KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 1700 , Eladó: supercinti5
Állapot: Csuklón kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel
Ár: 1100 , Eladó: Ryana
Állapot: Kevés hiányzik belőle, kb négyszer használtam., Helyszín: Debrecen, fizetés: banki átutalás, posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

breku

2017. október 3.

A nyári színemet akartam feleleveníteni vele, és tökéletesen sikerült is! Nincs olyan kellemetlen illata, mint az önbarnítóknak általában, gyorsan beszívódik és szép egyenletes barna lettem tőle

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Blanka01

2017. szeptember 28.

Eddig sosem használtam önbarnítót, de ezután se sokat fogok. Barátnőm ajánlotta, de csalódtam a termékben. Jól hidratál, de foltos leszek tőle akárhogy oszlatom szét a bőrömön, emellett van egy jellegzetes szaga is.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

PoppyBlack

2017. szeptember 24.

Világos bőröm van, az első 2 használat után kezdett látszódni némi változás. Lefekvés előtt szoktam használni, felvitelkor kellemes az illata,viszont másnapra kifejezetten kellemetlen szaggá változik. Sokat nem használ, de legalább hidratál, bronzosan fényes bőrt ad.

PoppyBlack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

zengopitypang

2017. szeptember 16.

Update: Elfelejtettem jelenteni. Sajnos csíkokban narancssárga lettem, megszakadt a barátságunk még mielőtt a nyár megkezdődött volna.

Akciósan vettem a tescoban, így megéri. Itthon vettem észre, hogy világos bőrre van, pedig én kreol vagyok... legnagyobb meglepetésemre nagyon jól bebarnított 2 nap használat után. Jó, nem lettem karibi barna, de eltűnteti a téli fehérséget. Tusolás után használom esténként es nagyon finom az illata, de sajnos reggelre előjön az szokásos önbarnítós szag. Mindent összevetve nem rossz termék, újra csak azért nem venném, mert én jobban szeretem a természetes barnaságot, de ha azt nem tudnám elérni pár alkalom napozással, akkor biztos ezt használnám.

zengopitypang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

victoriakokai

2017. szeptember 11.

Az elején szép volt, az illata is egész jó, de pár óra után nagyon kellemetlen a szaga. Pár napja már használatam, mikor egyszer erősebben megvakartam a lábam és ott az egész lekopott. Nekem nem jött be, fürdés után nem mertem megtörölni a lábam, mert az egész lejött volna.

victoriakokai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Könnyű vele bánni, de előtte érdemes radírozni és hidratálni. Hát van egy jellegzetes "szaga", amit főleg alkalmazása utáni éjszakán érezni. Szép színt ad, talán picit sárgába is fordul a végén, és picit foltosan kopik ... nekem térd alatt látszott idővel, meg boka területen cipő csat miatt leheletnyit megvastagodott területen ... ezt a kopást viszont nem kell megvárni, a maradék eltűntetésére jöhet egy jó kis testradírozás. Aztán lehet újra kenni és hamar pompájában ragyog :) Én kuponnal 700 Ft-ért jutottam hozzá, ami szuper ár érte.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Kedvenc barnító testápolóm.
Több használattal lehet csak elérni a kívánt színt, viszont ez előny, mert ha valahova esetleg több kerül akkor nem leszek másnapra csíkos, foltos.
Csak nyár elején szoktam használni, hogy a strandon legyen egy kis színem.
Használat előtt pluszban hidratálok.

0Magika0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Kedvenc barnító testápolóm.
Csak nyár elején szoktam használni, hogy a strandon legyen egy kis színem.
Használat előtt pluszban hidratálok.

Eszter43

2017. szeptember 2.

Nagyon jó. Most vettem először de jövő nyárra is tuti megveszem. Pár napig semmi aztán jött a várt szín. Én minden reggel felkenem indulás előtt jó bőségesen mert már nem ülök le, nem ér ruhához. Lábam, karom , najó pici jut odébb is, de ezekre koncentrálok. Illatával semmi gondom. Amíg tart kenem naponta, majd ha elfogy késő tavasszal kezdem újra. Télen kihagyom.

Eszter43
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

csordl

2017. augusztus 31.

Mint sok előttem szólónak, nekem is életem első önbarnítós testápolója volt, és teljesen meg vagyok vele elégeve. A szaga számomra kicsit kellemetlen, amit egy idő után a bőrön hagy, de ha este fürdés után kenem magamra, reggelre elillan. Szeretem!

csordl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

mimi99

2017. augusztus 30.

Én nagyon megszerettem ezt az önbarnítós testápolót, korábban még nem használtam ilyesmi terméket. Igaz az ára kicsit magas, de megéri. Én a barnulni egyszerűen képtelen lábaimra vettem, és nagyon bevált. Este bekenem magam vele, és másnapra szép barna leszek. Az illata nem rossz, kellemes.

mimi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate 60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.