KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

eri4

2018. február 18.

Egy pici zsíros réteget hagy a bőrön, én nem bánom, olyan érzés, mintha védőréteg lenne rajta. Egyébként jól puhít, különösebb illata nincs. Nagyon olcsó és kevés kell belőle, gazdaságos.

eri4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Virgilla

2018. február 7.

Itteni vélemények alapján vettem meg első alkalommal. Azóta kb a 4. tubussal használom. Télen kifejezetten alapdarab nálam. Inkább csak este használom, mert nálam idő kell hogy beszívja a bőröm, bár nem szoktam sajnálni. A kirepedezett kezemet is rendberakja pár nap alatt. Szeretem hogy semleges az illata. Nyáron viszont nem használom mert a bőrömnek olyan nehéz érzete van tőle. Nem igényli ezt a fajta hidratálást.

Virgilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

pannab

2018. február 6.

Julia Graf véleménye hatására vettem meg. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, tetszik az állaga, kevés is elég belőle és nagyon szuper az ára is.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

Hopi

2018. február 6.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, mert ekcémás, télen könnyen kiszáradós kezem van.
Az tény, hogy nagyon érdekes állaga van, fehér, sűrű, viaszos krém, ezért legcélszerűbb este, lefekvés előtt bekenni.
Két használat után teljesen rendbe tette a kezemet.
Mindennapi használat mellett olyanok a kezeim, mint amilyenek évek óta nem voltak: puhák, selymesek, se felrepedt bőr, se vérzés és az ekcémámat sem engedi kijönni. A legnagyobb mínuszokban sem hagyta a kezem kiszaradni es berepedezni.
Azt hiszem ez a tubus kihuzza tel vegeig, nyaron pedig nincs szuksegem ilyen érős ápolásra, de amint elfogy és hidegre fordul az idő újra fogom venni!
Remélem sokáig gyártják még.

Up: természetesen ujravettem. Már több tubussal elhasználtam belőle, mindig van itthon belőle. Télen elengedhetetlen számomra. Plusz, mikor nagyon ki van száradva a szám és egyik csoda ajakapolom sem segít, akkor elalvás előtt nemcsak a kezemet, hanem a számat is bekenem vele és reggelre pihe-puhák lesznek azok is.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Két használat után teljesen rendbe tette a kezemet.
Remélem sokáig gyártják még.

Hedör

2018. február 2.

Messze a legjobb kézkrém ár-értéket tekintve. Ugyanazt tudja mint a Neutrogena ugyanilyenje. Bevallom, én a sarkamra is ezt használom. Tökéletesen bevált.
Néha hiányolom, hogy legyen valami illata. De ezért nem büntethetem :) Max pont.

Hedör
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Dana1983

2018. február 2.

Sűrű, nagyon kevés kell belőle, olcsó, jók az összetevői, de a hidratáló hatása lehetne jobb is. Szóval 4,5 csillag, de felfele kerekítünk. :-)

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

csemezb

2018. január 29.

Nagyon nagyon csúnyán kiszáradt a kézfejem, vörös volt és nagyon csípett, égett, akkor jutott eszembe, hogy lapul valahol egy ilyen itthon, gyorsan meg is kerestem. Az állaga nagyon jó, ha rákenem a kezemre nagyon sokáig ilyen védőréteg szerű dolog van a kezemen, ami mondjuk kicsit ragacsos, de ennyi belefér.(Mondjuk pont ezért nem kell sokat kenni belőle!) Az ára teljesen korrekt, úgy nézem sokáig elég lesz. Nekem 5 csillag!

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

szgabi

2018. január 25.

Szerintem szuper jó! Én többnyire akkor használom, amikor elindulok otthonról és inkább hideg időben. Vastagon bekenem a kezemet, a tenyeremről picit letörlöm törcsivel. Képez egyfajta védőréteget, ezáltal nem szárítja ki a hideg, puha marad. Nekem pozitívum, hogy nincs illata, úgyis annyi illatos cuccot kenek magamra. Nagyon kiadós, sokáig elég a kis tubus, elég tömény krém.

szgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Yubiri

2018. január 25.

2018. január 16.
Azért csak 4 csillag, mert ragacsos és én szeretem, ha finom krém illatú a kezem.
Ez illatmentes, ha helyre akarom hozni a kézbőrömet, arra megfelelő.
2018. január 25
- 2 csillag, mert nem szívesen használom, irtózatosan ragacsos, nincs jó illata, és nem hozza helyre a kézbőrömet sem.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

2018. január 16.
Ez illatmentes, ha helyre akarom hozni a kézbőrömet, arra megfelelő.
2018. január 25

NyMarcsi

2018. január 24.

Ma olvasgattam itt, hogy melyik a legjobb kézkrém, és ezek alapján ár- , érték arányban ezt találtam legjobbnak, így gyorsan meg is vettem. Hetek óta szenvedek a kezeim kirepedezéseivel, már ötletem sem volt, mivel kenhetném be, minden eddigi csak ideig-óráig használt, leginkább csak addig, míg be nem szívta a kezem. De eeeeez a krém egy csoda. Bekentem vele, mikor hazaértem, aztán fürdés után is, és már most azt érzem, hogy ez lesz az én csodafegyverem. Az állaga elég furi elsőre, nem az a megszokott krém állag, és teljesen illatmentes, ami nekem nagyon tetszik. Nagyon kevés kell belőle, így biztos, hogy sokáig elég lesz. Kb fél óra alatt szívódik be teljesen, de ezután nem ragad, nagyon kellemes érzés a kezemnek. Biztos, hogy újra fogom venni. 319 Ft-t simán megér, pedig már a Neutrogena-n gondolkodtam, még jó, hogy rátaláltam. 🙂

NyMarcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.