HIRDETÉS

Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (12) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Még a régi fajtából van meg az Enchanted Fairy nevű világos rózsaszín/lila, nagyon szeretem, olyan kis egyszerű, szép, szolíd. Őrségi, de még teljesen jó (vessetek a mókusok elé, de én nem mindent dobok ki, ami lejárt, de még semmi baja....:)
    Valamelyik nap megvettem a 111-es English Rose-t akciósan, imádom! Kellemes, nem túl sötét, rózsaszínes-pirosas szín. Rúzsnak is elmenne..:D
    Nagyon tetszik ez a széles ecset, könnyű volt felkenni (én aztán nem vagyok pro), és gyorsan megszáradt :) Vennék még sok-sok színt, csak sajnos véges a pénztárca :D

Update: szombaton felkentem, és most kedd délutánig még szinte meg sem mozdult! Vagyis a 4. napot bírja pattogás nélkül (fedőlakk van rajta). Szuper :))))
    Gyorsan vettem még egy kifutó színt, a Hello Marshmallowt, gyönyörű....aztán most már leálltam a kifutó Essence termékek felvásárlásával, a Rossman közelébe se megyek egy darabig...:D

Update2: péntek este van, most mosom le az előző hét szombatján felkent lakkom...hihetetlen meddig bírta! Úgy jobban csak csütörtökön kezdett el lepattogni, máig teljesen vállalható volt. Csúcs! :)))

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

A legtöbb essence lakkomat szeretem, de a redvolution - 115 valahogy nem lett a szívem csücske, mert nem tartós, már másnapra el kezdett lepattogni és utána egyre rosszabb lett, de ezt egy fedőlakkal orvosolhatjuk. Egyébként gyorsan szárad és két rétegben szépen fed.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

az ára a kedvencem könnyű vele dolgozni 2 rétegbe intenzív a tartóssága max 2 nap mert utána pereg

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

halvány rózsaszín árnyalat van meg, 3 rétegben is alig látszik. az üvegben gyönyörű a színe, de sajnos a körmömön nem látszik olyan szépnek :(

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Nemrég összeszámoltam, hány körömlakkom van, és le sem merem írni a számot, de ez a kedvenc. Vannak sajnos színek, amikkel valami nem stimmel, mintha nem ugyanaz lenne a minőségük, mint a többinek, de az átlag nagyon jól fed, gyorsan szárad, tartós, a színei GYÖNYÖRŰEK és nagyon különleges darabok akadnak, ha az ember lánya szemfüles :) van két új szerzeményem, és ezekben sem csalódtam, nyaralás, napi kétszer mosogatás, strandolás, röplabdázás, némi gépelés, és nincs a körmeimen egy karcolás sem... számomra tökéletes :)

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

167 candy love: nagyon szép a színe, a vastag ecsettel könnyen eloszlatható, több rétegben fed igazán jól. enyhén csillog is, 500ft körül van

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Tökéletes körömlakknak mondanám. A színeit nagyon szeretem (piros, pink, átlátszó van belőle). Szerintem nagyon szépen lehet az ecsetet használni, egységes fedést biztosít és ami a legfontosabb számomra nem pattog le egy nap után.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

én imádom a színeit, az ecsete nagyon praktikus, könnyű a felvitel. Nekem elég tartósak is, főleg ennyi pénzért. Ráadásul tényleg pillanatok alatt száradnak. Az egyetlen bajom csak az, hogy amikor megvettem a 152-es Give me nude, baby árnyalatot, azt hittem egy rendes fehér színű lakkot veszek, de ez inkább csak gyöngyházfény egy másikra. :( Szinte teljesen átlátszó. Ezt pedig üvegben nem tudom kiszúrni...

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

A kedvező árak, szép színek miatt hamar elcsábulok egy-egy darabra, de sajnos nem a régi a lakk, hamar beszárad, lepattogzik a körmömről nagyon hamar. A régebbi essence darabjaim most is jók, van amelyiket nem is kellett hígítani,tartósabbak

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nagyon olcsó és ezért nagyon szeretem a színei is nagyon jók,talán lehetne egy kicsit tartósabb is de ha két réteget viszek fel belőle akkor már egész jó.Az Astor-os körömlakkok ecsete mellett ennek van a legjobb ecsete,nagyon könnyű vele felvinni a terméket.

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!