KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 500 Ft , Eladó: Csenge0822
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, banki átutalás
Ár: 500 Ft , Eladó: gomboccsibe
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen
Violka123

2017. január 18.

Szerelem. Nagyjából ennyit tudok írni ami mindent elmond erről a rúzsról. :D Egyébként nekem a 07 és egy lila árnyalat van meg(ezt sajnos egy ideje egy rossmannban sem látom, amit szívből sajnálom, a legkedvencebb rúzsom :( ) mindkettőt szeretem, krémes állaguk van, nem szárít, lassan és szépen kopnak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Violka123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

rvanessa

2017. január 17.

25-ös van meg, nagyon szép rózsaszín színe van, egyenletesen kopik,nem szárít, pár órát bír,ennyi pénzért tökéletes,szeretem. :)

rvanessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

szilvia.bano

2017. január 17.

Nekem a 13-as árnyalat van meg. Az Essence rúzsoknál az a jó, hogy sok színben lehet kapni őket. Több márkánál is úgy vagyok, hogy egy-egy szín tetszik csak tőlük. Ennek a rúzsnak szép a színe, de a fedése, a pigmentáltsága alaulmarad a Catrice, Avon, vagy a Pupa rúzsaim mellett. Nem rossz, de hosszú távon nem biztos, hogy használni fogom.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Babimami

2017. január 16.

Come naturally, és Wear berries árnyalatom van- szép színek, olcsók,a tartósságuk 2-3 óra.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

juhaszregina

2017. január 16.

6-os Barely There! árnyalat van meg, amit nagyon szeretek. Kellemes hétköznapi viselet, egy gyönyörű természetes árnyalat. Az árához képest egészen tartós, krémes, nem szárít. Gondolkodom rajta, hogy megveszem más árnyalatban is.

juhaszregina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

erosdora00

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Az árához képest rendkívül krémes és tartós rúzs, kiadós, mivel nem kell sokszor újrakenni viszont nem mondanám mattnak, inkább félmattnak.

erosdora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

kodorina

2017. január 15.

Könnyű eloszlatni az ajkakon, viszonylag sokáig kitart (mondjuk reggeltől délig), szépek a színe, sok használat után kicsit szárítja az ajkakat.

kodorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Destinyh

2017. január 14.

Nekem a 04-es On the catwalk! van meg, és imádom!:) Nagyon szép, a színe kicsit meghatározhatatlan, olyan bordós vöröses, de mégsem kihívó.:) A tartóssága szerintem nem rossz, nekem megfelel, főleg ha szájceruzával használom, akkor nagyon tartós!

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

mnodulus

2017. január 13.

Sajnos ez nem egy hosszantartó rúzs, bár ebben az árkategóriában mire számítottam. De legalább nem szárít. A színválaszték korrekt.

mnodulus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

vipo95

2017. január 13.

Krémes és nem szárítja a számat. Tartóssága nem a legjobb.

vipo95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Krémes és nem szárítja a számat. Tartóssága nem a legjobb.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.