KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 819, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
Ár: 500 Ft , Eladó: thalion3
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Budapest, fizetés: Lefertőtlenítve adom át

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mandulaszem

2018. június 7.

Nálam mindent beváltott, ami ígért.:) Tartós, jól fed, intenzív, puhítja az ajkamat. Szuper!👍

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

banhanna

2018. május 16.

Nekem a 12-es árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe, de ritkán használom, mert elég rikító. Ha épp olyan kedvem van akkor használom. :)
Elégedett vagyok vele, nekem hosszan fent marad, és egyáltalán nem hagy zavaró érzetet mikor felkenem.

banhanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

EBoglarka

2018. március 23.

Elég hamar kopik, de nekem tetszik. Természetes hatást lehet elérni vele, de mindenképp újra kell kenni pár órán belül.

EBoglarka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

PiciCic

2018. január 31.

Coral színeben van meg. A színe nem rossz,viszont egyáltalán nem tartós ez a rúzs,emellett szárít is.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

angeleyes8

2017. december 16.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, gyönyörű természetes színe van és szép fénye :) Az illata sem az a bántó műrúzs "szag", hanem kellemes. Könnyen kenhető állagú. Az viszont tény, hogy nevével ellentétben nem a tartósságáról híres, de én ezt megbocsátom neki az előbb leírt pozitív tulajdonságok miatt :)

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

mirabell

2017. december 12.

A 13-as és 14-es árnyalat van meg nekem, nagyon szép színük van, viszont szerintem egy napot nem bír ki, muszáj újrakenni.

mirabell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

cs3ng31214

2017. december 11.

350 ft-os kiárusításon vettem meg a time for a toffe break? színt. Közepesen sötét, vöröses barna rúzs. Jól lehet építeni, ha nem nyomom rá akkor csak egy kellemes kis színt ad, de akár egy intenzív pigmentáltságot is ki lehet belőle hozni. Az egyetlen hátránya hogy nagyon nem tartós és a túlzottan krémes már-már vajas állaga miatt sokszor beül a ráncokba...amúgy szép a dizájnja , letisztult és elegáns. A teljes árát nem érte volna meg.

cs3ng31214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

ariiratku

2017. december 7.

A korall színű van meg. A pigmentáltsága kiemelkedően jó. Azonban szárítja az ajkaim és az evés, ivás kifog rajta.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

szilvia.bano

2017. november 16.

Nekem a 13-as árnyalat van meg. Az Essence rúzsoknál az a jó, hogy sok színben lehet kapni őket, jó a választék. Ennek a rúzsnak szép a színe, de a fedése, a pigmentáltsága alulmarad a Catrice, Pupa, vagy a Trend it up rúzsaim mellett. Amióta kipróbáltam nem nagyon nyúlok utána. Ugyanakkor lehetnek más rúzsok a márkánál, amik jók, és egyébként sok Essence terméket szeretek, ez most nem jött be igazán.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Barbara94

2017. november 14.

Ár érték arányban nem rossz. Hosszantartónak írják, de nagyon hamar lekopik.

Barbara94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Ár érték arányban nem rossz. Hosszantartónak írják, de nagyon hamar lekopik.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.