KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

MrsWolf

2017. január 19.

Jó termék, ami jól hidratál, jó áron! Szuper!

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Jó termék, ami jól hidratál, jó áron! Szuper!

Pünyike

2017. január 18.

Ez a legjobb. Munkámból kifolyólag sokat ülök a gép előtt (gyesen vagyok, semmi dolgom, gyerek alszik, lakás tiszta, kaja kész, egész nap a gép előtt ülök és sebesre könyökölöm a könyököm), már sebes volt a könyököm, mikor megvettem ezt és láss csodát, két nap alatt rendbe is jött. Tömény glicerin az egész, olyan, mint a gépzsír. Nehezen szívódik be, de azért nem kell hosszú perceket várni. Sokáig érezni, selymes a kéz tőle, de nem csúszós, nem is zavaró, nem hagy foltot semmin, érezni, hogy be van kenve. Egyébként jó érzés - jobb, mint a száraz kéz érzete. Mindenkinek ajánlom, mert nagyon jól hidratál.

Pünyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

peto.kittus

2017. január 17.

Énis csak megerősíteni tudom, azt amit előttem leírták. Igazán sűrű nehéz krém, de nagyon kevés elég belőle és nagyon jól hidratál. Ez az igazi téli kézkrém! Én annyira elszerettem, hogy lábkrémnek is ezt használom! :)
Viszont aki nem szereti a sűrű, nehezen kenhető és felszívódó krémeket annak nem ajánlom, mert ennek időt kell adni, mire beszívódik.

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

doratarr95

2017. január 17.

Ma vettem meg a velemenyek alapjan, eddig is ezt a markat hasznaltam, de a mezes kezkremet, de ez sokkal jobb :) Zsiros allagu, de gyorsan beszivja a borom, es nem ragad tole. Az orromra is kentem belole, mert nagyon kiszaradt, es tokeletesen mukodik!! Imadom.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

szollosiheni

2017. január 17.

Majdnemhogy teljes erővel kell eloszlatni, utána kifehéredik és gépzsír-állagú lesz, de mivel iszonyatosan kiszárad a kezem ebben az extrém hidegben, nekem maradéktalanul beszívja a bőröm. Jóóóó, kell neki időt adni, de szépen teszi a dolgát és jól hidratál. Plusz pont, hogy szinte semmi illata nincs, így nincs, amit egy idő után megunnék.

szollosiheni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

sacii

2017. január 17.

a legrosszabb kézkrém amit valaha használtam sűrű, nehezen szívódik be,nehezen kenhető, ragacsos. Elvileg ez lett a legjobb kézkrém itt a krémmánián de nekem sajnos nem jött be.

sacii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Kesudio

2017. január 13.

Nagyon kevés kell belőle és viszonylag hamar beszívódik, viszont nekem zsíros nyomot hagy és jó darabig ragacsos tőle a kezem, ezért bedobtam az éjjeli szekrényem fiókjába, és csak este lefekvéskor használom. Amiért jár a csillag, hogy hidratáló hatása csillagos ötös.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

gittagal

2017. január 13.

Nagyon kiszárad a kezem a téli hidegben, szélben mert minden nap több órán át vagyok a szabadban. Mielőtt kimegyek ezzel a krémmel szoktam bekenni, és megóvja kezemet a hideg idő elleni kiszáradástól. Maximálisan megéri az árát, október végén vettem és most van kb negyedig. :) 5 csillag!

gittagal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

casa17

2017. január 11.

Jó krém,bár elég lassan szívódik be,ragacsos érzetet hagy maga után.
Az ára abszolút baráti,de nem ez a kedvenc kézkrémem.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Jó krém,bár elég lassan szívódik be,ragacsos érzetet hagy maga után.
Az ára abszolút baráti,de nem ez a kedvenc kézkrémem.

SchmitzhoferFanni

2017. január 10.

A nagyon száraz piros kézfejemet 2 nap alatt rendbe hozta és valóban nem kell belőle sok. Megéri az árát.

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.