KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

My Molly

2018. június 15.

Ez valami csoda volt nálam. Éveken keresztül szenvedtem a kipirosodó, érzékeny bőrömmel, ami húzódott, és hámlott is. Egy csomó kencét kipróbáltam már, mielőtt rátalálom a koreai bőrápolásra, de mindig csalódnom kellett. Ugyanis a bőröm nem tolerált semmit, majdnem az összes termék irritálta, még a gyógyszertári márkák is. Áldom az eget, mert ez tényleg szuper. Csak ajánlani tudom. Sokáig elég, a 100 ml megéri az árát.

My Molly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Jadviga

2018. június 10.

Elhasználtam egyet, meggyőzött a hidratáló hatásával és gyanítom, hogy sokat tett a foltjaim halványításáért. Aztán kísérletező kedvem miatt megcsaltam a csigással, aminek a végére alig vártam, hogy az elfogyjon ( nekem az kevésnek bizonyult), így rohantam vissza ehhez. Ami meglepő, mert amikor használom, alapjában azt hiszem, hogy igazán nem is csinál semmit. Aztán amkkor nincs, rájövök, hogy mennyire hiányzik, mert mégiscsak igen sokat ad a hidratáláshoz, a kis semmi - vízszerű állaga ellenére. Stabil alapja lett tehát a rétegzős rutinomnak, a harmadik flakont használom, de úgy hiszem, marad is velem

Jadviga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

noriri

2018. május 24.

Felkenéskor egy kicsit ragacsosnak érzem, de hamar felszívódik és a ragacsos érzés is elmúlik. Azt vettem észre, hogy ha smink alá használom, akkor kifénylik az egyébként zsírosodásra nem hajlamos bőröm. Nem okoz pattanásokat, önmagában nem elég a hidratáló hatása, de nem is az a rendeltetése. 4*

Update: Nyáron nagyon kényelmes használni, megszerettem az állagát és ahogy nyomtalanul eltűnik. 5*

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

pilla91

2018. május 21.

Félresikerült kozmetikai kezelés következtében kialakult hegek miatt kezdtem el használni az AHA hámlasztó tonik után. Mind a reggeli, mind az esti rutinomban helye van. Nagyon kevés (1 pumpálásnyi) elég az egész arcomra. Hidratál, de nekem kell utána krém is. Úgy látom, hogy kezdenek halványodni a hegek. Mindenesetre összességében szeretem. Kb 2 hete használom, még várom az átütő változást a bőrömet illetően :D Megelőlegezem az 5 csillagot, ha változás lenne update-elek :)

pilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

ssyakaky

2018. május 5.

az első üveg 2/3-át használtam el, de nem az utolsó, az teljesen biztos. imádom. reggel és este is használom, az első pár hétben semmi pozitív változást nem vettem észre a bőrömön, de szorgalmasan kenegettem továbbra is. azóta a pattanás utáni hegeim szépen halványodnak, a frissek gyorsabban, a regiek lassabban, de nem vagyok türelmetlen. sajnos/nem sajnos én már a feszesítő hatását is eszre vettem, a homlok es nyak ránc kezdeményeim nem latszodnak olyan élesen, mint eddig. a bőröm összképe, tónusa sokkal szebb és egysegesebb.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Venusz1984

2018. április 26.

Összegségében nagyon puha és hidratált lesz a tőle a bőröm. A reggeli rutinom része. A csiganyálas talán jobban hidratál, de nekem tégleg brutál száraz a bőröm.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

juditunk

2018. április 26.

Nagyon aknés volt az arcom, mikor elkezdtem használni és sokat segített.
Illetve miután a pattanások elmúltak, fényvédő krémmel kombinálva, sokat halványított a sebhelyeken is.

juditunk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Nagyon aknés volt az arcom, mikor elkezdtem használni és sokat segített.

Szuzka

2018. április 16.

Az egyik első koreai termékem volt,nem is igazán tudtam mit várjak tőle.Hónapok alatt rájöttem,hogy több rétegben felpakolva,gyönyörűen megszüntette a bőröm vízhiányát.Sokkal kevesebb hidratáló krémet igényelt a bőröm mint előtte,és jóval puhább is lett.Bár most másik terméket használok,és szeretek több terméket is kipróbálni,ezt újra fogom venni.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

bstr13

2018. április 5.

Összesen két arcápoló termék létezik, amire azt mondom, hogy bármikor ÚJRAVENNÉM /mert amúgy imádok kisérletezni/, és ez az egyik :) Feltölti nedvességgel a bőrömet, eleve vizes bőrre pacsmagolom rá, mig fogatmosok beszivja, utána mehet a primer,smink. Olajban tocsogós T vonalam, kráter méretű pórusaim vannak, nem ront az átfényesedési időn.
3 rétegben ( a rétegek között koreai toner mist) meg egyszerűen zseniális, imádom tapogatni az arcom, olyan rugalmas,puha.
Önmagában egyébként nem elég (nem is ez a termék célja), kell rá valami emulzió,

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

stunde67

2018. március 25.

remek vízhiányt pótló szer, önmagában nem elég, Koreai rétegzést kell követni

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

remek vízhiányt pótló szer, önmagában nem elég, Koreai rétegzést kell követni

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.