KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Ár: 250 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta
Krémmánia Kedvencek a -től
dorka1995

2017. április 12.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, gondoltam ha nem is jon be ennyit megér. Na de bejött!! Meghozza mennyire. Nagyon száraz a kezem sajnos, de ez a krem az elso hasznalat utan csodat muvelt! Imadom 5*

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

dori96

2017. március 27.

Nagyon szeretem, rögtön be is táraztam, amikor rájöttem,hogy milyen kis csoda. Nem sokat szoktam látni a boltokban, elvétve van 1-2 ilyen a többi kézrém között.
Az állaga nagyon szokatlan, de hamar beszívódik,úgyhogy nem zavaró.Szívesen nyúlok érte, hatásos.Az ára meg vicc.:)
Nekem egész évben száraz a kezem, nem kell télnek lennie, úgyhogy valószínű egész éves vendég lesz nálam.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Ewa0522

2017. március 26.

Hát jó tartalmas, zsíros, az biztos, de épp ezért próbáltam ki. Akkor nyúlok érte ha nagyon száraz, repedezett a kezem. Nekem jobban bevált ilyen esetben, mint pl. a Nivea. A mindennapokban sok lenne, sőt nyáron sem ez lesz a megfelelő, de télre és extrém esetekre biztosan mindig lesz egy itthon. S az ára? Tökéletesen megéri!

Ewa0522
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Szil0214

2017. március 26.

Ez a leghatásosabb kézkrém, amit valaha használtam. Télen annyira ki szokott száradni a kezem, hogy kirepedezik és vérzik, nem segített igazán semmilyen krém, amíg ezt ki nem próbáltam. 1-2 nap alatt helyretette a bőröm, szuperül hidratál, és a sűrű állaga miatt igazán kiadós. És mindezek mellett döbbenetesen jó az ára.

Szil0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Bolci

2017. március 20.

Szuper kis kézkrém, elsőre az állaga furcsának tűnhet, de hamar beszívódik és nagyon jól hidratál. Igazi gyorssegély a száraz kéznek. Az ára pedig szuper és csak két drágább krémet tudok, ami hasonló vagy jobb hatással bír nálam, de azok ennek több mint tízszeresébe kerülnek...

Bolci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Csilko

2017. március 19.

Nagyon száraz a kezem, az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Az állaga nagyon furcsa, ezért egy ideig nem használtam mert számomra zavaró volt. Próbálgattam mást de nem vált be ezért visszatértem ehhez a krémhez. Az állaga még mindig furcsa :D de nagyon jól hidratál. Remélem hosszú távon is jó lesz

Csilko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Mardebra

2017. március 15.

Imádom! A kezem hajlamos annyira kiszáradni, hogy az egész tenyerem hámlik tőle. Ez a kis krém kb 2 nap alatt helyrerakja, amire több drágább krém sem volt képes. Elsőre nekem fura volt a zsíros állaga, de rájöttem, hogy ezt igényli a kezem. Ez a kis tubus nagyon sokáig elég, ha elfogy mindig újraveszem!

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Lexiii

2017. március 13.

Nem egy rossz krém ez. Egész jól hidratál, az ára nagyon kedvező. Viszont én sajnos utáltam használni. Nagyon nehezen lehet elkenni, és egyáltalán nem szeretem az érzést amit maga után hagy. Nem csak azt, hogy ragad, hiszen estére pl. engem az sose szokott zavarni. Viszont számomra kellemetlen érzést kelt használat közben is és utána is. De akit ez nem zavar, az jó áron kap egy jól hidratáló kézkrémet.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

csaksensi

2017. március 5.

Én egy blogon találtam róla tesztet. Az olvasottakon felbuzdulva munka után, az volt az első, hogy vettem egyet. Tudni kell, hogy télen gyakorlatilag fehérre szárad a kezem, és reszelő nélkül reszelem a sajtot. 😭 Folyamatosan kenem, ami tudom nem jó, de muszáj. Elkövettem azt a hibát, hogy a boltban nem néztem meg, milyen az állaga. Én nem szeretem ezeket a típusú krémeket, nagyon sokáig zsíros érzetem van. Sokat adminisztrálok, így este tudom használni, de olyan,mintha egy kényelmetlen kesztyűben lennék. 😕 Akkora változást nem hozott, mint amit a kényelmetlenség fejébe vártam, de nem húzom le, mert az én nem csekkoltam vásárláskor. Ennek ellenére nem vitatom, hogy ez kell a száraz, igénybe vett kéznek, szóval megy a 4*.

csaksensi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Timcsi91

2017. március 4.

Tökéletes! Sokkal jobb, mint a nála jóval drágább kézkrémek. Remélem sokáig a polcokon lesz!

Timcsi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.