Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (13) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Nem túl jók erről a lakkról szóló vélemények, és a bloggerek között sem népszerű. Én úgy látszik szerencsés vagyok és jó színeket fogtam ki, 4-5 színem is van belőle, BTGN alaplakkal és fedőlakkal nekem 5-6 nap múlva is vállalhatóak a körmeim, mintha a formulák tökéletesen kiegészítenék egymást, és egy tökéletes finish jön létre. Az ecsettel még vörös lakk esetében is szinte hibátlanul lehet dolgozni. Telitalálat az év színeként feltüntetett Purple sugar, egész egyszerűen gyönyörű, ő biztosan kibír 5-6 napot.

Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

171 Galactic glam szinben van meg, a vártnál sokkal tartósabb, nem kopik és a szine mese szép, nem is gondoltam volna. Nagyon kényelmes, használható az ecsete, összességében csillagos ötös.

Újonc Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

hogy lehet rendelni; nem tudom kosárba tenni a essence gel nail at home terméket

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

154 pink &proud és az átlátszó van belőle. Nekem akár 1 rétegben is jól fed, szép fényesre szárad, tartóssága jó (igaz csak lábkörmökre használom). Nekem az ecsete is tetszik.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált

Ha kisebb ecsetkéje lenne, a csillag is öt lenne. Ami sokaknak praktikus, másoknak kényelmetlen. A lábkörmökre külön kellemetlenség vele festeni. Nekem tartós, ez 6 napot jelent.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

van több színem is. eddig mindig védtem az essence lakkokat, mondván ennyi pénzért teljesen jó. igen ám, de mióta dolgozok, egy napot sem bírnak anélkül, hogy lepattognának és az meg nem túl esztétikus:) a színek szépek, ecset, használat oké, de a tartósság....

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Imádom nekem ez a körömlakk jött be a legjobban nagyon megéri az árát is.
    Szerintem is tökéletesen fed és nagyon tartós plusz az ecsete szerintem verhetetlen.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

A 114-es Fame Fatal van meg nekem, és ez az egyik kedvencem! :) Egy rétegben is szinte tökéletesen fed, nagyon tartós, az ecsete remek, és a gyönyörű meggypiros színével engem teljes mértékben levett a lábamról. :) 500 forintot bőven megért.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Jó lakkok, a tartósságuk közepes, sok árnyalatból nekem egy réteg is elég, és baromi jó az ecsetük. Ehhez képest viszont nevetségesen olcsók...

5/5

Kb. 20 lakkom van belőle és meg vagyok elégedve velük!!!! Nagyon jó az ecsete, szépen lehet vele dolgozni, a legtöbb szín már 2 rétegben is tökéletesen fed, gyorsan szárad ami nálam lényeges szempont, szép gélhatásúak! Valóban nem a legtartósabb lakk de 3 napig azért bírni szokták és én amúgy is 3 nap után újra festem másik lakkal a körmeim! A drogériákban kapható különböző márkájú lakkok közül az Essence-nek van a legtöbb árnyalata, színe (szinte mind az én ízlésemnek megfelelő ezért is van majd 20 féle)!!! Megfizethető ami nem utolsó!
    Szerintem szuper kis lakkok! IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!