HIRDETÉS

Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (9) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

5 árnyalatom van ebből a márkából és mindet szeretem.Az utolsó zsákmányom a múlt héten egy barnás-óarany szín volt.Teljesen elégedett vagyok minddel,2 rétegben tökéletesen fednek,nem csíkozódnak,könnyű a felvitele,jó dolgozni a széles gömbölyített ecsetével,3 napig tartósak fedőlakkal,a bordós-barnás csillámos árnyalatom 4-5 napig is bírja.Ezek tükrében az ára is teljesen rendben van.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Jó az ecsetje!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon megörültem, hogy végre itt Tallinnban is felfedeztem (eddig egy boltban) ezt a márkát. Kicsit hiányzott. Vettem is gyorsan egy körömlakkot (1o2 sparkling water lily árnyalat). Kicsit erős acetonszag csapta meg az orrom, amikor kinyitottam, és felkenés után kicsit nehezen száradt, de utána nagyon elégedett voltam vele. Kb. 4 napot birta, pedig sokat mosogatok, gyerekem is van, szóval azt hiszem kiállta a próbát. Nekem a lényeg egy körömlakknál, hogy 2-3 napot birjon. Ez pedig ár-értékarányban verhetetlen szerintem.

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

168 kifutó árnyalatot vettem meg, de sajnos már a 2. napon mosogatás után elkezdett kopni, pedig alap- és fedőlakkot is használtam. Egyébként szépen fedett, szeretem az ecsetét, jó vele dolgozni, de ebben az árkategóriában találtam ennél jóval tartósabbat is. Még szerencse hogy kifutó termékként csak 350 Ft-ot fizettem érte, nem többet. Inkább adok egy lakkért picit többet, de az tartós legyen, mert nincs se időm sem energiám 2 naponta lakkozni.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Teljesen átlagos körömlakk, jó áron.
    Nekem 2-3 napokat bír, amit azért sajnálok, de elvagyok vele.
    Gyorsan szárad és szeretem a vastag ecsetét, könnyű vele dolgozni.
    Szeretem, hogy ilyen sok szín van belőle.

5/5

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem kell kismilliószor átkenni, nem csíkos felkenéskor és hamar szárad! A melegszínekből szinte már mindet beszereztem:)! 2-3 napig bírja, de legalább nem unom meg az adott színt! Én már csak ezt a márkát használom!

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Már most szeretem ezt a körömlakkot! Még csak egyszer használtam, de 5 napot bírt, igaz, itt-ott lekopott, de elég sokat tevékenykedtem, így csodálkozok is, hogy eddig bírta. Más lakkomhoz képest nem mattul be 2-3 nap után, szép fényes marad, és nagyon szép színe van. Igaz, csak azért vettem meg, mert le volt árazva, de egyrészt teljes árat fizettem, amit itthon vettem észre a blokkon, másrészt ha dupla árú lenne, akkor is megvenném. Azt hiszem megveszek még jó pár másik színt is belőle, mire váltok.

5/5

Nekem semmi problémám ezzel a lakkal, egy barnás-bordós, csillámos szín van meg, és csak azért mostam le 4-5 nap után, mert más színt akartam felkenni, abszolút nem pattogott le és nem is repedezett :)
    Alaplakk és fedőlakk nélkül!

Update: beszereztem azóta néhány új színt, és továbbra is ott tartok, hogy a legszuperebb lakkok között van az Essence :)

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Sajnos a tartóssága nálam nem kiemelkedő. Viszont ami miatt nagyon tudom szeretni, hogy tényleg jó a fedése, akár már két rétegben is, és tényleg nagyon gyorsan szárad. A finise is gyönyörű szép, krémes, és fedőlakk nélkül is nagyon fényes.
    A tartósságot leszámítva tényleg nagyszerű.

2/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Több árnyalatban volt már ilyen körömlakkom, de nem vált be....2 rétegben kellett felvinnem, amit én nem szeretek, mert akkor könnyen felválik. Van olyan körömlakkom, ami 1 rétegben is tökéletesen fed és több napot is kibír, ráadásul nem kell 10-15 percet várnom a száradással. Így én 2 csillagot adok neki.

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!