HIRDETÉS

Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (10) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Van belőle néhány darabom, mert szép színekben kapható, de a tartóssága, pontosabban annak hiánya botrányos, max. 1 napig bírja ki kopás és csúnya pattogzás nélkül. Ráadásul gyorsan beszárad, nem éri meg az árát. Amilyen szuper volt a régebbi kis üveges kiadás, annyira rossz minőségű lett ez.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Még a régi fajtából van meg az Enchanted Fairy nevű világos rózsaszín/lila, nagyon szeretem, olyan kis egyszerű, szép, szolíd. Őrségi, de még teljesen jó (vessetek a mókusok elé, de én nem mindent dobok ki, ami lejárt, de még semmi baja....:)
    Valamelyik nap megvettem a 111-es English Rose-t akciósan, imádom! Kellemes, nem túl sötét, rózsaszínes-pirosas szín. Rúzsnak is elmenne..:D
    Nagyon tetszik ez a széles ecset, könnyű volt felkenni (én aztán nem vagyok pro), és gyorsan megszáradt :) Vennék még sok-sok színt, csak sajnos véges a pénztárca :D

Update: szombaton felkentem, és most kedd délutánig még szinte meg sem mozdult! Vagyis a 4. napot bírja pattogás nélkül (fedőlakk van rajta). Szuper :))))
    Gyorsan vettem még egy kifutó színt, a Hello Marshmallowt, gyönyörű....aztán most már leálltam a kifutó Essence termékek felvásárlásával, a Rossman közelébe se megyek egy darabig...:D

Update2: péntek este van, most mosom le az előző hét szombatján felkent lakkom...hihetetlen meddig bírta! Úgy jobban csak csütörtökön kezdett el lepattogni, máig teljesen vállalható volt. Csúcs! :)))

Update3: beszereztem egy másik árnyalatot is, 170 ft-ért leakciózva....babakék If I were a boy...valami hihetetlen gyorsan megszáradt és nagyon széép :)

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Mind igaz rá: tökéletes fedés, fényes, gyorsan megszárad. Viszont egyáltalán nem tartós. Nekem 1-2 nap alatt már kopni kezdett.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Imádom az essence lakkokat, és a mostani nagy kedvencem: 175 - be berry now!
    Gyorsan szárad, aránylag tartós és gyönyörű színe van! http://beautyandfriends13.blogspot.hu/2014/10/teszt-essence-175-be-berry-now.html

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Én még akkor vettem ezeket a lakkokat mikor a régi fajta kiszerelésben volt. Még mindig megvannak vagy 5-6 fél szín. Mostanában nem festettem annyit a körmeim, de nemrég használtam és semmi baj nemvolt vele, nem volt beszáradva. Az árát teljesen megéri. Nekem 3-4 napot bírt, utána kezdett lepattogni, de nem volt ezzel problémám, mert hetente váltogattam a színeket. Egyébként viszonylag gyorsan száradt és könnyű volt felvinni.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Update:
    Mi az isten van ebben??? Most már egész szép kollekcióm van belőle és már a harmadik szín buggyan meg vagy nem tudom mit csinál, de elmegy a színe. Soha semmiféle más márkájú körömlakknál nem láttam még ilyet, ezer évesek már és csak beszáradnak max, amin lehet egy kis hígítóval segíteni és használható lesz rögtön. Mi lehet ez? Mindenesetre -2 csillag.
    ---------
    Nagyon szépek a színei és nekem simán bírják hétfőtől vasárnapig, nem is kínlódnék a lakkozással 2-3 napért. Vagy a Sparituals, vagy a Mavala vagy pedig a BTGN alaplakkomat kenem alájuk, mindhárommal ugyanolyan tartósak. A csillag levonást a bumfordi ecsetéért kapja, kicsi körmökhöz nagyon nem praktikus, nem lehet vele precízen lakkozni a körömsáncnál.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

én imádom a színeit, az ecsete nagyon praktikus, könnyű a felvitel. Nekem elég tartósak is, főleg ennyi pénzért. Ráadásul tényleg pillanatok alatt száradnak. Az egyetlen bajom csak az, hogy amikor megvettem a 152-es Give me nude, baby árnyalatot, azt hittem egy rendes fehér színű lakkot veszek, de ez inkább csak gyöngyházfény egy másikra. :( Szinte teljesen átlátszó. Ezt pedig üvegben nem tudom kiszúrni...
    UP: 144-es black is black a valaha volt legjobb fekete körömlakkom! Két rétegben gyönyörű egységes színt ad, igazán fekete! Többi színem is szeretem, de ez a fekete most nagyon kedvenc lett!!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

112es pirosas-rózsaszínes flitterszerű (?!) lakkját vettem meg. Fekete fölé szoktam felvinni, eszméletlen jó páros, nagyon sokan megdicsérték már :) Pikkpakk szárad, sokáig bírja, nagy kedvenc.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

5 árnyalatom van ebből a márkából és mindet szeretem.Az utolsó zsákmányom a múlt héten egy barnás-óarany szín volt.Teljesen elégedett vagyok minddel,2 rétegben tökéletesen fednek,nem csíkozódnak,könnyű a felvitele,jó dolgozni a széles gömbölyített ecsetével,3 napig tartósak fedőlakkal,a bordós-barnás csillámos árnyalatom 4-5 napig is bírja.Ezek tükrében az ára is teljesen rendben van.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Jó az ecsetje!

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!