KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

little.shana

2017. december 3.

Tetszik, szerintem megfelelően fixál :)

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Tetszik, szerintem megfelelően fixál :)

berniponi

2017. november 26.

Szemöldök fixálóra ennél többet nem lennék hajlandó költeni, szépen be lehet vele rendezni a szemöldökszálakat, bár szerintem kicsit sokat vesz föl a kefe, ezért le szoktam róla húzni a felesleget. Egyébként nem csak a szemöldökömre, de a babahajaimra is használom, amit még a legerősebb zselék/waxok/hajlakkok sem voltak hajlandóak természetesen útba igazitani, ez viszont erre a célra is zseniális. :D

berniponi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

CeCeDrake

2017. november 15.

Meglepően jól fixál. Amióta a Maybelline Tattoo Brow-t használom, ezzel igazítom csak reggelente a szemöldököm. Az külön tetszik, hogy így megmarad az átlátszó színe és nem fogja össze a por/gél a tubusban lévő terméket a kefe által.
Szempillákra nem próbáltam.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Szempillákra nem próbáltam.

Dorka2121

Korcsoport: < 18
2017. október 17.

Szuperül fixálja a szemöldököt. Nem mondom hogy egész nap bírja de ennyi pénzért ne várjunk egy MAC minőséget. Mindenesetre én szeretem használni a mindennapokon.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 17.

UnicornsOfLove

2017. október 13.

Hát ez nem fixál semmit. Semmit! Mintha nem kentem volna a szemöldökömre. Elmozdul, nem is szilárdul meg. Rossz ahogy van. Ennyi erővel Fastum gel-t is rakhatnék a szemöldökömre, az jobban fixálná.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

bogmir

2017. október 6.

Mindennap használom a szempilláimra, ezzel a termékkel szép rendezettek lesznek, a legrosszabb spirálból/spirálozásból is a legjobbat hozza ki. Nagyon sokáig elég.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Barbizero

2017. október 4.

Elmegy. Nem egy nagy dolog de a szemöldök fixálására teljesen megfelel.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Elmegy. Nem egy nagy dolog de a szemöldök fixálására teljesen megfelel.

gabriella7

2017. szeptember 24.

Szemöldökömre használom, nekem ettől drágább termék nem is kell. Nekem kifejezetten tetszik hogy hosszú a keféje, nem kell annyit pepecselni vele. A szemöldökömet tökéletesen a helyén tartja, és nagyon szép a végeredmény is.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

carterina

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Nekem szempillára egyáltalán nem jött be, viszont szemöldökre szívesen használom. Eleinte, amikor még sok van benne, túl sokat visz fel, és összeáll tőle a szemöldököm, így én egy réteget a kezemre szoktam kenni, úgy pont jó mennyiség marad a kefén. A fixáló hatása nekem nem mindig érzékelhető, de a mindennapi rutinom részévé vált, biztonságérzetet ad, ha port használok:D

carterina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

TimyeK

2017. szeptember 16.

Tartós, jól fixál, de nagyon lassan szárad és nagyon béna a keféje. Viszont olcsó, sokáig elég és
úgyis csak szemöldökre használom, így elmegy. Szempilláim viszont tapasztotta.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

úgyis csak szemöldökre használom, így elmegy. Szempilláim viszont tapasztotta.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak