KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 299 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázok, Debrecenben személyes átvétel is lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
magyaryvettt

2017. április 21.

Nagyon szép színek vannak a palettán, viszont hamar kopik.

magyaryvettt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nagyon szép színek vannak a palettán, viszont hamar kopik.

nadalandy

2017. április 17.

A 182 hello rosy-t használtam el. Nagyon szép homokos hatást lehetett vele elérni. Kb 3-4 napig tartott. Sajnos a második fele beszáradt😞

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Vicamici

2017. március 7.

Nekem bevált ez a körömlakk. Gyorsan szárad, jól fed és viszonylag jól bírta a strapát.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 7.

Linuxo

2017. február 23.

Régen használtam ezeket a lakkokat, most a 101 absolute pure, átlátszó árnyalatú lakk üvegcséjét dobom épp ki, ezért születik meg ez a vélemény....
Amire emlékszem vele kapcsolatba, hogy tényleg extra gyorsan száradt és fantasztikusan magas fényt adott. El is használtam az utolsó cseppig, ez mindent elárul. Szuper kis lakk volt, szuper áron.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Hopi

2017. február 20.

Több, különböző árnyalattal is elhasználtam még a régi csomagolású verziójából. Meg voltam vele elégedve, szépek a színei, nagy a választék, két rétegben szépen fed és egészen tartós is.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Pianka

2017. január 11.

Nagyon jól fed, 2 rétegben. 3-4 napot bír ki:) és szépek a színei

Pianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon jól fed, 2 rétegben. 3-4 napot bír ki:) és szépek a színei

Vizililiom

2016. december 26.

Több szín is megvan belőle. Nem a legtartósabb lakkok, de a színei csodásak, és ár-érték arányuk megfelelő. Max. 2-3 napot bírnak a körmeimen.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

bettina28

2016. december 17.

Nem a legtartósabb de sokféle színben megtalálható. Azt sajnálom hogy nincsenek bennük golyók. Egyébként jó körömlakk, én szeretem.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

flash620

2016. november 11.

Komolyan mondom kritikán aluli...3-4x is bedőltem,hogy olcsó,meg szép színek stb. Volt olyan,hogy kifestettem a körmöm és már aznap este lepattogzott! És nem színfüggő,mert próbáltam világosat,közepeset és sötétet is. Ilyet botrányos tartósságot (vagyis inkább annak hiányát) talán még egy lakknál se tapasztaltam,esetleg a 100 Ft-os noname gagyiknál,amit életemben 2x ha vettem. Felkenve szép,jók a színek,de egy forintot sem adnék érte még ha utánam vágnák se kéne. Úgy látom már nem is gyártják.

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Bettina13

2016. november 5.

A 85 Wild and free árnyalatot vettem meg. Régen volt néhány Essence lakkom, de ez azoknál sokkal szuperebb. Napi nyolc óra pötyögés után is négy-öt napig fent marad. A méregzöld árnyalat agyon szép, egyetlen szívfájdalmam van csak: távolról feketének tűnik. Szép zöld színe csak erős fényben, alaposabb megnézés után látszik csak. :( Ezt leszámítva egy szuper lakk, engem teljes mértékben meggyőzött. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.