KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
Ár: 450 Ft + postaköltség , Eladó: jeffieffi22
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya vagy Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvia.bano

2017. november 16.

Nekem a 13-as árnyalat van meg. Az Essence rúzsoknál az a jó, hogy sok színben lehet kapni őket, jó a választék. Ennek a rúzsnak szép a színe, de a fedése, a pigmentáltsága alulmarad a Catrice, Pupa, vagy a Trend it up rúzsaim mellett. Amióta kipróbáltam nem nagyon nyúlok utána. Ugyanakkor lehetnek más rúzsok a márkánál, amik jók, és egyébként sok Essence terméket szeretek, ez most nem jött be igazán.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Barbara94

2017. november 14.

Ár érték arányban nem rossz. Hosszantartónak írják, de nagyon hamar lekopik.

Barbara94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Ár érték arányban nem rossz. Hosszantartónak írják, de nagyon hamar lekopik.

misshkitty701

2017. november 2.

Ez volt az első piros rúzsom, a 03-as Dare to wear árnyalatban vettem meg (2014-ben). Sajnos nagyon elmászkál, ezért muszáj alá szájceruza, de így se valami tartós.

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Diaaa

2017. október 11.

5 féle árnyalat van meg....közepes rúzs, kicsit csúszós és nem nagyon fed...de ennyi pénzért megérte.

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

costinboglarka

2017. október 7.

21-es árnyalatú rúzsom van ebből, ami egyszerre nagyon dögös és mégis visszafogott. Az én problémám szintén az, amit már sokan említettek vele kapcsolatban: sajnos egyáltalán nem annyira ,,longlasting", mint ahogy azt írják rajta. :( Érdekes, hogy elég gyorsan kopik, mégis a ,,maradékot" nagyon nehéz leszedni. Mindemellett nagyon gyorsan repedezik és szárad tőle az ajkam. Most szeretném kipróbálni mellé az Essence smoothing ajakradírját, mivel azt olvastam sok helyen, hogy az utóbbi problémát nagyon szépen tudja orvosolni. Ha ez beválna, akkor a legszebb rúzs lenne, amit kipróbáltam ilyen árkategóriában. :)

costinboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

bgabryellla

2017. október 2.

Kb. 5 árnyalatban birtoklom. Nem a legtartósabb rúzsok közé tartozik, de ennyi pénzért egyszerűen szuper! Szép árnyalatokban kapható, ár-érték arányban szuper, nem szárítja, sőt hidratálja is az ajkakat..Sokszor szívesebben nyúlok érte, mint a MAC rúzsomhoz.. ez azért csak jelent valamit :)..

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

dizabella01

2017. szeptember 25.

Nagyon jó árban van, relatív jól pigmentált, nem szárít. Sajnos nem olyan tartós, a halványabb színek gyorsan elillannak, de azért 4 csillag, ár-minőség arányban kiválók.

Véleményfrissítés: már 4 különböző színben van meg, 27, 28, 07-natural beauty, 06-on the catwalk. A 28 és 27-es nagyon tartósak, emiatt megadom neki az 5 csillagot. Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból őket.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

eszci

2017. szeptember 21.

A barely there árnyalat tökéletes napközbenre, kellemes viselet, közepesen tartós.

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Viki9727

2017. szeptember 19.

Essence kifuttatáson vettem a 06-s árnyalatot. Hosszan tartónak annyira nem mondanám,kb 1-2 órát kibír. Krémes, gyönyörű színe van, jól eldolgozható.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Lilla08

2017. szeptember 4.

A 26-os nude árnyalatot vettem meg és nagyon szeretem. Krémes, de nem kenődik el, könnyű felvinni, egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Nekem eléggé tartós, 2-3 órát simán kibír, de utána sem kopik le teljesen, így elég ráerősíteni.

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.