KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 1700 , Eladó: supercinti5
Állapot: Csuklón kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel
Ár: 1100 , Eladó: Ryana
Állapot: Kevés hiányzik belőle, kb négyszer használtam., Helyszín: Debrecen, fizetés: banki átutalás, posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tincs

2018. február 16.

Valamiért azt vártam, hogy erősebb barnító hatása lesz. Hidratálást nem tapasztaltam, barnítást meg igen csak keveset. Mikor el-el felejtettem használni szerencsére nem kopott furán, de nem is volt sok minden aminek kopnia kellett volna.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Judee

2018. február 15.

Az illata kellemes és tényleg természetesnek ható barna lettem tőle, a fehér pólóm is fehér maradt, viszont hamar lekopik.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

balazskrisztii

2018. február 14.

Az első önbarnítóm, szóval nincs viszonyítási alapom. Szép, egyenletes barna (nem sárga) lettem tőle, fokozatosan kopik, nem foltokban. Abszolut elégedett vagyok

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

aniger

2017. december 13.

Tavasszal használtam. Elég fehér a bőrom, ezért a light változatot vásároltam meg. Szép szinem lett tole, viszont nem túl tartós, hamar kikopott.

aniger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

brioi

2017. december 12.

Először ezt vettem meg, és egész jó volt, nem foltosodtam tőle, szépen kopott, nem volt mű színe. Viszont a bronzosabbat jobban szeretem, mert előbb meglátszik a barnulás.

brioi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Gabica28

2017. december 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem mondanám, hogy elájultam tőle.Nincsen sötét bőröm, de nem is vagyok hófehér, de mindig is ki akartam próbálni, hogy is áll nekem az önbarnító. Megvettem, hazajöttem, alaposan megfürödtem és szépen felvittem magamra, utána pár órát fehérneműben rohangáltam itthon, hogy biztosan megszáradjon, és ne fogjon meg semmit. Másnap reggel mikor felkeltem és a tükörrel szemben álltam, nem tudtam, hogy sírjak vagy röhögjek. Olyan csíkos voltam mint egy zebra, és full narancsárga. A lábam olyan volt minta pigmenthiányos lennék. Valahol befogta valahol meg maradt az eredeti színem. A szaga olyan volt, minta a szoliba ragadtam volna vagy 100 órát. A kezemen az ujjaim között foltos. Azt sem tudtam, hogy induljak el otthonról, beültem a kádba es mosogatószivaccsal plusz szódabikarbónával suvickoltam magam már majdnem véresre, hogy kicsit kopjon ez a csodás szín. Nem tudom, hogy mit rontottam el, néztem videót is ki hogy használja, de nem bírtam rájönni, hogy mi történt. Viszont a hasam nagyon szép barna volt ezért adok neki egy pici csillagot. Ha lehet, innentől bazi nagy ívben elkerülöm az összes ilyen termèket.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

breku

2017. október 3.

A nyári színemet akartam feleleveníteni vele, és tökéletesen sikerült is! Nincs olyan kellemetlen illata, mint az önbarnítóknak általában, gyorsan beszívódik és szép egyenletes barna lettem tőle

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Blanka01

2017. szeptember 28.

Eddig sosem használtam önbarnítót, de ezután se sokat fogok. Barátnőm ajánlotta, de csalódtam a termékben. Jól hidratál, de foltos leszek tőle akárhogy oszlatom szét a bőrömön, emellett van egy jellegzetes szaga is.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

PoppyBlack

2017. szeptember 24.

Világos bőröm van, az első 2 használat után kezdett látszódni némi változás. Lefekvés előtt szoktam használni, felvitelkor kellemes az illata,viszont másnapra kifejezetten kellemetlen szaggá változik. Sokat nem használ, de legalább hidratál, bronzosan fényes bőrt ad.

PoppyBlack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

zengopitypang

2017. szeptember 16.

Update: Elfelejtettem jelenteni. Sajnos csíkokban narancssárga lettem, megszakadt a barátságunk még mielőtt a nyár megkezdődött volna.

Akciósan vettem a tescoban, így megéri. Itthon vettem észre, hogy világos bőrre van, pedig én kreol vagyok... legnagyobb meglepetésemre nagyon jól bebarnított 2 nap használat után. Jó, nem lettem karibi barna, de eltűnteti a téli fehérséget. Tusolás után használom esténként es nagyon finom az illata, de sajnos reggelre előjön az szokásos önbarnítós szag. Mindent összevetve nem rossz termék, újra csak azért nem venném, mert én jobban szeretem a természetes barnaságot, de ha azt nem tudnám elérni pár alkalom napozással, akkor biztos ezt használnám.

zengopitypang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate 60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.