Essence Colour & Go Körömlakk (Essence)

Essence Colour & Go Körömlakk
  • Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 250 Ft, Eladó: ancsika3
    Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, posta
  • Ár: 200 Ft, Eladó: hnica
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
Összes ajánlat (13) >>

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Imádom nekem ez a körömlakk jött be a legjobban nagyon megéri az árát is.
    Szerintem is tökéletesen fed és nagyon tartós plusz az ecsete szerintem verhetetlen.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

A 114-es Fame Fatal van meg nekem, és ez az egyik kedvencem! :) Egy rétegben is szinte tökéletesen fed, nagyon tartós, az ecsete remek, és a gyönyörű meggypiros színével engem teljes mértékben levett a lábamról. :) 500 forintot bőven megért.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Jó lakkok, a tartósságuk közepes, sok árnyalatból nekem egy réteg is elég, és baromi jó az ecsetük. Ehhez képest viszont nevetségesen olcsók...

5/5

Kb. 20 lakkom van belőle és meg vagyok elégedve velük!!!! Nagyon jó az ecsete, szépen lehet vele dolgozni, a legtöbb szín már 2 rétegben is tökéletesen fed, gyorsan szárad ami nálam lényeges szempont, szép gélhatásúak! Valóban nem a legtartósabb lakk de 3 napig azért bírni szokták és én amúgy is 3 nap után újra festem másik lakkal a körmeim! A drogériákban kapható különböző márkájú lakkok közül az Essence-nek van a legtöbb árnyalata, színe (szinte mind az én ízlésemnek megfelelő ezért is van majd 20 féle)!!! Megfizethető ami nem utolsó!
    Szerintem szuper kis lakkok! IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon klassz lakkok, nálam egy hétig bírta kopás nélkül igaz alá az UV fényre kötő alapot is használtam (szintén Essence). Nagy a színválaszték és az ára is baráti.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Nem túl jók erről a lakkról szóló vélemények, én úgy látszik szerencsés vagyok és jó színeket fogtam ki, 4-5 színem is van belőle, BTGN alaplakkal és fedőlakkal nekem 5-6 nap múlva is vállalhatóak a körmeim, mintha a formulák tökéletesen kiegészítenék egymást, és egy tökéletes finish jön létre. Az ecsettel még vörös lakk esetében is szinte hibátlanul lehet dolgozni. Telitalálat az év színeként feltüntetett Purple sugar, egész egyszerűen gyönyörű, ő biztosan kibír 5-6 napot.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: < 18

IMÁDOM! Van jòpàr ilyen lakkom, de ezeket ha akarom akkor sem tudom lekaparni, sokáig bírja, föleg, ha két réteg. Nekem nagyon megéri, betartja számomra azt, amit ígér.

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nekem egyik lakk se fed 1 rétegbe , nem is szárad olyan gyorsan , és nagyon hamar lekopik.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nekem egy rozsda színű lakkom van.
    Érdes, sok pici és pár nagy csillám darab van benne.
    2 napja kentem fel. 2 réteg elég volt. Gyönyörű színe van!
    A 2 nap alatt kb 8-szor mosogattam, meg mostam kézzel is ( pár hónapos baba miatt :) ) és még csak meg sem kopott! Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele, mindenképpen szerzek be még 1-2 színt! :)

Update: Na, szóval 1 hetet bírt, most van két körmöm végén egy pici lekopott rész. :) Meg kezd lenőni, úh lemosom ma. SZUPER LAKK! :)

Update 2: vettem egy nagyon sötét lila színűt. 2 napot bír. Pedig oooolyan szép. :(

Update 3: Nem tudtam ellenállni és beszereztem egy újabb színt. Ez viszont 4 napja meg sem mozdul, pedig nem kímélem.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

Legjobb körömlakk! :)) Könnyű vele dolgozni, egy rétegben is jól fed, gyorsan szárad, tartós :) Több árnyalatban is megvan, mind nagyon szép :)

Butyl Acetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nitrocellulose EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Acetyl Tributyl Citrate EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sucrose Benzoate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Stearalkonium Hectorite EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Styrene/ Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!