KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emiii

2017. december 10.

KM boxos szerzemény, szerettem használni, de testápolóként néha úgy tűnt, mintha beizzadna tőle a bőröm. Kézkrémnek oké volt.
Az illata kellemes, az ára is remek, de nem vágyódom utána.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Az illata kellemes, az ára is remek, de nem vágyódom utána.

szilva82

2017. december 6.

Most kezdtem el használni, mert borzalmasak a kezeim....ekcéma....:(
Napközben ez, estére meg feketekömény olaj shea vajjal váltva.
Próbálom kerülni a szteroidos krémeket....
És találtam olyan törlőkendőt utazáshoz amit használni is tudok...99,9% ásványvíz, o,1% grépfruit olaj/babáknak fejlesztették ki, akár a szájacskájukat is ki lehet törölni vele/
4 csillag eddig azért, mert illatosított....:/

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Most kezdtem el használni, mert borzalmasak a kezeim....ekcéma....:(
Napközben ez, estére meg feketekömény olaj shea vajjal váltva.
Próbálom kerülni a szteroidos krémeket....
4 csillag eddig azért, mert illatosított....:/

kristinakroes

2017. november 26.

Még a tavalyi KM-ból jutottam hozzá. Jó krém, a hypot nem értem.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Még a tavalyi KM-ból jutottam hozzá. Jó krém, a hypot nem értem.

Kittic

2017. november 10.

Kedvenc kézkrém lett! Nagyon száraz a kezem az őszi-téli időszakban, de ez a krém nagyon szuperül teszi a dolgát. Hidratál, sűrű állagú krém, de gyorsan beszívódik.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

rekagram

2017. november 7.

Már régóta terveztem, hogy megveszem, de csak mostanában jutottam el ténylegesen is megvenni... amit azért bánok, mert ez egy csodaszer!!!! Kéz- és lábfejre használom, és már az első! használat után észrevehető a különbség... konkrétan a full kiszáradt, repedező sarkamar is helyre hozta.. pedig próbáltam rá a shea vajtólnkezdve mindent, dee ez bevált! újravevős! ❤

rekagram
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Redlips

2017. október 17.

Kellemes krém, könnyen beszívódik, nincs tolakodó illata. A hidratáló hatása viszont nem annyira jó, ezért egy csillagot levonok.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Babika20

2017. október 9.

A nagy tégelyes változatra csaptam le, 900 Ft volt és tök sokáig vadásztam, mert nem vagy alig kapható a patikákban.. és a pasarétiben vettem ha ez valakinek segíthet és útba esik neki :) Nagy mennyiség, gyorsan be is szívódik, jól hidratál. Az illata visszafogott de kellemes, van egy kis babás-tisztaság-parfüm illata, nagyon fincsi. Nekem nem extrém száraza kezem de elkél a hidratálás. Ajánlom bátran!

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

petrevici

2017. október 2.

Vééégre! Nekem is van! Nem is veszek más kézkrémet többé. Nehéz beszerezni, hónapokig kerestem forgalmazó patikát. Jó lenne egy lista, mert a rendelés esetén többe kerül a leves, mint a hús. A krém jó illatú, villámgyorsan beszívódó, valódi hidratálást nyújtó dolog. Imádom!

petrevici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

Barbi93

2017. szeptember 9.

KM boxban volt, nem rég kezdtem el használni mivel nagyon csúnyán kiszáradt a tenyerem.
Jól hidratál, pillanatok alatt beszívódik ahhoz képest hogy elég sűrű krémről van szó.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 5.

Hihetetlenül olcsó, de mégis csodákra képes! Sőt, mivel magyar termék, egy tudatos magyar vásárlónak kötelessége kipróbálni! :D

delijozsefcsaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.