KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

BlackLips

Korcsoport: < 18
2017. március 20.

Borzalmas. Elég dús szemöldököm van, és alig tartja a helyén, de ha még csak ez lenne a baj.. EGY ÓRÁN KERESZTÜL SZÁRAD! A gél a tubusban elszíneződik és egyenesen undorító lesz. Nen veszem újra az biztos!

BlackLips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 20.

Black Fairy

2017. március 9.

Én is a szemöldök megtartására szántam, ugyanis szeretem a vékony szemöldököt, viszont ha összesen négy-öt szál vastag a szemöldököd, nagyon feltűnő, ha egy totál más irányba áll - és az én szemöldököm szereti ezt csinálni, akármivel fixáltam eddig, mindig összegubancolódott nap végére úgy, hogy nem értem hozzá...
És ez a termék se segített rajta...könnyű felvinni, meg minden, de pár órán belül a szemöldököm ugyanúgy elmászik...illetve picit zavart, hogy "rászáradt" a szemöldökömre, fura érzete volt...
Illetve...én nem szoktam szemöldököt festeni, csak ahol nincs, oda rajzolom vissza (a stressztől foltokban hullik a szemöldököm, csak a lyukakat töltöm be festékkel, hogy úgy tűnjön, mintha folyamatos lenne...). Viszont ez a termék szépen elkente az egész festéket...és nem úgy, hogy "eloszlatta" a szemöldökömön, hanem konkrétan letörölte a bőrömről (a szemöldököm felett mondjuk szépen megült egy fekete trutyis foltban egy része), pedig nem nyomtam rá, illetve csak az előtte növő szemöldök szálat próbáltam ráfésülni, hogy még "természetesebb" legyen a hatás - vagyis, hogy még kevésbé legyen feltűnő, hogy ott nincs szőr...

Még csak párszor használtam, így nem akarom teljesen lecsillagozni, de eddig nagyon nem jött be...ha változás van, írok.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

marlu

2017. március 7.

Szemöldököm fixálására használom és a helyén is tartja, így egész nap szép ívű a szemöldököm anélkül, hogy igazgatnám napközben. A kefe kicsit sok terméket vesz fel, de a felesleget lehúzogatom, így ez annyira engem nem zavar.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

dzseni97

2017. február 11.

Én a szemöldökömre használom és nekem nagyon bevált,reggeltől estig a helyén tartja a szemöldökömet, plusz pont neki, hogy átlátszó.

dzseni97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Florencyta

2017. február 11.

Nagyon meg vagyok a termékkel elégedve, gyönyörűen szeparálja a szempillákat és a szemöldököm egész nap a helyén marad. Már két tégelyt elhasználtam, annyi a baj, hogy nagyon könnyen színeződik a feje és már a gél is furcsa színt vett fel. Ajánlom mindenkinek, hogy szempilla-spirálozás előtt vigyen fel egy adagot a gélből a szempillákra, ha feleslegben van hagyja csak rajta, így a szempillaspirál nem csomósít és a pillák is hosszabbak lesznek :)

Florencyta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

gardosivi

2017. február 8.

Nagyon örültem hogy végre találtam egy átlátszó szemöldök gélt. Tény, hogy beszinezi kicsit a szemöldökomre használt por, de ettől függetlenül szuper. Mindent a helyén tart egész nap, nem is látszik és meg olcsó is.
A szempillamra meg nem próbáltam pedig gondolom ezért olyan nagy a feje.

gardosivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

A szempillamra meg nem próbáltam pedig gondolom ezért olyan nagy a feje.

Evelin123

2017. február 6.

Szeretem, valóban helyén tartja a szemöldököm szálait.
Ezt ígéri, amit ígér betartja, de 4 csillag csak, mert kicsit mintha elmaszatolná a szemöldököm miután kifestettem, persze nem vészes.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Szeretem, valóban helyén tartja a szemöldököm szálait.

HontiAgi

2017. február 3.

Lassan a végére érek az első adagomnak. Mivel a szemöldökszínezés végén szoktam átmenni vele a szálakon, már elég szépen felvette a szemöldökporom barnás színét, nem néz ki túl bizalomgerjesztően, de nem mutogatom és ezzel probléma letudva, működni nagyon jól működik. Az egyetlen gondom hogy túl sok gélt vesz fel az ecset, a felét mindig le szoktam húzni a tubus száján és még így is van hogy néha egy külön szempilla (nekem inkább szemöldök-)kefével átszaladva rajta, még az is szed le a fölösleges gélből.
De ezt leszámítva bevált, és így is sokáig elég, ár-érték arányban is jó. Szerintem újra fogom venni.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Kesudio

2017. január 30.

Szempilláimra még nem mertem használni, de szemöldökön jól teljesít. Helyén tartja a szálakat, és tudom ez mellékes, de én szeretem azt a hűsítő érzést amit akkor érzek mikor felkenem. :) Kérdés, hogy meddig lesz elég ... majd update-elek, egyenlőre megkapja az öt csillagot.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Tinkerbelle

2017. január 28.

Talan kicsit nagy a kefe de meg lehet szokni, a dolgat jol vegzi

Tinkerbelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Talan kicsit nagy a kefe de meg lehet szokni, a dolgat jol vegzi

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak