KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 200 Ft , Eladó: hnica
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
rxcsilla

2015. április 13.

Van néhány essence lakkom. Az előnyük hogy nagyon sokféle szín közül lehet választani, és könnyű az ecsetükkel dolgozni. A tartósságuk viszont kritikán aluli. Nekem az is csoda volt ha kibírtak 2-3 napot. Volt olyan eset is, hogy délelőtt felkentem, és este már pattogott le a körmömről, pedig nem csináltam olyan hű de nagy dolgokat, nem ástam fel a kertet vagy ilyesmi. Van hogy megállok a drogériában az essence állvány előtt és eltűnődöm hogy micsoda szép színű lakkok vannak, de mit érek ha szép a színük ha a tartósságuk nulla.

rxcsilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

nikolett00

Korcsoport: < 18
2015. április 12.

8 lakkom van most:
Fekete: 144 black is black : Egy rétegben felvéve nekem inkább barnás árnyalatú, de 2 rétegben nagyon szépen csillog.
Piros: 114 fame fatal : Nagyon élénk színe van, de ez is 2 rétegben szép igazán.
Kék: 128 let's get lost : Szép kék színe van, fiatalos. Alaplakk kell hozzá, és sűrű az állaga a többiéhez képest.
Barna: 164 crazy fancy love : Aranybarnába hajló színe van inkább. Nekem tetszik.
Szatén: 189 new york city call : 1 rétegben száradás után, matt. 2 rétegben szép ez is.
Nude: 162 dare it nude : Körmön világosabb, mint az üvegben, de nagyon visszafogott és természetes színe van.

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 12.

8 lakkom van most:

maradok

2015. április 4.

A legkedvesebb lakkom az Essence Colour&go babarózsaszín árnyalata. Tökéletes natúr szín, mely jól fed, sokáig tart a körmökön. Az ára pedig nagyon megfelelő ezért a minőségért. Talán az egyetlen lakk, melyet teljesen elhasználtam és újra is vásároltam.

maradok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Zsaki94

2015. március 26.

550 Ft-ért tökéletes!!!
Miután felkentem elolvastam a véleményeket és elkeseredtem, hogy végre van egy körömlakk, ami egy rétegben is fed (pedig középbarack színű), hihetetlenül jó az ecsete, az állaga és nagyon gyorsan megszárad, de mások szerint nem tartós. 2 napja kentem fel 2 rétegben + rá átlátszó fedőlakkot, azóta a kerámia tűzhelyre száradt levestől kezdve, ebédhordóra ragasztott matricáig mindent kapargattam vele, és nem kopik, csak nagyon minimálisan a legvége, de azt nem is látni. Szándékosan belenyúltam festés után 10-15 perccel, hogy mennyire ragad, de szinte semennyire. A színe is tökéletes.
Kellemeset csalódtam. :)

Zsaki94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

550 Ft-ért tökéletes!!!
Kellemeset csalódtam. :)

Nicolett022

Korcsoport: < 18
2015. március 16.

Szeretem az Essence lakkokat, mert annyi színben kaphatók, hogy sokszor azt sem tudom, melyiket vegyem :D Ennek viszont nagyon gyenge a tartóssága, 2 nap után semmi nincs belőle, pedig a színe nagyon tetszik (167-es árnyalat). Ebből a fajtából biztos nem veszek másikat.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. március 16.

riaraven

2015. március 1.

Ár-érték arányban kiváló. Gyorsan szárad, tartós és szépen fed.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 1.

Ár-érték arányban kiváló. Gyorsan szárad, tartós és szépen fed.

dori96

2015. február 16.

több színem is van belőle. kb 4 üveggel el is fogyasztottam, szóval párszor már használtam őket.
azt tapasztalom, hogy vékonyabb és hosszabb körmökön tényleg szörnyen gyorsan lepattog.
de mióta kis picik a körmeim(kézen, lábon) és erősítem őket, inkább tartósabb.alaplakkot mindenképpen ajánlok hozzá. fedőlakk szerintem nem muszáj, mert a fénye anélkül is szép.
én úgy szoktam hogy ha lepattant valahol egy pici, akkor ráfestek még 1-2 réteget, így újabb pár napig bírja.
szép színek, tökéletes ecset, jó fedés, gyorsan szárad.
az élettartam tényleg nem a legjobb, de a ráfestős módszerrel 5napig vállalható. utána már tényleg pattog, akkor le kell mosni hogy ne tűnjünk igénytelennek..
de összességében meg vagyok elégedve vele

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 16.

szép színek, tökéletes ecset, jó fedés, gyorsan szárad.
de összességében meg vagyok elégedve vele

Dius24

2015. február 15.

Hát nem a legjobb lakk mit eddig használtam sok szép színben kapható de nekem nem tartós semmilyen formában hiába használok fedőlakkot, és még csíkozódik is :(

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Nymeria94

2015. február 14.

Az egyik legbosszantóbb termék, amivel eddig dolgom volt.
A színskála elképesztően jó, ahányszor Essence állvány közelébe kerülök csak meresztgetem a szemeimet a jobbnál-jobb árnyalatok láttán. Párszor sikerült is elcsábulnom, így vagyok három árnyalat tulajdonosa a 146 - That's what I mint!, a 111 - English rose és a 166 - Mister rusty-é. Egyik gyönyörűbb, mint a másik, nem vagyok nagy rózsaszín kedvelő,de az English Rose színe első látásra szerelem volt nekem. Az ecsetüket nagyon szerettem, nagy és lekerekített, két húzásra készen is voltak a körmeim. Emellett egy rétegben is egészen jó volt a fedésük, ami ritkaság. Ennyi pozitívum és ilyen alacsony osztályzat, hát hol a bibi?
A Tartósság, az a fránya tartósság az én nagy gondom. Egyszerűen kritikán aluli. Próbáltam én már mindent, csak alaplakkot, alaplakkot és fedőlakkot, csak fedőlakkot, de minden erőfeszítés hiába, rekordszámba megy,hogyha egy napot kibírnak (vizsgaidőszak - legnagyobb erőkifejtés amit tettem,lapozás a könyvben; eredmény: egyetlen ép köröm, a többiről már pattogott a lakk). Arról ne is beszéljünk,hogy akkor hogy néznek ki a körmeim, ha aznap valami ház körüli teendőm is van.
Szóval bármennyire is szépek a színek, jó a fedésük és az ecset, nekem a legfontosabb szempont a tartósság és tekintve,hogy az ennél a terméknél a nullához konvergál, nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek. Akiknek pedig mégis bevált, mert 'Essence körmökkel' bírnak, azokra irigy vagyok,de nagyon. :-)

Nymeria94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 14.

Az egyik legbosszantóbb termék, amivel eddig dolgom volt.

citronella

2015. február 7.

Ár-érték arányban szerintem szuper. Mivel műkörmöm van,csak a lábkörmeimen használom,de nagyon tartós,gyorsan szárad és egy rétegben is szépen fed,bár én két rétegben használom. Több színben is van,eddig még nem csalódtam.

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.