KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 200 Ft , Eladó: hnica
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Orchid

2015. május 25.

Kritikán aluli... a régi Colour&Go lakkokat imádtam, de ez... A 167-es Candy Love van meg, ami az üvegben rózsaszín, de felkenve sárga. Az állaga konkrétan darabos, és 3 rétegben is csíkos. Ezeket a bumszli ecseteket is utálom...
A 103-as Space Queen-t viszont imádom, de annak inkább zselés az állaga. Összességében csak emiatt adok 3 csillagot, ha ez nem lenne, még az egyet is túlzásnak tartanám.

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Helfra

Korcsoport: >54
2015. május 21.

Sz..r. Elnézést a kifejezésért, de ez találó rá. Megvettem teljes áron, kipróbáltam, és másnap darabokban pattogzott le. A színárnyalat amúgy nagyon szép, dicsérték is, de mostanra, 5-6 használatra odáig "jutottunk", hogy a felfestése-száradása után pár órával darabokban pereg le. Még a legolcsóbb, filléres boltból beszerzett körömlakk is jobban bírja ennél...

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 21.

nkltt13

2015. május 12.

Kedvenc körömlakk márka! Annyira jó színekben van, és az árához képest tartós. Ja, és még megemlíteném, az Essence termékeket nem tesztelik állatokon! :-)

nkltt13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Vajdus23

Korcsoport: < 18
2015. május 8.

Fekete színben van meg nekem, és meg kell, hogy mondjam, nem szeretem. Képtelen vagyok két réteget felfesteni a körmeimre úgy, hogy ne jelenjen meg legalább öt buborék. Próbáltam kiküszöbölni (két festés között nagyobb szünetet hagyok, vékony réteg, vastag réteg, stb.), de sehogy se tudtam szépen kilakkozni a körmeimet, és ezt a termék számlájára kell írnom. Most már biztos, hogy nem én vagyok a hibás. :D Ráadásul még csak nem is tartós.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 8.

vonkavilmos

2015. május 7.

Nekem a 179-es Roller Coaster van meg. Pigmentalt, jo ecsetu hamar szaradt. DE!! Alaplakk es fedolakk mellett MEGFOGTA a kormom, ami undorito zold szinben pompazik... Nem jon le semmivel. Nem tudom mitevo legyek. Tippek?

vonkavilmos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Lexy00

2015. május 7.

Nekem a 113-as do yo speak love? árnyalat van meg és nagyon tetszik. Ugyanazt hozza, mint az üvegben és tartja az ígéreteit. Én egy réteg alapozó lakkot festek alá és egy réteget ebből, gyorsan szárad és jól fed. Az ecsetével is nagyon jól lehet dolgozni és tartós is, így nálam 5/5.

Update: Sajnos hiába szép a szín és a jó ecset, nagyon gyorsan lepattogzik, így pénzkidobás. Sajnálom nagyon.

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 7.

Kinyi

2015. április 29.

Szerintem a mostanában lévő leárazásuk miatt úgy öt színnel bővült a körömlakktáram ezekkel a kis drágaságokkal. Ugyanaz a véleményem, mint a többi Essence lakkról úgy általában. Szépek a színek, viszont nem tartósak (értsd: max. 1-2 nap). Az áruk kedvező (pláne leakciózva) és még az ecsetük is jó.

Kinyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 29.

anonyyym26

Korcsoport: < 18
2015. április 25.

Nemrégiben le voltak árazva,be is szereztem párat. Nagyon szép színük van 1felkenés után is.Tartóssága közepesnek mondható. Háromszázvalamennyi forintért tökéletesen megérte.

anonyyym26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 25.

tavirag

2015. április 21.

szinte csak ilyen lakkokat veszek, most is 3-4 van itthon és csak azt használom. mivel kerek az ecset vége, könnyebb használni, szépek a színek, akciósan bedig 2-300ft-ért is lehet kapni. Nekem 5-6 napig simán bírja (mosogatás, takarítás, stb.. mellett is). nekem az a titkom, hogy 2 réteget kenek fel és a kettő között legalább félórát hagyom száradni, azt vettem észre hogy ilyenkor sokkal tovább fent marad, ha csak 1-2 percig hagyom és rákenem a következő réteget akkor kb estére már le is kopik. ezután is csak ezt a lakkot fogom venni.

tavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

rxcsilla

2015. április 13.

Van néhány essence lakkom. Az előnyük hogy nagyon sokféle szín közül lehet választani, és könnyű az ecsetükkel dolgozni. A tartósságuk viszont kritikán aluli. Nekem az is csoda volt ha kibírtak 2-3 napot. Volt olyan eset is, hogy délelőtt felkentem, és este már pattogott le a körmömről, pedig nem csináltam olyan hű de nagy dolgokat, nem ástam fel a kertet vagy ilyesmi. Van hogy megállok a drogériában az essence állvány előtt és eltűnődöm hogy micsoda szép színű lakkok vannak, de mit érek ha szép a színük ha a tartósságuk nulla.

rxcsilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.