KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

p.bettina

2018. május 5.

Szemöldökfixálásra használom, már többször újravásároltam. A helyére teszi a rakoncátlan szemöldök szálaimat.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Noemi24

Korcsoport: < 18
2018. április 30.

A szempilláimra nem szoktam használni, mert egyáltalán nem látszik rajta a termék, de szemöldökfixálásra szuper. Reggel felviszem a szemöldökömre, a nap végéig úgy is maradnak a szálak. Fogalmam sincs, hogyan, de az a kék ,,rúd", vagy nem is tudom, mi az, amin a kefe is van, elvált a kiszerelés felső részétől, így nehezebb a használata, de megoldható. (Remélem, azért sikerült viszonylag érthetően elmagyaráznom :'D) Az ára kedvező. Kicsit sok zselét vesz fel a keféje, nem igazán tudom jól szétválasztva tartani a szemöldökszálakat.

Noemi24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

farkasreku

2018. április 30.

Én csak a szemöldökeimre használom. Nagyon jól formáz, nálam simán kihúzza a nap végéig. Ami picit fura, hogy pár óra elteltével fehér pöttyök jelennek meg a szemöldököm zónájában, valószínűleg a megszáradt gél ölt ilyen formát, ami véletlenül jutott a bőrömre. De ezt könnyen le lehet seperni, csak olyan hatást kelt, mintha korpásodna a szemöldököm, ami azért enyhén zavaró... Lehet ezután kipróbálok mást is.

farkasreku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

drzhczk

2018. április 19.

sokadjára veszem újra, nálam örök termék :)

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

sokadjára veszem újra, nálam örök termék :)

Nileve

2018. április 14.

Én a szemöldököm fixálására használtam. Eleinte kedveltem, de aztán amint váltottam a színezett kisebb tubusos verzióra az essence-től, egyből megutáltam. Túl sok zselét vesz fel a kefe, nálam csúnyácska hatást eredményez. És nagyon lassan szárad. De ettől függetlenül elég sokáig használtam, ha nincs más, ez is megteszi, hiszen az ár-érték arány kiváló.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Betti22

2018. március 30.

Ehhez is ugyanazt tudom ìrni, mint a Miss Sporty hasonló termèkèhez. A szempillàkkal az èg vilàgon semmit nem csinàl csak egy időre szètvàlasztja ès picit megemeli őket. Szemöldökre màr jobb.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Formidable

2018. március 17.

Miután a szokásos szemöldökfixálómat nem találtam meg, pedig három üzletben is próbálkoztam, végül az utolsóban kerestem valami alternatívát, és ezt az egy terméket találtam. Abban a szükségállapotban úgy voltam vele, hogy most már mindegy milyen, csak legyen valami, de igazából egyáltalán nem bánom, hogy a kezembe akadt. Kissé sok terméket vesz fel a kefe, erre érdemes odafigyelni, de egyébként nagyon szépen be lehet vele állítani a szemöldököt. :) A végeredmény természetes hatású és elég tartós (nap végére vagy intenzívebb sportolás után a makacsabb szálak kissé hajlamosak elmászni, de ezt könnyen korrigálhatjuk). Szempillákon nem teszteltem, de szemöldökre csak ajánlani tudom.
Plusz pont, hogy napi használat mellett is sokáig elegendő, nekem kb. 4-5 hónap alatt szűk kétharmada fogyott el.

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

lilitakacs

2018. február 19.

Nekem bevált. Kicsit sok terméket vesz fel a kis kefe, időbe telt mire kitapasztaltam a használatát. Fixál és tartós.

lilitakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

humbugv

2018. február 18.

Először azt hittem, hogy nagyon jó termék, de aztán kipróbáltam más fixálókat és rájöttem, hogy nem az igazi. Amúgy nagy kiszerelés, nagyon sokáig kitart, napi használat mellett is. Nem veszem újra.

humbugv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

SzLili17

2018. február 18.

Nekem bevállt és elég multifunkcionálisan tudom használni.
1: szemöldök fixálásra akár önmagában vagy ha már megformáztam termékekkel akkor is.
2: frissen befestett szempillákra amikor még önmagukban szép a színük
3: szempillaspirál alá, főleg azok alá amoik alapból potyognak, mert ez így valahogy megköti vagy nem is tudom.
A szemöldök termékek befogják, de mivel mindig csak én használom, engem nem zavar :D

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Nekem bevállt és elég multifunkcionálisan tudom használni.
2: frissen befestett szempillákra amikor még önmagukban szép a színük

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak