KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Ár: megegyezés szerint , Eladó: lizuka122
Állapot: KERESEM!!!!!!!!!!!!!!!!!, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nyinails

2017. november 15.

Így másfél hónap mindennapos használat után kijelenthetem, hogy megszerettük egymást. A bőröm mindig emlékeztet, ha elfelejtettem feltenni, mert húzódik. Tehát tetszik a hidratáló hatása. Folthalványításról nem nagyon tudok mit mondani, mert nem nagyon vannak olyanjaim. Szeretem, hogy nem ragadós, könnyű réteg. Nem tudom, jobban néz-e ki a bőröm tőle :D
Még azt ki kell találnom, hogy lehet-e ettől az a ritka 1-2 patti.

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Még azt ki kell találnom, hogy lehet-e ettől az a ritka 1-2 patti.

steffy

2017. november 11.

Bizonyos időnként újra veszem az AHA/BHA páros mellett. Szeretjük egymást, a bőrőm kiváltképp. Dekoltázsra is szuper, ahogy valaki már írta előttem.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Gallifrey

2017. október 28.

Első koreai eszenciám volt :) Gyönyörűen hidratálja a bőrt, és lenullázta a pattik számát. Most épp a Secret key eszenciáját használom, de az közel se ilyen jó. Mindenképpen újravevős

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

mókincs

2017. szeptember 26.

Reggel és este használom, tonik után, szérum előtt (utána hidratáló, nappalra fényvédő). Szóval egy jól összerakott rutinban hatásos, mindezt korrekt áron. Most mégsem ezt rendeltem újra, hanem Missha T.R. The First Essence Intesive Moist-ját, remélem az is beválik :)

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

nooncsyka

2017. szeptember 23.

Esti rutin része. Elengedhetetlen. Nagyon szépen teszi a dolgát.

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Esti rutin része. Elengedhetetlen. Nagyon szépen teszi a dolgát.

zakuszka

2017. szeptember 8.

Több Cosrx terméket használok párhuza,mosan, de ezt szeretem a legjobban és látom, hogy tényleg halványít és hidratál!

zakuszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nissira

2017. augusztus 30.

Egy könnyü hidratáló folyadék, Nagy mennyiség, sokáig elég, de nem vettem észre különöebb plusz hatást, Igaz én is rétegzös rutin részeként használom. A foltjaimat nem halványitotta. Miután elfogyott a csiganyálas essenciát kezdtem el használni és nekem az jobban bevált árban meg ugyazan mind a kettö..

Nissira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

fokid1

2017. augusztus 14.

Először csak egy mintát kaptam egy rendelésemhez, de annyira szuper érzés volt a bőrömnek, hogy szinte azonnal megrendeltem, Azóta minden nap használom. Este tonik-hámlasztó után, reggel arcmosás után. A bőröm hajlamos arra, hogy húzódjon napközben mióta ezt használom ilyen problémám nincs nagyon könnyű ragacsos érzetet nem hagyó kis semmiség, de mégis nagyon sokat javított a bőrömön, Többen megjegyezték, hogy milyen szép lett a bőröm szóval az az érzésem, hogy ez egy állandó darab lesz a rutinomban.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lizka

2017. augusztus 1.

Szerintem szuper. Nyáron csak ezt használom, és a Benton tonerét.

Lizka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szerintem szuper. Nyáron csak ezt használom, és a Benton tonerét.

Monchhichi

2017. július 29.

Nekem teljesen bevált. A rétegezésével néha vannak problémák, mert ha nem rögtön a toner után megy fel és nem szívódik be tökéletesen és valami máris rákerül, akkor gumiszerűen lehámlik néhol. Amúgy nálam minden igéretet beváltott és nagyon szeretem. Ha nem próbálom ki ezután a csiganyálkásat, akkor ezt fogom újravenni, mert szeretek a rutinba tenni valami egyszerűbb eszenciát, amire aztán felviszek egy sűrűbb hámlasztót/akármit.

Monchhichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.