KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

500 Ft - Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
Ár: 500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / Foxpost/postán maradó előre utalás után

Dorka2121

2017. október 17.

Szuperül fixálja a szemöldököt. Nem mondom hogy egész nap bírja de ennyi pénzért ne várjunk egy MAC minőséget. Mindenesetre én szeretem használni a mindennapokon.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 17.

UnicornsOfLove

2017. október 13.

Hát ez nem fixál semmit. Semmit! Mintha nem kentem volna a szemöldökömre. Elmozdul, nem is szilárdul meg. Rossz ahogy van. Ennyi erővel Fastum gel-t is rakhatnék a szemöldökömre, az jobban fixálná.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

bogmir

2017. október 6.

Mindennap használom a szempilláimra, ezzel a termékkel szép rendezettek lesznek, a legrosszabb spirálból/spirálozásból is a legjobbat hozza ki. Nagyon sokáig elég.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Barbizero

2017. október 4.

Elmegy. Nem egy nagy dolog de a szemöldök fixálására teljesen megfelel.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Elmegy. Nem egy nagy dolog de a szemöldök fixálására teljesen megfelel.

gabriella7

2017. szeptember 24.

Szemöldökömre használom, nekem ettől drágább termék nem is kell. Nekem kifejezetten tetszik hogy hosszú a keféje, nem kell annyit pepecselni vele. A szemöldökömet tökéletesen a helyén tartja, és nagyon szép a végeredmény is.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

carterina

2017. szeptember 23.

Nekem szempillára egyáltalán nem jött be, viszont szemöldökre szívesen használom. Eleinte, amikor még sok van benne, túl sokat visz fel, és összeáll tőle a szemöldököm, így én egy réteget a kezemre szoktam kenni, úgy pont jó mennyiség marad a kefén. A fixáló hatása nekem nem mindig érzékelhető, de a mindennapi rutinom részévé vált, biztonságérzetet ad, ha port használok:D

carterina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

TimyeK

2017. szeptember 16.

Tartós, jól fixál, de nagyon lassan szárad és nagyon béna a keféje. Viszont olcsó, sokáig elég és
úgyis csak szemöldökre használom, így elmegy. Szempilláim viszont tapasztotta.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

úgyis csak szemöldökre használom, így elmegy. Szempilláim viszont tapasztotta.

vicky93

2017. szeptember 14.

Évek óta a mindennapi sminkrutinom szerves része. Nem csillog (mint néhány társa), jól fixál. A tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, mert a nagyon vad szemöldököm csak fél napig tudja szelidíteni, utána kell egy új löket :)

vicky93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

mandelandi

2017. szeptember 11.

Szuper! Nagyon jó az ára, és annyira tartóssá teszi a szemöldököm (porral csinálom, és azt fixálom vele) hogy amíg le nem mosom a helyén marad, akár napokig is ha úgy elalszom, a szemöldököm a legtartósabb a sminkemben ennek a terméknek köszönhetően.

mandelandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

LadyE

2017. szeptember 3.

Tartós, jól fixál. Viszont nekem sokáig tart, míg megszárad, és nem lesz olyan "fényes, zselés" a szemöldököm. Szempillámra is használom, szépen elválasztja a szempillámat.

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak