KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula

Ár: 900 Ft , Eladó: rose
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
bogcsilike

2015. július 15.

167 candy love: nagyon szép a színe, a vastag ecsettel könnyen eloszlatható, több rétegben fed igazán jól. enyhén csillog is, 500ft körül van.
Ui.: vettem még egyet, a 150-es "we rock the green" árnyalatot (egy sötétzöld, enyhén csillogó): tetszik a szín, utolsó darabként 249ft-ért jutottam hozzá, ezzel is nagyon elégedett vagyok, ebből is elkel a 2 réteg, de ez még semmi. Nem beszáradós, még hosszú idő után sem. Az előző (167-es) nekem besűrűsödött, de azt megoldottam úgy, hogy beleraktam egy forró vizes edénybe, és újra olyan lett, mint régiben. Próbáljátok ki! :)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
bogcsilike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 15.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
rizspufi

2015. július 12.

1500 éve megvan egy zöld színű (nem is értem hogy gondoltam a sötétzöldet...). Amennyire emlékszem kevés ideig bírta, lassan száradt.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

Tunderviragos

2015. július 11.

Nagyon sok szép színt vásároltam, de aztán rájöttem, hogy nagyon kevés ideig bírja, ezért úgy próbáltam használni, hogy rákentem egy erős körömerősítőt, így bírta maximum 3 napig. Utána felfedeztem a P2 körömlakkokat, mert azok nekem nagyon tartósak. Sajnálom, hogy nem jó, mert nagyon szép színekben kapható. A színek miatt adok kettő csillagot:)

Tunderviragos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Kacsa

2015. július 4.

Ez volt a kedvenc körömlakk márkám! Nyáron szoktam használni a lábköreimen, (a kezeimen csak azért nem használom, mert zselés manikűröm van) két réteget szoktam felvinni, ami nagyon gyorsan megszárad, és nem lesz csíkos. Simán kibír egy hetet, nem kopik valami könnyen. A strandolást is kibírja úgy ahogy. És rengeteg szép színben kapható.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

Dius1991

2015. június 29.

A minősége borzasztó! Alap és fedőlakkal együtt nem bírt ki egy napot sem a körmeimen. Kiárusítás folyamán vettem meg egy gyönyörű árnyalatot, de nem hinném, hogy bármikor használni fogom. Egyáltalán nem kár érte, hogy kivonták!

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

Alice86

2015. június 26.

Nyaranta használom a lábkörmeimen. Két rétegben lakkozva, fedőlakk nélkül egy hetet bír. :)
Az ecsettel könnyű a felvitel. Szép színekben kapható.

Alice86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Az ecsettel könnyű a felvitel. Szép színekben kapható.

heedi

2015. június 23.

Számomra az ecsete tökéletes, viszont lehetne kicsit tartósabb is. Fedőlakkal használva jó. Szépek a színei.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

PiciBrigii

2015. június 16.

Most is van egy itthon, régen is többször használtam ilyeneket. Átlagos körömlakknak mondanám.. nem szárad túl hamar, és nem tart olyan sokáig.. szép színek vannak.

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

pinkhiena

2015. június 15.

Nagyon jót tett ezeknek a lakkoknak az új formula. Az előző verzió talán ha három órán át volt hibátlan a körmömön, aztán akkora darabokban pattogott le, mint a Mount Evertest, viszont a 'Love is in the air' nevű sárgát már harmadik napja viselem, még mindig hibátlan. Az ecsete nekem nagyon tetszik, gyorsan is száradnak, és nagyon szép fényesek.

pinkhiena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Lynetth

2015. május 29.

A Colour&Go elnevezés azt sugallja, hogy felkened, és már mehetsz is. Igen. Holnap délután esetleg elindulhatsz, addigra megszárad, de készülj fel, hogy mire odaérsz, már lepattogott.
Két csillagot kap, mert valóban sok szép színben kapható; lehet őket nézegetni az üvegben, vagy mit tudom én.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Lynetth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 29.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.