KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Krémmánia Kedvencek a -től
little.shana

2017. április 25.

Nekem nem vált a kedvencemmé. Mondjuk régóta nem is használok ilyen sűrű korrektort, lehet hogy ez az oka, de én nem érzem elég természetesnek és a színe is kissé sötét (10-es ivory, nem tudom van-e világosabb). Nem borzasztó, de nekem nem hozta el a wow-hatást például nem hiszem, hogy segítene a pattanásaimon. Ár-érték arányban azért jó és elhasználom itthonra, de azért kicsit csalódtam.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Akara

2017. április 19.

Jól fed. Ha alapozószivaccsal ügyesen eldolgozom, szinte nem is látszik. Sajnos a színválasztással mindig vannak problémáim, meg árnyalatnyi különbségek arcon belül is lehetnek. Ezért biztosan beszerzek még a meglévőhöz közeli árnyalatokat is, hogy tudjak akár mixelni is. Nekem elég tartós volt - úgy értem, nem igazán volt még ennél tartósabb korrektorom. Mondjuk tény, hogy megvettem hozzá a púdert is, és púder ecsettel még abból is dobok rá egy kicsit. Az is nagyon jó benne, hogy nem csak nem ront a gyulladásokon, még enyhíti is kicsit.
Beszereztem hozzá még pár terméket a sorozatból (gélt, ampullát, púdert), ezekkel is meg vagyok elégedve.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

tara95

2017. április 16.

Hjaj de imáádoom! Olcsó, a legvilágosabb árnyalata télen is tökéletes lesz, de most sem feltűnő, ecsettel szépen eldolgozom. Teljesen beleolvad a bőrbe. A fedése egy álom, nem látok különbséget közte és a catrice camou között. És tök jók az összetevői is. Próbáljátok ki!

Update pár év múlva. A titok, hogy ne fogyjon gyorsan és szépen fedjen a pufi satírozó ecsettel történő felvitelben (!!!) és eldolgozásban rejlik. Így igazán jó kis korrektor lesz belőle, bőrhibák ellen is hatásos. Szeretem.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

b0rzi

2017. április 7.

A legvilágosabb van meg, szem alá borzalom, beül a ráncokba, és pattanásokra is olyan, hogy eléggé látható, hogy kentem oda valamit... De persze ha nem hagyom, hogy pacaként virítson, és megpróbálom elkenni a széleit,vagy elütögetni, máris nem fed annyira... A helyzeten legalább nem ront, de nem vettem volna észre, hogy javítana (azon a kevés nem pattanás-szerű "pattanáson"...).

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Taraybius

2017. március 8.

A korábban szólók dicshimnuszaihoz csatlakozom: nagyon jó fedést biztosít a pattanások felett, a többi stiftes korrektorhoz képest ez egy csoda. Én inkább akkor használom, ha smink nélkül flangálok, de szeretnék javítani az arcom bőrképén, vagy a CC krém által el nem tüntetett bőrhibákat fedem el vele. Tartósságát tekintve, ha egy kicsit tartósabb volna, maximum pontot adnék. Sajna újra kell kenni 3-4 óra után. Púderét is használom, ajánlani tudom őket.

Taraybius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

niksss00

2017. március 5.

Végre valami, ami olcsó, és őszintén merek rá 5 csillagot adni. :D
Ennek a márkának sajnos sem a púdere, sem pedig a BB krémje nem vált be, amit sajnálok, mert nagyon olcsó, ez a korrektor viszont nagyon jó! Jól fed, egy puha sminkszivaccsal szoktam a bőrömbe ütögetni. Kifejezetten jót tesz a pattanásoknak, az arcom bal oldalán csúnya vörös pattanások jöttek ki pár hete, amióta ezt használom, szépen visszahúzódtak.
Én nagyon meg vagyok vele elégedve, garantáltan újra-vevős, megéri kipróbálni!

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Végre valami, ami olcsó, és őszintén merek rá 5 csillagot adni. :D
Én nagyon meg vagyok vele elégedve, garantáltan újra-vevős, megéri kipróbálni!

Veca86

2017. február 9.

Csoadszernek nem mondanám, de tényleg jobb, mint más, drágább korrektor. Az is igaz, hogy gyorsan fogy, de ár-érték arányban nagyon jó. Sajnos Szegeden nincs Müller, úgyhogy spórolnom kell vele, de az újonnan kialakított arcápolási rutinomnak köszönhetően nem is kell túl sokszor érte nyúlnom.

Veca86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

edovargaa

2017. január 27.

Csodaszer!! A pattanástalanító púderükkel együtt használom és imádom! Nem mellesleg ár-érték arányban verhetetlen termékek!

edovargaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Gina89

2016. december 4.

ahogy a csillagok is elaruljak: csodaszer!!! azert vettem meg, hogy leszaritsa a pattanasaim, amig ejjelre rajuk kenem. aztan olyan gyonyoruen el is fedte oket, hogy masnap mar korrektorkent hasznaltam!! tenyleg nagyon hamar fogy, kb 2-3 honap alatt vege, de elni nem tudnek mar nelkule <3 csak ajanlani tudom mindenkinek! :)

Gina89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

szilvia84

2016. szeptember 22.

Ha ezt hamarabb felfedezem, akkor nem költök többet 3000 ft-os korrektorra :/ Tök jó, hogy többféle színben lehet kapni, nagyjából mindenki ki tudja választani a neki leginkább megfelelőt, az valóban igaz, hogy a nap során többször újra kell kenni, de nekem nem volt olyan korrektorom, amit ne kellett volna. Árban szuper 5* :)

szilvia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.