KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

emotionisland

2017. augusztus 3.

Könnyű vele dolgozni, viszont nagyon hamar kiszárad és elvékonyodik(vagy hogy is fogalmazzak) a vége, ezáltal használhatatlan lesz, hamar le is kopik.

emotionisland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

zsofbar77

2017. március 30.

A minőségéhez.képest drága. Elég ügyesen húzok tusvonalat, még szempilla festékkel + ecsettel is szépen megy, de ez a tus nem fog, kenődik. Szép farkincát nem lehet vele húzni, csak a szempilla tőbe.lehet vele aránylag szép vonalat húzni, de mivel nem mindig fog szépen, ezért az eredmény sokszor szaggatott lesz. Nem szeretem.

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Nabukonodozor

2017. március 30.

Ez volt az első szemhéjtusom. Azóta,mióta egyszer-kétszer használtam, nem merek másikat használni. Olyan szinten kenődik, hogy az szinte hihetetlen, és pár használat után "megvastagodik", bolyhosodni kezd a vége. Mintha nedvességet kapna, pedig nagyon figyelek rá, hogy ne kapjon. Nekem ez így elsőre csalódás volt.

Nabukonodozor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 30.

LiliMinda

2017. február 20.

Ajandekba kaptam, amugy nem mertem volna filces tust venni, ez kellemes csalodas volt, egesz nap kitartott rajtam (korrektort tettem ala csak) lemosni megis konnyu volt , szeretem

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 20.

vivien88

2017. február 11.

Nagyon szep tusvonalat lehet vele huzni eleg konnyen. Elegge a szivemhez nott nagyon szeretem! Sajnos az en rossmanomban nincs mindig..

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

ElisabethStonem

2017. február 10.

Nagyon nem szerettem :/ egyszer sem sikerült jól kihúzni vele a szemem mert nagyon maszatolódott.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

greenbird

2016. szeptember 25.

Összeragadt tőle a szemhéjam és teljesen szétmaszatolódott... nagyon megbántam, hogy megvettem :(

greenbird
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

ARD

2016. május 18.

Szerettem ezt a tust, könnyű volt vele dolgoni, főleg a ferde végével, nem kopott hamar, jó színe volt. Aztán ahogy telt az idő és fogyott a tus a színe átment szürkésbe a vége kibolyhosodott, és a végére beszáradt az egész. Szóval amíg tartott én elégedett voltam vele, aztán ment a kukába. Hát, 1000 ft-ért kissé gáz, de ha valami akcióba veszi az ember lánya 5-600 pénzért megbocsájtja talán a rövid élettatrtamát.

ARD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

csibike100

2016. április 5.

Szép, precíz tusvonalat lehet mindkét végével húzni. Pozitív csalódás volt, a ferde applikátor, könnyű vele dolgozni, nem szőrösödik ki,a másik applikátor viszont hamar elhajlott, kiszőrösödött. A színe eleinte nagyon szép intenzív , később, mint a legtöbb filces tusnál halványabb lesz. A tartósságával sem volt problémám. Viszont, ami zavart az a tárolás, elég nehéz úgy tárolni, hogy ne csak az egyik végébe jusson a festékből. Volt már jobb tusom is, de szerintem nem használhatatlan.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 5.

Csdana

2016. január 10.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szürkés színű a végeredmény, tartósnak tartós volt (már amennyire emlékszem) de 1 hét múlva már annyira szőrös volt a tus vége hogy nem jött ki belőle festék. Szeretem az Essence termékeket, de ez a termék egyszerűen pénzkidobás, sőt nem is merek más drágább filces tusokkal kísérletezni hátha így járok. Az 1*ot talán a tartósságára adnám de még ígyis húzom a számat.

Csdana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.