KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

simbenz

2018. április 30.

KM beauty boxban jutottam hozzá, addig nem is hallottam erről a krémről. A box felbontásakor nem gondoltam volna, hogy ez a kis termék lesz a nagy felfedezettem, pedig de! A legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Mondanám hogy csodaszer, de sajnos amióta elfogyott, nem tudom sehol sem beszerezni. Értem én, hogy patikákban fellelhető, de én eddig akárhol kérdeztem, vagy nem is hallottak róla, vagy tartották, de bizonytalan ideig nem rendelhető. Szépen kérem, hogy aki tud Bp-i patikát, ahol biztosan tartják a krémet, ne tartsa magában.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Yummy

2018. április 27.

A tégelyes változat van meg. Imádom az illatát és az állagát. Nagyon gyorsan beszívódik és kellemes érzést nyújt. A hidratáló hatása is szuper, ha nincs az ember keze nagyon kiszáradva. Durván száraz kézre kevés, inkább nyári kézkrémnek mondanám. A tégelyes kiszerelés pfujj, szösz-por-kismacska is belemegy.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Nicole97

2018. április 10.

Nekem ez a krém az állaga miatt tetszik, mivel könnyed, nem túl zsíros, és hamar beszívódik. Az illata is nagyon kellemes, viszont a hidratáló hatásával egyáltalán nem vagyok megelégedve. Egy hatalmas tégellyel van meg belőle, de sosem akar elfogyni, mindig inkább máshoz nyúlok.

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Lorina

2018. február 27.

Szuper krém,kézre és tesre is!Könnyen beszívódik,remek az illata és kitűnően hidratál!Télen,nyáron bevált,és nem utolsó sorban olcsó,ha be tudod szerezni patikában!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

maniko90

2018. február 3.

Szeretem ezt a kézkrémet, de nem ez a kedvencem. Nekem sajnos kevés a hidratáló hatása. Érezhetően puhább lesz utána a kezem, de mégsem érzem átütőnek az erejét. Cserébe viszont tényleg pikkpakk beszívódik! Ezt tartom bent a munkahelyemen, mert gyorsan lehet utána folytatni a klaviatúra nyomkodását. Hozzám hasonlóan nagyon száraz kezű embereknek viszont kell más mellé otthonra.

maniko90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

babyface

2018. január 13.

mikor a krémmániás boxban kézhez kaptam egyből a drága nagymamám jutott eszembe, aki mindenféle műagyag tégelyes arc és testkrémet összevásárolt a 100ft-os boltban és állandó lakói voltak az éjjeli szekrényének... (glicerines, áleverás :D) amúgy ezzel nem is lenne semmi baj mert én imádom ezt a retro életérzést (én is sokat kentem belőlük a kezemre), de sajnos ez a krém nem igazán jó semmire... testre én mondjuk nem is használnám ezért csak néha napján nyúlok utána, mikor hirtelen száraznak érzem itthon a kezeimet. a hidratáló hatása max 1 kézmosásig, vagy mosogatásig tart, a kiszerelése miatt utazásra alkalmatlan, az illata tényleg unisex ezért mindkét nem használhatja. nekem ez a 100ml-es tégely valószínűleg sosem fog elfogyni... :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Loona

2017. december 31.

Update: férjem szólt, hogy lassan elfogy. Amíg használta, nem panaszkodott rá, de annyira valószínűleg mégsem szerette meg, mert egy szóval sem említette, hogy ezt vegyem újra (volt régen olyan kézkréme, amit mindig újra kellett venni - amíg meg nem szűnt). Belenéztem a dobozba, hogy tudjam, kb. mikorra is kéne új krém, és a benne a krém mellett szintén megtalálható por, szösz ismét csak megerősítette a tégelyes krémek iránt érzett ellenszenvemet. Ha kiürül a doboz, kap valami mást, ami tubusos.

2017. május 8:
Én is KM boxból jutottam hozzá. A körülötte levő nagy hype ellenére én eddig teljesen közömbös voltam iránta, és az összetevőlistát meg az árát figyelembe véve egyáltalán nem gondolkodtam a megvásárlásán a fenti tubusos kiszerelésnek sem - a dobozban található, tégelyes változatban pedig egészen biztos, hogy magamtól soha nem vásároltam volna meg, legyen akármilyen jó is, a tégely nálam abszolút kizáró ok. Kárba viszont nem fog veszni, mert férjem az ilyen kiszereléseket preferálja, és már rá is bólintott, hogy elhasználja majd, ha a mostani kézkréme elfogy. Ha a használat közben fűz hozzá bármi megjegyzést, frissítek :)

Viszont ha már itt van, kipróbáltam pár alkalommal én is, ez alapján pedig nem annyira értem a körülötte levő hype-ot, nekem ez egy teljesen átlagos kézkrém, ehhez képest pedig túlárazott, drogériás viszonylagban feleennyiért is találni olyan krémet, ami ugyanígy teljesít (bár nekem a szintén nagy közszeretetnek örvendő Madre Labs kézkrém sem jött annyira be, szóval lehet, hogy velem van a baj :D ).
A kiszerelésével kapcsolatos véleményemet fent már kifejtettem. Ezen felül nekem sem igazán volt szimpatikus, hogy a doboz alsó részén nem volt fólia vagy kis műanyag lap, ami megakadályozta volna a krém egy részét abban, hogy a tetőn kössön ki (én a kipróbálás során az ide került cuccost szedegettem le). És ez még a szerencsésebb eset, mert az egyszerű kis csavaros tetővel nem tudom, mennyire zárhat biztonságosan a doboz - biztos ami biztos, ez a tégely utazásokra tuti nem fog velünk jönni.

A retro design nekem amúgy tetszene, ha kifogy, a dobozt biztosan elteszem valami más (nem krém :P ) tárolására.

A krém fehér, könnyed, nem túl zsíros állagú, ami pozitív. Enyhe illata van, ilyen halványan az én orromnak kellemes-semleges, és az is tetszik, hogy fél perccel a felkenés után már szinte semmi sem marad belőle. Ahogy a krémből sem, mert hipp-hopp beivódik, némi selymes, puhaság-érzetű, nem zavaró réteget hagyva maga után. Eddig abszolút pozitív élmény lenne a használata, kicsivel később azonban jön a negatívum: olyannyira nem hidratál, hogy az ember lánya a gyorsan elillanó illat és gyors beszívódás után pár perccel elkezd gondolkodni, hogy most akkor elfelejtette-e bekenni a kezét :/ Az én kezeim pedig nem szárazak, nem cserepesek, nem igényelnek kiemelkedő hidratálást, ez a krém azonban még nekem is kevés. Szintentartásnak jó lehet olyankorra, amikor abszolút nem igényel a kéz hidratálást, de én ilyenkor kézkrémet sem igénylek, így nem tudnám használni. Hátha férjemnek majd jobban beválik, illetve ő "más rendszer alapján krémez" (esténként, lefekvés előtt ken fel egy akkora mennyiséget, amekkorát én 10 alkalommal szoktam összesen), lehet, hogy úgy jobban használható, sokkal nagyobb mennyiséggel viszont én nem fogom kipróbálni, mert úgy számomra nem kellemes egy kézkrém használata.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

2017. május 8:

Emiii

2017. december 10.

KM boxos szerzemény, szerettem használni, de testápolóként néha úgy tűnt, mintha beizzadna tőle a bőröm. Kézkrémnek oké volt.
Az illata kellemes, az ára is remek, de nem vágyódom utána.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Az illata kellemes, az ára is remek, de nem vágyódom utána.

szilva82

2017. december 6.

Most kezdtem el használni, mert borzalmasak a kezeim....ekcéma....:(
Napközben ez, estére meg feketekömény olaj shea vajjal váltva.
Próbálom kerülni a szteroidos krémeket....
És találtam olyan törlőkendőt utazáshoz amit használni is tudok...99,9% ásványvíz, o,1% grépfruit olaj/babáknak fejlesztették ki, akár a szájacskájukat is ki lehet törölni vele/
4 csillag eddig azért, mert illatosított....:/

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Most kezdtem el használni, mert borzalmasak a kezeim....ekcéma....:(
Napközben ez, estére meg feketekömény olaj shea vajjal váltva.
Próbálom kerülni a szteroidos krémeket....
4 csillag eddig azért, mert illatosított....:/

kristinakroes

2017. november 26.

Még a tavalyi KM-ból jutottam hozzá. Jó krém, a hypot nem értem.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Még a tavalyi KM-ból jutottam hozzá. Jó krém, a hypot nem értem.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.