KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
Ár: 400Ft , Eladó: Besscica
Állapot: párszor használt ecsettel, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

eszci

2017. szeptember 21.

A barely there árnyalat tökéletes napközbenre, kellemes viselet, közepesen tartós.

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Viki9727

2017. szeptember 19.

Essence kifuttatáson vettem a 06-s árnyalatot. Hosszan tartónak annyira nem mondanám,kb 1-2 órát kibír. Krémes, gyönyörű színe van, jól eldolgozható.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Lilla08

2017. szeptember 4.

A 26-os nude árnyalatot vettem meg és nagyon szeretem. Krémes, de nem kenődik el, könnyű felvinni, egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Nekem eléggé tartós, 2-3 órát simán kibír, de utána sem kopik le teljesen, így elég ráerősíteni.

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

mimi99

2017. augusztus 30.

Leértékelve vettem meg a kifuttatáson a 06-os árnyalatot. Tartósnak semmiképp se mondható, viszont kényelmes, jó állagú és szép a színe.

mimi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

cooleva

2017. augusztus 10.

Annyira nagy hype volt ez a rúzs, de én csak most a kifuttatáson vettem három árnyalatot belőle (02,06,26). Krémesek, jó illatúak, de nem a legtartósabb rúzsok, hiába ígérik, viszont legalább kényelmes viselni őket. Szerintem max. másfél órát bír az ajkakon, aztán eltűnik. Nem hullatok krokodilkönnyeket, hogy kivonják.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

szilvasitimea

2017. augusztus 9.

350 ftért vettem a kifuttatáson. Nem szoktam rúzst hordani, mert én mindig vagy eszek, vagy iszok, tehát elég macerás lenne, és mindig félnék, hogy éppen milyen állapotban van....:))) de most valamiért rákaptam a rúzsokra, így ezt (pláne ilyen olcsón) gyorsan beszereztem. Nekem teljesen tökéletes, hiszen ha eszek iszok, szépen kopik le, nem maszatolódik, nem csúnyán jön le. Ami pozitív. Egyben (reggeli citromos vízzel, és utána reggelivel) kibírt egy jó 2 órát, és utána is látszódik a szín de nyilván nem olyan intenzíven. Szóval nekem eléggé bejött. :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Első rúzsom volt annak idején,szerettem,de akkor még nem volt összehasonlítási alapom,tehát így visszagondolva nem volt annyira tartós termék,de azért tapasztalatnak jó volt,hogyan NEM szabad enni rúzsban...:D

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

aranybarack

2017. augusztus 3.

20-as árnyalatban használom olykor (ez egy világos rózsaszín), maximum egy boltba leugrást bír ki, evés nélkül is eltűnik. Fedése is csak közepes ennél a világos árnyalatnál, és könnyen elkenődik. Ára kedvező, színei szépek. Neve ellenére tartós sminkre alkalmatlan.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. július 27.

Több árnyalatot is beszereztem, az ára és a színválaszték miatt. (06, 13, 15. 26, 28) Ezek közül talán a 06-os az, amit legtöbbet használok. Nem túl tartós, hamar lejön. Eleinte nagyon szerettem ezeket a rúzsokat, de ahogy más márkától próbáltam ki rúzsokat valahogy rá kellett jönnöm, hogy ezek mégsem a csodaszer kategóriába sorolhatóak. Szinte érintetlenül állnak a fiókomban. ritkán nyúlok értük.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 27.

SziNo

2017. július 12.

A 01-es Coral Calling, a 14-es Adorable Matt és a 27-es Mystic Violet árnyalatok vannak meg. A 01-es volt életem első rúzsa, amit ma már csak ritkán használok, kidobni viszont eszmei értéke miatt nincs szívem. Az Adorable Matt árnyalatot sem dobom ki, viszont már egyáltalán nem használom. A 27-es árnyalattal kapcsoltaban viszont vegyesesk az érzelmeim, magamtól sosem vettem volna meg. A színével nincs bajom, viszont a benne lévő csillámokat nem igazán értem. Az ajkakat tényleg nem szárítja, viszont hosszan tartónak nem igazán nevezném, néha el is mászik, mondjuk ez szájkontúrceruzával javítható.

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.