KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

derienart

2018. február 14.

Összehasonlítva a csigás cuccukkal, ez tényleg esszencia. Felkenem és már ott sincs. Hidratáló hatáshoz ez szerintem nagyon kevés, mindenképp kell mellé valami, de rutinba nagyon szépen beépíthető. Nagyon szeretei a szemkörnyékem is, nem irritál. Az egyetlen dolog mai miatt kevesebbet használom mostanság az az, hogy szerintem nagyon gyorsan fogy. A csiganyálas dolog jobb, ezért kap csak négy csillagot.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Kremcica

2018. február 12.

Nekem nem jött be... Valahogy a Cosrx termékek rajtam nem működnek úgy mint másokon. Itt Km-en jutottam hozzá egy jó negyed üvegnyihez (20-25 ml) de esti (sokszor még reggeli) használat mellett sem látok semmi extra változást. A pattanásaim és a kiszáradt, irritált foltjaim köszönik jól vannak. A hidratálóképessége szerintem éppen csak annyira jó, hogy miután arctisztításnál kicsit kiszárad a bőröm ne húzódjon. A csiganyálas verziója sokkal jobban hidratál mint ez.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

saraanna

2018. február 7.

Az én nagyon száraz bőrömet jól táplálja, anélkül, hogy eltömítene, és reggel még fogat mosok beszívja a bőröm. Nem is gondoltam volna, egy valami, ami ennyire vizes, lehet ilyen jó. Jó nagy adag, sokáig elég. :) De nem is véletlenül kerül picit többe, mint egy átlagos krém.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

HegiD

2018. január 31.

Vízhiányos és száraz bőrűeknek kötelező darab! Most már örök helye van a rutinomban, mivel nagyon klasszul hidratálja a bőrömet. Hiába nagyon vizes állagú, mégis nagyon hatékony. Zsíros bőrűeknek szintén nagyon ajánlom, mivel egyáltalán nem hagy maga után semmilyen réteget.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

orybea

2017. december 21.

Hidratáltabb, hibátlanabb és szebb lesz a bőröm tőle. Táplálja és kordában tartja a faggyútermelést.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

anneshirley

2017. december 20.

Folthalványító hatást egyelőre nem észlelek (még csak pár hete használom), viszont csodásan hidratálja a vízhiányos bőrömet így a téli időszakban, úgyhogy jár az öt csillag. A bőröm puhább, kevésbé "durva" mióta használom, feltehetően a jobb hidratáltságnak köszönhetően.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

berkenye

2017. december 11.

Szintén a koreai rutinom kezdetétől használom. Önmagában nem tudom milyen hatása lenne, de a többlépéses rutinban mindenképpen egy hasznos résztvevő. Most, hogy egy ideje elfogyott, nagyon hiányzik, újra is rendeltem. Kevés összetevős cucc, de sok olyan összetevője van, amire a bőrnek szüksége van, így utazások alkalmával is sokszor csak ezt vittem a cosrx aha/bha tonikjával és egy arckrémmel együtt és elegendőnek bizonyultak a bőröm jó állapotának megtartásához. :)

berkenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

nyinails

2017. november 15.

Így másfél hónap mindennapos használat után kijelenthetem, hogy megszerettük egymást. A bőröm mindig emlékeztet, ha elfelejtettem feltenni, mert húzódik. Tehát tetszik a hidratáló hatása. Folthalványításról nem nagyon tudok mit mondani, mert nem nagyon vannak olyanjaim. Szeretem, hogy nem ragadós, könnyű réteg. Nem tudom, jobban néz-e ki a bőröm tőle :D
Még azt ki kell találnom, hogy lehet-e ettől az a ritka 1-2 patti.

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Még azt ki kell találnom, hogy lehet-e ettől az a ritka 1-2 patti.

steffy

2017. november 11.

Bizonyos időnként újra veszem az AHA/BHA páros mellett. Szeretjük egymást, a bőrőm kiváltképp. Dekoltázsra is szuper, ahogy valaki már írta előttem.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Gallifrey

2017. október 28.

Első koreai eszenciám volt :) Gyönyörűen hidratálja a bőrt, és lenullázta a pattik számát. Most épp a Secret key eszenciáját használom, de az közel se ilyen jó. Mindenképpen újravevős

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.