KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 13.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

mazsola13

2017. június 7.

Könnyed, gyorsan beszívódó krém, ami hatékonyan ápol és hidratál. Télen az ekcémásra száradt kezemet is gyorsan rendbe tette. Az illata kellemes, nem tolakodó és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. Nem szeretem kenegetni a kezeimet, de ezt a terméket szívesen használom. Azt hiszem nem fogok már mást próbálgatni, megvan az igazi! Testkrémként nem használtam még, de ki fogom próbálni.

mazsola13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Gina1031

2017. június 5.

KM boxban leltem. Nagyon jó krém. Biztos, hogy újravásárolom miután kifogy, mert tetszik az illata, a hatása. Az ekcémámmal semmit nem kezdett, de testápolóként remek. Ja, és tetszik a dizájn is!

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

marryjane

2017. június 5.

Nagyon jó!!!! Hamar beszívódik, nem ragad, megdelelően hidratál. Ennyi nekem elég!

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

lenip

2017. június 3.

Nekem is KM boxból lett. Sajnáltam is a sok pozitív vélemény miatt, hogy nem hamarabb jutottam hozzá, mivel az elmúlt tél masszív -10 fokai nagyon durván ekcémássá tették a bőrömet, ami csak nagy nehezen múlt el más krémek hatására. Így kíváncsi lettem volna akkor mit tesz vele. Most viszont kellemesen hidratál a kissé vizes állagú krém. A tégelyes kiszerelés engem is zavar. (De legalább az 1 éves fiamnak tetszik.) Az illata meg számomra erősen retró érzetet ad. Szóval összességében, ár-érték arányban 3-4 közé pontoznám szívem szerint, mert eddig semmi extra hatást nem nyújtott. Ha ismét előjön az ekcéma, újra előveszem és "updatelek".

lenip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Tymy181

2017. május 26.

A legjobb kérzkrém a világon! Utálom ha krém van a kezem, de ezt elviselem, sőt szeretem bekenni vele a kezemet. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, kivállóan hidratál (bár nekem nem olyan vészesen száraz a kezem), és az illata valami fantsztikus. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Kremcica

2017. május 20.

Update: Miután testkrém is így kipróbáltam testápolóként illetve lábkrémként is. Tökéletes. Enyhe illat, könnyen beszívódik és klasszul hidratál mindenhol. Jár az 5*

Nem mondanám csodakrémnek, de igen jó kézkrém. Pont mielőtt megérkezett a dobozom panaszkodtam milyen csúnya fehér pikkelyes a kezem. Már elsőre kellően ápolta a kezem azóta is használom. Tetszik, kicsit híg vizes állagú, könnyen beszívódik, nem ragad utána a kezem. Egyedül a tégelyes kiszerelés nem tetszik, eleve mikor megkaptam minta nem lett volna rendesen rácsavarva. Most használva pedig belenyúlni (nesze neked higénia) mikor már krémes az ujjam nehéz visszacsavarni a tetejét. Az illata tényleg kissé szúnyogriasztószerűen citrusos, valamelyik kézfertőtlenítőmhöz is hasonlít. Elég gyenge illat és hamar elillan, nem válik zavaróvá.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Viki9727

2017. május 9.

Nagyon jól ápolja a bőrt, hamar beszívódik, Azt írja ekcémás bőrre is ajánlott, nos nekem van 1-2 db, remélem hogy segít rajta, de sajnos azóta is ott vannak és semmit nem csinált velük. Mint kézkrém viszont tökéletes.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Loona

2017. május 8.

Én is KM boxból jutottam hozzá. A körülötte levő nagy hype ellenére én eddig teljesen közömbös voltam iránta, és az összetevőlistát meg az árát figyelembe véve egyáltalán nem gondolkodtam a megvásárlásán a fenti tubusos kiszerelésnek sem - a dobozban található, tégelyes változatban pedig egészen biztos, hogy magamtól soha nem vásároltam volna meg, legyen akármilyen jó is, a tégely nálam abszolút kizáró ok. Kárba viszont nem fog veszni, mert férjem az ilyen kiszereléseket preferálja, és már rá is bólintott, hogy elhasználja majd, ha a mostani kézkréme elfogy. Ha a használat közben fűz hozzá bármi megjegyzést, frissítek :)

Viszont ha már itt van, kipróbáltam pár alkalommal én is, ez alapján pedig nem annyira értem a körülötte levő hype-ot, nekem ez egy teljesen átlagos kézkrém, ehhez képest pedig túlárazott, drogériás viszonylagban feleennyiért is találni olyan krémet, ami ugyanígy teljesít (bár nekem a szintén nagy közszeretetnek örvendő Madre Labs kézkrém sem jött annyira be, szóval lehet, hogy velem van a baj :D ).
A kiszerelésével kapcsolatos véleményemet fent már kifejtettem. Ezen felül nekem sem igazán volt szimpatikus, hogy a doboz alsó részén nem volt fólia vagy kis műanyag lap, ami megakadályozta volna a krém egy részét abban, hogy a tetőn kössön ki (én a kipróbálás során az ide került cuccost szedegettem le). És ez még a szerencsésebb eset, mert az egyszerű kis csavaros tetővel nem tudom, mennyire zárhat biztonságosan a doboz - biztos ami biztos, ez a tégely utazásokra tuti nem fog velünk jönni.

A retro design nekem amúgy tetszene, ha kifogy, a dobozt biztosan elteszem valami más (nem krém :P ) tárolására.

A krém fehér, könnyed, nem túl zsíros állagú, ami pozitív. Enyhe illata van, ilyen halványan az én orromnak kellemes-semleges, és az is tetszik, hogy fél perccel a felkenés után már szinte semmi sem marad belőle. Ahogy a krémből sem, mert hipp-hopp beivódik, némi selymes, puhaság-érzetű, nem zavaró réteget hagyva maga után. Eddig abszolút pozitív élmény lenne a használata, kicsivel később azonban jön a negatívum: olyannyira nem hidratál, hogy az ember lánya a gyorsan elillanó illat és gyors beszívódás után pár perccel elkezd gondolkodni, hogy most akkor elfelejtette-e bekenni a kezét :/ Az én kezeim pedig nem szárazak, nem cserepesek, nem igényelnek kiemelkedő hidratálást, ez a krém azonban még nekem is kevés. Szintentartásnak jó lehet olyankorra, amikor abszolút nem igényel a kéz hidratálást, de én ilyenkor kézkrémet sem igénylek, így nem tudnám használni. Hátha férjemnek majd jobban beválik, illetve ő "más rendszer alapján krémez" (esténként, lefekvés előtt ken fel egy akkora mennyiséget, amekkorát én 10 alkalommal szoktam összesen), lehet, hogy úgy jobban használható, sokkal nagyobb mennyiséggel viszont én nem fogom kipróbálni, mert úgy számomra nem kellemes egy kézkrém használata.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

estokani

2017. május 8.

Továbbra is piros Cien az etalon. De nyárra melóhelyre pacsmagolósnak az túl sűrű, csak éjszaka fogom használni. Így nagyon örültem neki, hogy ez a népszerű magyar krém is lapult a KMdobozban. Nagyon gyorsan beszívódik, az illata nem számottevő. Sokszor kenem amúgy is a kezem napközben, így tökéletesen ellátja a feladatát. A legjobb krém címért nem folytat versenyt, de a beken-lemos-beken lemos melóhelyi mókára a középmezőnybe stabilan bekerült.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Evelyn31

2017. május 6.

Km boxban volt,és itt hallottam először is róla.Első látásra,megmondom őszintén,nem volt szerelem.Nekem az első benyomások:az illata egyáltalán nem tetszik,annyira régies,nagyis de lehet pont ez a lényege! A krém állaga szószó,viszonylag hamar beszívódik. Ami,viszont teljesen meglepett,az a hatása:különösebben nem száraz a kezem,de azért néha hidratálásért kiállt, leginkább csak a jobb kezemen lévő mutató ujjam. Olyan szinten száraz és érdes volt,bármivel kentem nem lett jobb,viszont ez a krém azt kell mondanom csodát tett vele! Szépen helyre hozta a problémákat,ha esetleg van 1-2 nap,hogy nem kennem be akkor sem szárad újra ki szóval tényleg szuper kis krém!Egyszerű,letisztult és mégis nagy hatású krém!Ezért is max csillag,ajánlani tudom!

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.