KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 600 Ft + posta az összes , Eladó: rekag
Állapot: 3-4 alkalommal használtam őket, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyesen, vagy posta
Kinga79

2016. február 3.

Nekem tejeskávé színű van. Már nem is emlékszem, mikor vettem. Rá van írva, hogy Satin illetve Quick dry...ezeket ugyan nem teljesíti. Nagyon krémes állaga van, ilyet még nem is láttam. Lassan szárad, egy rétegben is jól fed. Mire megszárad, matt lesz, ilyen "homokos" beütéssel. Én most épp nagyon imádom ezt a színt, nagyon halvány tejes kávé. :) Egész tartós is, tegnap reggel kentem fel, munka (gépelek), mosogatás munka helyen majd otthon takarítás, és még ma is jó. Kár, hogy lassan szárad.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Parlandorka

2016. január 29.

Egy jó darabig nagy gyűjtője voltam az Essence körömlakkoknak, ezért a készletem tetemes része belőlük áll. A színeiket nagyon szeretem, az állagukkal és a csomagolásukkal azonban már nem vagyok annyira kibékülve. Először is: szerintem bőven nem ér le az ecset az üvegcse aljára. Így a régebb óta használatos termékekkel kínlódni kell, hogy kivarázsoljak belőlük egy-egy körömre valót. Emellett lassan száradnak, én pedig türelmetlen vagyok, szóval egy-két körmöm mindig megsínyli a lakkozást, mivel valamivel végül belekapok.

Parlandorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

telelle

2015. december 18.

Nem tudom, hogy nekem új vagy régi Colour & Go lakkjaim vannak, de a körömlakkjaim fele ilyen. Eddig még egy se száradt be, talán a narancssárga volt kicsit folyós, amikor megvettem, de amúgy az állaga is jó, és nagyon kényelmes az a széles ecset, még ha nem is csak egy húzás körmönként. Ha keresek valamilyen színt, többnyire találok is az elképzelésemnek megfelelőt. A sparkle sand effecteket is szeretem, olyan jó kis dörzsis lesz a körmöm :) (Mondjuk lemosni nem egyszerű.) Nem a világ legtartósabb lakkja, néha karcolódik meg kopik a körömvégeken kb. az összes de azért sokáig vállalható, a lenövés néha előbb zavar mint az állapota, és különben is szeretem váltogatni a színeket.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Lilu

2015. december 12.

A színek az üvegben sokkal szebbek mint felkenve száradás után, és igazán lehetne tartósabb valamivel a dolog, legalább 2 napot ki kéne bírnia tisztességgel. Hulladék.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Lilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Loona

2015. november 16.

Agyonleárazva, 199 forintért plusz kuponnal vásároltam meg ezt a lakkot 143 I'm the boss árnyalatban, nagyon megtetszett a színe+benne a kisebb-nagyobb csillámok. A csomagolása kifejezetten tetszetős (osztom a színezett kupakokkal kapcsolatos pozitív véleményeket, én sem értem, miért nem alkalmazza több gyártó, sokkal mutatósabbak így, mintha fekete vagy fémszínű lenne a kupakja). Az ecset nekem kicsit bumszli, túl vastag.

Az első réteg felvitelekor úgy tűnt, gyorsan szárad, amikor csíkozás korrigálásaképp megpróbáltam újra húzni egy helyen egyet az ecsettel a réteg felvitele után úgy 10 másodperccel, a lakk már megdermedt annyira, hogy elpiszkáltam/lehúztam az előtte odakent réteget. Sebaj, gondoltam, csak meg kell tanulni használni, ha gyorsan szárad, az sosem baj egy lakknál. Az, hogy két körmömnél is, amikor elvettem az ecsetet a festés befejeztével, nagyon-nagyon vékony kis szálban az ecset után húzódott (először azt hittem, szösz ment a lakkba), szintén arra utalt, hogy gyorsan szárad a lakk. Ez a tulajdonság azonban úgy néz ki, csak egy rétegben jellemző rá, nekem viszont egy rétegben csíkozott, csak két rétegben fedett szépen. Száradás után elég szépnek tűnt a fénye ahhoz, hogy úgy gondoljam, nem szükséges rá fedőlakk, ám ezt másnap reggel rögtön meg is bántam, amikor felkelve párnanyomokat találtam 4 körmömön is (mindkét kézen). Bő 5 órával a felkenés befejezte után feküdtem le, eszembe sem jutott, hogy ennyi idő ne legyen elég a száradáshoz (és csak a dolgok nem úgy alakulása miatt nem bújtam ágyba már 3 órával a felkenés után, nem is akarom tudni, akkor hogy nézett vona ki reggelre).
Na, hát ezt így ne. Ez az egyik, amiből körömlakkban nem kérek. Ennél talán csak a lepattogzás zavar jobban, és sajnos úgy tűnik, ő abban is jeleskedik: a harmadik nap közepén (rövid/középhosszú közötti, erős körmökön) az egyik ujjamon lepattant belőle egy darab.
Most örülök nagyon, hogy nem fizettem érte többet. Nagyon sajnálom, hogy így viselkedik, mert amúgy a színét tényleg nagyon csípném, alap+fedőlakkal, vagy más trükkel (pl. másik, tényleg jól száradó és tartósabb szürke fölé kenve) megpróbálom majd elhasználni, de ezek után szerintem inkább meg se nézem a márka ezen vonalának többi színét, illetve teljes áron biztosan nem veszek a megújult verzióból sem, mert amellett, hogy a véleményeket olvasva is ez derül ki, már a korábbi, hengeres üveges verzióval is ugyanez volt a tapasztalatom anno (csak ott annyival rosszabb arányban, hogy rögtön túl is adtam a lakkon, nehogy véletlen megpróbáljam újra használni. Annak annyira a színe sem fogott meg), és emiatt nem vettem nem sokkal ezelőttig más lakkot a márkától. Van még egy-két effektes essence-szerzeményem nem régről, amiket még nem próbáltam, remélem, azok majd jobban teljesítenek, bár ezek után picit tartok tőlük.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
lucintaa

2015. november 12.

Van egy pár árnyalat ebből is. Folyamatosan gyűjtögettem a maga 350 ftos árán.
Nos...a tartóssága valóban nem egy profi. A színek általában gyönyörűek üvegen keresztül, de felkenve van olyan, ami katasztrófa még két rétegben is. Az üvege elég masszív, az ecsetével szépen lehet dolgozni.
Jól tette az Essence, hogy ezeket kilökte a piacról, és behozta helyette az újított, the Gel változatot. Sokkal jobban sikerült lakkok lettek, mint ezek voltak. Nem azt mondom, hogy borzalmas, mert akkor nem vásároltam volna meg akciósan se egy csomó árnyalatot, de az újítás nagyon kellett!

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

Van egy pár árnyalat ebből is. Folyamatosan gyűjtögettem a maga 350 ftos árán.

bivienn

2015. november 12.

Nekem talán egy baige vagy barnás árnyalatú lakk van meg a családból. Kedvencem ősszel, ideje megkeresni. :)

bivienn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

Nikk89

2015. október 21.

Nekem ebből a colour & go sorozatból két szín van meg, az egyik a piros ( talán 62 van írva rá). Ebben a színben 2 rétegben tökéletesen fed, nem csíkos, intenzív piros színe van, gyorsan szárad, de hát...nagyon hamar kopik. Szóval ha egy estére kellene gyorsan valami lakk, tuti ezt választanám, de ha több időm van, akkor nem veszem elő. A másik szín a zöld alma szín, ez a szín is nagyon szép, viszont ennek az állaga sokkal rosszabb, mint a pirosnak. Nyúlós, nehezen kenhető, nem fed annyira szépen. Az ecsetei viszont nagyon jók. Könnyen lehet festeni velük.

Nikk89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

dvika

2015. szeptember 19.

Nekem nagyon nem jöttek be az Essence lakkok, ez a típus sem. Igaz, hogy gyorsan szárad, de alig fed, és csíkos marad. Ráadásul 1 nap után elkezd lepattogni.

dvika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Bolvarin

2015. szeptember 14.

Nekem 2 szín van meg, a 162-es és a 168-as. Rajtam egy körömlakk sem tartós, így ebben nem nyilatkoznék, de az árnyalatok, valami gyönyörűek. Viszonylag jól szárad és szép fénye van az ecsetével pedig nagyon könnyű dolgozni.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.