Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Imádtam! nem rég fogyott el és még nem sikerült újat beszerezni,de egyértelműen rajta van a listán :) Nagyon szerettem mert segített hogy a szemöldököm ne mászkáljon semerre sem és elég sokáig elég is volt. A vége kicsit undi már,ugye a barna szemöldökpúder miatt, de nekem semmi bajom nem volt azzal sem. Szerintem aki szemöldök fixálót keres, ajánlom hogy próbálja ki, akciósan pláne megéri :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

hennniii

2018. július 31.

Imádtam régen ezt a spirált, nagyon jól teszi a dolgát, megyek is és valamikor megveszem a héten!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

abicicaaa

2018. július 31.

Vastagszalu, eros szemoldokom van, sajnos ez keves a fixalasara. Ugyanugy mozgolodnak a szalak, csak tapintasra tunik kicsit "kemenynek". A formulaja tetszik, vizes, szemoldokon megszaradva is kisse nedves hatast kelt. Eleg runway.
Kar hogy az en szemoldokommel nem bir el.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Kar hogy az en szemoldokommel nem bir el.

gancsklaudia

Korcsoport: < 18
2018. július 31.

Nem kezdem nelküle a napot, nagyon erős, egesz napot nem, de egy pörgős délelőttöt simán kibír. A szemöldökön nem látszik, de tökéletesen tart.

gancsklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 31.

molnarviki1209

2018. július 4.

Szemöldök fixálásra használom. Ár értékben szuper! A szemöldök por kicsit megfogja a színét, de engem nem zavar, mert csak arra használom. Fixálni fixál, teszi a dolgát. Újra veszem!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Yuyu

2018. július 4.

Nekem sajnos nem vált be ez a termék. Túl vizes a formulája emiatt nagyon, de tényleg nagyon lassan szárad, ami engem idegesít. A fixálása közepes. Szempillára egyszer használtam, de csak a tesztelés kedvéért semmit nem csinált.

Yuyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

pMichelle

2018. június 26.

Rajtam nem működik. Sűrű és dús szemöldököm van amit néha "elalszok" :'D
Túl sok zselét vesz fel a kefe. Ha a mennyiséget le is csökkentem (kezfejen lehúzom a felesleget) akkor se működik. Olyan lassan szárad. Van olyan por/ceruza amit maszatòl, aztán takaríthatok. Ha több kerül fel akkor pedig egyszerűen kifehéredik. És ahogy véletlen hozzá érek napközben elmozdul az összes szemöldök szálam.
Egy mezei hajlakk is jobb ettől.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Rajtam nem működik. Sűrű és dús szemöldököm van amit néha "elalszok" :'D
Egy mezei hajlakk is jobb ettől.

Veronikaa

2018. június 24.

Szemöldök fixálásra tökéletes, olcsó és könnyen beszerezhető. Nem lesz túl kemény tőle a szemöldököm, viszont szépen fixálja a szálakat!

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

javi

2018. június 21.

Szemöldökömre használtam kb két évvel ezelőtt, kicsit megkeményítette a szálakat és az elején amikor sokat vett fel a kefe, akkor látszott hogy van valami a szemöldökömön. A szempillákra téve tényleg szinte semmit sem csinál. Már nem használom, csak szemöldökpúdert, rájöttem hogy nekem az magában is tartós.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

p.bettina

2018. május 5.

Szemöldökfixálásra használom, már többször újravásároltam. A helyére teszi a rakoncátlan szemöldök szálaimat.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak