KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 600 Ft + posta az összes , Eladó: rekag
Állapot: 3-4 alkalommal használtam őket, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyesen, vagy posta
Krémmánia Kedvencek a -től
flash620

2016. november 11.

Komolyan mondom kritikán aluli...3-4x is bedőltem,hogy olcsó,meg szép színek stb. Volt olyan,hogy kifestettem a körmöm és már aznap este lepattogzott! És nem színfüggő,mert próbáltam világosat,közepeset és sötétet is. Ilyet botrányos tartósságot (vagyis inkább annak hiányát) talán még egy lakknál se tapasztaltam,esetleg a 100 Ft-os noname gagyiknál,amit életemben 2x ha vettem. Felkenve szép,jók a színek,de egy forintot sem adnék érte még ha utánam vágnák se kéne. Úgy látom már nem is gyártják.

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Bettina13

2016. november 5.

A 85 Wild and free árnyalatot vettem meg. Régen volt néhány Essence lakkom, de ez azoknál sokkal szuperebb. Napi nyolc óra pötyögés után is négy-öt napig fent marad. A méregzöld árnyalat agyon szép, egyetlen szívfájdalmam van csak: távolról feketének tűnik. Szép zöld színe csak erős fényben, alaposabb megnézés után látszik csak. :( Ezt leszámítva egy szuper lakk, engem teljes mértékben meggyőzött. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
alexandra326

2016. október 4.

Még szerencse, hogy megújították az Essence lakkokat, mert ez elég szörnyű. Szép színekben volt kapható, de nekem egy nap után kopik körmömről a lakkozás...az új kiadás klasszisokkal jobb. Van pár darabom belőle, azt megpróbálom elhasználni, de nem leszek szomorú, ha elfogy.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

generalnagy

2016. október 1.

Több is van belőle, jó ár-érték arányuk van ezeknek a lakkoknak, 2 rétegben kenve 4-5 napot simán kibírnak, egyik nagy kedvencem az English Rose árnyalat. A széles ecset nagyon praktikus, kicsit lehetne talán tartósabb.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. július 20.

Nekem a 103 space queen (átlátszó fedőlakk ezüst csillámokkal), a 112 time for romance (lilás fedőlakk ezüst csillámokkal) és a 147 miss universe (szürkés-kékes) árnyalatok vannak meg. Nagyon szép a színük, viszonylag tartósak, és tetszik az ecsetük is.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 20.

vanesszakis

2016. július 3.

két árnyalat van meg belőle. szeretem a vastag ecsetjét és azt is hogy nagyon gyorsan szárad. jól fed egy réteg is elég belőle sőt.

vanesszakis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Evi120

2016. április 19.

114-es fame fatal árnyalatát használom. Az egyik legnagyobb pozitív csalódásom volt. Gyönyörűen fedett (két réteg+jó minőségű fedőlakk), szépen pigmentált és tartós.

Evi120
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Alicee4

2016. április 18.

2 árnyalat van meg, az egyik egy babarózsaszín színű lakk a másik pedig egy sötétkék csillámokkal. Hát egyik sem nyerte el a tetszésemet, a rózsaszín 3-4 réteg után nyújtja a kívánt hatást, a kék viszont valami borzalmas.. A csillámok egyáltalán nem látszódnak és teljesen más árnyalat jön vissza a körmön, mint ami az üvegből látszódik. Számomra pénzkidobás volt...

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Kinga79

2016. február 3.

Nekem tejeskávé színű van. Már nem is emlékszem, mikor vettem. Rá van írva, hogy Satin illetve Quick dry...ezeket ugyan nem teljesíti. Nagyon krémes állaga van, ilyet még nem is láttam. Lassan szárad, egy rétegben is jól fed. Mire megszárad, matt lesz, ilyen "homokos" beütéssel. Én most épp nagyon imádom ezt a színt, nagyon halvány tejes kávé. :) Egész tartós is, tegnap reggel kentem fel, munka (gépelek), mosogatás munka helyen majd otthon takarítás, és még ma is jó. Kár, hogy lassan szárad.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Parlandorka

2016. január 29.

Egy jó darabig nagy gyűjtője voltam az Essence körömlakkoknak, ezért a készletem tetemes része belőlük áll. A színeiket nagyon szeretem, az állagukkal és a csomagolásukkal azonban már nem vagyok annyira kibékülve. Először is: szerintem bőven nem ér le az ecset az üvegcse aljára. Így a régebb óta használatos termékekkel kínlódni kell, hogy kivarázsoljak belőlük egy-egy körömre valót. Emellett lassan száradnak, én pedig türelmetlen vagyok, szóval egy-két körmöm mindig megsínyli a lakkozást, mivel valamivel végül belekapok.

Parlandorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.