KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

fbettu

2017. szeptember 17.

Már véresre ki volt száradva a kezem, így sürgősen szereznem kellett rá valamit. Végül ezt a krémet választottam. A Lidl-ben vettem meg pár száz forintért és szinte rögtön használat után érezni lehetett a változást. Azóta is mindig használom, ha hidegebb az idő és tényleg csodákat művel, pihe- puhává varázsolja a kezem! :)

fbettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Alexandra19

2017. szeptember 14.

sürgősen kellett egy kézkrém, és gondoltam adok neki egy esélyt. Nagyon jól tettem, mert ez a kézkrém nagyon jó. Az ára verhetetlen, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után és remekül hidratál.

Alexandra19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

szilvike94

2017. szeptember 4.

Nem akartam elhinni Anyukámnak, hogy milyen jó ez a kézkrém ameddig nem vettem magamnak egyet. Sajnos nekem télen-nyáron igényli főleg a kézfejem a krémezést. Pihe-puha kezeket varázsol mindösszesen 350 Ft-ért, ami szerintem egy csoda, és megver jó pár agyon hypeolt márkás kézkrémet. Már tervezem, hogy a hidegebb idő beköszöntével beszerzek egyet a táskámba is állandó társnak.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

powderwoman

2017. augusztus 30.

Jobb mint a Nivea vagy Neutrogena, ráadásul töredék áron. Kell pár perc, mire teljesen beszívódik, de télen csak ez tudta helyrehozni a kirepedt kezeimet (plusz néha szájra és arcra is jutott belőle S.O.S. helyzetben).

powderwoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Bernini

2017. július 10.

Nehezen, de végül találtam a 4. Lidl-ben :) Szuper krém, szuper áron. Kicsit nehezen szívódik be, de tartósan ápolja a száraz részeket, szóval belefér :-).

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

sedeey

2017. július 1.

Igazi csodaszer az állandó alkoholos kézfertőtlenítéstől kiszáradt kezeimnek! Nagyon tápláló, viszont nekem kissé túl ragacsos, ezért csak este lefekvés előtt kenekszem vele, de reggelre teljesen beszívódik és pihepuhák lesznek a kezeim. Azzal viszont számolni kell, legalábbis nálam így volt, hogy sokkal hamarabb ráncos lesz a kezem a víztől hosszútávú használat után :D :D Nyilván mert annyira megpuhítja a bőrt.

sedeey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Pofike

2017. június 14.

Nehéz krém, nehezen szívódik be ragacsos érzetet hagy maga után. Nagyon kevés kell belőle, könnyen túlzásba lehet esni hogy sokat rakunk a kezünkre, mikor nem is gondolnánk. Éjszakára ajánlom csak! nappalra használhatatlan. Illata nincs, hidratáltsága elmegy. Nem veszem újra.

Pofike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Torpebambusz

2017. június 7.

Nagyon elégedett vagyok vele, újra vettem. Csak lefekvés előtt használom, nem egy könnyű nappali krém. A benne lévő glicerintől kissé ragacsos lesz, de éjszakára nem számít. A shea vajas Loccitane es a kender kivonatos Body Shop Company-s kézkrémek se tudtak többet (azok is nagyon jók, de drágák).

Torpebambusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

barbiii_sz

2017. június 1.

Ez a kézkrém a maga 300 Ft körüli árával verhetetlen, magasan veri hatékonyságban a drágább krémeket is. Nagyon intenzíven és azonnal hidratál, a legszárazabb kezeket is rendbe rakja egyetlen használat alatt, az egyedüli hátulütője, hogy ez egy nagyon testes, zsírosabb állagú krém, emiatt elég sokára szívódik be.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

dorci1994

2017. május 28.

Tök jó kis kézkrém. Nem drága, és jól hidratál. Szerintem újra fogom vásárolni.

dorci1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Tök jó kis kézkrém. Nem drága, és jól hidratál. Szerintem újra fogom vásárolni.