KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 600 Ft + posta az összes , Eladó: rekag
Állapot: 3-4 alkalommal használtam őket, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyesen, vagy posta
Krémmánia Kedvencek a -ben
generalnagy

2016. október 1.

Több is van belőle, jó ár-érték arányuk van ezeknek a lakkoknak, 2 rétegben kenve 4-5 napot simán kibírnak, egyik nagy kedvencem az English Rose árnyalat. A széles ecset nagyon praktikus, kicsit lehetne talán tartósabb.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

alexandra326

2016. szeptember 27.

Még szerencse, hogy megújították az Essence lakkokat, mert ez elég szörnyű. Szép színekben van, de nekem egy nap után kopik a vége, az új kiadás klasszisokkal jobb. Ez a színek és az ára miatt két csillag.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. július 20.

Nekem a 103 space queen (átlátszó fedőlakk ezüst csillámokkal), a 112 time for romance (lilás fedőlakk ezüst csillámokkal) és a 147 miss universe (szürkés-kékes) árnyalatok vannak meg. Nagyon szép a színük, viszonylag tartósak, és tetszik az ecsetük is.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 20.

vanesszakis

2016. július 3.

két árnyalat van meg belőle. szeretem a vastag ecsetjét és azt is hogy nagyon gyorsan szárad. jól fed egy réteg is elég belőle sőt.

vanesszakis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Evi120

2016. április 19.

114-es fame fatal árnyalatát használom. Az egyik legnagyobb pozitív csalódásom volt. Gyönyörűen fedett (két réteg+jó minőségű fedőlakk), szépen pigmentált és tartós.

Evi120
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Alicee4

2016. április 18.

2 árnyalat van meg, az egyik egy babarózsaszín színű lakk a másik pedig egy sötétkék csillámokkal. Hát egyik sem nyerte el a tetszésemet, a rózsaszín 3-4 réteg után nyújtja a kívánt hatást, a kék viszont valami borzalmas.. A csillámok egyáltalán nem látszódnak és teljesen más árnyalat jön vissza a körmön, mint ami az üvegből látszódik. Számomra pénzkidobás volt...

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Kinga79

2016. február 3.

Nekem tejeskávé színű van. Már nem is emlékszem, mikor vettem. Rá van írva, hogy Satin illetve Quick dry...ezeket ugyan nem teljesíti. Nagyon krémes állaga van, ilyet még nem is láttam. Lassan szárad, egy rétegben is jól fed. Mire megszárad, matt lesz, ilyen "homokos" beütéssel. Én most épp nagyon imádom ezt a színt, nagyon halvány tejes kávé. :) Egész tartós is, tegnap reggel kentem fel, munka (gépelek), mosogatás munka helyen majd otthon takarítás, és még ma is jó. Kár, hogy lassan szárad.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Parlandorka

2016. január 29.

Egy jó darabig nagy gyűjtője voltam az Essence körömlakkoknak, ezért a készletem tetemes része belőlük áll. A színeiket nagyon szeretem, az állagukkal és a csomagolásukkal azonban már nem vagyok annyira kibékülve. Először is: szerintem bőven nem ér le az ecset az üvegcse aljára. Így a régebb óta használatos termékekkel kínlódni kell, hogy kivarázsoljak belőlük egy-egy körömre valót. Emellett lassan száradnak, én pedig türelmetlen vagyok, szóval egy-két körmöm mindig megsínyli a lakkozást, mivel valamivel végül belekapok.

Parlandorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

telelle

2015. december 18.

Nem tudom, hogy nekem új vagy régi Colour & Go lakkjaim vannak, de a körömlakkjaim fele ilyen. Eddig még egy se száradt be, talán a narancssárga volt kicsit folyós, amikor megvettem, de amúgy az állaga is jó, és nagyon kényelmes az a széles ecset, még ha nem is csak egy húzás körmönként. Ha keresek valamilyen színt, többnyire találok is az elképzelésemnek megfelelőt. A sparkle sand effecteket is szeretem, olyan jó kis dörzsis lesz a körmöm :) (Mondjuk lemosni nem egyszerű.) Nem a világ legtartósabb lakkja, néha karcolódik meg kopik a körömvégeken kb. az összes de azért sokáig vállalható, a lenövés néha előbb zavar mint az állapota, és különben is szeretem váltogatni a színeket.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Lilu

2015. december 12.

A színek az üvegben sokkal szebbek mint felkenve száradás után, és igazán lehetne tartósabb valamivel a dolog, legalább 2 napot ki kéne bírnia tisztességgel. Hulladék.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Lilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.