KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Egyszer vettem, es azt gondoltam sokkal jobb szemoldokot csinalok vele, de igazabol semmire se volt jo.
Olyan mintha valami halvany papirr ragasztot hasznalnal, ami budos is.
Es ahogy hasznaltam a szemoldokom csak osszeragadt, mint a haj a zseletol.

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Olyan mintha valami halvany papirr ragasztot hasznalnal, ami budos is.
Es ahogy hasznaltam a szemoldokom csak osszeragadt, mint a haj a zseletol.

Dorika06

2017. augusztus 4.

Az első zselé amit használok a szemöldökömre és teljesen megvagyok vele elégedve. Ár-érték aránya szerintem szuper,én egy éve kaptam egyik barátnőmtől szülinapomra,de még azóta is megvan(nem minden nap használom,hetente 3-4x),nagyon jó hűsítő hatást ad,megtartja a szemöldököm,akár egész nap úgy ahogy reggel is volt.Ha elfogy mindenképpen veszem a következőt! :)

Dorika06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

oliviag

2017. augusztus 3.

Imádom, nagyon jó árban van, és szépen rendben tartja a szemöldököm. Tartós és meg vagyok vele elégedve, nem hagy maga után nyomot.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Nagyon olcsó, és egészen tartós zselé. Többször újravettem, szóval nekem bevált.

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Scarlinia

2017. augusztus 2.

Az eddigi szemöldök zselék közül amit használtam ez volt a legrosszabb. Nekem vékony de nagyon erős szemöldököm van és sajnos sose áll úgy ahogy kéne. Ez a termék nekem egyáltalán nem tartotta helyén a szemöldökszálaimat ráadásul nagyon lassan szárad.

Scarlinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

downtoearth

2017. augusztus 1.

Általában nem ceruzával húzom ki a szemöldököm, hanem porral töltöm ki a hiányosabb részeket, így használva szépen a helyén tartja a szálakat, nem mossa ki a festéket. Nem használom mindennap, csak ha tudom, hogy a napközben edzeni megyek, de még utána van programom és nem érek előtte haza, akkor teszem fel. Erre a célra tökéletesen megfelel. Kicsit lassan szárad, és a kefére túl sok termék kerül, ezért egy kicsit le kell húzni belőle.

downtoearth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

szucskira

2017. július 29.

Sokáig gondolkoztam a színezett vagy ezt a fajtájú szemöldökfixáló gélt vegyem meg. Nekem egy kicsi csalódást okozott mivel amikor felkenem a szemöldökömre konkrétan eltünteti róla a festéket, viszont rendesen a helyén tartja a szálakat, valószínűleg többször nem veszem meg,viszont tuti jó sok ideig eltart majd nálam.

szucskira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

Dea

2017. július 26.

Nagyon szeretem szépen helyén tartja a szálakat egész nap,tökéletesn működik szemöldökre :) <3

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

gigi12889

2017. július 19.

Mivel a szemöldökömet nem festem (ill. szedem) így csak a szempillám miat vettem. Tetszett a vizes állag gondolat és milyen jól tettem. :D
Egy gyors göndörítés és festét után tökéletesen fixál és nincs bűntudatom se hogy mégtöbbet ártok a pilláimnak.

gigi12889
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

zsokaszabo

2017. július 17.

Meg kell tanulni használni, mert kicsit folyós az állaga, de alapvetően teszi a dolgát, pont annyi tartást nyújt a szemöldökömnek, mint amennyire szüksége van :)

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak