KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nooncsyka

2017. szeptember 23.

Esti rutin része. Elengedhetetlen. Nagyon szépen teszi a dolgát.

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Esti rutin része. Elengedhetetlen. Nagyon szépen teszi a dolgát.

zakuszka

2017. szeptember 8.

Több Cosrx terméket használok párhuza,mosan, de ezt szeretem a legjobban és látom, hogy tényleg halványít és hidratál!

zakuszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nissira

2017. augusztus 30.

Egy könnyü hidratáló folyadék, Nagy mennyiség, sokáig elég, de nem vettem észre különöebb plusz hatást, Igaz én is rétegzös rutin részeként használom. A foltjaimat nem halványitotta. Miután elfogyott a csiganyálas essenciát kezdtem el használni és nekem az jobban bevált árban meg ugyazan mind a kettö..

Nissira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

fokid1

2017. augusztus 14.

Először csak egy mintát kaptam egy rendelésemhez, de annyira szuper érzés volt a bőrömnek, hogy szinte azonnal megrendeltem, Azóta minden nap használom. Este tonik-hámlasztó után, reggel arcmosás után. A bőröm hajlamos arra, hogy húzódjon napközben mióta ezt használom ilyen problémám nincs nagyon könnyű ragacsos érzetet nem hagyó kis semmiség, de mégis nagyon sokat javított a bőrömön, Többen megjegyezték, hogy milyen szép lett a bőröm szóval az az érzésem, hogy ez egy állandó darab lesz a rutinomban.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lizka

2017. augusztus 1.

Szerintem szuper. Nyáron csak ezt használom, és a Benton tonerét.

Lizka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szerintem szuper. Nyáron csak ezt használom, és a Benton tonerét.

Monchhichi

2017. július 29.

Nekem teljesen bevált. A rétegezésével néha vannak problémák, mert ha nem rögtön a toner után megy fel és nem szívódik be tökéletesen és valami máris rákerül, akkor gumiszerűen lehámlik néhol. Amúgy nálam minden igéretet beváltott és nagyon szeretem. Ha nem próbálom ki ezután a csiganyálkásat, akkor ezt fogom újravenni, mert szeretek a rutinba tenni valami egyszerűbb eszenciát, amire aztán felviszek egy sűrűbb hámlasztót/akármit.

Monchhichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Rivendell

2017. július 25.

Mikor először kipróbáltam a dekoltázsomon, alig vártam, hogy az arcomra is használhassam, olyan nagy volt a különbség. Pontosan azt teszi, amit ígér, és azt maximálisan. Nagyon sok pluszt ad a hidratáltsághoz, de mégis nagyon könnyed. Sajnos meg kell válnom tőle, mert mint kiderült a benne lévő niacinamid okozta a pattanásaimat, de emiatt nem vonnék le csillagot, mert szerintem többségeteknek ezzel nem lesz gondja.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

HanXi

2017. július 24.

Hihetetlenül jól hidratálja a bőröm, kellemes az állaga, könnyen adagolható, nagy kiszerelés. Még csak egy hete használom, így a hosszú távú hatásáról nem tudok sokat mondani, de eddig nagyon szeretem! Valahogy feltolti, felpumpalja nedvesseggel a bőröm, mintha alaposan bekrémeztem volna, de közben egy könnyű kis folyékony, tonik szerű réteg.

HanXi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

tara95

2017. július 20.

Alapvetően a vízhiány megszüntetésére vettem, illetve a niacinamide miatt. Nos, amire abszolút bevált az a koreai őrület, hogy 7 réteget visznek fel egy jó tonik/esszenciából. Üsse kavics, felvittem, összesen 7 pumpányit, szépen betapogatva a rétegeket. Hihetetlen. Szerintem ahhoz, hogy igazán kifejthesse a hatását (és amit tanácsolnak is), kell legalább 3 réteg belőle. Ragyogó, puha, full kisimult arc. Mindig este szórakozok ilyenekkel, reggel csak felkenem a fényvédőt és már sminkelek is. Felér a hatása egy jó fátyolmaszkkal és mivel éjszakai maszkot is használok, ha 7 pumpányit nem is, de hármat minimum be fogok csempészni a rutinomba. Jó nagy kiszerelés, így is alig fogy. A következő szerintem a csigás lesz.

Up: sajnos tényleg semmi másra nem jó, mint fátyolmaszkot kiváltani. Nem csökkenti a piros foltokat, nem fogja vissza a zsírosodást. Elhasználgatom, de max akkor veszem majd újra, hibátlan, de ráncosabb bőröm lesz.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Valahogy nem vagyok vele kibékülve. Jól hidratál, azzal semmi bajom, azonban a foltokat nem halványítja, pedig ezért vettem. 1 éve próbálkozom azzal, hogy megszeressem, hiába. 3 csillagot kap, mert végül is rosszat nem csinál, de jót sem.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.