KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Makkancs

Utolsó módosítás dátuma: 2015. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Ragyogó fényt adó fedő zselé: a lélegzetelállító végeredményért
  • Extra gyorsan száradó formula
  • Különösen hosszú élettartam
  • Tökéletes fedés

44 színben kapható

Ár: 250 Ft , Eladó: ancsika3
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 200 Ft , Eladó: hnica
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta
dori96

2015. február 16.

több színem is van belőle. kb 4 üveggel el is fogyasztottam, szóval párszor már használtam őket.
azt tapasztalom, hogy vékonyabb és hosszabb körmökön tényleg szörnyen gyorsan lepattog.
de mióta kis picik a körmeim(kézen, lábon) és erősítem őket, inkább tartósabb.alaplakkot mindenképpen ajánlok hozzá. fedőlakk szerintem nem muszáj, mert a fénye anélkül is szép.
én úgy szoktam hogy ha lepattant valahol egy pici, akkor ráfestek még 1-2 réteget, így újabb pár napig bírja.
szép színek, tökéletes ecset, jó fedés, gyorsan szárad.
az élettartam tényleg nem a legjobb, de a ráfestős módszerrel 5napig vállalható. utána már tényleg pattog, akkor le kell mosni hogy ne tűnjünk igénytelennek..
de összességében meg vagyok elégedve vele

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 16.

szép színek, tökéletes ecset, jó fedés, gyorsan szárad.
de összességében meg vagyok elégedve vele

Dius24

2015. február 15.

Hát nem a legjobb lakk mit eddig használtam sok szép színben kapható de nekem nem tartós semmilyen formában hiába használok fedőlakkot, és még csíkozódik is :(

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Nymeria94

2015. február 14.

Az egyik legbosszantóbb termék, amivel eddig dolgom volt.
A színskála elképesztően jó, ahányszor Essence állvány közelébe kerülök csak meresztgetem a szemeimet a jobbnál-jobb árnyalatok láttán. Párszor sikerült is elcsábulnom, így vagyok három árnyalat tulajdonosa a 146 - That's what I mint!, a 111 - English rose és a 166 - Mister rusty-é. Egyik gyönyörűbb, mint a másik, nem vagyok nagy rózsaszín kedvelő,de az English Rose színe első látásra szerelem volt nekem. Az ecsetüket nagyon szerettem, nagy és lekerekített, két húzásra készen is voltak a körmeim. Emellett egy rétegben is egészen jó volt a fedésük, ami ritkaság. Ennyi pozitívum és ilyen alacsony osztályzat, hát hol a bibi?
A Tartósság, az a fránya tartósság az én nagy gondom. Egyszerűen kritikán aluli. Próbáltam én már mindent, csak alaplakkot, alaplakkot és fedőlakkot, csak fedőlakkot, de minden erőfeszítés hiába, rekordszámba megy,hogyha egy napot kibírnak (vizsgaidőszak - legnagyobb erőkifejtés amit tettem,lapozás a könyvben; eredmény: egyetlen ép köröm, a többiről már pattogott a lakk). Arról ne is beszéljünk,hogy akkor hogy néznek ki a körmeim, ha aznap valami ház körüli teendőm is van.
Szóval bármennyire is szépek a színek, jó a fedésük és az ecset, nekem a legfontosabb szempont a tartósság és tekintve,hogy az ennél a terméknél a nullához konvergál, nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek. Akiknek pedig mégis bevált, mert 'Essence körmökkel' bírnak, azokra irigy vagyok,de nagyon. :-)

Nymeria94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 14.

Az egyik legbosszantóbb termék, amivel eddig dolgom volt.

citronella

2015. február 7.

Ár-érték arányban szerintem szuper. Mivel műkörmöm van,csak a lábkörmeimen használom,de nagyon tartós,gyorsan szárad és egy rétegben is szépen fed,bár én két rétegben használom. Több színben is van,eddig még nem csalódtam.

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Lexy00

2015. február 6.

Nekem a 113-as do yo speak love? árnyalat van meg és nagyon meg vagyok elégedve. Ugyanazt hozza, mint az üvegben és tartja az ígéreteit. Én egy réteg alapozó lakkot festek alá és egy réteget ebből, gyorsan szárad és jól fed. Az ecsetével is nagyon jól lehet dolgozni és tartós is, így nálam 5/5.

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 6.

taurus82

2015. február 6.

A polcon szuperül néz ki, nagyon szépek a szinek, de egy akkora csalódás, hogy azt el nem tudom mondani...gyorsan szárad valóban, de valami elképzelhetetlenül rövid élettartamú. Este 10kor kifestettem a körmeim, gyönyörű volt, imádtam. Reggel 7.30kor elmostam 3 csészét, 8.15kor, mikor beszálltam a kocsiba, már pattogzott le. Nem a vége kopik, hanem nagy darabokban jön le az egész. Most, tehát nem egészen 15 órával a felvitel után az összes körmömön mállik le, van amiről már félig lejött, undoritó, komolyan, mintha kézzel kapartam volna ki egy gödröt. Soha többet nem veszek ilyen lakkot, sajnálom, mert a szine nagyon tetszett:(114 fame fatal

Talán valami jobb fedőlakkal tartósabb lenne, de ezután már kísérletezni sincs kedvem.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
taurus82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bonn1e

2015. február 4.

Több szín is megvan, szeretem, szépek a színek, jó az ára, ritka jó az ecsete, és gyorsan szárad. Alapvetően hamar lepattan, de fedőlakkal egész jól bírja.

Bonn1e
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Nyusza

2015. február 2.

Szuper színekben kapható, van vagy három-négy félém is! Egy időben bolondultam a körömlakkokért, csak sajnos mindegyikkel van bajom, általában leperegnek a körmömről másnap. Az Essence lakkokat azért szeretem, mert szép színűek és olcsóak. Bár, egy sima lakkozás esetén már két nap sem kell és a köröm végéről lepattog a lakk, viszont gyorsan szárad, nem büdös, jól lehet kenni és NEM hullik az ecset! Még, ha felvitelnél úgy is tűnik valami nem stimmel, mire megszárad a lakk, hibátlan a felülete. Én személy szerint gél lakkozáshoz használom magamnak hobbiból. Úgy tökéletes! Ha rendesen megszáradt a lakk, rá mehet a fedő lakk UV lámpa alá, és kész, két hétig tart.
Egyébként egy sima lakkozásra nem ajánlom, esetleg ha csak alkalmi (buli esküvő stb) lakkozásról van szó.
A lepergés miatt -1 csillag, különben nincsen velük baj.

Nyusza
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

A lepergés miatt -1 csillag, különben nincsen velük baj.

Viivcsoo

Korcsoport: < 18
2015. január 30.

Nagyon jó és olcsó:) Tartósak, szép színűek és nem ragadós, vagy csomós:)

Viivcsoo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. január 30.

Nagyon jó és olcsó:) Tartósak, szép színűek és nem ragadós, vagy csomós:)

maow

2015. január 29.

Volt egy átlátszó lakkom még a régi fajtából, de nem szerettem, mert már másnap le lehetett húzni a körmömről.
Ja, volt egy nude színű is ebből a fajtából, ami a képen van, annak talán jobb volt a formulája, bár így sem volt tartós, és nagyon könnyen beszáradt.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.