KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

Edinathehairmaniac

2018. június 24.

CSODASZER!!! Hólyagosra égett a hátam és a vállam. Egy gyógyszerész rokonom ajánlotta ezt a hab állagú sprayt, amit rögtön meg is vettem, két nap múlva enyhült a fájdalom is és az égés is. IMÁDOM! Hajra még nem próbáltam de hamarosan kifogom. :)

Edinathehairmaniac
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Petyuska

2018. június 20.

Imádom. Gyerekkoromat idézi meg az illata, mikor a strandról hazaérve ezzel fújt le anyukám. :) Leégésre kiváló, azonnal enyhíti a húzódást, az égő érzést.

Hajra most kezdtem el használni. Egyelőre szőke tincseim végét pempőztem be vele, hajmosást követően, törölköző száraz hajra. Tetszett a végeredmény, nem volt olyan seprű a vége. :) Mindenkinek ajánlom, a háztartás alapkelléke.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

ki6kina

2018. május 30.

Csúnya leégés miatt vettem meg, 3 napig napi 2x de volt, hogy többször is kentem a hátamra és a lábamra. A negyedik napra végre bebarnult a csúnya pirosság, de sajnos ezután kezdődött hámlani. Mindenesetre nagyban megkönnyítette a mindennapokat! :) Az itt olvasottak alapján kipróbáltam hajpakolásként, és valóban puhább tapintású a hajam és talán a vége nem olyan sprőd. Illetve a szempilláim tövébe is kentem és ott látványos változást tapasztaltam! Szépen megnőttek és megerősödtek a pilláim. Kenem most a szemöldökömre is, remélem ott is beválik! :)

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

blanzsi

2018. május 25.

Feher bőrűek figyelem! Nyárra kötelező beszerezni! Az én hófehér színű borom nagyon gyorsan leég ha 50 faltörés krémet használok akkor is!! Ez a csodaszer gyorsan segít azon hogy ne húzódjon enyhuljon a pirossal e s elkezdjek bebarnulni! Mindenkinek ajánlom elengedhetetlen!!!!!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Fruzsiii

2018. április 15.

Nyáron alapdarab itthon! A napozástól leégett bőrt, nagyon gyorsan regenerálja,hűsiti,nálam sokszor megakadályozta a hámlást :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Hecate

2018. április 10.

Égési sérülésekre valóban jó, így nélkülözhetetlen az otthonunkban.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Égési sérülésekre valóban jó, így nélkülözhetetlen az otthonunkban.

javi

2018. március 14.

Tudom, hogy elsősorban nem erre való, DE múltkor megpiszkáltam egy pattanást és nagyon piros lett körülötte a bőröm is. 1-2 napig ezt kentem rá, és szinte teljesen elmúlt a pirosság. Amúgy is van itthon mindig, mert nagyon könnyen leégek, arra is jól működik.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

sorsi77

2018. március 6.

Már egy ideje a polcon csücsült - háztartási égési baletesetekre vettem just in case - aztán egyszercsak próbából ráfújtam erősen kiszáradt (élelmiszer ekcémától) kezeimre. Csodát művelt, pihipuhi lettem, nem húzódik a bőröm, jól beszivódik, nem marad zsiros érzet mint a shea vaj után, szóval ajtóban állva indulás előtt is bátran fújom.

sorsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Greta0017

2018. február 23.

Égési sérésekre caak ezt használja a család. Mostanában pedig a hajamra próbáltam ki eddig sajnos nem érzékeltem változást de még próbálkozok

Greta0017
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

renitrk

2018. január 30.

Csodaszer. Én alapból a hajamra vettem, azt is gyönyörűvé varázsolja. Növésben segíti, de azért havi 4 cm-t nem fog nőni ettől sem. :) De ami a legnagyobb csoda, az ahogy a pattanások után maradó sebeket gyógyítja. Végig ott ült a szekrényeben, és csak most vettem észre ezt a csodatevő tulajdonságát. 10 csillag.

renitrk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!