KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 600 Ft + posta az összes , Eladó: rekag
Állapot: 3-4 alkalommal használtam őket, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyesen, vagy posta
Pianka

2017. január 11.

Nagyon jól fed, 2 rétegben. 3-4 napot bír ki:) és szépek a színei

Pianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon jól fed, 2 rétegben. 3-4 napot bír ki:) és szépek a színei

Vizililiom

2016. december 26.

Több szín is megvan belőle. Nem a legtartósabb lakkok, de a színei csodásak, és ár-érték arányuk megfelelő. Max. 2-3 napot bírnak a körmeimen.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

bettina28

2016. december 17.

Nem a legtartósabb de sokféle színben megtalálható. Azt sajnálom hogy nincsenek bennük golyók. Egyébként jó körömlakk, én szeretem.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

flash620

2016. november 11.

Komolyan mondom kritikán aluli...3-4x is bedőltem,hogy olcsó,meg szép színek stb. Volt olyan,hogy kifestettem a körmöm és már aznap este lepattogzott! És nem színfüggő,mert próbáltam világosat,közepeset és sötétet is. Ilyet botrányos tartósságot (vagyis inkább annak hiányát) talán még egy lakknál se tapasztaltam,esetleg a 100 Ft-os noname gagyiknál,amit életemben 2x ha vettem. Felkenve szép,jók a színek,de egy forintot sem adnék érte még ha utánam vágnák se kéne. Úgy látom már nem is gyártják.

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Bettina13

2016. november 5.

A 85 Wild and free árnyalatot vettem meg. Régen volt néhány Essence lakkom, de ez azoknál sokkal szuperebb. Napi nyolc óra pötyögés után is négy-öt napig fent marad. A méregzöld árnyalat agyon szép, egyetlen szívfájdalmam van csak: távolról feketének tűnik. Szép zöld színe csak erős fényben, alaposabb megnézés után látszik csak. :( Ezt leszámítva egy szuper lakk, engem teljes mértékben meggyőzött. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
alexandra326

2016. október 4.

Még szerencse, hogy megújították az Essence lakkokat, mert ez elég szörnyű. Szép színekben volt kapható, de nekem egy nap után kopik körmömről a lakkozás...az új kiadás klasszisokkal jobb. Van pár darabom belőle, azt megpróbálom elhasználni, de nem leszek szomorú, ha elfogy.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

generalnagy

2016. október 1.

Több is van belőle, jó ár-érték arányuk van ezeknek a lakkoknak, 2 rétegben kenve 4-5 napot simán kibírnak, egyik nagy kedvencem az English Rose árnyalat. A széles ecset nagyon praktikus, kicsit lehetne talán tartósabb.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. július 20.

Nekem a 103 space queen (átlátszó fedőlakk ezüst csillámokkal), a 112 time for romance (lilás fedőlakk ezüst csillámokkal) és a 147 miss universe (szürkés-kékes) árnyalatok vannak meg. Nagyon szép a színük, viszonylag tartósak, és tetszik az ecsetük is.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 20.

vanesszakis

2016. július 3.

két árnyalat van meg belőle. szeretem a vastag ecsetjét és azt is hogy nagyon gyorsan szárad. jól fed egy réteg is elég belőle sőt.

vanesszakis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Evi120

2016. április 19.

114-es fame fatal árnyalatát használom. Az egyik legnagyobb pozitív csalódásom volt. Gyönyörűen fedett (két réteg+jó minőségű fedőlakk), szépen pigmentált és tartós.

Evi120
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.