hirdetés Megújultunk! Kattints a részletekért!
KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 200 Ft , Eladó: hnica
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
nemesfalvi.adel

2015. január 29.

Szépek a színek, jó az ecset és a lakk állaga is jó. Nem túl tartós, de fedőlakkal 2 napig tökéletesen bírja.

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24

Korina2000

Korcsoport: < 18
2015. január 29.

2 színárnyalat van meg belőle. Az egyik egy nagyon szép halvány púder rózsaszín àrnyalatu, a másik egy sötétkék színű. Az áruk megvizethető és drogériákban, rossmanban, dm-ben, müllerben egyaránt megvásárolhatóak. A tartóságukkal is meg vagyok elégedve nekem 1 hétig is kibirja fedőlakkal és rengeteg színárnyalatban kapható.

Korina2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18

hullócsillag

Korcsoport: < 18
2015. január 25.

Tartós, gyönyörű és olcsó. Szinte csak ezt a fajta körömlakkot használom.:)

hullócsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18

Tartós, gyönyörű és olcsó. Szinte csak ezt a fajta körömlakkot használom.:)

Lilu

2015. január 24.

A színek az üvegben sokkal szebbek mint felkenve száradás után, és igazán lehetne tartósabb valamivel a dolog, legalább 2 napot ki kéne bírnia tisztességgel.

Lilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24

csokinyuszii97

2015. január 17.

A Cosmopolitanhoz adtak essence-es cuccokat és egy ilyen körömlakk volt az enyémben, azt hiszem a be berry now! árnyalat. Tetszik a színe, két rétegben teljesen fed. Az ecsete különösen tetszik: nem csíkoz és könnyű a köröm vonalain belül maradni. A tartósság szerintem ember függő, én ha fejre állok sem tudok vigyázni a körmömre, szóval nem tartós rajtam, de ezért nem pontozom le.

csokinyuszii97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24

GNóri

2015. január 8.

Szinte csak essence körömlakkom van. Imádom, nagy a színválaszték, olcsó, jól fed, az én körmömön egy-másfél hétig simán kibírja:)

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34

szcs

2015. január 6.

Könnyű felvinni, gyorsan szárad, nekem a második réteg is. Viszont két nap múlva a fele körmömről hiányzik. :(

szcs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24

veresbianka12

2015. január 4.

jó ár-érték arány, szép színek. 2-3 napig simán kibírják!

veresbianka12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24

jó ár-érték arány, szép színek. 2-3 napig simán kibírják!

Fannyuuszi

2015. január 4.

Bő színválaszték, olcsóság, két-három nap tartósság. Annak ellenére, hogy valamiért nem igazán szimpatizálok velük ( isten tudja miért nem kedvelem a márkát ), el kell ismernem, hogy nem rosszak. Erős hármas.

Fannyuuszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24

KlaudiaZs

2015. január 2.

Nem vagyok egy nagy körömfestő, de mikor ahhoz van kedvem, valahogy mindig ebből veszek 1-1 színt, már van bordó, piros, barna és ezek sokféle árnyalata. Rajtam valahogy tartós (alap lakkal, fedőt sose használok), egy hetet általában bőven kibír, a színek nagyon szépen mutatnak, gyorsan szárad, könnyű felvinni, és az ára is kedvező.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24

Emollientek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.