KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 500 Ft , Eladó: gomboccsibe
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen
Ár: Csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás,posta
Krémmánia Kedvencek a -től
bessie

2017. február 21.

Több árnyalatban is beszereztem, de az abszolút kedvencem a love me. Krémesek, mégis hosszan tartóak. Nem feltűnően kopnak. Természetesen evés után újra kell festeni a szájat, de a legtöbb rúzsra ez áll.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

szogireka

2017. február 19.

Fél óránál tovább nem marad fent.

szogireka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

Fél óránál tovább nem marad fent.

Veronika8614

2017. február 17.

Nekem piros színben volt meg, ahogy először felkentem nagy csalódás volt, túl áttetsző volt a szín, nem az a klasszikus vörös amit vártam. Nyilván az én elvárásaim voltak túl magasak, de nem használtam sose, húgomnak adtam, ő se használta úgyhogy végül kidobtam, vettem drágább árkategóriában vörös rúzst.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 17.

kukooo

2017. február 14.

Van belőle pár. Imádom a szineit. az illata néhánynak ilyen nagymama, de néhánynak egész finom és felkenve is érzem magamon. Van egy egészen sötét színem az egész jól kopik

kukooo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

Eszter1101

2017. február 13.

én nagyon szeretem őket három színem is van. nálam olyan 3-4 órán át tart szájceruzával. szerintem ez elfogadható, bár mikor elkezd fakulni furán foltos lesz. nálam megérnek 5 csillagot, mert a színek csodásak, az ára elfogadható, és ha néha-néha ránézel nem lesz fura ahogy fakul.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Kinga12

2017. február 12.

Nem mondanám,hogy hosszantartó de egynek elmegy, nem száritja ki a szám

Kinga12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Nem mondanám,hogy hosszantartó de egynek elmegy, nem száritja ki a szám

dzseni97

2017. február 11.

Nagyon szépek az árnyalatok,viszont nem túl pigmentáltak és egyáltalán nem tartósak.

dzseni97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

rekapi

2017. február 11.

Mindig adok egy esélyt az essence-nek, de hogy mégis minek. Egyáltalán nem pigmentált, cserébe csúszik össze-vissza, a tartós szöges ellentéte.

rekapi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Aidey

2017. február 10.

A 11-es nude love és a 02-es all you need van meg. A nevéhez képest annyira hosszan nem tart mint az ember gondolná, bár szájkontúrceruzával megnövelhető a felvitt szín élettartama (én abból is az essence termékét használom). Jó pont viszont hogy egyáltalán nem szárít, nálam a fedése is megfelelő. Így mindent összevetve az árát azért megéri, 5 pont.

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

b0rzi

2017. február 9.

A 27-es van meg, de borzasztó a fedése, össze-vissza csúszkál kenéskor szóval borzasztó applikálni. Ez az a rúzs amit eddig akárhányszor kentem magamra, mindig lemostam. Ráadásul a számon nem is olyan színű, mint amilyen a rúzs maga.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.