerűbb este, lefekvés előtt bekenni.
Két használat után teljesen rendbe tette a kezemet.
Nekem ez igazi csodaszer, ha elfogy újra fogom venni.
A hátulján levő "kb 200 hasznalatra" feliratot kissé sokallom, nekem 5 használat után a negyede elfogyott már, de lehet én csinálok valamit rosszul.

Update: a mennyiséget elsőre rosszul ítéltem meg, hetek óta minden este használom (nem spórolok vele) és még rengeteg van benne.
Mindennapi használat mellett olyanok a kezeim, mint amilyenek évek óta nem voltak: puhák, selymesek, se felrepedt bőr, se vérzés és az ekcémámat sem engedi kijönni. A legnagyobb mínuszokban sem hagyta a kezem kiszaradni es berepedezni.
Azt hiszem ez a tubus kihuzza tel vegeig, nyaron pedig nincs szuksegem ilyen érős ápolásra, de amint elfogy és hidegre fordul az idő újra fogom venni!
Remélem sokáig gyártják még.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Két használat után teljesen rendbe tette a kezemet.
Nekem ez igazi csodaszer, ha elfogy újra fogom venni.

Remélem sokáig gyártják még.

app+2qucdp0vcr

2017. február 10.

A hideg idő beköszöntével borzasztóan kiszáradt a kezem. Hiába kentem bármivel,minden krém csípte a kézfejem.. eszembe jutott,hogy korábban vettem egy ilyen kézkrémet. Egyik este lefekvéskor viszonylag vastagon bekentem a kezeimet. Már felvitel után éreztem,hogy ez biztos jó lesz,mert egyáltalán nem marta a bőröm. Reggelre, mint régen,puha lett a kézfejem. Imádom!

app+2qucdp0vcr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

estokani

2017. február 8.

Krémmánia nélkül biztos soha nem találok rá, eszembe nem jutott volna kipróbálni. Magamnak vettem egy darabot, amit 2 héten belül követett még 4. Idén ősztől mindenhol van egy. Otthonra mindenkinek ilyet vettem, a kocsiban és a melóhelyen is van 1-1. A neutrogéna már a multé, nyugodt szívvel engedtem el. Köszönöm krémmánia!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

sajtiniki

2017. január 26.

Jó krém, jó áron.
A nagyon kiszáradt kezemet szépen hidratálja.
Nálam hamar elmúlt a ragacsos érzet.

sajtiniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Jó krém, jó áron.
A nagyon kiszáradt kezemet szépen hidratálja.
Nálam hamar elmúlt a ragacsos érzet.

typical

2017. január 23.

Kora ősszel vettem, még bőven van benne, pedig naponta használom. Tényleg nagyon mélyen hidratáló kézkrém, ahogy itt sokan írták, de valóban kicsit lassan múlik el a ragacsossága. Viszont tartós: kézmosáskor rendszeresen érzem, akár pár óra elteltével is. Én személyesen sajnálom, hogy semmi illata nincsen.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

MrsWolf

2017. január 19.

Jó termék, ami jól hidratál, jó áron! Szuper!

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Jó termék, ami jól hidratál, jó áron! Szuper!

Pünyike

2017. január 18.

Ez a legjobb. Munkámból kifolyólag sokat ülök a gép előtt (gyesen vagyok, semmi dolgom, gyerek alszik, lakás tiszta, kaja kész, egész nap a gép előtt ülök és sebesre könyökölöm a könyököm), már sebes volt a könyököm, mikor megvettem ezt és láss csodát, két nap alatt rendbe is jött. Tömény glicerin az egész, olyan, mint a gépzsír. Nehezen szívódik be, de azért nem kell hosszú perceket várni. Sokáig érezni, selymes a kéz tőle, de nem csúszós, nem is zavaró, nem hagy foltot semmin, érezni, hogy be van kenve. Egyébként jó érzés - jobb, mint a száraz kéz érzete. Mindenkinek ajánlom, mert nagyon jól hidratál.

Pünyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

peto.kittus

2017. január 17.

Énis csak megerősíteni tudom, azt amit előttem leírták. Igazán sűrű nehéz krém, de nagyon kevés elég belőle és nagyon jól hidratál. Ez az igazi téli kézkrém! Én annyira elszerettem, hogy lábkrémnek is ezt használom! :)
Viszont aki nem szereti a sűrű, nehezen kenhető és felszívódó krémeket annak nem ajánlom, mert ennek időt kell adni, mire beszívódik.

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.