KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula

Ár: 900 Ft , Eladó: rose
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Dius1991

2015. június 29.

A minősége borzasztó! Alap és fedőlakkal együtt nem bírt ki egy napot sem a körmeimen. Kiárusítás folyamán vettem meg egy gyönyörű árnyalatot, de nem hinném, hogy bármikor használni fogom. Egyáltalán nem kár érte, hogy kivonták!

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

Alice86

2015. június 26.

Nyaranta használom a lábkörmeimen. Két rétegben lakkozva, fedőlakk nélkül egy hetet bír. :)
Az ecsettel könnyű a felvitel. Szép színekben kapható.

Alice86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Az ecsettel könnyű a felvitel. Szép színekben kapható.

heedi

2015. június 23.

Számomra az ecsete tökéletes, viszont lehetne kicsit tartósabb is. Fedőlakkal használva jó. Szépek a színei.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

PiciBrigii

2015. június 16.

Most is van egy itthon, régen is többször használtam ilyeneket. Átlagos körömlakknak mondanám.. nem szárad túl hamar, és nem tart olyan sokáig.. szép színek vannak.

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

pinkhiena

2015. június 15.

Nagyon jót tett ezeknek a lakkoknak az új formula. Az előző verzió talán ha három órán át volt hibátlan a körmömön, aztán akkora darabokban pattogott le, mint a Mount Evertest, viszont a 'Love is in the air' nevű sárgát már harmadik napja viselem, még mindig hibátlan. Az ecsete nekem nagyon tetszik, gyorsan is száradnak, és nagyon szép fényesek.

pinkhiena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Lynetth

2015. május 29.

A Colour&Go elnevezés azt sugallja, hogy felkened, és már mehetsz is. Igen. Holnap délután esetleg elindulhatsz, addigra megszárad, de készülj fel, hogy mire odaérsz, már lepattogott.
Két csillagot kap, mert valóban sok szép színben kapható; lehet őket nézegetni az üvegben, vagy mit tudom én.

Lynetth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 29.

Orchid

2015. május 25.

Kritikán aluli... a régi Colour&Go lakkokat imádtam, de ez... A 167-es Candy Love van meg, ami az üvegben rózsaszín, de felkenve sárga. Az állaga konkrétan darabos, és 3 rétegben is csíkos. Ezeket a bumszli ecseteket is utálom...
A 103-as Space Queen-t viszont imádom, de annak inkább zselés az állaga. Összességében csak emiatt adok 3 csillagot, ha ez nem lenne, még az egyet is túlzásnak tartanám.

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Helfra

2015. május 21.

Sz..r. Elnézést a kifejezésért, de ez találó rá. Megvettem teljes áron, kipróbáltam, és másnap darabokban pattogzott le. A színárnyalat amúgy nagyon szép, dicsérték is, de mostanra, 5-6 használatra odáig "jutottunk", hogy a felfestése-száradása után pár órával darabokban pereg le. Még a legolcsóbb, filléres boltból beszerzett körömlakk is jobban bírja ennél...

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
nkltt13

2015. május 12.

Kedvenc körömlakk márka! Annyira jó színekben van, és az árához képest tartós. Ja, és még megemlíteném, az Essence termékeket nem tesztelik állatokon! :-)

nkltt13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Vajdus23

Korcsoport: < 18
2015. május 8.

Fekete színben van meg nekem, és meg kell, hogy mondjam, nem szeretem. Képtelen vagyok két réteget felfesteni a körmeimre úgy, hogy ne jelenjen meg legalább öt buborék. Próbáltam kiküszöbölni (két festés között nagyobb szünetet hagyok, vékony réteg, vastag réteg, stb.), de sehogy se tudtam szépen kilakkozni a körmeimet, és ezt a termék számlájára kell írnom. Most már biztos, hogy nem én vagyok a hibás. :D Ráadásul még csak nem is tartós.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 8.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.