KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balazskrisztii

2018. április 17.

Csupa jó dolgokat tudok mondani erről a krémről (is). Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a Lidl termékeit, legyen szó a tusfürdőről, tisztítószerről, zöldségről vagy felvágottról. Legjobb ár-érték arányú bolt (úgy tűnhet, hogy szponzorálnak (bárcsak!!), de nem. 6-8 év vásárlás tapasztalata ez a pár sor:) )

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Nixe

2018. április 14.

A Neutrogénáról váltottam erre, egy kis csoda, simán megüti a Neutrogéna szintjét.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

szzh01

2018. április 3.

Tetszik, hogy szinte teljesen illatmentes ez a krém.
Vizes-fehéres krémzselé jellegű a kinézete, de az állaga sűrű, kemény.
Igen, szerintem is a Neutrogenához hasolít, csak töredék áron. Jól táplál, hidratál.
Ha sokat használok belőle, ragacsos marad, el kell találni a mennyiséget.
Lábkrémként is kiválóan működik a brutál száraz sarkaimra.
Kitűnő ár-érték arnyú korrekt termék szép INCI-vel!

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Tetszik, hogy szinte teljesen illatmentes ez a krém.
Vizes-fehéres krémzselé jellegű a kinézete, de az állaga sűrű, kemény.
Ha sokat használok belőle, ragacsos marad, el kell találni a mennyiséget.
Lábkrémként is kiválóan működik a brutál száraz sarkaimra.
Kitűnő ár-érték arnyú korrekt termék szép INCI-vel!

csill87

2018. március 31.

Néha elgondolkodom rajta, hogy velem lehet a gond. Itt a sok jó vélemény, de ez a krém nekem nagyon nem jött be. Elismerem, problémás vagyok, mert ekcémás a kezem, nem bírja a hideget. Na de ez....Sima glicerin egy kis alkohollal. Rossz érzés felkenni, túl nehéz, nem hidratál valójában. nem is szívódik fel. Nappalra esélytelen használni. Nem tudom mi lesz a sorsa, szerintem idővel ki fogom dobni :( Szerencsére nem volt drága.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Uveggalamb

2018. március 28.

Brutálisan masszív, nehéz krém(gél), ami nem hagy ragacsos érzést, nagyon hamar megszárad , avagy beissza a bőröm (remélem a második:D) Nemrég vettem, párszor használtam, de eddig elégedett vagyok vele. Nagyon jó áron kapható és azt is élvezem most a Balea túlparfümözött egyel ezelőtti kézkrémem után, hogy illatmentes.Ez is meglepően üdítő tud lenni manapság :D

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Anheszenamon

2018. március 27.

Nagyon jó kis krém, teljesen olyan mint a Balea téli kézkréme. Mind állagában, mind pedig hatásában. Nagyon megszerettem. Először a húgomnak vettem, aki télen szenved a hidegekcémától. Neki nagyon bevált, nem csípte a hidegtől kimart bőrét sem, ezért gondoltam egy próbát megér. Biztosan újravevős és árban is verhetetlen.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

MademoiselleSumire

2018. március 24.

Zsíros kenőcs, ami bár nem gyorsan, de nagyon jól beszívódik, és utána fantasztikusan puhák és regeneráltak az ekcémás kezeim. Emellett illatanyagmentes és veszettül olcsó? Csoda!

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

csokiskalacs

2018. március 19.

Hát-hát. A sok jó vélemény hatására gondoltam egy próbát megér. Iszonyatosan ragacsos, kellemetlenül lassan beszívódó, csak éjszakára használható krém. Vártam a csodát másnap reggelre, nem jött. Többszöri próbálkozás után se. Szerencsére olcsó, de akkor már inkább veszek egy drága kézkrémet aminek hatása is van. Neutrogénával összehasonlíthatatlan...

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Arabella01

2018. március 19.

Ar-ertek aranyban a legjobb, egyetlen ejszaka alatt rendbe hozza a bort, meg igy telen is! Az egyetlen hibaja,hogy nagyon ritkan talalok :(

Arabella01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

eri4

2018. február 18.

Egy pici zsíros réteget hagy a bőrön, én nem bánom, olyan érzés, mintha védőréteg lenne rajta. Egyébként jól puhít, különösebb illata nincs. Nagyon olcsó és kevés kell belőle, gazdaságos.

eri4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.