KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: floralili, Módosítva: 2017. július 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény az arcon, a mellkason és a háton kialakuló mérsékelten súlyos akne (a bőr pórusainak eltömődésével, és ennek következtében pattanások, gyulladt, fertőzött gennyes csomók kialakulásával járó bőrbetegség), különösen a szokásos életkor után is fennmaradt akne kezelésére javasolt.

A készítmény hatóanyaga 1 mg adapalen 1 g krémben.

A Differin 1 mg/g krémet mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. A Differin 1 mg/g krém csak felnőttek vagy 12 évet betöltött vagy idősebb serdülők kezelésére szolgál.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

natasha

2017. május 5.

Jó. Bár lehet a tonik is belejátszik a dologba de szemmel lárhatóan javult a bőrképem. A bőrgyógyász írta fel kb egy hónapja és azóta egy két nap kihagyással hűségesen használom. A hatalmas pattanásokat kihozta az elején féltem hogy így marad aztán a homlokom szinte teljesen tiszta lett. Az arcomra is kevesebb korrektor kell viszont az orrom hámlik tőle. Ettől függetlenül szerintem hatásos.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

svekits

2016. október 23.

Pár hete teljesen kipattogott a hátam, tele lett mitesszerekkel meg pattanással, nem igazán tudom, miért. Mindenesetre ezt vetettem be, reggel-este kentem, mint a kisangyal, és nagyon szépen helyrehozta, a foltokat is halványította, nem szárította a bőröm, nem is éreztem irritációt. Könnyen kenhető, kellemes krém, én meg vagyok vele elégedve. Ez meg Skinoren mindig van tartalékban, ha esetleg bedurranna az arcom/vállam vagy épp a hátam.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

sildicow

2016. április 8.

Őszintén szólva nekem pattanásokra önmagában nagyon nem vált be. Amikor elkezdtem használni, egy időre kiiktattam a hámlasztókat, Akneroxidot és szörnyű lett a bőröm. Aztán átálltam arra, hogy egyik-másik nap hámlasztó (inkább BHA, néha AHA), máskor akneroxid és ez. Na, így már működött, de szerintem a hatása inkább a foltok halványításában látszik, nem abban, hogy konkrétan megakadályozza az aknékat. Szerencsére nem irritált és nem szárított, de ebben a tekintetben elővigyázatos voltam, mert a hidegben most a szokásosnál is testesebb krémeket használtam.

sildicow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

AligatorBaby

2016. február 20.

3 hónapig minden este lefekvés előtt kentem magamra, de nem használt semmit....... Az ég adta egy világon semmit nem csinált az aknémmal, csak hámlasztott, de ugyanúgy jöttel a pattanások....

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Vica75

2016. január 3.

Lassan elhasználom az első tubussal és elégedett vagyok. Az első két hétben volt némi irritáció, már kezdtem azt hinni, hogy abba kell hagynom valami allergia miatt, de kitartottam és elmúlt. Pattanás nincs, sokkal szebb a bőröm, reggel sem tocsog zsírban a homlpkom. Este megy ez, reggel bha, heti 1-2 aha, gyakori kaolin maszkkal kiegészítve. Ezután a gélt fogom kipróbálni.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

vargakrisztina1225

2015. július 19.

elég hosszú utat bejártam már ebben a témában
kezdtem a már itt is említett Zineryttel, azt magában használtam, nekem sajnos nem vált be, semleges hatása volt
utána kaptam a Differint, amit nagyon szerettem, a legrosszabb időszakban kaptam, és nagyon szépen helyre hozta a bőrömet, sokáig használtam is, de sajnos úgy kb a tubus felénél allergiás lettem rá, és kiütéses lett a nyakam (pedig az arcomra kentem :P)
most a skinorent kaptam helyette, de nekem sajnos az sem felelt meg
összességében szerintem jó krém, és bár az én allergiám valamelyik összetevő miatt lehetett, 4 csillagot adok neki :) mert valószínűleg most is használnám még

vargakrisztina1225
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

elég hosszú utat bejártam már ebben a témában
most a skinorent kaptam helyette, de nekem sajnos az sem felelt meg

csillamelody

2015. június 20.

A bőrgyógyász írta fel a skinoren helyett. Nekem semmit sem használt. Több pattanásom lett mint előtte volt. Kb egy hónapja használom, és azt írja hogy a 4. héten már javulás látható. Hát nekem semmilyen javulás nem látszik, sőt még több pattanásom van, mint mikor nem kenek az arcomra semmi ilyesmit. Utálom. Többet biztos nem kenem magamra.

csillamelody
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

alllmond

2015. április 12.

16 évesen az isotretinoin-os 7 hónapos antibiotikus kezelés után "megjavult" a bőröm, de nagyon zsíros lett amikor leálltam, mivel 7 hónapig zsírtalanított a gyógyszer.

Ezt estére, reggelre pedig a Dalacin ecsetelőt írta fel a bőrgyógyásznő, egy hete használom.
Változásban csak annyit látok, hogy amíg a dalacintől egész nap szép zsírtalan a bőröm, este ettől a krémtől a szükséges hidratálást visszakapom. Nyilván, legalább negyed óra mire felszívódik, de írtak már fel nekem zsírosabb krémet ami egyáltalán nem szívódott fel szóval szerintem estére nem is kell olyan krém ami tökéletesen matt hatással jár.

nekem egyenlőre bevált, mert tényleg jól megköti a vizet és a benne lévő szilikontól puha is lesz a bőröm, csak aggaszt, hogy a vízen kívül nincs benne semmi természetes ""gyógynövény"", mert nem szeretek ilyen kemikáliákat használni.

alllmond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Jenniii92

2015. február 21.

A gélt nagyon szeretem, szépen szárítja a bőrt ezzel szemben a krémnek semmi hatását nem tapasztaltam.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Makk Zsuzsó

2015. január 5.

Hetente max. kétszer tudom használni, mert nagyon irritálja a bőrt. Hámlaszt is erősen, úgyhogy én más hámlasztóval együtt nem ajánlom senkinek. Pattanásokra is jó, bár engem inkább a mitesszerek aggasztanak, pattanásaim ritkábban vannak. Még nem vagyok meggyőzve, de bizakodom, mert nekem a többi vényköteles szer nagy része kicsinálja a bőröm, ez pedig még anti-ageing is, szóval az nem lehet, hogy ne működjön!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.