KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 500 Ft , Eladó: gomboccsibe
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
czalexa

2017. március 28.

Megtaláltam a tökéletes árnyalatot, a 28-as színt használom, tökéletesen passzol az egyéniségemhez, ami tényleg nagy szó, mert ritkán találom meg a tökéletes színt. Nem beszélve a minőségéről, mert nekem nagyon bevált, ár-érték arányát tekintve szuper termék. :)

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Cassie26

2017. március 26.

Nagyon jó kis rúzsok, nekem relatívan sokáig fent maradnak, főleg mikor kontúr ceruzával használom őket. Az állaguk krémes, így könnyen lehet velük dolgozni és nem is szárítanak. Gyönyörűek a színeik is.

Cassie26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hopi

2017. március 25.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg egy árnyalatot és annak ellenére, hogy sokan azt írták, hogy egyáltalán nem tartós, ezzel egyáltalán nem értek egyet. Nekem négy órán át fenn maradt (kontúr ceruza nelkul) úgy, hogy ittam és dohányoztam is vele.
Az évest és a csókokat kevésbé bírja, de nem is vártam tőle ilyesmit.
Jó ár, nem szárít, tartós, jók a színei és tervezem, hogy vegyek több árnyalatot is.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Az évest és a csókokat kevésbé bírja, de nem is vártam tőle ilyesmit.

Linnie

2017. március 21.

Elég hamar lekopik, de azt legalább egyenletesen teszi, és nagyon jó színei vannak.

Linnie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

lasanna

Korcsoport: < 18
2017. március 17.

rengedeg színben kapható ami nagy pozítívum. a tartossága viszont borzasztó. kb 30 percig marad ent ajakkontúrceruzával!!! nagyon olcsó de inkább veszek egy drágább rúzst amit nem kell félóránként ujrakenni

lasanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 17.

anna22

2017. március 16.

27-Mystic Violet
Imádomszínevan. :D Bár nem olyan lila az ajkamon, mint a kezemen, vagy a rúzs maga, de ez várható volt.... Tetszik azonban a végeredmény. :) Igaz, nem csókálló, és nem is evésálló, de azért ne írjuk már le annyira, fontos, hogy jól előkészített szájra rakjuk, hiszen ha zsíros, nyálas a szánk, ne várjunk hosszantartó hatást. Érdekes illatuk van, de nem bántó. :) Nekem bejön. :D
19- Black Gossip
Éééééssss igennnn, egy fekete rúúzs. *o* Sajnos nem csodapigmentált, de azért szép, egyenletes fedése van. Szerintem evésálló rúzs nem is nagyon van, vagy csak én eszem bénán. :D

anna22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

27-Mystic Violet
19- Black Gossip

redakkrisztinaa

2017. március 15.

03 dare to wear árnyalatot szereztem be kiárusításon 350 Ft-ért . A színe az szép , vöröses , pirosas , viszont ez minden csak nem hosszan tartó. A krémes állaga miatt nagyon kenődik .

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

jungkookie

Korcsoport: < 18
2017. március 15.

A színei nagyok jók. Amikor vettem éppen levolt árazva/akciózva. 2 fajta van meg. 02 és a 13. A tartóssága szörnyű...

jungkookie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 15.

CandyAndi

2017. március 14.

Nekem egy rózsaszín és egy mély vörös árnyalatom van, és szeretem őket használni. Tartósnak nem igazán mondanám, de nagyon jól mutatnak az ajkamon. A hidratáltságával is meg vagyok elégedve.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

gabrilla

2017. március 9.

Több színben is megvettem! Elkapott a hév....sajnos! Zéro nulla tartósság. Óránként lehetne újra kenni. Ahogy iszok a poháron marad a 90%a. Sajnálom mert jók a színek.

gabrilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.