KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

enesevoros

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Tökéletesen a helyén tartja a szálakat, nem hagy nyomot a fekete szemöldökömön sem, bár a termékből kicsit sokat vesz fel. Ár érték arányban teljesen megéri, többet amúgy sem hiszem, hogy kiadnék a szemöldök fixálásért. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

enesevoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

bianka90

2017. január 14.

A második tubust használom belőle, nekem bevált. Helyén tartja a szemöldökszálakat, nem hagy látható nyomot de ehhez le kell húzni a keféről a felesleget mert kicsit sokat vesz fel. Ár-érték arányban kiváló, nem hiszem, hogy egy drágább darab többet tudna. Valószínűleg ez után is újra veszem bár kíváncsi vagyok hogy szerepel a színezett változata.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Bonjourbeauty

2017. január 13.

Mindig a szemöldökömre használtam amire teljesen megfelelt, a szempillás részt viszont sose értettem... valójában nem is ápolja őket hiszen egy zselé. :DD Viszont világmegváló volt számomra amikor rájöttem hogy a megszáradt szempillaspirálra rákenve megoldotta a legnagyobb problémámat a kenődést és a morzsolódást. Azóta viszont egy nap se hagyom ki. :)

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

vipo95

2017. január 13.

Szépen lehet vele formázni a szemöldököt.

vipo95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Szépen lehet vele formázni a szemöldököt.

Kuro

2017. január 5.

Szemöldökre használtam, egy délelőttöt kibírt, de nem valami tartós. Ennyi pénzért azonban egész jó kis termék.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Emma Woodhouse

2016. december 7.

Teljesen ugyanolyan mint a Catrice-es szemöldök fixáló zselé, csak kicsit jobb a keféje. Felvitel előtt érdemes lehúzni róla a felesleget. Nem golyóálló, de ilyen árban tök okés. Újravenném.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

incitatogranit

2016. december 1.

Csak szemöldök fixálására használtam arra bevált, szépen rendezetten tartotta a szálakat, szempillára nem mertem kenni. Nem vettem újra.

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Mackobunda

2016. november 23.

Nagyon sok zselét vesz fel így másik szemöldökecsettel is használom. Kicsi fésűt kellett volna beletenni.
"A termék spirálja felveszi a szemöldökfesték színét, ami pedig elszínezi magát a tartalmat." - ez nagyon is igaz! Törölgetni kell!

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

anastasia

2016. november 1.

Láthatatlan, de kitapintható réteget hagy. Én világos, rendezett szemöldökön használtam vizes hatás eléréséhez, ahhoz bevált. Szempillaápoló hatást nem vettem észre.

anastasia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

niksss00

2016. október 24.

Szerettem volna egy jó szemöldök fixálót, de ez egyáltalán nem vált be. A termék spirálja felveszi a szemöldökfesték színét, ami pedig elszínezi magát a tartalmat. Nekem idő előtt megváltozott az állaga is... kuka.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak