Essence Colour & Go Körömlakk (Régi) (Essence) - Már nem gyártják!

Essence Colour & Go Körömlakk (Régi)

Pasztell, élénk és holografikus színárnyalatokban kapható. Gyorsan száradó formulájának és lapos ecsetének köszönhetően körmönként csak egy ecsetvonás szükséges.

A krémet feltöltötte: wishes

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 vagy csere, Eladó: Madi
    Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
  • Ár: 260, Eladó: ANDREAA
    Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nyíregyháza Szállítás, fizetés: személyes átvétel (Budapest-Westend, vagy Nyíregyháza-Korzó) vagy ajánlott posta
Összes ajánlat (4) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Sminkek Sminkek

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Nekem valamiért jobban bejött, mint az új. Talán mert kicsi, és nem éreztem pazarlásnak azt a rengeteget, amit vettem belőle.. :D

2/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nekem sötétkékem van. Szép színe van nagyon, de sajnos baromi lassan és rosszul szárad, már egy rétegtől zselésedő lesz, és ha végre napokra rá meg is szárad, hamar lekopik. Elhasználom, de újra nem veszem.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon jó, csak sok réteget elpazarlok mire elérem a kívánt hatást. (-1csillag)
    Nekem a 42-es Dress for a Moment szín van meg. (világos mályás lila)

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Két színem van ebből a fajtából. A színek tetszenek, de nagyon nem akar megszáradni. Vigyázni kell vele, mert hiába száradt egy csomó ideig, az sem elég neki. Emiatt nem is használom gyakran/szívesen.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Rengeteg színt megvettem belőle. Ez a nekem való kiszerelés, ha nagyon tetszik az árnyalat, el is tudom használni (a nagyobbak általában előbb beszáradnak), ha nem tetszik, repül, bár ilyen nem volt, mert isteni színei vannak, és tartósak is. Inkább kopik, nem pattog. Az újakat nem próbáltam még.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

78-as, blue addicted színben van meg, szeretem, mert tényleg nagyon gyorsan szárad, de a fedése nem a legjobb. Legalább kétszer át kell kennem. Ez egy elég csillámos változat és a lemosásnál meggyűlik vele rendesen a bajom. A nagyobb csillámok eléggé ragaszkodó típusúak és alig lehet levakarni őket, plusz még a vattát is szétcincálják. Emiatt ritkán használom és nem fogom újravenni, de azért tetszik, és amíg van benne, addig használom.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nagyon szerettem őket, kár, hogy megváltoztatták a formulát. Az új Colour & Go lakkok kritikán aluliak. Ezek viszont gyorsan száradtak, szépen terültek, fedtek, viszont nálam 2 napnál tovább nem tartottak.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Egyszerűen imádom őket. Sok ilyen lakkom van és csak egy színnek (absolutely stylish) volt pocsék a minősége. A többi egyszerűen fantasztikus minőség. Most a choose me van rajtam 4.napja és minimális kopás a végeken. Nagyon meg vagyok elégedve és tetszik, hogy csak 5ml kis pénzért. Nem tudom, hogy valakinek ki szokott fogyni-e a lakk, nekem szinte soha. Sok félét használok, és ez azért jó, mert nem kell feleslegesen pénzt kidobnom azért a mennyiségért amit amúgy sem tudnék soha elhasználni.
    Aki teheti vegyen ilyet.

Kár,hogy az újak fele ilyen jók sincsennek.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Van még pár darab ebből a fajta körömlakkból. Ár-érték aránya egész jó volt, bár nekem szinte már másnap elkezdett lepattogni a körmömről. A színek szépek, a fedése két rétegben majdnem tökéletes.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Nekem a vörös csillámos time for romance van meg belőle. Már nem most vettem, de még mindig nagyon jó állapotban van. Nem pattogzik le, és imádom a nagy, flitter szerű csillámokat benne. Megy az 5 csillag :)

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!