KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 1700 , Eladó: supercinti5
Állapot: Csuklón kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel
Ár: 1100 , Eladó: Ryana
Állapot: Kevés hiányzik belőle, kb négyszer használtam., Helyszín: Debrecen, fizetés: banki átutalás, posta, személyes átvétel

aquanie

2017. augusztus 6.

Sosem csalódtam a Dove termékekben. Idáig. Kb egy hónapja vettem, hogy a nyaralás előtt egy kicsit megalapozzam a színemet. Elég általános bőrszínem van, nem túl világos, de nem is túl sötét, így gondoltam, teszek egy próbát a világosabb verzióval. Vagy öt napon keresztül minden este használtam, de az égvilágon semmilyen változást nem vettem észre magamon. Azt meg kell hagyni, testápolónak kiváló, nincs kellemetlen szaga, mélyen hidratál és gyorsan beszívódik. Csak emiatt kap tőlem három csillagot. Talán jövőre próbát teszek a sötétebb változattal, ezt meg elkenem magamra testápolónak.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

kincsesw

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 5.

Testápolóval hígítva nem hagy foltot, anélkül rettenetes. A színe inkább sárgás mint barna.

kincsesw
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

_-Mia-_

2017. augusztus 4.

Én nem tudom mit szúrtam el... két éjszakára felkentem de őszintén szólva alig egy árnyalatnyit változott a csülkeim színe, pedig simán a világos/normál kategóriába esem. Lehet a sötét verziónak adok egy esélyt, hátha az csak többet tartalmaz a hatóanyagból.... Amúgy engem az illata nem zavar, a színe nem narancs, és alapvetően egyenletes, bár az egyik bokámra sikerült valahogy egy vízszintes csíkot csinálni valahogy XDDD

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

kecskesszuszu17

2017. július 30.

Kísérleteztem már önbarnítókkal, de vagy foltosak lettek vagy nagyon sárgásak voltak az én, szinte hófehér bőrömhöz, amivel nem nagyon tudok lebarnulni sem, mert az első pillanatban leégek. Amikor a kezembe akadt ez az önbarnítós testápoló, kételyeim voltak, milyen lesz az eredmény, de abszolút pozitívan csalódtam. Barna leszek tőle, és nem kell hetekig kenegetnem magamat, 2 nap alatt meglátszik az eredménye. Jól hidratál, ami nálam plusz pont, az illata kellemes, és szépen, fokozatosan kopik le, nem foltokban. Viszont óvatosan kell használni, nekem a könyökömet nagyon könnyen és gyorsan megfogta, egy véletlen kenés után is.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Lutra

2017. július 27.

Még sosem használtam önbarnítót, nem hittem, hogy tényleg el lehet szép, természetes eredményt ėrni ezekkel. Nos, erről viszont ánnyi jót hallottam...megvettem. És nagyon szeretem! A måsodik hasznålat után már látszódik az eredmėny, ami pntosa olyan színű, mint a karjaim, amki le voltak már sülve. Nem ragad, nem büdös, nem sargít. Bátran ajánlom mindenkinek, aki hezitál, vegye meg, nem fog csalódni!!!

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Elkofen

2017. július 26.

2016.június: Soha nem használtam még önbarnítót, így kissé aggódtam a kipróbálásakor. Nagyon fehér bőröm van és a világos változatot vettem meg. Jól működik! Az első használat után még nem vettem észre semmit. Viszont a második, harmadik krémezés után már barnásabb lett a bőröm.(nem sárga) Ez egy szép egyenletes, foltmentes, halvány barnás szín. Kellemesen meglepődtem.
Elsősorban a lábamra használom. (Az különösen hófehér volt, de most már van egy kis színe).
Este kentem fel fürdés után és reggelre bontakozott ki a szín. Mivel aludtam, így önbarnítószagot nem is éreztem. Felkenéskor egy jó illatú és kellemesen hidratáló testápolóra emlékeztet. Nálam gyorsan be is szívódott. Használat után alaposan kezet mostam.
Ezt a krémet a félénkebb lányoknak is bátran ajánlom, mert nem fognak kirívó és természetellenes színt kapni. A vámpírfehér bőrszín felélénkítésére kiváló. Természetes, foltmentes barnás árnyalatot kapnak tőle.
Update.2017.07.26
Még mindig remek terméknek tartom. Előzetes bőrradírozás nélkül is prímán varázsol egy halvány barna színt.
Viszont a szaga sajnos elkezdett idegesíteni. Bár többen itt azt írják, hogy vannak ennél büdösebb önbarnító krémek is.
Ennek a Dove krémnek az illata büdös zoknira, vagy lábszagra emlékeztet, amit mostanság nehezen viselek (még este is). Furcsa, hogy tavaly nyáron ez cseppet sem zavart. Lepontozni azért nem fogom, mert továbbra is kiválóan teljesít.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Update.2017.07.26

tthfnn

2017. július 25.

Már tavaly óta fontolgatom, hogy megveszem olvasgatva a kommenteket és most végre elérkezett az idő. Este szoktam használni, és már első használat után láttam reggel, hogy valamennyivel barnább lett a lábam, és nem világít :D Az, hogy mennyire van "szaga", arra csak azt tudom mondani találkoztam ettől 1000x erősebbel is. Összességében meg vagyok vele elégedve és biztos újra veszem.

tthfnn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

boczagica

2017. július 14.

Megvásároltam a világosabbat és a sotétebbet is, a sotétebb ami igazán bevált. Világos bőrűek ne féljenek, mert a sotét sem túl sotét. Természetes szín lesz a végeredmény.Valóban ragad, és valóban elég fura szaga van, de én ezt úgy szoktam kiküszobolni, hogy bekenem magam várok míg beszívódik, kiadja a színt, és sima vízzel letusolok, mert a ragacsosság, tényleg idegesítő. Vagy este lefekvés előtt kenem, és reggel tusi. Attól függ,milyenem van. de aki nem napozik, vagy csak alkalmilag szeretne egy kis színt, annak tényleg jól jon. Ha olcsóbb lenne,gyakrabban használnám, Így csak hetente 1-2 alkalommal. De így is elégedett vagyok.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

Banszky

2017. július 14.

Első alkalommal is már láttam a hatását de csak órákkal késöbb. Szép bronzos színt ad valóban,bár az nem a termék hibája,hogy nem rendszeresen kenem magam... Nem leszek foltos tőle de azért itt is figyelni kell,hogy mindenhol egyenletesen kenje be magát az ember. Iszonyat büdös viszont ami mellett nem lehet szemethunyni. Egyáltalán nem vagyok finnyás de az esti fürdés-kenegetés után lefeküdtem aludni és nem bírtam elviselni a szagom!!

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Első önbarnítóm. Nem rossz, inkább én vagyok béna vele :D. Nem ragad, és tényleg szép színt ad. Nekem a szagával sincsen kifejezett bajom.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate 60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.