KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

belaura

2017. május 17.

Biztosan van olyan termék, ami erősebben fixál, de nekem teljesen megfelel. Bár néha kicsit feleslegesnek érzem, de mégis sokat használom; van, hogy csak önmagában. Tényleg elég kellemetlen, hogy elszineződik a gél, mert a kefe felveszi a szemöldökport; de ez mondjuk logikus. Én le szoktam mindig törölni/mosni. Szempillámra ritkán használom, főleg amiatt, mert csíp, ha belemegy a szemembe. Nem láttam még ebben a kategóriában olcsóbb alternatívát.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Kittus2000

Korcsoport: < 18
2017. április 30.

Teszi a dolgát és az ára is tökéletes.

Kittus2000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 30.

Teszi a dolgát és az ára is tökéletes.

lacsikviky

2017. április 25.

Nekem ez a termék nem nagyon jött be. Az itteni vélemények miatt vettem meg, de az én szemöldököm annyira rakoncátlan, hogy nem tud vele mit kezdeni sajnos :/

lacsikviky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

magyaryvettt

2017. április 21.

Szépen helyre teszi a szemöldökömet, bár az egész napos tartást nem garantálja. Ár-érték arányban viszont megfelelő!

magyaryvettt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Izabel

2017. április 19.

Az én szemöldökömet szépen kordában tartja. Jól együttműködik a szemöldökceruzával is. Az ára megfelelő, de a parabén miatt levonok egy csillagot.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

BlackLips

Korcsoport: < 18
2017. március 20.

Borzalmas. Elég dús szemöldököm van, és alig tartja a helyén, de ha még csak ez lenne a baj.. EGY ÓRÁN KERESZTÜL SZÁRAD! A gél a tubusban elszíneződik és egyenesen undorító lesz. Nen veszem újra az biztos!

BlackLips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 20.

Black Fairy

2017. március 9.

Én is a szemöldök megtartására szántam, ugyanis szeretem a vékony szemöldököt, viszont ha összesen négy-öt szál vastag a szemöldököd, nagyon feltűnő, ha egy totál más irányba áll - és az én szemöldököm szereti ezt csinálni, akármivel fixáltam eddig, mindig összegubancolódott nap végére úgy, hogy nem értem hozzá...
És ez a termék se segített rajta...könnyű felvinni, meg minden, de pár órán belül a szemöldököm ugyanúgy elmászik...illetve picit zavart, hogy "rászáradt" a szemöldökömre, fura érzete volt...
Illetve...én nem szoktam szemöldököt festeni, csak ahol nincs, oda rajzolom vissza (a stressztől foltokban hullik a szemöldököm, csak a lyukakat töltöm be festékkel, hogy úgy tűnjön, mintha folyamatos lenne...). Viszont ez a termék szépen elkente az egész festéket...és nem úgy, hogy "eloszlatta" a szemöldökömön, hanem konkrétan letörölte a bőrömről (a szemöldököm felett mondjuk szépen megült egy fekete trutyis foltban egy része), pedig nem nyomtam rá, illetve csak az előtte növő szemöldök szálat próbáltam ráfésülni, hogy még "természetesebb" legyen a hatás - vagyis, hogy még kevésbé legyen feltűnő, hogy ott nincs szőr...

Még csak párszor használtam, így nem akarom teljesen lecsillagozni, de eddig nagyon nem jött be...ha változás van, írok.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

marlu

2017. március 7.

Szemöldököm fixálására használom és a helyén is tartja, így egész nap szép ívű a szemöldököm anélkül, hogy igazgatnám napközben. A kefe kicsit sok terméket vesz fel, de a felesleget lehúzogatom, így ez annyira engem nem zavar.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

dzseni97

2017. február 11.

Én a szemöldökömre használom és nekem nagyon bevált,reggeltől estig a helyén tartja a szemöldökömet, plusz pont neki, hogy átlátszó.

dzseni97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Florencyta

2017. február 11.

Nagyon meg vagyok a termékkel elégedve, gyönyörűen szeparálja a szempillákat és a szemöldököm egész nap a helyén marad. Már két tégelyt elhasználtam, annyi a baj, hogy nagyon könnyen színeződik a feje és már a gél is furcsa színt vett fel. Ajánlom mindenkinek, hogy szempilla-spirálozás előtt vigyen fel egy adagot a gélből a szempillákra, ha feleslegben van hagyja csak rajta, így a szempillaspirál nem csomósít és a pillák is hosszabbak lesznek :)

Florencyta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak