KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

A szempilláimra is használtam párszor, csak hogy kipróbáljam, milyen, és nem rossz. Nem egy szempillaspirál, de egy kis valamit csak hozzáad. Szemöldökömre használom már nagyon hosszú ideje, és nem is rossz.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

lanchidlany

2018. november 25.

Sajnos ez nekem egyáltalán nem vált be. Ennyi erővel vizet is kenegethetnék a szemöldökömre :(

lanchidlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Whosthatfitgirl

2018. november 12.

Gyerekeeek, de most komolyan! Ez mi?!?! Semmit nem csinál!!! Gondoltam egy drágább (ès egyébként jól működő) termèk helyett megpróbálom ezzel a szemöldök fixálást, hátha spórolok egy kicsit, de teljesen felesleges pènzkidobás volt... Száradás után, mintha mi sem törtènt volna, mèg csak az az eset sem forog fenn, hogy nap közben adja meg magát, neeem felkened, majd ő ezen jót röhögve eltűnik. Pedig nincs egy Brezsnyev-fèle hernyó a szemem felett... Nos, egy szó, mint száz: NOPE.

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Imádtam! nem rég fogyott el és még nem sikerült újat beszerezni,de egyértelműen rajta van a listán :) Nagyon szerettem mert segített hogy a szemöldököm ne mászkáljon semerre sem és elég sokáig elég is volt. A vége kicsit undi már,ugye a barna szemöldökpúder miatt, de nekem semmi bajom nem volt azzal sem. Szerintem aki szemöldök fixálót keres, ajánlom hogy próbálja ki, akciósan pláne megéri :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

hennniii

2018. július 31.

Imádtam régen ezt a spirált, nagyon jól teszi a dolgát, megyek is és valamikor megveszem a héten!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

abicicaaa

2018. július 31.

Vastagszalu, eros szemoldokom van, sajnos ez keves a fixalasara. Ugyanugy mozgolodnak a szalak, csak tapintasra tunik kicsit "kemenynek". A formulaja tetszik, vizes, szemoldokon megszaradva is kisse nedves hatast kelt. Eleg runway.
Kar hogy az en szemoldokommel nem bir el.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Kar hogy az en szemoldokommel nem bir el.

gancsklaudia

Korcsoport: < 18
2018. július 31.

Nem kezdem nelküle a napot, nagyon erős, egesz napot nem, de egy pörgős délelőttöt simán kibír. A szemöldökön nem látszik, de tökéletesen tart.

gancsklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 31.

molnarviki1209

2018. július 4.

Szemöldök fixálásra használom. Ár értékben szuper! A szemöldök por kicsit megfogja a színét, de engem nem zavar, mert csak arra használom. Fixálni fixál, teszi a dolgát. Újra veszem!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Yuyu

2018. július 4.

Nekem sajnos nem vált be ez a termék. Túl vizes a formulája emiatt nagyon, de tényleg nagyon lassan szárad, ami engem idegesít. A fixálása közepes. Szempillára egyszer használtam, de csak a tesztelés kedvéért semmit nem csinált.

Yuyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

pMichelle

2018. június 26.

Rajtam nem működik. Sűrű és dús szemöldököm van amit néha "elalszok" :'D
Túl sok zselét vesz fel a kefe. Ha a mennyiséget le is csökkentem (kezfejen lehúzom a felesleget) akkor se működik. Olyan lassan szárad. Van olyan por/ceruza amit maszatòl, aztán takaríthatok. Ha több kerül fel akkor pedig egyszerűen kifehéredik. És ahogy véletlen hozzá érek napközben elmozdul az összes szemöldök szálam.
Egy mezei hajlakk is jobb ettől.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Rajtam nem működik. Sűrű és dús szemöldököm van amit néha "elalszok" :'D
Egy mezei hajlakk is jobb ettől.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak