KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

Redlips

2017. október 17.

Kellemes krém, könnyen beszívódik, nincs tolakodó illata. A hidratáló hatása viszont nem annyira jó, ezért egy csillagot levonok.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Babika20

2017. október 9.

A nagy tégelyes változatra csaptam le, 900 Ft volt és tök sokáig vadásztam, mert nem vagy alig kapható a patikákban.. és a pasarétiben vettem ha ez valakinek segíthet és útba esik neki :) Nagy mennyiség, gyorsan be is szívódik, jól hidratál. Az illata visszafogott de kellemes, van egy kis babás-tisztaság-parfüm illata, nagyon fincsi. Nekem nem extrém száraza kezem de elkél a hidratálás. Ajánlom bátran!

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

petrevici

2017. október 2.

Vééégre! Nekem is van! Nem is veszek más kézkrémet többé. Nehéz beszerezni, hónapokig kerestem forgalmazó patikát. Jó lenne egy lista, mert a rendelés esetén többe kerül a leves, mint a hús. A krém jó illatú, villámgyorsan beszívódó, valódi hidratálást nyújtó dolog. Imádom!

petrevici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

Barbi93

2017. szeptember 9.

KM boxban volt, nem rég kezdtem el használni mivel nagyon csúnyán kiszáradt a tenyerem.
Jól hidratál, pillanatok alatt beszívódik ahhoz képest hogy elég sűrű krémről van szó.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 5.

Hihetetlenül olcsó, de mégis csodákra képes! Sőt, mivel magyar termék, egy tudatos magyar vásárlónak kötelessége kipróbálni! :D

delijozsefcsaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Doridia

2017. augusztus 17.

A legszuperebb kézkrém amit eddig használtam! Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros utóérzést és nagyon fini az illata. Tégelyes kiszerelésben lett az enyém egy Krémmánia beautybox keretén belül. Tuti újra vevős, de akkor már a tubusos változatot célzom be, mert legnagyobb bánatomra a box-ban tégelyes kiszerelés volt.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

tonic

2017. augusztus 7.

www.kertvarosipatika.hu oldalon van többféle kiszerelésben,és már 3000 Ft-tól van ingyenes szállítás,amit nem nehéz összeszedni...

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

mafalda

2017. augusztus 7.

Nagyon jó illatú, könnyed krém, mely hamar beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros ragacsos érzést maga után. Az ára is nagyon kedvező, kár hogy sok patikába viszont lehetetlen beszerezni...

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

prinszepsz

2017. augusztus 1.

Kézkrémek kézkrémje :D KM boxban volt, azóta elhasználtam és újravettem.Gyorsan beszívódik, szuperül hidratálja a kezemet.

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

meowlya

2017. július 15.

Egyik télen nagyon csúnyára száradt a kezem és a gyógyszertáros néni ezt ajánlotta. Csodaszer, azóta imádom. :)

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.