KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft, 459 Ft és 955 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 22.

Ár:   499 Ft, 459 Ft és 955 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

Krémmánia Kedvencek a -től
dzsanki

2017. április 29.

KM dobozzal kaptam, és így elhasználgatom, de egyáltalán nem értem a hype-ot körülötte. Nem ismertem ezt a krémet, de annyira istenítve volt, hogy azt hittem, ez A nagybetűs kézkrém, és ezentúl nem kell más. De semmi. Az illata enyhe, semmi extra, teljesen átlagos. A beszívódása nem gyors, de nem hagy ragacsos réteget, és puha lesz tőle a kéz. Ez utóbbit a legtöbb kézkrém tudja is. Használtam már dél-koreai kézkrémeket, azokról gondoltam, hogy jók, de ha ez a kézkrém egy csoda, akkor azok a kézkrémistenek. Elkenegetem persze, de ez nagyon nagyon átlagos, vagy picit az alatti.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

b0rzi

2017. április 26.

Kapóra jött, mert amikor kézhez kaptam végre, pont elkezdett a szeles időtől hámlósan száraz lenni a kezem. Így egész gyorsan is beszívódott, legalábbis annyira, hogy nem zavart. Bár azóta se jött rendbe a kezem (jó pár napi használatról beszélek; még feszül, de már nem hámlik). A schüsslerrel felváltva használom, az még szinte jobban is segített... :D amúgy nem vagyok nagy kézkrémes, de ha elkezdenék használni valamit, szerintem a leírtak ellenére is ezt választanám. :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Villango

2017. április 25.

Tényleg nagyon jó. :)
Az ára is szuper, valszeg megvenném, én is KM box-ban találtam.
Állagra engem a régi nagy klasszikus kézkrémekre emlékeztet, a régi magyarokra és a régi nyugat európaiakra. :)
Nekem nagyon gyorsan beszívódik, sokkal kényelmesebb használni mint a nivea-t, ami után zsíros a kezem jó ideg.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Tényleg nagyon jó. :)
Az ára is szuper, valszeg megvenném, én is KM box-ban találtam.

im

2017. április 24.

A KM beauty boxból van.
- Tégelyes csomagolás: nem a kedvencem, de nem lenne vele gond alapvetően. Furcsállottam, hogy nem zárták le a tégelyt fóliával a kupak alatt, így a krém negyede kitapadt a tető aljára, amikor kibontottam.
-Állag: könnyű, szinte vizes érzetű. A Schüsslernél leírt habosság nem jellemző rá. Picit nehezebben szívódik be, mint a többi versenytárs.
- Összetétele alapján téli kézkrémnek tippelném, de az állaga lehetővé teszi, hogy most is szívesen használjam. (Az más kérdés, hogy annyira hideg volt az elmúlt napokban, hogy előszedtem a kesztyűimet.) Citromfüves-szúnyogriasztós az illata, nem a kedvencem.
- Hatás: nem életem testápolója, de egynek elmegy. A Balea Totes Meertől persze ez is ezerszer jobb. A bőröm, főleg a karomon és lábamon igényelné, hogy minden nap kenegessem. A kezem bőrét jobban hidratálja, mint a már említett Babylove krém, de annak a tubusos kiszerelése az én szívemnek kedvesebb.
- Összességében: ugyanaz a véleményem, mint a Schüsslerről. Jó, hogy most kipróbálom, el is fogom kenegetni, de annyira nem győzött meg, hogy megvegyem.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

A KM beauty boxból van.

AngyalBaba

2017. április 21.

Örültem, hogy pont ez a kézkrém került a box-ba :) Nagyon szuper kis kézkrém, jó kis natúr illattal! Első használat alkalmával megijedtem kicsit, mert nagyon zsírosnak tűnt. Viszont hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és nagyon sokáig érezni a hatását!! Számomra sokkal hatékonyabb, mint bármelyik drágább, csodaszerként hirdetett kézkrém! Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni!

AngyalBaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Erina

2017. április 21.

Tégelyes van, KMBB-van kaptam. Nagyon testes, zsíros krém. Csak a kezemre használom emiatt. Kevés elég belőle, nagyon jól hidratál. Engem annyiban zavar, hogy néhány percet kell várni vele, mire teljesen beissza a bőröm, addig egy vékony rétegben érzem, hogy ott van. De kárpótol a pihe-puha kéz, amit eredményez. Sokáig elég lesz napi használat mellett is. 😉

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

viszvirag1

2017. április 20.

Egyszerűen imádom! Amint bekenem a kezem gyönyörűen beszívódik és utána annyira kellemes érzetet hagy, hihetetlenül puha lesz a bőröm tőle!

viszvirag1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

GNóri

2017. április 20.

Nagyon örülök, hogy benne volt a beauty boxban. Régóta ki akartam próbálni, de a környékünkön nem igazán találtam sehol. Szuper krém, nagyon jól hidratál, viszont egyáltalán nem marad tőle ragacsos vagy zsíros a bőröm. Az illata citrusos-kenőcsös, nem erős, hamar elillan, teljesen kibírható. Az ára pedig nevetséges, tekintve, hogy kenterbe veri az összes drogériás kézkrémet.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

auberginecat

2017. április 20.

szintén KM boxban kaptam meg, és nagyon elégedett vagyok. a kezemen hajlamos ekcéma kialakulni, rettenetesen csúnya tud lenni, ha nem ápolom megfelelően. ez a krém könnyed, mégis mélyen hidratál, kellemes, nem tolakodó az illata, összességében nagyon jó érzést kelt a használata. arcra és testre is szívesen kenem, ugyanúgy jót tesz. ha elfogy, szerintem mindenképpen újra fogom venni.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

szilvike94

2017. április 19.

Szintén a krémmániás dobozban jutottam hozzá, eddig talán ezzel meg a phi szemkörnyékápolójával vagyok a legelégedettebb. Ahogy néztem a márkáról nem mondható el, hogy széles termékválasztékkal dolgoznak, de én úgy vagy vele inkább legyen 1-2 nagyon jó terméke egy márkának mint sok rossz.
A kezem kb. csak nyáron nincs kiszáradva a többi évszakban nagyon oda kell figyelnem az esti hidratálásra. Szerintem citrusos illata van, nagyon hamar beszívódik, nem csücsül ott a kezden, így nem kell félnem, hogy éjjel az összeset a takaróba kenem. A párom is imádja, szerintem ver nagyon sok agyon hipeolt kézkrémet, biztos újra fogom venni.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.