Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (8) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Akárcsak Lyah, én is meglepődtem, hogy ez a lakk egy rétegben ilyen jól fed, és hogy szó szerint hipp-hopp megszárad. Az ecsettel is elégedett vagyok; aránylag könnyen és elég pontosan tudtam dolgozni vele. Ugyanakkor elgondolkodtam azon, hogy akinek keskenyebbek a körmei, annak vajon ez a típusú ecset beválik-e? A színek közül sok tetszett, így nehezen választottam, végül egy sötétzöld lett a nyerő. Viszont a tartóssága nálam sem volt a legjobb, ez a körömlakk nem szereti, ha házimunkát végzek. Összességében nem rossz termék ebben az árkategóriában, de szerintem nem ez lesz a kedvenc lakkom.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Ma velem jött egy English Rose. Nagyon szép színe van, meglepetésemre egy rétegben (és nem túl vastag rétegben) fed, nem csíkoz, könnyen terül. Nagyon gyorsan megszáradt, még vizslattam, tetszik-e, és már megszáradt. Elég pozitív meglepetés volt :) Tartósság még tesztelés alatt. (up: annyira azért nem tartós, de sokáig nem viselek egy színt a körmömön, így annyira nem zavar)

Egy hete megvettem a nude és a fekete sand lakkot. Ma debütált a nude. Nem voltam benne biztos, hogy tetszeni fog, de olyan kényelmes, hogy nem kell félni sem a kenéstől, se attól, ha véletlen belenyúlok, mert simán javítható, hogy még azon is elgondolkodtam, nem lesz piros a körmöm karácsonykor. Remélem, tartós is lesz. Egy dolog nem jön be, de majd biztos megszokom, furcsa, hogy a felülete miatt egyed anyagok beleakadnak, nem csúszik a körmöm mindenen. A piroson nagyon gondolkodom, mert nem annyira tetszik, hogy kicsit málnás, és nem tudom eldönteni swatchok alapján, hogy élőben mennyire az. A nude-nak megelőlegezem az 5*-ot, nem vonok le azért, mert a felülete ilyen, hiszen ezért sand effect.

Na visszajöttem, mert kellemes tapasztalattal gazdagodtam. Egy hosszabb rövidkörmös időszak után újra hosszabb a körmöm, és újra felfedeztem a lakkjaimat. A Love letters fél év is ugyanolyan állagú - bár tény, sötét, száraz helyen vannak -, és hétfőn egy rétegben került alaplakk fölé. Fedőlakkra nem volt időm. Ma csütörtök van, és simán vállalható volt, pedig nagyon nem kíméltem. Miután nem volt fedő, ma simán rákentem egy második réteget, szerintem még 4 napig simán bírja majd. Tetszik.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Jaj ez nagyon silány :(( Van pár árnyalatom belőle, mert sokszor elcsábulok, meg ajándékba is kaptam, de hiába a szép színek, ha egy nap után már moshatom is le, pontosabban csak a maradványait. Ugyanis reped, pattog, hullik le rekord sebességben a körmeimről. Talán valami esti bulira jó, de hétköznap túl macerás ilyen gyakran festeni újra.
    Kár érte, mert az ecsete is nagyon jó.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Sok színt próbálgattam mióta megújultak, de úgy érzem, a régi kiadás sokkal jobb volt. Nem annyira tartósak már, a halványabb árnyalatok csak 3 (vagy több) rétegben mutatnak szépen, sajnos sok darabja csíkozódik is felkenés közben. A színválaszték sem az igazi, sok a hasonló árnyalat, a "láttuk már valahol" színek. Az ecsettel egyáltalán nem vagyok kibékülve, egyszerűen én ezzel a típussal nem tudok szépen lakkozni, de ez egyéni preferencia kérdése is, van akinek pont ez jön be. Sajnálom,hogy az üveg méretét és az árat is növelték, így már nem az a budget kategóriás lakk, amit csak azért emelsz le a polcról, mert vagány szín, és nem kerül sokba.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

A 144 black is black árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. :) 2 rétegben tökéletesen fed és elképesztően hamar szárad. Nekem a tartóssággal kapcsolatban jobbak a tapasztalataim, mint az előttem véleményezőknek. Jó minőségű fedőlakkal nálam simán kibír 5-6 napot is lepattogás nélkül. Bár lehet, hogy ez betudható annak, hogy a porszívózáson kívül nem nagyon végzek semmilyen házimunkát. :) Ó, és az ecsetét is nagyon szeretem!

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

"különösen hosszú élettartam"...ez kicsit túlzás:) alappal és fedőlakkal max. két nap, vagy a körmöm végén pattog le, vagy berepedezik. pedig nagyon szeretném, szépek a színek, hamar szárad, olcsó.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Szépek a színei, gyorsan szárad,szép a fénye,jó az ecset.Az ára is jó. Tartóssága fedőlakkal nálam 3-4nap.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Megvettem Én is.Annyira szép rózsaszín mosolygott rám,hogy nem tudtam ott hagyni :) A színe felkenve 2 rétegben még gyönyörűbb mint az üvegben.Nagyon jól terül,könnyen,szépen lehet vele dolgozni,viszonylag hamar is szárad.Sajnos nem nagyon tartós,2 napot bír csak ki még fedő lakkal is :(

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Van belőle néhány darabom, mert szép színekben kapható, de a tartóssága, pontosabban annak hiánya botrányos, max. 1 napig bírja ki kopás és csúnya pattogzás nélkül. Ráadásul gyorsan beszárad, nem éri meg az árát. Amilyen szuper volt a régebbi kis üveges kiadás, annyira rossz minőségű lett ez.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Még a régi fajtából van meg az Enchanted Fairy nevű világos rózsaszín/lila, nagyon szeretem, olyan kis egyszerű, szép, szolíd. Őrségi, de még teljesen jó (vessetek a mókusok elé, de én nem mindent dobok ki, ami lejárt, de még semmi baja....:)
    Valamelyik nap megvettem a 111-es English Rose-t akciósan, imádom! Kellemes, nem túl sötét, rózsaszínes-pirosas szín. Rúzsnak is elmenne..:D
    Nagyon tetszik ez a széles ecset, könnyű volt felkenni (én aztán nem vagyok pro), és gyorsan megszáradt :) Vennék még sok-sok színt, csak sajnos véges a pénztárca :D

Update: szombaton felkentem, és most kedd délutánig még szinte meg sem mozdult! Vagyis a 4. napot bírja pattogás nélkül (fedőlakk van rajta). Szuper :))))
    Gyorsan vettem még egy kifutó színt, a Hello Marshmallowt, gyönyörű....aztán most már leálltam a kifutó Essence termékek felvásárlásával, a Rossman közelébe se megyek egy darabig...:D

Update2: péntek este van, most mosom le az előző hét szombatján felkent lakkom...hihetetlen meddig bírta! Úgy jobban csak csütörtökön kezdett el lepattogni, máig teljesen vállalható volt. Csúcs! :)))

Update3: beszereztem egy másik árnyalatot is, 170 ft-ért leakciózva....babakék If I were a boy...valami hihetetlen gyorsan megszáradt és nagyon széép :)

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!