KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula

Ár: 900 Ft , Eladó: rose
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Amióta megújultak az essence lakkok, már egyáltalán nem olyan minőségűek mint voltak. Pont azt szerettem bennük, hogy olcsók, szépek és tartósak. Felkenés után fél nappal már nagy darabokban pattog le.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Helga9

2015. augusztus 28.

Nekem az essence körömlakkok valamiért nem váltak be. Nagyon hamar berepedezik, lepattog, nem tartós. A színek nagyon tetszenek, ezért mégis sokszor vásárolok ilyet, de ha van rá lehetőségem inkább más márkából keresek ugyanolyat.:-)

Helga9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Szeretem,egész tartós,az ára is jó.

sznoemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Szeretem,egész tartós,az ára is jó.

kalla

2015. augusztus 22.

Lehet csak velem van a baj, de én nagyon mellényúlhattam. Annyira boldog voltam, ugyanis találtam egy gyönyörű, dögös vörös árnyalatot, ez volt belőle az utolsó az üzletben. Mindig ilyenre vágytam, de sajnos nem vált be. Alig kenem fel, másnap már elkezd lepattogni. Ráadásul azóta sem találtam olyan szép vörös színt. Szóval, nálam, csalódás.

kalla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Azura

2015. augusztus 19.

3 lakkom van ebből a szériából. A 178 hello spring! ami egy sárgás-zöldes pasztell árnyalat. A tavalyi kifuttatás során szereztem be. Szép színe van, gyorsan szárad, könnyű felkenni, szeretem az ecsetét is, azt viszont aláírom hogy nem a legtartósabb lakkom. Összességében 350 Ft-ot simán megért.
A 190 kiss me, freddy nagy szerelem nálam. :) Sajnos ez sem valami tartós, 2 nap után lepattog, de a sűrű glitteres állaga miatt egész könnyen javítható.
A mostani kifuttatás alkalmával szereztem be a 109 off to miami! meghatározhatatlan neon narancs-pink keveréket. A lábamra kentem, így a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, a színe viszont tetszik. Így nyárra pont jó. Ez is megérte a 350 Ft-ot. :)

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

patrisha

2015. augusztus 11.

nekem a 162-es barnás van meg és alapnak körömerősítő utána ez 2 rétegben és 7 napig bírta, pedig mosogattam hajat mostam minden

patrisha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Marcsi8909

2015. augusztus 5.

Lehet, hogy pont én nyúltam bele mindig a rosszba, de kb. 6-8 színem van és mind gagyi... Rossz a fedés még kéét rétegben is, az ecset sem jó méretű és még csíkos is...

Marcsi8909
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Matilda

2015. augusztus 4.

Több szín is megvan és azt vettem észre, hogy elég eltérő a fedőképességük. Valamelyikből elég egy réteg, valamelyikből sajnos három is kell. A tartóssága nem a legjobb, rajtam kb 1-2 napig bírja aztán elkezd lepattogni, de úgyse akarok hetekig egy színt nézegetni a körmeimen. Ha nekem rá fedőlakkot, akkor nyilván tovább bírja, de ezt sokszor elhagyom. Régen mikor olcsóbb volt, jobban megérte, most inkább fizetek pár száz forinttal többet és van egy Catrice lakkom, ami nagyobb is és szerintem jobb minőségű is.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

bogcsilike

2015. július 15.

167 candy love: nagyon szép a színe, a vastag ecsettel könnyen eloszlatható, több rétegben fed igazán jól. enyhén csillog is, 500ft körül van.
Ui.: vettem még egyet, a 150-es "we rock the green" árnyalatot (egy sötétzöld, enyhén csillogó): tetszik a szín, utolsó darabként 249ft-ért jutottam hozzá, ezzel is nagyon elégedett vagyok, ebből is elkel a 2 réteg, de ez még semmi. Nem beszáradós, még hosszú idő után sem. Az előző (167-es) nekem besűrűsödött, de azt megoldottam úgy, hogy beleraktam egy forró vizes edénybe, és újra olyan lett, mint régiben. Próbáljátok ki! :)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
bogcsilike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 15.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
rizspufi

2015. július 12.

1500 éve megvan egy zöld színű (nem is értem hogy gondoltam a sötétzöldet...). Amennyire emlékszem kevés ideig bírta, lassan száradt.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.