KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 4.

Tipikusan az a fajta vagyok akinek mindig is volt par pattanasa, de nem szeretnek alapozot hasznalni a mindennapokra. (glutenerzekenyseg kovetkezteben teljes etrendvaltas miatt azonban ugy erzem most az osszes mereganyag a boromon keresztul tavozott) eppen ezert probalgattam tobb bb kremet is, aztan ratalaltam a mullerben erre es eloszor nem is hittem, hogy ennyiert raktak ki😄 (vannak ezresekkel dragabb tarsai is) a 10es arnyalatut vettem meg, nekem jol passzol a boromhoz pedig nem vagyok kifejezetten vilagos boru, a fedesevel is meg vagyok elegedve, szepen el tudom dolgozni es azota kevesebb pattanasom van (bar mellette hasznalok mas termekeket is, ezert nem tudom 100%osan az o erdemenek tekinteni), mindenkeppen ujra vevos:)

doriarany
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 4.

nicorosie

2018. április 2.

háát nem tudom... nekem ahelyett, hogy levinné a gyulladást, csak rosszabb lett, és még több pattanás jött elő, a fedésével se nagyon vagyok megelégedve, illetve rövid időn belül elmozdul a helyéről nem lehet rá építeni pl pirosítót.
azóta már kozmetikushoz járok és nincsenek pattanásaim csak nagyon ritkán így félretettem.

udate: október óta csak elfogyott, fedése oké, de még mindig jönnek ki tőle pattanások. nem szeretek pocsékolni, úgyhogy örülök, hogy elfogyott, nem fogom újra venni

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Ennie86

2018. március 23.

Nagyon jól fed! Szeretem a CV termékeket és ebben se csalódtam. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nagyon jól fed! Szeretem a CV termékeket és ebben se csalódtam. :)

vador

2018. március 11.

Fedésben picivel alatta marad az Aritaumnak (na de nem is egy kategória a kettő) és meglehetősen krémes állagából adódóan a tartóssága se kikezdhetetlen, mégis a másodikat bontom, mert a világosabb árnyalat remekül passzol színben, és ez a stiftes megoldás roppant kényelmes. Pozitív még a barátságos INCI, a kis mennyiség (szeretem, ha elfogynak a dolgok, mietlőtt bacitenyészetté válhatnának) és persze az ára.
Ha nem kéne aggódni a kopása miatt, mást se vennék, de így azért biztos keresgélek még.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Dea

2018. február 28.

A legvilágosabb van még, egész jól passzol a bőrömhöz, lehúzza a pattanást, tart is, újravevős :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

bohub

2017. december 30.

Szépen leszárítgatja a pattanásaimat. Nekem a színe nem passzol, még a legvilágosabb is túl sárgás, plusz púderrel le kellett fixálnom, mert elmászkál (elég krémes állagú). De ettől függetlenül is szeretem, a fő attrakciót végül is hozza, méghozzá szuper áron.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

cintialaura

2017. december 29.

Jó a fedése és tényleg leszárítja a patikat

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Jó a fedése és tényleg leszárítja a patikat

natasha

2017. december 24.

Nem szoktam alapozózni,ha van bőrhibám,vagy pattanásom ezt szoktam használni. A legsötétebb Honey árnyalat is picit világos,de szépen beleolvad a bőrbe. A pattanás gyógyulását elősegíti. Meg vagyok elégedve. Kb egy éve megvan és még nem fogyott el.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Nicu

2017. október 28.

Annyi jót olvastam róla, hogy meg kellett vennem. Krémes, de szépen el lehet dolgozni, a piros foltokat, sebeket, pattanásokat is jól fedi, és nálam egész nap bírja is, nem tűnik el a bőrömről, mint a többi stiftes. Nem gyullad be a bőröm, de szárítást se nagyon tapasztaltam.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

horvszimi01

Korcsoport: < 18
2017. október 24.

Nagyon nagyon szeretem ezt a terméket! Nagyon jó a fedése, az árához képest meglepően jó. Már lassan 2 éve ezt használom.
Ajánlom mindenkinek!

horvszimi01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 24.

Ajánlom mindenkinek!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!