KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bernini

2017. július 10.

Nehezen, de végül találtam a 4. Lidl-ben :) Szuper krém, szuper áron. Kicsit nehezen szívódik be, de tartósan ápolja a száraz részeket, szóval belefér :-).

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

sedeey

2017. július 1.

Igazi csodaszer az állandó alkoholos kézfertőtlenítéstől kiszáradt kezeimnek! Nagyon tápláló, viszont nekem kissé túl ragacsos, ezért csak este lefekvés előtt kenekszem vele, de reggelre teljesen beszívódik és pihepuhák lesznek a kezeim. Azzal viszont számolni kell, legalábbis nálam így volt, hogy sokkal hamarabb ráncos lesz a kezem a víztől hosszútávú használat után :D :D Nyilván mert annyira megpuhítja a bőrt.

sedeey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Pofike

2017. június 14.

Nehéz krém, nehezen szívódik be ragacsos érzetet hagy maga után. Nagyon kevés kell belőle, könnyen túlzásba lehet esni hogy sokat rakunk a kezünkre, mikor nem is gondolnánk. Éjszakára ajánlom csak! nappalra használhatatlan. Illata nincs, hidratáltsága elmegy. Nem veszem újra.

Pofike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Torpebambusz

2017. június 7.

Nagyon elégedett vagyok vele, újra vettem. Csak lefekvés előtt használom, nem egy könnyű nappali krém. A benne lévő glicerintől kissé ragacsos lesz, de éjszakára nem számít. A shea vajas Loccitane es a kender kivonatos Body Shop Company-s kézkrémek se tudtak többet (azok is nagyon jók, de drágák).

Torpebambusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

barbiii_sz

2017. június 1.

Ez a kézkrém a maga 300 Ft körüli árával verhetetlen, magasan veri hatékonyságban a drágább krémeket is. Nagyon intenzíven és azonnal hidratál, a legszárazabb kezeket is rendbe rakja egyetlen használat alatt, az egyedüli hátulütője, hogy ez egy nagyon testes, zsírosabb állagú krém, emiatt elég sokára szívódik be.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

dorci1994

2017. május 28.

Tök jó kis kézkrém. Nem drága, és jól hidratál. Szerintem újra fogom vásárolni.

dorci1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Tök jó kis kézkrém. Nem drága, és jól hidratál. Szerintem újra fogom vásárolni.

Erish

2017. május 14.

Nagyon jó kézkrém. Esténként használom. Ennél többet nem is érdemes kezkremre költeni szerintem. Néha a labfejemet is kenem vele. Jól puhít. Kicsit talán nehezen szívódik be, de éjszakára tökéletes.

Erish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

niki123

2017. május 10.

A bolgpost olvasása után szereztem be és nem csalódtam. Hihetetlenül puha a kezem pár használat után és a "száraz" ekcémám is visszahúzódott tőle. 300 forintért erre nem igazán számítottam, arról nem is beszélve, hogy kis tubusnak tűnhet, de nagyon kiadós. Én éjszakára használom, mert azért nem szívódik be pikk-pakk, de amúgy tökéletes :)

Update: Mostanában elkezdtem a könyökömre használni, mert sajnos rettentő száraz. Hát csodált művelt vele *.*

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Cintia89

2017. május 10.

Ekcémás bőrtípusom van, nagyon hamar kiszáradnak a kezeim és olykor véressé kirepedezik. Ilyenkor a legtöbb kézkrém csípni szokta az érzékeny kezeimet, de ez a kézkrém tökéletesen bevált, nem csípi, jól hidratálja, igaz kissé sok idő mire beszívja a bőröm, de utána mintha kicserélték volna. Nem fáj, puha és már nem is olyan piros. Elég sűrű állaga van ami meglepő, kevés is elég belőle. Biztosan újraveszem. CSODASZER! ;) 5 csillag

Cintia89

mayweda

2017. május 7.

Az új kedvenc kézkrémem, nagyon szuper, igaz lassan szívódik be, de érdemes türelmesnek lenni. Nagyon puha és hidratált lett a kezem.

mayweda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.