KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 1300 , Eladó: Meszti
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Mezőzombor, fizetés: DPD futár VAGY Szerencsen személyesen.
Ár: 1200Ft , Eladó: kovacsbeata0909
Állapot: kétszer alkaron, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: --

kamillakovacs

2018. július 2.

Már másodjára veszem meg ezt a testápolót, elsősorban a hullafehér lábaim miatt, amik egyszerűen képtelenek lebarnulni. Hát nálam csak akkor ér valamit ha rendszeresen kenegetem magam vele, tényleg ad egy nagyon nagyon enyhe, visszafogott színt, és külön szeretem hogyha esetleg elfelejtem használni akkor is észrevehetetlenül kezd el kopni. Viszont egyre jobban idegesít, hogy viszonylag nehezen szívódik be és ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt pedig nyáron nekem nem esik jól használni. Már kezdem fontolgatni hogy inkább rendszeresen fogok szoliba járni, de azért megtartom a testápolót is mert nyaraláson napozás előtt után szerintem fogom használni. Nem mondom hogy tökéletes csodaszer, de még mindig inkább ez mint a többi önbarnító, úgyhogy csak megadom azt a 4 csillagot.

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

123456789k

2018. június 27.

En a kinezetet szeretem a tubusnak de persze ami benne van is bevalt.
Szep barna szint kolcsonoz a bornek es nem sargasodik.
Egy kis turelemmel mindenhol szepen bekenem magam es nem lessz foltos a testem.

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

En a kinezetet szeretem a tubusnak de persze ami benne van is bevalt.
Szep barna szint kolcsonoz a bornek es nem sargasodik.
Egy kis turelemmel mindenhol szepen bekenem magam es nem lessz foltos a testem.

BlackVelvet

2018. június 20.

Így elsőre nagyon tetszik. Tegnap este használtam először, férjem kent be vele, jól eldolgozta, foltos sem lettem, be is szívta a bőröm gyorsan, nem maradt ragacsos érzés sem. Ráadásul az illata sem olyan tipikus önbarnítós, férjemnek is tetszett. Reggeli tusolás után még mindig hidratált és selymes a bőröm, ami nálam nagy szó.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Heine

2018. június 15.

Havonta egyszer rámjön, hogy elmegyek szoliba (szeptember óta használok egy tízalkalmas bérletet, lol), előtte bekenem magam vele. Az összes ugyanannyit tud, egyiktől sem leszek foltos, viszont mindegyiktől nagyon büdös leszek, maximum az egyikkel csirkehússzagom lesz, a másikkal meg égetett bőrszagom, úgysem megyek emberek közé, amíg rajtam van. Ez se rossz, kár, hogy nincs türelmem folyton kenni magam vele.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

BLili

2018. június 14.

Örülök neki, hogy szinte mindenki azt mondja, hogy nem lesz tőle foltos és egyenletesen tudja építeni a színét, mert ugyanazt tapasztalom, mint valami kevésbé népszerűbb, rosszabb minőségűnél: foltos, és sárgás színű lesz tőle a bőröm... Egyébként az illata nagyon tetszik, igazi önbarnító krém szaga van, de szörnyen néz ki tőle a lábam, pedig nagyon odafigyeltem a mennyiségre és az eloszlatására.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Edinkaa

2018. június 4.

Barátnőm ajánlotta, majd gondoltam egy próbát megér. Akciósan szereztem be, és már az első használattól látható volt az eredmény. Ha kellőképpen odafigyel az ember és jól eldolgozza, akkor egyáltalán nem lesz foltos. Nincs sárga színe, szép bronzosan fogja a bőrt. Bevallom most kicsit én elhanyagoltam, és ritkábban kenem magam, és elég hamar kikopik így, de barátnőm egy pár hete szorgosan keni magát vele, és ő már tényleg nagyon barna tőle.Volt strandon vele, és az után is nagyon szép barna maradt, szóval nem oldja a víz, vagy maximum minimálisan, ami abszolút nem szembetűnő. Maximálisan megvagyok elégedve vele :) mindenkinek ajánlom!

Edinkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

krisztina0012

2018. június 2.

Egy kis színt adott, de ragacsos érzetet hagy maga után, amit másnap is lehet érezni. Hamar kikopik, ha nem minden nap használja az ember.

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Lolychan

2018. május 31.

Adott egy kis alapszínt, az amúgy fakó bőrömnek, de sajnos foltosan. :/ Elhasználom, de másik önbarnítót fogok keresni. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

katagali92

2018. május 24.

Megvettem ezt a krémet, hogy ne legyek szellemszerű jelenség a nyáron. A régebbi változatától borzasztóan foltos, sárgás lettem, de ennek csodás színe van, kis odafigyeléssel foltmentesen kopik. A kis odafigyelés az nálam a bőr szivacsozását és azt jelenti, hogy nem használom minden egyes nap, mert akkor nagyon felhalmozódik a bőrre.

Egyáltalán nem fog meg semmit, és nem "csúszkál" a szín ha már beitta a bőr. Az illatától nem vagyok elájulva, sokáig érezni a furi szagát. Emiatt vonok le tőle egy csillagot és mert kicsit ragadós marad a bőr utána.

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

vaszily60

2018. május 17.

Szoláriumoztam egy pár évet, viszont nemrégiben nagyon elrettentettek tőle és fogadalmat tettem,hogy megvédem innentől a bőrömet amennyire tudom. Sajnos van egy két ránc ami ilyen fiatalon nem biztos,hogy ki meg kelett volna jelenjen de késő bánat.
Nem tudtam,hogy fogom elfogadni a nagyon világos bőröm ami nem barnul,szoláriumban is csak sok alkalom után+krémmel értem el viszonylag barnás árnyalatot.
Aztán megakadtam egy önbarnítós beauty blog videón a youtubeon. Régen kb 14 évesen használtam egyszer és valami rettentő sárga foltos lettem tőle,méghozzá úgy mentem suliba is. Iszonyat ciki volt. :D
Viszont adni akartam újra egy próbát,hogy hátha ez megment az örök fehérségtől.
Megvettem őt is és a dm-es önbarnítót is. Imádom ezt a dove-ot. A világos bőrre valót vettem.
Egyszer sem voltam még sem sárga sem pedig foltos tőle,na jó a tenyeremen találtam sárgásabb részt,de ez az én hibámból adódik.
A krém szerelmese lettem,nekem az illata is elfogadható. Nem érzem azt a nagyon erős önbarnító "szagot".
Idáig maximálisan megfelel.
Azt viszont nem tudom a nyár folyamán ha strandra tévedek. Mi fog történni velem. Lehet bemegyek barnán és fehéren jövök ki. :( Sajna nem találok erről infót,hogy leoldja-e a strandvíz.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Viszont adni akartam újra egy próbát,hogy hátha ez megment az örök fehérségtől.
Idáig maximálisan megfelel.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.