KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

Szamoca11

2018. február 25.

Tartós, és szép, igazi mély fekete színe van, viszont picit fényesre szárad a festék. Könnyű használni, de a filc feje hamar tönkre megy. Így azt gondolom nem éri meg az árát.

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

zsebmano

2017. november 24.

Iszonyú hamar, kifogyott/kiszáradt, a vékony vége hamar megadta magát. Két hétig tudtam normálisan használni. Utána nem fogott, seprűs lett az ecset vége, csak kínlódás volt.

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 24.

csevi22

2017. október 15.

Szinte csak a vékony végét használtam, szép vonalat lehet húzni vele, viszont nagyon hamar kiszárad és "elroncsolódik" a hegye..

csevi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

emotionisland

2017. augusztus 3.

Könnyű vele dolgozni, viszont nagyon hamar kiszárad és elvékonyodik(vagy hogy is fogalmazzak) a vége, ezáltal használhatatlan lesz, hamar le is kopik.

emotionisland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

zsofbar77

2017. március 30.

A minőségéhez.képest drága. Elég ügyesen húzok tusvonalat, még szempilla festékkel + ecsettel is szépen megy, de ez a tus nem fog, kenődik. Szép farkincát nem lehet vele húzni, csak a szempilla tőbe.lehet vele aránylag szép vonalat húzni, de mivel nem mindig fog szépen, ezért az eredmény sokszor szaggatott lesz. Nem szeretem.

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Nabukonodozor

Korcsoport: < 18
2017. március 30.

Ez volt az első szemhéjtusom. Azóta,mióta egyszer-kétszer használtam, nem merek másikat használni. Olyan szinten kenődik, hogy az szinte hihetetlen, és pár használat után "megvastagodik", bolyhosodni kezd a vége. Mintha nedvességet kapna, pedig nagyon figyelek rá, hogy ne kapjon. Nekem ez így elsőre csalódás volt.

Nabukonodozor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 30.

LiliMinda

2017. február 20.

Ajandekba kaptam, amugy nem mertem volna filces tust venni, ez kellemes csalodas volt, egesz nap kitartott rajtam (korrektort tettem ala csak) lemosni megis konnyu volt , szeretem

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

vivien88

2017. február 11.

Nagyon szep tusvonalat lehet vele huzni eleg konnyen. Elegge a szivemhez nott nagyon szeretem! Sajnos az en rossmanomban nincs mindig..

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

ElisabethStonem

2017. február 10.

Nagyon nem szerettem :/ egyszer sem sikerült jól kihúzni vele a szemem mert nagyon maszatolódott.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

greenbird

2016. szeptember 25.

Összeragadt tőle a szemhéjam és teljesen szétmaszatolódott... nagyon megbántam, hogy megvettem :(

greenbird
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.