KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aidey

2017. november 21.

Igaz nekem nem extra száraz a bőröm, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem kell belőle sok és ha kifújja a szél a kezem bőrét, ez a krém pillanatokon belül segít rajta. Az állaga kicsit fura a legtöbb kézkrémhez képest, de ez nálam nem von le az értékéből.

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

strankulakitti

2017. november 21.

Szuper termék. Annyira jól hidratál. Kenterbe veri az összes nagy márkát és fele annyiba kerül, nem kell sok belőle.

strankulakitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

AzAKismacska

2017. november 11.

Nehezen lehet kinyomni a tubusból, nehezen szívódik be, de kis mennyiség is elég és nagyon jól hidratál. Kell úgy negyed óra, hogy hasson, de utána minden rendben.
A család férfitagjai is használják, ők is szeretik .
Az ára pedig...370 ftért ajándék.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

A család férfitagjai is használják, ők is szeretik .
Az ára pedig...370 ftért ajándék.

Dana1983

2017. november 7.

Sűrű, nehezen szívódik be, olcsó, jók az összetevői, de a hidratáló hatása lehetne jobb is.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

dorcus89

2017. november 5.

Sajnos nekem nem jött be, pedig nagyon száraz tud lenni a kezem ilyen hidegbe. Ragacsos volt, nehezen száradt, inkább csak egy réteget képezett a kezemen és nem hidratálta. Lehet véd a hidegtől, de én ha krémeztem nem éreztem magam komfortosan. Nekem egyáltalán nem jött be, de anyukám elhasznált neki bejött.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

zitus

2017. október 29.

Nagyon jó kis termék, jól hidratál!

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nagyon jó kis termék, jól hidratál!

Coconutty

2017. október 25.

A sok pozitív vélemény hatására próbáltam ki. Nehezen szívódik be, de a végeredmény tökéletes. Engem nem zavar, hogy illatmentes, így legalább nincs benne piros ponttal jelölt összetevő.

Coconutty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

trixi89

2017. október 17.

Nagyon ki tudnak száradni a kezeim egy kis hidegtől is, ez a krém teljesen rendbehozta. Valóban kicsit nehezen szívódik fel, így csak este használom. Az illatát nem igazán szeretem, de a hatása miatt megéri.

trixi89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Abidel

2017. október 16.

Csak este használom, mert kicsit ragacsos. De reggelre puha kacsóim lesznek. Jó kis termék és drágának sem mondható. Jobb, mint egyik-másik drágább kézkrém.

Abidel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

kriszti24242

2017. október 9.

Szeretem ezt a kézkrémet. Tavaly télen nagyon ki volt száradva a kezem és akkor találtam rá az oldalon erre a kézkrémre. A vélemények alapján tettem vele egy próbát és tényleg csodaszer. Nagyon jól hidratál és jól beszívódik, én általában este dupla adagot teszek a kezeimre és így reggelre pihe-puha lesz tőle. Ennyi pénzért nagyon megéri.

kriszti24242
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.