KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 500 Ft , Eladó: gomboccsibe
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
Krémmánia Kedvencek a -től
Nicu

2017. május 19.

A natural beauty van meg. Nálam 2 órát kibír, àrkategóriàban nem rossz. Szèp szìne van, többen is megdicsèrtèk. Kicsit szàrìt.
Megvettem az all you need is red-et. Gyönyörű színe van, de sajnos ez se bírja túl sokáig. Evést nem bír, egy-két ivást igen. Viszont ajakceruzával lehet javítani a tartósságán.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Amadea

2017. május 18.

Ez volt az első rúzsom a hosszas no make-up - korszakom után, és egy olcsóbb termékkel akartam újra kezdeni a sminkeléssel a kapcsolatomat, mondván, ha ismét eluralkodna rajtam a veszélyes "meguntam"-dolog, ne okozzon akkora bűntudatot, hogy pénzkidobás volt. Nagy merészen a 02-es, All You Need is Red árnyalatot választottam - azóta is szeretem ezt a rúzst, a mai napig szívesen használom. Tényleg nem túl tartós (nálam egy óvatos ivást kibír), de per pillanat nekem jobban tetszik az, hogy evés előtt letörlöm / lenyalogatom, aztán utána újrakenem, mert a gyors kopásnál jobban utálom, ha valamit nem lehet levakarni, de egy evést nem bír ki és foltokban lekopik, összekeni a fogam, a szám környékét stb., és nem egy mozdulat újra kenni, mint ennél (matt rúzzsal jártam így, biztos én vagyok a béna, de azzal nehezebben boldogulok, mint a krémes testvéreikkel).
Szóval igen, nem ezzel vészeljük át a napot, de nagyon olcsó, sokféle, szép színben kapható, és nem szárítja az ajkakat (bár én mindig aláhidratálok).

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

felicity94

2017. május 17.

Kezdő vagyok még rúzsok terén, ezért kerestem egy olcsóbb, de megfelelő minőségű terméket. Nincs hasonlítási alapom, ez az első rúzsom, de azt kell mondjam nekem bevált. A 26-os árnyalatot vettem meg, ami egy szolid, lilás árnyalatú nude szín. Nem túl tartós, de cserébe nem szárítja az ajkaimat és könnyű bánni vele, napközben bármikor/bárhol könnyedén újra lehet kenni. A fedése szuper, állaga pont megfelelően krémes. Összességében az árát mindenképpen megéri :) egy csillagot levonok amiatt, hogy nem tartós. Számomra kicsit ironikus hogy ennek ellenére "longlasting" néven fut, az ember mást várna... :D

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

missk

2017. május 16.

13-as Long Lasting színt vettem meg, fél napot simán bír, szép a színe, nem hat természetellenesen :D Nekem bejött ^^

missk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

ElisabethStonem

2017. május 13.

A 6-os és 13-as árnyalat van meg belőle. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

A 6-os és 13-as árnyalat van meg belőle. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok

Betty05

2017. május 10.

Meg vagyok elégedve vele nekem 07-es árnyalat van meg, vissza fogottabb színt szerettem volna,de valami még is legyen, nekem erre tökéletesen megfelelt, és meglepően szépen fent marad *nem nyaltam le 5perc alatt*

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Gina1031

2017. május 10.

Az a helyzet, hogy évek óta nem volt rúzsom. Szájfényeket használtam, illetve az Astor Lipcolor Butter Loved Up árnyalatát - utóbbiból talán már három-négy is elfogyott... A múlt héten egy hivatalos megbeszélésen kellett részt vennem, és az egy szem Lipcolor Butteremet épp nem leltem (szájfényem sem volt épp) - majd belémhasított a gondolat, hogy létezik az, hogy nekem nincs rúzsom? Aztán meg is magyaráztam magamnak azzal, hogy azért nincs, mert amelyeket eddig vettem (az utolsót szerintem 8 éve) - azok is megromlottak, mielőtt elfogytak volna... Ennek ellenére a minap a Müllerben vettem egy szájfényt és kerestem valami olcsóbb rúzst is..., ha megromlik és kidobom, ne fájjon annyira... Erre esett a választásom. A 11-es nude love árnyalat jött velem haza. Három nap tapasztalata: a szín kellemes; az állaga tetszik; de sajnos tartósnak nem mondható. Semmi gond, legalább nem fog megromlani, ha napjában nyolcszor újra kell kennem... kb. minden pohár víz után. Viszont volt még ott egy-két árnyalat, ami tetszett. Lehet, hogy akkor sem sajnálom érte azt a 800,- Ft-ot, ha nem tartós...

Háromszor vettem újra a Nude Love árnyalatot... valamelyik nap szerettem volna ismét vásárolni és szomorúan tapasztaltam, hogy nem kapható már. Az Essence hivatalos oldalán sem szerepel. :( Megvettem viszont a coral calling árnyalatot, ami rajtam közönséges pirosnak hat, a korall színhez még hangyányit sem hasonlít. :( Ha valaki olvassa ezeket a sorokat és tudna ajánlani a Nude Love-hoz hasonló árnyalatú rúzst, azt megköszönném. :)

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Erus15

2017. május 7.

A 07-es árnyalatot vásároltam meg belőle. Először kicsit tartottam tőle, mert nem nagyon használtam eddig rúzst, de mondhatni, hogy jó választás volt. Az evés, ivást nem igazán bírja, de amúgy fent marad sokáig és ha le is kopik akkor is szépen. Jól pigmentált, kellemes rózsaszín színe van, az ára pedig olcsó.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

fanniblue

2017. május 4.

Egy világos lila, és egy barna árnyalat van meg. :)
Nagyon szeretem a textúrájukat, és azt, hogy nem szárítanak,sőt olyan puha lesz tőlük az ajak :)
Jó illatúak.
Viszont gyorsabban kopnak, többször kell átkenni.
De összességében jók :)

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Egy világos lila, és egy barna árnyalat van meg. :)
Jó illatúak.
Viszont gyorsabban kopnak, többször kell átkenni.
De összességében jók :)

szevin007

2017. május 3.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat!
Ok, nem annyira tartós, mint egy MAC rúzs, de szerintem szuper.
Nem szárít, nagyon szépen mutat a számon, tartóssága sem rossz, pár órát kibír. Evés után frissíteni kell, de nem tűnik el a számról csúnyán.
Jól pigmentált színekben kapható.

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat!
Ok, nem annyira tartós, mint egy MAC rúzs, de szerintem szuper.
Jól pigmentált színekben kapható.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.