KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft, 459 Ft és 955 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 22.

Ár:   499 Ft, 459 Ft és 955 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

CzFru

2017. január 16.

Nagyon szeretem! Sokat elhasználtam belőle és nem csalódom. De a téli hideggel nem birkózik meg sajnos, ahhoz zsírosabb krémre van szükségem.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

bazsetta

2017. január 2.

Először nem tűnt valami erős krémnek a kiszáradásos, ekcémás bőrömre, de aztán kb. 3 nap használat után már nem száradt cserepesre a karom reggelre, ha este bekentem. Ez nagy eredemény! Az illata nem rossz szerintem, az ára pedig extra kedvező. Külön értékelem, hogy magyar termék, ezért kifejezetten ezt fogom használni, ha hosszútávon beválik.

bazsetta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

crettier

2016. december 11.

a baratom szuletese ota ekcemas, a vilagon mar kb mindent kiprobalt. a tibolina ugyan nem tuntette el a foltjait teljesen, de latvanyosan segitett rajtuk :) nem veletlenul dicseri mindenki ezt a kremet.

crettier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

biusjj

2016. december 11.

Nagyon szeretjük, az extra száraz, repedezett bőrrel csodát tesz. Kb. 500 Ft, tégelyében lehet kapni. Mondjuk ez nem túl praktikus, mert bele kell nyúlni. De ezt leszámítva nagyon szuper krém, illata semleges, így a család férfi tagjai is használják.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

silawolf

2016. december 9.

Jelenleg csak a 100 ml-es tégelyes változatát tudtam megvenni, nagyon kedvező 400 Ft körüli áron. Hatása jobb, mint akár a L'occitane kézkrémei, egyedül az illata nem annyira szuper, de nem vészes az sem, hamar elillan. Jól hidratál, simít és hamar felszívódik, nincs utána ragacsos érzet.

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

csopke

2016. július 11.

A melegben tényleg jó mert gyorsan felszívódik. Semmi extrát nem nyújt.

csopke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

A melegben tényleg jó mert gyorsan felszívódik. Semmi extrát nem nyújt.

MsKors

2016. július 9.

Ez egy nagyon jó kézkrém, főleg az ár-érték aránya fogott meg. Elképesztően hamar beszívódik, nincs valami kifejezetten nőies illata, olyan krémszagú és kész - pont ezért párom kirepedezett kézfejére is kenhetem, pedig ő nem tud elviselni semmiféle krémet.
Volt egy ekcémás időszakom, akkor csak ezt viselte el a bőröm illetve a sima shea vajat. Ajánlom, akár érzékeny bőrűeknek is!

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

pilla91

2016. június 1.

Nekem ez a kézkrém vált be a legjobban. Mániákus vagyok, nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már, drágábbat, olcsóbbat, de ez valami csoda. Egy használat után rendbeteszi a száraz bőrt. Az illatát annyira én nem szeretem, de a hatása kárpótol. Még a régi csomagolású termék van meg nekem, nagyon sokáig elég, de tetszik az új tubus. :) Gyógyszertárban vettem még anno, nem volt készleten, de ha kéritek megrendelik. Szerintem megéri kipróbálni.

pilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

AAdriiiii

2016. január 1.

Az állaga és az illata nekem tetszik, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Viszont ez hátrány is számomra, mert szinte egyáltalán nem zsíros és a kiszáradt, segítségre áhítozó bőrt nem ápolja eléggé. Sarkvidéki expedícióra tehát nem ezt ajánlom, de ár-érték arányban egyértelműen szinte verhetetlen. Jó termék, de nekem nem ez a tökéletes.

AAdriiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Vermilion69

2015. december 29.

Gyártják még, csak megújult. Herbaházban vettem én is. :-)

Vermilion69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Gyártják még, csak megújult. Herbaházban vettem én is. :-)

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.