KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nicu

2017. október 28.

Annyi jót olvastam róla, hogy meg kellett vennem. Krémes, de szépen el lehet dolgozni, a piros foltokat, sebeket, pattanásokat is jól fedi, és nálam egész nap bírja is, nem tűnik el a bőrömről, mint a többi stiftes. Nem gyullad be a bőröm, de szárítást se nagyon tapasztaltam.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

nicorosie

2017. október 27.

háát nem tudom... nekem ahelyett, hogy levinné a gyulladást, csak rosszabb lett, és még több pattanás jött elő, a fedésével se nagyon vagyok megelégedve, illetve rövid időn belül elmozdul a helyéről nem lehet rá építeni pl pirosítót.
azóta már kozmetikushoz járok és nincsenek pattanásaim csak nagyon ritkán így félretettem.

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

horvszimi01

Korcsoport: < 18
2017. október 24.

Nagyon nagyon szeretem ezt a terméket! Nagyon jó a fedése, az árához képest meglepően jó. Már lassan 2 éve ezt használom.

horvszimi01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 24.

Zsofffii

2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem a CV termékeket!
Erős a fedése, több színben kapható, olcsó, sokáig elég!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem a CV termékeket!
Erős a fedése, több színben kapható, olcsó, sokáig elég!

little.shana

2017. augusztus 27.

Update:
Megszerettem:) Nincs olyan jó fedése, mint a Catrice camouflage-nak, de nagyon szépek az összetevői és lehúzza a gyulladást. Ami picit csúnyán tud festeni, hogy napközben segít leszárítani a pattikat az arcomról, szóval megesik, hogy itt-ott hámló foltok látszanak nap végére. De szerintem megéri, mert legalább tudom, hogy csak jót tesz az arcomnak. A jövőben még nem tudom, hogy őt vagy a tégelyes Catrice-t veszem újra, meglátjuk. :)

Nekem nem vált a kedvencemmé. Mondjuk régóta nem is használok ilyen sűrű korrektort, lehet hogy ez az oka, de én nem érzem elég természetesnek és a színe is kissé sötét (10-es ivory, nem tudom van-e világosabb). Nem borzasztó, de nekem nem hozta el a wow-hatást például nem hiszem, hogy segítene a pattanásaimon. Ár-érték arányban azért jó és elhasználom itthonra, de azért kicsit csalódtam.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Update:

rockhormon

2017. augusztus 2.

Nagyon szép a fedése és nem kopik le könnyen. Olcsó és nem is fogy olyan gyorsan mint ahogy a kommentekben olvastam. Bár eleinte megijedtem mikor láttam, hogy mennyi árnyalatból lehet csak választani, de mégis tökéletesen illik a választottam a bőrömhöz.

A pattanásokat csodálatosan lehúzza és a kis bőrgyulladásokat pedig hibátlanul leszárítja.

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Leonie

2017. július 17.

Ennyi pénzért nagyon megéri.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Ennyi pénzért nagyon megéri.

mismatch

2017. július 17.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez (talán az eddigi legjobban hozzámillő legvilágosabb árnyalat az eddigi korrektoraim közül). Pufi satírozó ecsettel szoktam felvinni, szépen fed és valóban tapasztalható a pattanásokat leszárító hatása. Az ára meg szinte hihetetlen, hogy csak ennyi... Mindenféleképpen újravevős, sajnos huszonévesen is tart a küzdelmem a pateszokkal így hű társam marad a harcban.

mismatch

natasa

2017. július 4.

Kíváncsi voltam rá, ezért vettem egyet a középső árnyalatban. Ez hasonlít legjobban a bőrömhöz, de eléggé látszik, sajna. Átlagos korrektor, és a Balea korrektor is van ilyen jó. Az Artdecot pedig nem éri el sem összetevők, sem hatás tekintetében. Jó, tudom, ennyi pénzért mit várok. Amúgy tényleg nem rossz, bár nem csodaszer.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Bzsofia0714

2017. július 2.

Nagyon jól működik, régebben csak ezt használtam és nagyon imádtam 😍

Bzsofia0714
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Nagyon jól működik, régebben csak ezt használtam és nagyon imádtam 😍

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!