HIRDETÉS

Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (14) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Szép színei vannak, gyorsan szárad, de sajnos nem elég tartós.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

147 miss universe fantázianevű szín lett legutóbb beszerezve, épp ilyesmit kerestem és le volt árazva. Ennek kellett három réteg, hogy olyan legyen az eredmény, mint az üvegben látszott - sötétkék, világosabb csillámos, tényleg olyan univerzumos -, mert egy rétegben konkrétan áttetsző füstös szürke volt némi kékkel. Egész gyorsan szárad, nem csíkozott, és ez a lapos, lekerekített ecset a kedvenc típusom. Úgy általában szeretem az essence lakkokat, szépek a színek, bár önmagukban egyáltalán nem tartósak, ez konkrétan már aznap estére elkezdett itt-ott lepattogni. De egy jó fedőlakkal simán túlél 3-4 napot, utána úgyis lenő annyira, hogy le akarjam mosni. Összességében teljesen korrekt.

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

szép szinek, gyoran szarad,könnnyű felvinni

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

van egy pár ilyen lakkom, mert nagyon szép színekben lehet kapni! :) bár nekem sajnos elég hamar elkezdenek lepattogni

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Nyárra szereztem be egy-két vadító színt. Válogatni lehet belőle rendesen, kb 10 percig álltam az állvány előtt, hogy melyiket vegyem, dönteni nem tudtam, úgyhogy három landolt a kosaramban. Két rétegben vittem fel, utána fedőlakkot raktam rá. Nekem nincs panaszom vele, pedig mosogatok és a kertben bogarászok a kezeimmel. Örülök, hogy vettem belőle, szerintem ennyi színnél nem fogok megállni, ismerve magamat:))

Update: Már három napja fent van a 107-es pink szín, sehol egy pattogzás, töredezettség. Nekem eddig jól teljesített ez a szín. Igaz essence gel-look fedőlakkal használtam.

Update1: Na azóta már nyolc színem van, de mindegyikkel megvagyok elégedve. Csodaszépek és nekem viszonylag tartósak is. Némelyik hamarabb lejön (3 nap) némelyik 4-5 napot is bír. De addigra úgyis megunom a színét és másikat akarok már.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nagyon sokat használtam már el ebből a körömlakkból.85 %-ban nagyon jók,tartósak,nem csíkoznak,persze vannak kevésbé jók is.

162 dare it nude - Nagyon szép nude,egy picikét nekem túl barnás ugyan,de ettől függetlenül teljesen jó.2 rétegben szépen fed,nem csíkoz.
    128 let's get lost - Ez az egyik kedvencem,gyönyörű élénk kék,1 rétegben is tökéletesen fed.
    180 it's raining men! - Kicsit csillámos sötétkék,ebből nekem 3 réteg szokott kelleni hogy tökéletes legyen.Nagyon szeretem nyár végén ezt használni.
    132 break through - Nos igen,ő számomra a fekete bárány.Az üvegben nagyon szép,de nekem egyszerűen rosszul áll.2 rétegben is kicsit csíkoz.
    144 black is back - Kedvenc feketém,1 rétegben is tökéletes a fedése.
    107 naughty and pink! - Ez a "tavaszi körömlakkom" idén szinte egész tavasszal ezt viseltem,nagyon szeretem.1 rétegben is jól fed,de én kettőben használom,biztos ami biztos ugye :)
    114 fame fatal - Nagyon szép kicsit cseresznyés árnyalatú piros,általában télen szoktam hordani.
    101 absolute pure - Ezt szoktam fedőlakk gyanánt használni,mert ennek a legkényelmesebb az ecsete számomra.Nekem bevált ilyen módon is.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

147 - miss universe árnyalat van meg. 3 rétegben van csak rendes fedése. Az ecset nekem kicsit nagy. Gyorsan szárad, egész tartós.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Még a régi fajtából van meg az Enchanted Fairy nevű világos rózsaszín/lila, nagyon szeretem, olyan kis egyszerű, szép, szolíd. Őrségi, de még teljesen jó (vessetek a mókusok elé, de én nem mindent dobok ki, ami lejárt, de még semmi baja....:)
    Valamelyik nap megvettem a 111-es English Rose-t akciósan, imádom! Kellemes, nem túl sötét, rózsaszínes-pirosas szín. Rúzsnak is elmenne..:D
    Nagyon tetszik ez a széles ecset, könnyű volt felkenni (én aztán nem vagyok pro), és gyorsan megszáradt :) Vennék még sok-sok színt, csak sajnos véges a pénztárca :D

Update: szombaton felkentem, és most kedd délutánig még szinte meg sem mozdult! Vagyis a 4. napot bírja pattogás nélkül (fedőlakk van rajta). Szuper :))))
    Gyorsan vettem még egy kifutó színt, a Hello Marshmallowt, gyönyörű....aztán most már leálltam a kifutó Essence termékek felvásárlásával, a Rossman közelébe se megyek egy darabig...:D

Update2: péntek este van, most mosom le az előző hét szombatján felkent lakkom...hihetetlen meddig bírta! Úgy jobban csak csütörtökön kezdett el lepattogni, máig teljesen vállalható volt. Csúcs! :)))

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

A legtöbb essence lakkomat szeretem, de a redvolution - 115 valahogy nem lett a szívem csücske, mert nem tartós, már másnapra el kezdett lepattogni és utána egyre rosszabb lett, de ezt egy fedőlakkal orvosolhatjuk. Egyébként gyorsan szárad és két rétegben szépen fed.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

az ára a kedvencem könnyű vele dolgozni 2 rétegbe intenzív a tartóssága max 2 nap mert utána pereg

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!