KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Krémmánia Kedvencek a -től
Erish

2017. május 14.

Nagyon jó kézkrém. Esténként használom. Ennél többet nem is érdemes kezkremre költeni szerintem. Néha a labfejemet is kenem vele. Jól puhít. Kicsit talán nehezen szívódik be, de éjszakára tökéletes.

Erish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

niki123

2017. május 10.

A bolgpost olvasása után szereztem be és nem csalódtam. Hihetetlenül puha a kezem pár használat után és a "száraz" ekcémám is visszahúzódott tőle. 300 forintért erre nem igazán számítottam, arról nem is beszélve, hogy kis tubusnak tűnhet, de nagyon kiadós. Én éjszakára használom, mert azért nem szívódik be pikk-pakk, de amúgy tökéletes :)

Update: Mostanában elkezdtem a könyökömre használni, mert sajnos rettentő száraz. Hát csodált művelt vele *.*

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Cintia89

2017. május 10.

Ekcémás bőrtípusom van, nagyon hamar kiszáradnak a kezeim és olykor véressé kirepedezik. Ilyenkor a legtöbb kézkrém csípni szokta az érzékeny kezeimet, de ez a kézkrém tökéletesen bevált, nem csípi, jól hidratálja, igaz kissé sok idő mire beszívja a bőröm, de utána mintha kicserélték volna. Nem fáj, puha és már nem is olyan piros. Elég sűrű állaga van ami meglepő, kevés is elég belőle. Biztosan újraveszem. CSODASZER! ;) 5 csillag

Cintia89

mayweda

2017. május 7.

Az új kedvenc kézkrémem, nagyon szuper, igaz lassan szívódik be, de érdemes türelmesnek lenni. Nagyon puha és hidratált lett a kezem.

mayweda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

gili

2017. május 6.

Kedvenc kézkrémem! Csodát művel a kézfej bőrével! Munkám miatt rengeteget kell feftőtlenítőszert használnom, ami szárít; de ez a kézkrém mindig segít. A kezem megfelelően hidratáltá válik tőle. Árban is nagyon kedvező!

gili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

kdorci

2017. április 29.

Nagyon nagyon szeretem. Bár én a legtöbb esetben este, lefekvés előtt szoktam használni egy viszonylag nagyobb adagot és reggelre olyan pihe-puha lesz a bőröm, hogy ámulok és bámulok. Napközben is jó bár akkor nekem egy kicsit gyorsabban is felszívódhatna, de ez az én hibám mert az esetek 99%ban rosszkor kenem be a kezem. :D

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

kneva

2017. április 29.

Imádom ezt a krémet! ugyanazt tudja, mint a Neutrogena, de negyed annyi áron! Minden este elalvás előtt ezzel kenem be a kezem, számtalanszor újra vettem már.

Update: úgy látszik, a bőröm hozzászokott, de már nem adja meg azt a hatást, amit előtte. A Neutrogenaval ilyesmi sosem fordult még elő, úgyhogy egy darabig most mást fogok használni. 1 csillagot nem levonok.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

dorka1995

2017. április 12.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, gondoltam ha nem is jon be ennyit megér. Na de bejött!! Meghozza mennyire. Nagyon száraz a kezem sajnos, de ez a krem az elso hasznalat utan csodat muvelt! Imadom 5*

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

dori96

2017. március 27.

Nagyon szeretem, rögtön be is táraztam, amikor rájöttem,hogy milyen kis csoda. Nem sokat szoktam látni a boltokban, elvétve van 1-2 ilyen a többi kézrém között.
Az állaga nagyon szokatlan, de hamar beszívódik,úgyhogy nem zavaró.Szívesen nyúlok érte, hatásos.Az ára meg vicc.:)
Nekem egész évben száraz a kezem, nem kell télnek lennie, úgyhogy valószínű egész éves vendég lesz nálam.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Ewa0522

2017. március 26.

Hát jó tartalmas, zsíros, az biztos, de épp ezért próbáltam ki. Akkor nyúlok érte ha nagyon száraz, repedezett a kezem. Nekem jobban bevált ilyen esetben, mint pl. a Nivea. A mindennapokban sok lenne, sőt nyáron sem ez lesz a megfelelő, de télre és extrém esetekre biztosan mindig lesz egy itthon. S az ára? Tökéletesen megéri!

Ewa0522
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.