HIRDETÉS

Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (8) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Imádom az essence lakkokat, és a mostani nagy kedvencem: 175 - be berry now!
    Gyorsan szárad, aránylag tartós és gyönyörű színe van! http://beautyandfriends13.blogspot.hu/2014/10/teszt-essence-175-be-berry-now.html

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Én még akkor vettem ezeket a lakkokat mikor a régi fajta kiszerelésben volt. Még mindig megvannak vagy 5-6 fél szín. Mostanában nem festettem annyit a körmeim, de nemrég használtam és semmi baj nemvolt vele, nem volt beszáradva. Az árát teljesen megéri. Nekem 3-4 napot bírt, utána kezdett lepattogni, de nem volt ezzel problémám, mert hetente váltogattam a színeket. Egyébként viszonylag gyorsan száradt és könnyű volt felvinni.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Update:
    Mi az isten van ebben??? Most már egész szép kollekcióm van belőle és már a harmadik szín buggyan meg vagy nem tudom mit csinál, de elmegy a színe. Soha semmiféle más márkájú körömlakknál nem láttam még ilyet, ezer évesek már és csak beszáradnak max, amin lehet egy kis hígítóval segíteni és használható lesz rögtön. Mi lehet ez? Mindenesetre -2 csillag.
    ---------
    Nagyon szépek a színei és nekem simán bírják hétfőtől vasárnapig, nem is kínlódnék a lakkozással 2-3 napért. Vagy a Sparituals, vagy a Mavala vagy pedig a BTGN alaplakkomat kenem alájuk, mindhárommal ugyanolyan tartósak. A csillag levonást a bumfordi ecsetéért kapja, kicsi körmökhöz nagyon nem praktikus, nem lehet vele precízen lakkozni a körömsáncnál.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

én imádom a színeit, az ecsete nagyon praktikus, könnyű a felvitel. Nekem elég tartósak is, főleg ennyi pénzért. Ráadásul tényleg pillanatok alatt száradnak. Az egyetlen bajom csak az, hogy amikor megvettem a 152-es Give me nude, baby árnyalatot, azt hittem egy rendes fehér színű lakkot veszek, de ez inkább csak gyöngyházfény egy másikra. :( Szinte teljesen átlátszó. Ezt pedig üvegben nem tudom kiszúrni...
    UP: 144-es black is black a valaha volt legjobb fekete körömlakkom! Két rétegben gyönyörű egységes színt ad, igazán fekete! Többi színem is szeretem, de ez a fekete most nagyon kedvenc lett!!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

112es pirosas-rózsaszínes flitterszerű (?!) lakkját vettem meg. Fekete fölé szoktam felvinni, eszméletlen jó páros, nagyon sokan megdicsérték már :) Pikkpakk szárad, sokáig bírja, nagy kedvenc.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

5 árnyalatom van ebből a márkából és mindet szeretem.Az utolsó zsákmányom a múlt héten egy barnás-óarany szín volt.Teljesen elégedett vagyok minddel,2 rétegben tökéletesen fednek,nem csíkozódnak,könnyű a felvitele,jó dolgozni a széles gömbölyített ecsetével,3 napig tartósak fedőlakkal,a bordós-barnás csillámos árnyalatom 4-5 napig is bírja.Ezek tükrében az ára is teljesen rendben van.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Jó az ecsetje!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon megörültem, hogy végre itt Tallinnban is felfedeztem (eddig egy boltban) ezt a márkát. Kicsit hiányzott. Vettem is gyorsan egy körömlakkot (1o2 sparkling water lily árnyalat). Kicsit erős acetonszag csapta meg az orrom, amikor kinyitottam, és felkenés után kicsit nehezen száradt, de utána nagyon elégedett voltam vele. Kb. 4 napot birta, pedig sokat mosogatok, gyerekem is van, szóval azt hiszem kiállta a próbát. Nekem a lényeg egy körömlakknál, hogy 2-3 napot birjon. Ez pedig ár-értékarányban verhetetlen szerintem.

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

168 kifutó árnyalatot vettem meg, de sajnos már a 2. napon mosogatás után elkezdett kopni, pedig alap- és fedőlakkot is használtam. Egyébként szépen fedett, szeretem az ecsetét, jó vele dolgozni, de ebben az árkategóriában találtam ennél jóval tartósabbat is. Még szerencse hogy kifutó termékként csak 350 Ft-ot fizettem érte, nem többet. Inkább adok egy lakkért picit többet, de az tartós legyen, mert nincs se időm sem energiám 2 naponta lakkozni.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Teljesen átlagos körömlakk, jó áron.
    Nekem 2-3 napokat bír, amit azért sajnálok, de elvagyok vele.
    Gyorsan szárad és szeretem a vastag ecsetét, könnyű vele dolgozni.
    Szeretem, hogy ilyen sok szín van belőle.

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!