KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
Ár: 400Ft , Eladó: Besscica
Állapot: párszor használt ecsettel, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

SziNo

2017. július 12.

A 01-es Coral Calling, a 14-es Adorable Matt és a 27-es Mystic Violet árnyalatok vannak meg. A 01-es volt életem első rúzsa, amit ma már csak ritkán használok, kidobni viszont eszmei értéke miatt nincs szívem. Az Adorable Matt árnyalatot sem dobom ki, viszont már egyáltalán nem használom. A 27-es árnyalattal kapcsoltaban viszont vegyesesk az érzelmeim, magamtól sosem vettem volna meg. A színével nincs bajom, viszont a benne lévő csillámokat nem igazán értem. Az ajkakat tényleg nem szárítja, viszont hosszan tartónak nem igazán nevezném, néha el is mászik, mondjuk ez szájkontúrceruzával javítható.

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Polgarz

2017. július 11.

Egyáltalán nem hosszantartó, de a színek szépek. Nekem egy lilás árnyalat van, ami egy idő után rózsaszínné vált az ajkaimon. Javítani a kopást egy ideig könnyű, de túl sok rétegben már darabos. Ha van alkalma az embernek figyelni és korrigálni a rúzst, akkor még jó is lehet.

Polgarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 11.

kataaaa01

2017. július 8.

Hosszantartó nem is, de egy kis alkalmi sminkeléshez nekem elegendő tényleg nagyon krémes és az ára is jó.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

petrazselyem00

2017. július 8.

Jó a textúrája, de nem a legbiztosabb viselni. Nekem újra kellett kenni egy párszor, de a színei gyönyörűek. :)

petrazselyem00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

nemethdiana

2017. július 6.

Vannak szep arnyalatok a kollekcioban es nem egy nem ketto nekem is megvan de nem szoktam oket tul surun hasznalni ugyanis nem bizok a tartossagukban. Mivel nagyon kremes texturaju ezert konnyed viselet az ajkakon. De nekem pont emiatt nem tetszik ugyanis a konnyed kremessege miatt nagyon konnyen kenodik ezert elmaszik a helyerol, eves ivast nem birja. A termeszetes szines szepen illeszkednek az ajkaimhoz viszont ami mar kicsit hidegebb vagy barnasabb tonusu mint az ajkaim az ala eleg masszivan kell egy olyan szinu ceruzaval alapot csinalni ugyanis anelkul nem eleg pigmentalt es ugymond 'atlatszik' az ajkunk termeszetes arnyalata

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

schvabdiana

2017. július 5.

11 Nude Love árnyalatban vettem meg, még tavaly előtt, akcióban. Egy finom kis nudos-rózsaszínes árnyalatot kerestem - sajnos ez túl világos lett, de ugye ez az én hibám, választhattam volna sötétebbet is.
Ár/érték arányban jó, a színskála is nagyon is szép, viszont egyáltalán nem hosszantartó. Hidratált, puha ajkaim lesznek tőle.

schvabdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

gogtina

2017. június 26.

Egyáltalán nem mondanám hosszantartónak, szép színei vannak, az ára nagyon jó. Összességében egy átlagos rúzs, túl sokat nem kell várni tőle.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Plidia00

2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a terméknek, árához mérve megéri az árát.

Plidia00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a terméknek, árához mérve megéri az árát.

Girgriis

2017. június 24.

A nude love színe jó csak nagyon szàrít és nem tartós egyàltalàn!

Girgriis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

A nude love színe jó csak nagyon szàrít és nem tartós egyàltalàn!

Nicolett022

2017. június 18.

Egyáltalán nem hosszantartó, viszont nagyon szép színei vannak, így nem bírtam ki, hogy ne vegyek belőle hármat. Táskábadobós, elkésős rúzsnak jó lesz, de legközelebb inkább megpróbálok valami mást keresni hasonló színben, ami tovább tart.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.